تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 48 از 48

نام تاپيک: معرفی انواع هدفون و اسپیکر قابل حمل و سایر لوازم جانبی

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

. البته نظر خودتون از همه چیز مهمتره. ولی به نظر من هرگز دنبال هدفون های فول سایز سونی نرین. من خودم یکی دو سال پیش یه هدفون فول سایز سونی برای شوهر خواهرم گرفتم. هیچ وقت از خرید یه جنس اینقدر پشیمون نشدم تا حالا. بلندی صداش در حدی بود که به سختی شنیده میشد و اصلا bass نداشت و اگه قرار بود bass بده خراب میکرد.
    اشتباه ميكني ، من اتفاقا كيفيتي در حد سوني نديدم ! حتما تقلبي بوده ،‌سوني تو اين جور چيزا كپي و تقلبي خيلي زياد داره و تشخيص دادنش سخته

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

البته هدفون داریم تا هدفون. هدفون فول سایز داریم 10 تومن. هدفون in-ear هم داریم 400 تومن.
    ولی خب گرون ترین هدفون های in-ear قیمتشون از حوالی 400 بیشتر نمیشه. در حالی که هدفون فول سایز با قیمت میلیونی هم داریم.
    و احتمالا بخاطر همین بود که هم من و هم دوستمون از کلمه "کل" در پست هامون استفاده کردیم ... معناش اینه که این یه قاعده کلیه و ضمنا معناش اینه که استثنا هم داره ... و ضمنا یه معناش هم همون پست شماست ...
    بله - بطور کلی اینطوریه
    راستی دوستان فول سایز ها در کل قیمتشون از همه بیشتر هستند ؟

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

البته خوب خوب فول سایز هم خیلی خوب هست از لحاظ کیفیت و باس بهترین هارو ارائه میدن و همچنین قدرت خیلی زیادی هستند
    و چون روی گوش رو میگیرن راحت هستند و هیچی توی گوش نمیره !!! گرچه شاید خیلیا هم بدشون بیاد چون معایب هم داره ولی اونایی که روزی 4 ساعت موزیک گوش میدن بهترین انتخاب همین فول سایز هست چون اکثر هدفون هام چه کریتیو چه سونی ترکیدن!
    .............

جان ؟ فول سایز های سونی بدرد نمیخورن ؟ مطمئن هستی ؟ من خیلی تعریف شنیدم ازش که !!! حالا شما چیرو پیشنهاد میکنید ؟
    بنظرتون باید برم تو کار فول سایز های کریتیو دیگه !!!
    البته من با همین هدفون های کوچیک mp3 player مقایسه کردم. نه با هدفون های فول سایز. اونا که بحثشون جداست.
    نمیگم به درد نمیخورن. ولی خب انتظارات رو در اون حد که باید برآورده نمیکنن. البته اون هدفونی که من خریدم 30 تومن بود. هدفون های قیمت بالاش بدک نیستن. سونی مسلما از نظر اعتبار هدفوناش خیلی بالاتر از کریتیوه.

اشتباه ميكني ، من اتفاقا كيفيتي در حد سوني نديدم ! حتما تقلبي بوده ،‌سوني تو اين جور چيزا كپي و تقلبي خيلي زياد داره و تشخيص دادنش سخته
    به نظر تقلبی نمیومد. از نمایندگی سونی گرفتم.

آخر فروم باز a.z.p.z's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Sky

پيش فرض

خوب وقتی بحت فول سایز ها میاد یعنی دیگه با in ear و ... مقایسه نمیشه دیگه !!!
    منم بحثم فقط تو فول سایز ها هست راستی ببینم فول سایز ها رو نمایندگی سونی که دارن همه رو دیگه ؟
    راستی دوستمن اون فول سایزی که گرفته بودی چه مدلی بود که گفتی خوب نیود ........؟

آخر فروم باز prowler88's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Malaysia

پيش فرض

خوب وقتی بحت فول سایز ها میاد یعنی دیگه با in ear و ... مقایسه نمیشه دیگه !!!
    منم بحثم فقط تو فول سایز ها هست راستی ببینم فول سایز ها رو نمایندگی سونی که دارن همه رو دیگه ؟
    راستی دوستمن اون فول سایزی که گرفته بودی چه مدلی بود که گفتی خوب نیود ........؟
    یادم نیست دقیقا. قیمتش حول و حوش 30 تومن بود. نمیدونم ارزون تر بود یا گرون تر. نقره ای بود پشت گوشش ساده بود.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض reader rigs

سلام دوستان
    یه دستگاهی تو سایت anythingbutipod دیدم درست نمیدونم چیه
    تحت عنوان reader rigs جند مدل هم داره
    مثل یه آمپلی فایر واسه هدفون میمونه.لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره که آیا تو ایران
    گیر وجود داره ازش یا نه کمک کنه
    اگه آقای seymor هم کمک کنه ممنون میشم
    یا حق

حـــــرفـه ای seymour's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام دوستان
    یا حق
    در واقع اسمش rig هستش ... readers rigs یعنی rig هایی که خواننده های سایت ساخته ان ؛ بنابراین یه ترکیبی نیست که بری و بخری ، بلکه خود طرف هر قطعه رو جداگانه گرفته و ست کرده ...

rig رو میشه تقریبا ترجمه کرد : سیستم - ترکیب - ست ... این آقا اومده و یه هدفون و یه پلیر رو با یه آمپ توی یه ترکیب قرار داده و تجربیاتش رو مطرح کرده .. اینکه مثلا بلندی صدا ، وضوح صدا و تغییرات دیگه چطور بوده ...

اینا دیگه مثل بستن یه PC هستش ... یعنی چیزی که مهمه عملکرد سیستم در ترکیب (و مهارت در دستیابی به بهترین حالت در ترکیبه)، نه اینکه دقیقا هر قطعه چقدر خوب یا بد یا گرونه ...

//

عین این rig رو نمی دونم توی ایران گیر بیاد یا نه ... ولی مسلمه که مشابه این ترکیب رو می تونی جور کنی ..

8. 2 کاربر از seymour بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Eblis.W810's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    Near My Love♥

پيش فرض

سلام دوستان
    یا حق
    در ضمن دوست عزیز من...استفاده از rig مختص ادم هایی است که کاره تخصصیشون sound هست..
    و واقعا گوشه هاشون نسبت به سینوس های صدا حساس هست و خیلی به نکات ریز توجه میکنند.
    مگر نه استفاده از rig به درد ادم های عادی نمی خوره..
    خود امپلی فایر پرتابل رو هم اگه شما روی دستگاه هایی که sound out خوبی دارن تست کنی..می بینی که تغییر قابل ملاحضه ای مشاهده نمی کنی...
    البته اینها حرف های دوستی بود که کار تخصصی صدا میکنه.
    با سپاس.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •