تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 9 اولاول 123456789 آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 88

نام تاپيک: »» کنکور سراسری ؟ یا دانشگاه آزاد ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2010
    محل سكونت
    تهرون--ترکیه :-& در حال رفت و آمد ...البته فعلا

پيش فرض

دوست من به این حرفای که دولتی بهتره یا ازاد بده گوش نکن
    اونجا هیچ خبری نیستش
    فقط باید درس بخونی
    اگه برای مقطع کارشناسی میخونی
    هرچی قبول شدی برو چون دیگه ارزش نداره واسه لیسانس بمونی

در عوض برای ارشد که الان رو بورسه تلاش کن
    آبدارچی شرکت بابای من با عرض معذرت لیسانس ریاضی داره دولتی سمنان هم کار ابدارچی داره هم پیک شرکته
    ولی داره کار میکنه

آخر فروم باز hermione's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    !!جاده!!

پيش فرض

به نظر من اگه حالشو دارید یه سال دیگه بخونید ارزششو داره (بازم بستگی به طرف داره )
    من از نزدیکانم دیدم که :
    سال اول کنکور تجربی 7000 شد سال بعد 1000
    سال اول شد 15هزار سال بعد شد 5هزار
    اینا خوباش بود
    یه ریاضی داشتیم سال اول شد 3200 سال بعد شد 6000
    دیگه تصمیم با خودتونه ..

3. این کاربر از hermione بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال "R E Z A"'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008

پيش فرض

به نظر من دانشگاه آزاد رو برو و همزمان با درس خوندن توی آزاد واسه کنکور هم بخون (نگران حجم درسا نباش چون درس خوندن توی آزاد راحتتره _از لحاظ نمره دادن استاد_ ) اگه سراسری همون رشته ای که توی آزاد میخوندی قبول بشی ، میتونی واحدها رو تطبیق بدی و ادامه ی درست رو توی سراسری بخونی

البته من کاملا مطمئن نیستم که از آزاد به سراسری تطبیق میدن قبل از انتخاب چنین روشهایی حتما از خود دانشگاهها هم پرس و جو کن

مـــــــوفق باشــــــــی
    Last edited by "R E Z A"; 20-08-2010 at 21:44.

اگه نباشه جاش خالی می مونه doost4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008
    محل سكونت
    شیـــــــــــــــراز دانشگاه بیـــــــرجنــــد

پيش فرض

به نظر من دانشگاه آزاد رو برو و همزمان با درس خوندن توی آزاد واسه کنکور هم بخون (نگران حجم درسا نباش چون درس خوندن توی آزاد راحتتره _از لحاظ نمره دادن استاد_ ) اگه سراسری همون رشته ای که توی آزاد میخوندی قبول بشی ، میتونی واحدها رو تطبیق بدی و ادامه ی درست رو توی سراسری بخونی

البته من کاملا مطمئن نیستم که از آزاد به سراسری تطبیق میدن قبل از انتخاب چنین روشهایی حتما از خود دانشگاهها هم پرس و جو کن

مـــــــوفق باشــــــــی

عزیز من چرا اطلاعات غلط میدی آخه ؟ من خودم آزاد بودم میدونم چه پدری از آدم در میارن اونوقت شما میگی راحت تره ؟ تو آزاد واسه اینکه پول بگیرن آماده هستن که بندازنت ! در مجموع تو آزاد باید صد برابر بچه های دولتی زحمت بکشی !!! تا اونجایی که من ترم 2 رو بی خیال شدم که واسه کنکور بخونم .

تاريخ عضويت
    Feb 2008

6

عزیز من چرا اطلاعات غلط میدی آخه ؟ من خودم آزاد بودم میدونم چه پدری از آدم در میارن اونوقت شما میگی راحت تره ؟ تو آزاد واسه اینکه پول بگیرن آماده هستن که بندازنت ! در مجموع تو آزاد باید صد برابر بچه های دولتی زحمت بکشی !!! تا اونجایی که من ترم 2 رو بی خیال شدم که واسه کنکور بخونم .
    من واقعا تعجب میکنم از این حرف ! خوبه که حالا خودم آزاد میرم میدونم چه وضعیه

اولا چون توی آزاد تعداد جلسات یه درس سه واحدی در طول ترم فوقش به 15 جلسه میرسه در صورتی که در دولتی کمتر از 30 جلسه نیست . پس حجم درسا توی آزاد کمتره _به شخصه تا حالا هیچ استادی نتونسته کتاب رو کامل تدریس کنه _

دوما ازاد داریم تا آزاد بعضیهاشون واقعا اذیت میکنن (مثل ما شما) بعضیهاشون هم مثل دانشگاه ما باروزی 2 ساعت یا کمتر خوندن میتونی با معدل خوب فارغ التحصیل بشی .

7. این کاربر از "R E Z A" بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

من واقعا تعجب میکنم از این حرف ! خوبه که حالا خودم آزاد میرم میدونم چه وضعیه

اولا چون توی آزاد تعداد جلسات یه درس سه واحدی در طول ترم فوقش به 15 جلسه میرسه در صورتی که در دولتی کمتر از 30 جلسه نیست . پس حجم درسا توی آزاد کمتره _به شخصه تا حالا هیچ استادی نتونسته کتاب رو کامل تدریس کنه _

دوما ازاد داریم تا آزاد بعضیهاشون واقعا اذیت میکنن (مثل ما شما) بعضیهاشون هم مثل دانشگاه ما باروزی 2 ساعت یا کمتر خوندن میتونی با معدل خوب فارغ التحصیل بشی .
    دوست عزیز اگه از چیزی اطلاع نداری خواهشا در موردش حرف نزن

آزاد 3 واحدی 15 جلسه!!!

این ترم درس فولاد داشتم و 32 جلسه 3 ساعته سر کلاس رفتمو کلیه مباحث تدریس شد

تاريخ عضويت
    Feb 2008

13

دوست عزیز اگه از چیزی اطلاع نداری خواهشا در موردش حرف نزن

آزاد 3 واحدی 15 جلسه!!!

این ترم درس فولاد داشتم و 32 جلسه 3 ساعته سر کلاس رفتمو کلیه مباحث تدریس شد
    توی ترم اول و دوم به نظر شما درسی هست که 32 جلسه واسش بذارن ؟!
    شما برای فیزیک 1 ، 2 ریاضی 1،2 درسای عمومی شیمی ، آزمایشگاه فیزیک 1،2،شیمی و درسای عمومی و معارف 32 جلسه رفتین ؟!!!!

خواهشا اول مطلب رو کامل بگیر یعد در موردش حرف بزن
    من تجربه ی شخصیمو میگم و روالی هست که در دانشگاه آزادی که درس میخونم داره اجرا میشه
    وگرنه اگه اطلاع نداشتم مطمئن باشین اظهار نظر نمیکردم

---------- Post added at 11:52 AM ---------- Previous post was at 11:50 AM ----------

با سلام خدمت تمام دوستان p30world

با تمام شدن کنکور سراسری و هنگام انتخاب رشته عده ای بر سر این دو راهی می مانند که یک سال دیگر پشت کنکور سراسری بمانند یا به دانشگاه ازاد بروند

هدف از ایجاد این تاپیک این بود که شما دوست عزیز که مطمئنا خودتون یا در بین دوستان اشنایان و نزدیکان
    کسانی را که این مسیر را پیموده اند سراغ دارید

از دوستان خواهش می کنم که به طور دقیق این موضوع را با در نظر گرفتن تمامی مسائل و بررسی تمام ابعاد با یکدیگر بررسی کنیم و با اوردن مثال هایی که خودتون به چشم دیدید ! همدیگر را راهنمایی کنیم !

امیدوارم با مطالعه پست های این تاپیک بهترین تصمیم رو با توجه به شرایط خودمون بگیریم !

شما انتخاباتون توی دانشگاه آزاد رو چیا زدی ؟!

اگه رشته انتخابی اول رو توی آزاد قبول بشی میخوای اونو توی سراسری ادامه بدی ؟

10. این کاربر از "R E Z A" بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه juventuss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان خواهشا از موضوع اصلی منحرف نشید !

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

juventuss جان
    دوستان تقریبا نکات مهم رو گفته اند
    من هم یه توصیه به شما می کنم
    اگر تصمیم گرفتی یک سال دیگه بمونی یک مشاور جوون و خوب (وحتی یک روانشناس خوب) برای خودت پیدا کن کاری که من خواستم انجام بدم ولی یه جورایی بی خیالش شدم( چون فاصله ام با مشاورم زیاد بود(از لحاظ مسافت) یک بار بشتر پیشش نرفتم) تا هم در برنامه ریزی ها بهت کمک کنه و هم موقعی که خدایی نکرده ناامیدی و استرس و افسردگی امد سراغت باهاشون صحبت کنی و یه جورایی دوباره شارژ بشی

13. این کاربر از Benyamin100 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amin.M.1986's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    طهرون

پيش فرض

ببینید یک نکته رو در نظر بگیرید .. دانشگاه آزاد حرف خیلی کلی هستش.. آزاد با آزاد زمین تا آسمون فرق داره.. دانشگاه آزاد علوم تحقیقات رو با قم مقایسه کنید خودتون متوجه میشید.. بعضی از دانشگاه آزاد ها از سراسری هم بهتر هستند.. دانشگاه آزاد های تهران ارزش رفتن رو دارند و چندین شهرستان مثل قزوین .. اما خیلی جاها کلا اوت هستند .. سراسری ها هم همه تو یک سطح نیستند .. بین سراسری روزانه قم با آزاد علوم تحقیقات اگه کسی بچه تهران باشه و بخواد انتخاب کنه در صورت وضع مالی خوب من بهش پیشنهاد میکنم بره علوم تحقیقات ..
    شما باید بنا به شهری که هستی و تعیین دقیق کدوم آزاد تصمیم بگیرید
    موفق باشید

15. این کاربر از Amin.M.1986 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •