تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 10 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 96

نام تاپيک: پیش بینی ناسا ؛ فاجعه بزرگ در 2013

داره خودمونی میشه alirezaghanbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

من یه بار دیگه هم گفتم . وقتی پیش بینی علمی مبتنی بر نظم جهان با پیشگویی و طالع بینی قاطی بشه این شکلی میشه که همه چیز با هم مورد حمله قرار میگیره.
    چرا خیلی خوب و با دقت میشه پیش بینی کرد که 10000 سال دیگه کجا و چه وقت خورشید گرفتگی رخ میده. , و امثالهم

مساله اینه که اطلاعات ما از جهان بتدریج کامل میشه. مثلا اطلاعات ما از پدیده ها و تاثیرات انها بر هم توی 100 سال قبل و الان کلی تفاوت کرده و به نظر میرسه اگر این روند ادامه داشته باشه ، در آینده به اطلاعات بیشتر دسترسی پیدا کنیم. همین اطلاعات جدید شاید بتونه ما رو به راه های مفید دیگه ای رهنمون بشه.
    مثلا شاید 100 سال قبل زیاد از طوفان خورشیدی و خطراکش اطلاعی نداشتیم. اما امروز میدونیم چقدر خطرناکه به حدی که بقول قدیمیا زهره ترک میشیم. یعنی اگه امروز فردا ازون طوفانها سراغ ما بیاد همگی هلاک میشیم. اما شاید با اطلاعات جدیدی که چند روز دیگه بدست بیاریم بتونیم مانع اون بشیم و یا خطراتشو ازبین ببیریم یا کمتر کنیم.
    مثال دیگه اینه که دانشمندان حدود 50 سال قبل فهمیدند که اشعه مستقیم و شدید خورشید در طولانی مدت ( حتی کوتاه مدت ) سرطانزاست. اما امروزه با اطلاعات جدیدی که داریم با انواع مواد ضد آفتاب ، خطراتشو تا حدود زیادی برطرف کرده اند.

من جمله شما استاد پیشکسوت و محترم رو اینطوری بیان میکنم که :
    {{ (((( به استناد علم امروزی و نه علم آینده ))) خیلی خوب و با دقت میشه پیش بینی کرد که 10000 سال دیگه کجا و چه وقت خورشید گرفتگی رخ میده. , و امثالهم }}
    اما این امر با توجه به دخالت های بشر و دستیابی به علوم جدید میتونه متغییر باشه...
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه Enemy Killer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

کلا اشتباهه اینم کار امریکایی های مزدور هست
    هنوز که امام زمان (ع) نیومده تازه بعد امام زمان دنیا هزاران سال پایدار هست بعدش قیامته

3. 3 کاربر از Enemy Killer بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

ناظر انجمن آموزش عالی Alireza SM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

در سال 2013 هيج اتفاق خاصي رخ نخواهد داد . چون در سال 2012 زمين كاملا نابود شده

اين تاپيك رو كي Tag كرده ؟ هركي اين Tag ها رو گذاشته رو اين تاپيك خداييش دمش گرم

حـــــرفـه ای *Ali*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

من یه بار دیگه هم گفتم . وقتی پیش بینی علمی مبتنی بر نظم جهان با پیشگویی و طالع بینی قاطی بشه این شکلی میشه که همه چیز با هم مورد حمله قرار میگیره.
    چرا خیلی خوب و با دقت میشه پیش بینی کرد که 10000 سال دیگه کجا و چه وقت خورشید گرفتگی رخ میده. , و امثالهم
    بابک جان منظورم این بود وقتی هنوز ترکیب خورشید و نوع واکنش های هسته ایش برای ما کاملا مشخص نیست چطور میتونیم فعالیت داخلش رو تو 3 سال دیگه پیش بینی کنیم ، حالا محاسبه محل و تاریخ خورشید گرفتگی به مراتـــــــــب آسون تر از این کاره ، نه ؟ حالا اصلا دونستن این چیزا به ما چه کمکی میکنه ؟ اومدیم و ناسا 4 تا دلیل آورد که آره ، این حقیقت راسته ، آیا شما به شخصه خودتو برای پایان دنیا آماده میکنی یا به زندگی عادیت ادامه میدی ؟
    لازمه متذکر بشم این فرموده ی امام محمدباقر(ع) است (کذب الوقاتون) و البته این در مورد پایان دنیا نیست بلکه تعیین وقت ظهور منجی بشریته
    ببخشید ، اشتباه لپی بود ، ویرایشید
    در سال 2013 هيج اتفاق خاصي رخ نخواهد داد . چون در سال 2012 زمين كاملا نابود شده
    هیچی نمیگم ...

داره خودمونی میشه sanaz_German's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خدا نکنه 2013 همه چی نابود شه. من هنوز آرزو دارم

تازه رشته مورد علاقم تو شهر مورد علاقم قبولیـــــــــدم

اینا همش الکیه . دروغه

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

اولا که باز مسایل دینی.........با بحث علمی کاری نداره.1000 تا سند از فلان بن فلان هم بیارید باز ناسا پیش بینی کنه می بینید که اون اتفاق خواهد افتاد.البته هنوز ناسا چیزی نگفته
    فعالیهای سطح خورشید هم حق با شماست کاملا سخته.منم از نحوه اینکه چطور می فهمن چه فعالیتی قراره رخ بده اطلاع ندارم.ولی چیزی که مسلمه فعالیتهای خورشیدی روزانه به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیره و کوچکترین تغییراتی ثبت می شه.من نمی دونم به چه دقت می شه پیش بینی کرد.ولی اونجری هم نیست که اصلا نشه گفت تا چند روز دیگه چی قراره اتفاق بیفته.شاید تا چند سال آینده قابل پیش بینی نباشه ولی به هر حال می شه فهمید

8. 2 کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه alirezaghanbari's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2010
    محل سكونت
    اهواز

پيش فرض

اولا که باز مسایل دینی.....با بحث علمی کاری نداره.1000 تا سند از فلان بن فلان هم بیارید باز ناسا پیش بینی کنه می بینید که اون اتفاق خواهد افتاد.البته هنوز ناسا چیزی نگفته
    فعالیهای سطح خورشید هم حق با شماست کاملا سخته.منم از نحوه اینکه چطور می فهمن چه فعالیتی قراره رخ بده اطلاع ندارم.ولی چیزی که مسلمه فعالیتهای خورشیدی روزانه به طور دقیق مورد بررسی قرار می گیره و کوچکترین تغییراتی ثبت می شه.من نمی دونم به چه دقت می شه پیش بینی کرد.ولی اونجری هم نیست که اصلا نشه گفت تا چند روز دیگه چی قراره اتفاق بیفته.شاید تا چند سال آینده قابل پیش بینی نباشه ولی به هر حال می شه فهمید

شاید نکات مبهمی در اونچه از دین داریم دیده بشه اما اونو بهتره با تجربیات و علم یه فرد آگاه به اون علم ( دین ) بررسی و تجزیه تحلیل کرد...

...اما همه میدونیم پیشرفت علم تدریجیه. با علم دو سه هزار سال قبل ( که برا اون زمان علمی مستدل بود ) ماه و خورشید گرفتگی یه نوع جن زدگی بود اما سال ها بعد با پیشرفت علم و اثبات علمی اینکه جهان به دور زمین میچرخه به نتایج جدیدی رسیدند و کلی به علم و نحوه استدلال دانشمندان قدیم تر خندیدند. اما ما الان با اثبات علمی گردش زمین به دور اون اجرامی که قبلا فکر میکردیم به دورمان میچرخند به حقایق خاص دیگه ای رسیده ایم.
    اینکه ناسا به واقعیات علمی غیر قابل انکاری در مورد آینده فلاکت بار زمین رسیده که مو رو بر تن آدم سیخ میکنه بحثی نیست اما این رو نباید فراموش کنیم که استدلال های ناسا براساس علم فعلیه و ممکنه همین فردا با اکتشاف قانون علمی جدیدی ، تمام نظرات خود رو زیر و رو کنه...
    ممنون.

کـاربـر بـاسـابـقـه amin666's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2008
    محل سكونت
    karaj

پيش فرض

نه دوست عزیز.پیشرفت علم آینده ربطی به به علم الان نداره.اگه علم فیزیک و نجوم الان بگه (اگه بتونه)یک سال دیگه فلان اتفاق می افته مطمئن باشید می افته.این به مذهب و ... هم ربط نداره.مذهب اصلا علم نیست که بخواد چیزی رو بگه......... تاریخه.راوی تاریخ هم انسانه و اتفاقا از خصوصیات انسان اینه که چه با دلیل چه بی دلیل عین آب خوردن دروغ می گه!پس نمی شه علم حاضر رو فدای یه مشت حذف که معلوم نیست از کجا اومده و کی گفته ایا دروغ گفته و راست کرد.خصوصیت علم اینه که اگه شما قبولش نکنی بهتون ثابت می کنه.از جدول ضرب بگیر تا علم امروز.اگه شما قبول نداری دو دتا می شه چهرتا ریاضی بهتون ثابت می کنه.اگه نتونست شما هم قبول نکن.ولی حدیث و روایت و کلا دیم چیزی رو به ادم ثابت نمی کنه.بلکه این چیزا قلبیه و اعتقادی.یه سری اعتقاد دارن و یه سری ندارن.اینجا جای بحث مذهبی نیست.وگرنه بیشتر توضح می دادم..

11. این کاربر از amin666 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز L.A.M.P.A.R.D's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    i s f a h a n

پيش فرض

این که خورشید گرفتگی کی انجام میشه پیشگویی نیست....بلکه نظمی هست که با محاسبات ریاضی و فیزیک فهمیده میشه

آخر فروم باز fandak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

این حرفای کشک چیه .. که هر کی از راه برسه بگه فلان سال این اتفاق می افته . فلان سال تموم می شه . چه آشی چه کشکی

فقط خداوند متعال می دونه که تا یه ثانیه دیگه چه اتفاقی خواهد افتاد و بس ...

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •