تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 102 اولاول 1234567891555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 1017

نام تاپيک: آرشیو >>>آنتی ویروس و اینترنت سکوریتی Norton

حـــــرفـه ای Mehdi_Best's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هومن جان سلام
    من خودم نورتون اينترنت سكوريتي را دانلود و تست نكردم. ولي آنتي ويروسش رو تست كردم و به راحتي رجيستر مي شه.

در مورد اينكه گفته اي كه پرسونال فايروالش رو مي خواهي بايد بگم كه شما در پست قبليت نورتون اينترنت سكوريتي را هم نوشته بودي

نقل قول نوشته شده توسط gold_dragon
    پيرو مطالب بالا بايد بگم كه شما ميتونيد اين آنتي ويروس رو با آموزش اكتيو كردن براي 2400 روز از سايت زير دانلود كنيد.

Norton Anti virus 2006 Retail
    ------------------------------------------------

نقل قول نوشته شده توسط royaye_talkh55
    سلام
    میگم این لینک gold_dragon همون لینکی هست که آقا مهدی داده یا نه ؟
    من نمیدونم فعلا دارم لینک آقا مهدی رو دانلود می کنم

سلام
    اين سايتي كه دوستمون معرفي كردند دقيقا همين لينكهايي را گذاشته كه من معرفي كرده بودم!

حـــــرفـه ای *Batman*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

ولي من از شما تقلب نكردم. بلكه لينكها رو از سايتهاي دانلود معتبر ايراني گرفتم.

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

به هر حال يه ببخشيد به پي سي ورد محترم بابت رعايت نكردن قوانين بدهكارم.

ديكه لينك سايت يا وبلاگ نميزارم.

تنها هدف من اين بود كه شما عزيزان راحت اين آنتي ويروس رو دانلود و نصب كنيد.همين

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط gold_dragon
    ولي من از شما تقلب نكردم. بلكه لينكها رو از سايتهاي دانلود معتبر ايراني گرفتم.
    دوست عزيزم سلام
    منظور من اين نبود كه شما اين كار را كرده ايد. فقط به سؤال دوستمون كه پرسيده بود آيا اين لينكها همان است يا نه جواب دادم. اميدوارم شاهد فعاليت بيشتر و مثمرثمر از شما باشيم.

پروفشنال Adel.p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2005
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

سلام مهدی جون خدت رو ناراحت نکن
    بیشتر بیا مهدی جون

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    Virtual Environment

پيش فرض

آموزش اكتيو كردن نورتون آنتي ويروس 2006 براي كسايي كه بلد نيستند اكتيوش كنن.(البته تعدادشون كمه)

بعد از نصب نسخه فول(نسخه اي كه خاصيت Phone Activation داره ) با يه شماره سريال مناسب (مثل:VKFJ9-JVBJJ-VV426-RP29M-Y2YRK) شما بايد سيستم رو ريست كنيد و پس از بالا آمدن مجدد ويندوز دوباره يه صفحه به صورت اوتوماتيك باز ميشه كه مخصوص اكتيو كردن برنامست. توجه:قبل از ادامه كار از عدم اتصال سيستم به اينترنت اطمينان حاصل كنيد.(به اينترنت وصل نباشيد). بعد مراحل اكتيو كردن را با زدن دكمه Next به دفعات ادامه بديد . در ادامه نورتون سعي ميكنه كه شما رو به اينترنت متصل كنه تا عملياتOnline Activation رو انجام بده.با توجه به اين كه شما به اينترنت وصل نيستيد عمليات كنسل ميشه و شما با دو گزينه جديد در صفحه اي جديد مواجه ميشيد كه يكي مربوط به تلاش دوباره براي اتصال به اينترنته و دومي مربوط به اكتيو كردن با تلفنه يا همون Phone Activation (هموني كه ما بهش نياز داريم).بنابراين شما گزينه دوم يعني Phone Activation را انتخاب ميكنيد و Next ميكنيد.دراينجا يه شماره سريال و تعداد زيادي فضاي خالي براي وارد كردن كد و يه سري گزينه هاي ديگه رو ميبينيد. شما به هيچ وجه به چيزي دست نزنيد.فقط تمام جاهاي خالي با عدد 0(صفر) پر كنيد به جز سه تا شماره آخر . دقت كنيد كه فقط سه تا شماره آخر را نبايد صفر وارد كنيد.براي آن سه خانه آخر عدد 999 را وارد كنيد.بازم ميگم فقط در سه خانه آخر سه بار عدد 9 را وارد كنيد.و Next كنيد.بعد از يك وقفه كوتاه آنتي ويروس اكتيو خواهد شد.
    به اين ترتيب از نورتون آنتي ويروس 2006 براي 2400 روزلذت ببريد.فكر كنم همين مدت بس باشه.نه؟

ضمنا نسخه فول رو با قابليت Phone Activation ميتونيد از لينك هاي زير دانلود كنيد.هر دو لينك مثل هم هستن.كافيه يكيشونو دانلود كنيد.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

نقل قول نوشته شده توسط Mehdi_Best
    هومن جان سلام
    من خودم نورتون اينترنت سكوريتي را دانلود و تست نكردم. ولي آنتي ويروسش رو تست كردم و به راحتي رجيستر مي شه.

در مورد اينكه گفته اي كه پرسونال فايروالش رو مي خواهي بايد بگم كه شما در پست قبليت نورتون اينترنت سكوريتي را هم نوشته بودي
    آخه من الان اينترنت سكيوريتي 2003 رو دارم و آنتي ويروس 2005 رو جدا نصب كردم و از اول آنتي ويروس و بقيه برنامه ها رو نداشت

تاريخ عضويت
    Jan 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

هومن جان سلام
    من نسخه 2003 را دقت نكردم (چون از نورتون استفاده نمي كردم). اما كلا پكيج هاي اينترنت سكوريتي شامل همه مواردي مانند فايروال - آنتي ويروس - آنتي اسپاي وير - آنتي اسپم و ... هست. شركت هاي ديگر هم به همين شكل عمل مي كنند.
    اگه فقط فايروال مي خواهي كه بايد دنبال خود فايروال باشي نه اينترنت سكوريتي.

آخر فروم باز Hoom@n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

یه سوال مهدی:به نظر تو من کلا برای امنیت کامپیوترم در برابر ویروس ها و تو اینترنت چی کار کنم .الان آنتی اسپایور و وانکیر مایکروسافت رو دارم ولی چون زیاد با ویروس ها رو برو می شم فکر می کنم اینا ضعیف هستن و باید عوضشون کنم

آخر فروم باز royaye_talkh55's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2005
    محل سكونت
    کارمانیا(نام قدیم کرمان)

10

آقا هومن و آقا مهدي سلام
    مي خواستم بدونم الان اين لينكي كه هومن آقا داده صد در صد اكتيو مي شه چون دانلودش خيلي سخته
    با تشكر
    royaye_talkh55@yahoo.com

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •