تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: کدامیک از تیم های ایرانی به مرحله بعدی صعود خواهد کرد؟

راي دهنده
59. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • استقلال

24 40.68%
  • پیروزی

12 20.34%
  • ذوب آهن

48 81.36%
  • سپاهان

48 81.36%
Multiple Choice Poll.
صفحه 5 از 27 اولاول 12345678915 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 266

نام تاپيک: AFC Champions League | ليگ قهرمانان آسيا 2011

پروفشنال ESTEGHLAL 67's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    KASHAN

پيش فرض

ببخشید میشه بگید چیکار کرد؟!
    من ندیدم این صحنه ای رو که میگید
    حركات دستشوو رو به نيمكتشون به نشونه خلاص نشون داد بازي استقلال هم اون عرب عوضي بعد از گل اومد رو به تماشاگراي استقلال اب دهن انداخت و معلوم بود داره فحش ميده ولي من مطمئنم جوابه اين كاراشونو ميديم حالا چه در ايران چه در خاك اونا...

حـــــرفـه ای satttanism's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    In your Mind

پيش فرض به نظر شما کدامیک از تیم های ایرانی به مرحله بعدی این مسابقات صعود خواهند کرد؟

سلام

نظر سنجی درست شد

پروفشنال moh3en_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    IRAN

پيش فرض

دستتون درد نکنه نظر سنجی بهتر شده

پروفشنال moh3en_sh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    IRAN

14

دوستان العین امارات تو گروه f که برای شرق اسیاس چی کار میکنه ؟مگه 4 تا گروه برای شرق نیست و 4 تا گروه برای غرب ؟ اینجوری تیمهای غرب 17 تان و شرق 15 تا.
    میگم مگه امارات سه تا سهمیه نداره؟1-الامارات 2-الجزیره 3-الوحده

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

قلعه نویی :الجزیره تمام شد بايد از فردا در فکر استیل اذين باشیم / براگا: فاصله ما 5 گل نبود

سایت گل - وقتی امیر سپاهان در اصفهان بالاخره پشت براگا را به خاک مالید سرمربي برزیلی الجزیره امارات در کنفرانس مطبوعاتی با ستایش از سپاهان گفت: واضح بود که کل بازي در دست سپاهان بود ، ودر ضمن فرصتهای بیشمار ي را نیز در طول بقیه مسابقه به هدر دادند،ما فکرش را هم نمیکردیم با پنج گل مغلوب شویم ،ولی بایستی بپذیریم که باخت سنگیني را در اصفهان متحمل شدیم .

مربی مغلوب برزیلی با لبخند تلخی که بر لب داشت به مترجم عرب زبان خود در پاسخ به سوال خبرنگاری که از وی پرسيد به نظر شما تفاوت فوتبال ايران وامارات براستی پنج گل بوده است ؟ پاسخ داد.يقین بدانید مرز بين فوتبال امارات وایران 5 گل نیست ونخواهد بود ، امروز روز خوب سپاهان بود وروز بد الجزیره امارات . ما به طور حتم در دیدار برگشت با توجه به شناختی که از تیم پر مهره سپاهان بدست اوردیم برای پیروزی تلاش خواهیم کرد .
    براگا در مورد اقتدار سپاهان در دو بازی انجام شده در لیگ قهرمانان اسیا و قهرمانی این تیم در پایان کار به سایت گل گفت : طبیعی است که الان خیلي زود است که سپاهان را قهرمان جام بدانیم فعلا دو بازی در این مرحله انجام شده و تیمها هنوز به شرایط ارمانی دست پیدا نکرده اند.

در انسو امیر قلعه نویی مسرور و خوشحال از برد خيره کننده اش در برابر نماینده ضعیف امارات بیان داشت ما نمايش تاکتیکی بالاتري از سطح اسیا به مرحله اجرا در اوردیم !به جد وخیلی زیاد تلاش شاگردانم را مورد ارج و ستایش قرار میدهم ،از برد خیلی خوشحالم ، اما از فرصت سوزيهای زیادی که داشتیم ناراحتم . بازیکنان سپاهان به طور کامل يک ماه است که در اختیار تیم هستند ، این بازی تمام شد . بايستی از فردا در فکر استیل اذين باشیم و هرگز به خاطر دو برد مهم در ليگ قهرمانان اسيا دچار غرور کاذب نشویم .

سرمربي سپاهان از اینکه حالا تیمش در لیگ قهرمانان اسیا طی این دو بازی نمایش دلپذيری را به نمایش گذاشته و دهان انهايي را که به وی انگ قلعه نویی اسیا باز نیست را میزدند بسته نگه داشته است ، پیرامون چنين بازیهاي خوبی که سپاهان در اسیا میتواند انجام دهد اینطور گفت : باتوجه به اینکه اکثر زمینهای تیمهای لیگ برتری خراب است ، ما دچار مشکل میشویم .

ژنرال سپاهان ایران در سخنان پايانی خود گفت : بازیکنان تيمم به بلوغ تاکتیکی رسیدند و تمامی فرامین ما را اجرا میکنند ؛ امیدوارم که این روند رو به رشد ما متوقف نشود

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    پی نوشت : چه می کنند نمایندگان تهرانی در آسیا ،

باز هم اصفهانیها که پرچم ایران رو در آسیا بالا نگه داشتند .

آخر فروم باز H A M A S's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2006

پيش فرض

دیشب بازی استقلا رو که دیدم با اون بازیکنش شریفات!!
    همون جور که گفته بود میخوام مسی استقلال بشم راست گفته بود
    حتی مدل مو و مخصوصا اون آستین های بلند لباسش شبیه مسی بود!!!

یه زمانی رهبری فر
    یه زمانی هم شریفات!

Super Moderator Ezel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

الشباب عربستان 0 - ذوب آهن ایران 0

پرسپولیس 1 - الوحده 1

علی دایی و علت یابی نتایج ضعیف پرسپولیس:تا دلتان بخواهد آدم اماراتي و عرب در ای اف سی داريم/اگر من 10 ـ 15 كيلو لاغرتر بودم، مي‌توانستم بازي كنم

سایت گل - سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس پس از توقف تيمش با نتيجه يك بر يك مقابل الوحده امارات در دومين بازي از ليگ قهرمانان آسيا در نشست خبري اظهار كرد: باز هم مثل بازي قبل با شهرداري همه كار كرديم و فقط گل نزديم. همه ديدند كه پرسپوليس چقدر در اين بازي موقعيت داشت.

به گزارش گل و به نقل از ایسنا دايي ادامه داد: الوحده فقط يك شوت در چارچوب داشت و همان توپ هم گل شد اما ما از موقعيت‌هايمان استفاده نكرديم و يك سه امتياز مهم را در خانه از دست داديم.

دايي در پاسخ به اين سوال كه سرمربي الوحده گفته است پرسپوليس هم در اين بازي وقت‌كشي كرد، گفت: ديگر عالم و آدم ديدند كه كدام تيم در اين بازي وقت‌كشي مي‌كرد. فقط دروازه‌بان الوحده 10 دقيقه از زمان بازي را تلف كرد و چند بار خود را زمين انداخت. ديگر بازيكنان‌شان نيز همين طور بودند. داور هم با سوت‌هاي اشتباه خود كار را براي ما سخت كرده بود. داور مي‌توانست چند بار براي ما پنالتي بگيرد اما اين كار را نكرد. حتي در صحنه‌هايي كه 40 به 60 بود، به نفع تيم اماراتي سوت مي‌زد. در واقع داور امروز ترمزي بود براي پرسپوليس.

سرمربي پرسپوليس افزود: من به بازيكنان هم گفته بودم كه بايد در بازي به فكر گل زدن باشيد و اصلا به اين فكر نباشيد كه داور براي ما پنالتي بگيرد چرا كه در عربستان هم داور يك پنالتي واضح براي ما نگرفت اما وقتي كه بازيكن ما از شش قدمي توپ را به بيرون مي‌زند، باعث مي‌شود زحمات تيم در اين چند روز به هدر رود. ما امروز خيلي سرتر از الوحده بوديم و آنها فقط دل به ضد حملات بسته بودند. مطمئن باشيد هر تيمي بود، راحت با پيروزي پرگل از اين بازي بيرون مي‌آمد اما ما از موقعيت‌هايمان استفاده نكرديم.

علي دايي در پاسخ به اين سوال كه آيا فكر نمي‌كنيد پرسپوليس يك علي دايي كم دارد؟ گفت: نه، چه كسي را مي‌توانيم بياوريم؟ ما اول فصل خيلي سعي كرديم كريم انصاري فرد و محمدرضا خلعتبري را به پرسپوليس بياوريم اما نشد. اگر من 10 ـ 15 كيلو لاغرتر بودم، مي‌توانستم در زمين بازي كنم، اما اين تمام موجودي ماست و من نمي‌توانم كار ديگري انجام دهم. در عين حال تيم من فوتبال زيبايي بازي مي‌كند و همه كار مي‌كند به غير از گلزني. من ديگر نمي‌دانم چه كار بايد بكنم.

دايي ادامه داد: بيشتر از اين نمي‌توانيم به بازيكنان‌مان فشار بياوريم. ديدارهاي ما همگي در فاصله كوتاهي برگزار مي‌شود. پرسپوليس فوتبال زيبايي ارائه مي‌دهد حتي از بعضي تيم‌ها بهتر بازي مي‌كند اما ما فقط در گلزني ناموفق هستيم.

سرمربي پرسپوليس در ادامه نشست خبري در پاسخ به اين سوال كه چرا داور ژاپني امروز يك سوت هم به نفع پرسپوليس نزد؟ گفت: مطمئنا عوامل بيروني در فوتبال خيلي تاثيرگذار است. اگر ما يك جايگاه در ای اف سی داشتيم، امروز در كشور خودمان اين گونه برايمان داوري نمي‌شد.

دايي با بيان اينكه ما جايگاهي را كه در ای اف سی داشتيم به راحتي از دست داديم ادامه داد: در حال حاضر ايران حتي يك نماينده هم در كنفدراسيون فوتبال آسيا ندارد كه از ما حمايت كند اما تا دلتان بخواهد آدم اماراتي و عرب در ای اف سی داريم. شما هم ببينيد داور در اين بازي حتي يك سوت هم به نفع پرسپوليس نزد و همه را به نفع الوحده گرفت. همه اين‌ها به خاطر اين است كه كسي را در ای اف سی نداريم كه از ما حمايت كند. داور مي‌توانست خيلي راحت دو پنالتي براي ما بگيرد اما اين كار را نكرد.

سرمربي پرسپوليس با اشاره به اينكه مصدوميت هاشميان و آرفي باعث شده بود كه دستش براي اين بازي خالي باشد، گفت: ما بازيكنان خيلي خوبي داريم كه بسيار هم تلاش مي‌كنند اما در امر گلزني مشكل داريم. گلزني يك امر ذاتي است. تمرين، بازيكنان را در گلزني كمك مي‌كند.

متاسفانه امروز هاشميان مصدوم بود. من خيلي دوست داشتم كه وحيد در بازي‌هاي آسيايي به ما كمك كند. همچنين آرفي هم آسيب ديده بود و نمي‌توانست در اين بازي براي ما به ميدان برود. اميدوارم كه در بازي‌هاي بعد بتوانيم اين نقيصه را جبران كنيم. سرمربي پرسپوليس در پاسخ به سوال خبرنگاري كه از او پرسيد متاسفانه افراد حاضر در فدراسيون يد طولايي در مسافرت خارجي دارند و در برخي جلسه‌هاي ای اف سی هم شركت مي‌كنند اما هيچ امتيازي براي ايران به دست نمي‌آورند، گفت: من راجع به اين مسائل صحبت نمي‌كنم و فقط مي‌توانم بگويم كه ما در ای اف سی هيچ كسي را نداريم.
    در ادامه نشست خبري سرمربي پرسپوليس خبرنگاري از او پرسيد عادل فردوسي پور در گزارشش در حين بازي عنوان كرده بود كه بازيكنان پرسپوليس بلد نيستند خود را به زمين بياندازند تا داور پنالتي بگيرد كه علي دايي هم در پاسخ به او گفت: البته ايشان نظر خودش را گفته است.

بيرون گود نشستن خيلي راحت است و كار براي ماها كه در زمين هستيم سخت است. در بازي قبل مقابل شهرداري بر روي مجتبي زارعي چنان خطا شد كه انگار ماشين به او زده بود. مطمئنا از بيرون وقايع را ديدن كار راحتي است اما من كه بايد جوابگوي همه اتفاق‌ها باشم، استرس بالايي دارم. نمي‌دانم براي اينكه براي ما خطاي پنالتي اعلام شود،‌ بايد چه اتفاقي بيفتد. بازيكن ما كه ديگر نبايد سه تا معلق بزند. در بازي قبل هم مقابل شهرداري يك پنالتي واضح بر روي بازيكن ما گرفته نشد.

دايي با اشاره به صحبت‌هاي كارشناس داوري برنامه 90 گفت: متاسفانه در برنامه اين هفته 90 كه خودم يكي از طرفدارانش هستم، كارشناس داوري گفت: توپ شهرداري آفسايد نبوده اما من ثابت مي‌كنم كه آن توپ آفسايد بود. كاملا مشخص بود كه بازيكن شهرداري از دفاع ما جلوتر بود اما نمي‌دانم كه آن كارشناس چگونه آن صحنه را آفسايد نديده است و با كدام چشم‌ها مي‌گويد آفسايد نيست؟ متاسفانه هر كسي يك جور تحليل مي‌كند.

علي دايي در پايان گفت: من از بازيكنان تشكر مي‌كنم كه با جان و دل بازي كردند و هيچ چيزي كم نگذاشتند. از نتيجه به دست آمده راضي نيستم اما از عملكرد بازيكنان و فوتبالي كه بازي كرديم،‌ راضي‌ام.

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آخر فروم باز Lamanta's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ™Tehran

پيش فرض

9. این کاربر از Lamanta بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز گرافيكار's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

اين عكس واقعيه؟
    واقعا اين اتفاق افتاده؟
    اگه اينجور باشه كه حقيقي بايد يه فكر براي خودش بكنه

ناظر انجمن عکاسی masoudtr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    نقطه مرزی

پيش فرض

سایت گل - پرسپولیس همانطور که نتوانست از سد شهرداری تبریز بگذرد مقابل الوحده امارات هم متوقف شد تا تا تا دایی در جملاتی جدید و بهانه ای بدیع بگوید؛ چون در کنفدارسیون فوتبال آسیا آدمی نداریم آقای نیشیمورای ژاپنی(داوری در حد فاینال جام جهانی) حق ما رو به نفع اعراب می خورد!
    اما سوای بهانه های تکراری دایی ، موضوع اصلی مشت جانانه ای بود که علیرضا حقیقی پس از سوت پایان بازی حواله صورت صورت دروازه بان نگون بخت الوحده کرد...کاری که علی آقا در آن متخصص شده!

دایی هر دفعه برای اینکه ذهن مردم را به سویی دیگه ببره یکی دیگه را عامل باخت میدونه این دفعه هم داور جام جهانی را
    گویا تموم دنیا بیکارن و تنها هدشون اینه که علی دایی را تخریب کنن

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •