تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 15 اولاول 123456789 ... آخرآخر
نمايش نتايج 41 به 50 از 149

نام تاپيک: تعبیر خواب

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام دستت درد نکنه....

و یه احتمال دیگه ای هم داره اینکه حتما بازی کامپیوتری زیاد انجام میدی!
    آره من بازی کامپیوتری زیاد انجام میدم 24 ساعته پشت کامپیوترم..بازیهای اینترنتی

اما روی هم رفته حکمت این خواب اینه که یکم بیشتر به فکر آیندت باشی
    آره دقیقه من اصلا به فکر آینده نیستم..شما اینارو از کجا میدونید؟؟؟؟انگار کنار من بودید و همه چیز رو میدونید انگار زندگی منو از نزدیک دیدید...دارم کم کم می ترسم....

سلام دوست گرامی احوالتون

خواب شما چندتا نکته داره اما اول بزار تعبیر کلی اونو بگم
    خواب پول یا پولدار شدن در هر دو حالت خوب نیست و نشونه غم و بیماری هست در واقع دنیای خواب و دنیای بیرون یعنی بیداری عکس هم هستن و هر چقدر کمیت در این مورد در خواب بیشتر باشه توی بیداری با شدت بیشتری تعبیرش میشه و ممکنه حتی به عزا هم ختم بشه!

برای مثال ضرایب عدد 5 من میزارم ببین
    5=خیلی خوبه و به معنویت کامل تعبیر میشه
    50= کار بی فایده و غم و غصه حاصل از اون
    500=باید در کار توقف کرد(برای مصلحت)
    5000=امر مبارک و خیر (مثل ازدواج)
    50000=رنج و بدبختی (مثلا ضرر مالی)
    .
    ..
    ...
    و طبق این

5.000.000.000 میشه غم و ماتم (فوت یکی از اعضا)!!!

-----------------------------------
    بابام 2-3 روزه دقیقا فشار خون گرفته...یعنی همون شبی که دیشب خواهرم اومده بود خوابش رو تعرف می کرد افاقی فشار بابام رو گرفتیم دیدیم 17 روی 10 یعنی خیلی بالاست ..همین امروزم رفت دکتر داروهای ضد فشار
    بهش داد که زده به کلیش و الان کلیش درد میکنه و یه خورده هم گیجه...نکنه؟؟!!!!خدایی نکرده؟؟

اما چرا خودت اینو ندیدی خودش یه حکمتی داره!
    اول اینکه اگه خودت می دیدی احتمال اینکه تعبیر بشه خیلی زیاد بود!
    دوم اینکه چون خواهرت اینو دیده پس هم می تونه غلط باشه و هم می تونه که تعبیر بشه (غم و غصه منظورمه)

علت اینکه گفتم شاید درست واقع بشه اینه که :
    خوابی که خانوم ها می بینن به خاطر نوع ترکیبات شیمیایی هورمونهای بدن اونها موقع بیدار شدن در چند شب از ماهای قمری معکوس میشه ! یعنی هنگام تفسیر در قسمتی از مغز که مربوط به ترجمه اطلاعات روح موقع برگشت به بدن بوده به خاطر تاثیرات عواملی که هنوز ناشناخته هست ( فک کنم به خاطر تاثیرات نیرو های الکترو مغناطیسی خاصی که بین و زمین و ماه در بعضی شبها رخ میده این طوری میشه...بازم نمی دونم) این اطلاعات کد معکوس اختیار میکنن!!!بنابراین چندان مورد اعتماد نیستن باید دید در چه شبی اینو دیده
    (برای همین قدیما میگفتن خواب زن چپ هست!)

من که امروز 2 بار صدقه دادم...حالا اگر دیدی نیومدم انجمن حلال کنید دیگه یا نوبت مرگ منه یا بابام..

راستی من خیلی میترسم که این خواب تعبیر بشه ..چون خواهرم ا زما جدا زندگی میکنه و آدم نماز خونیه..

و آدم بی گناهیه یهنی نه فهش میده نه کار بدی میکنه واسه همین خیلی می ترسم که خوابش به حقیقت

نزدیک باشه...

به هر حال ممنونم از شما ..شما هم خیلی عالی تفسیر می کنید ...

راستی من هم خودم 23 سالمه و فشار خون دارم و بیماریهای عصبی و سرگیجه و ... دارم مثل حملات پانیک

و وحشت...

همین الان داشتم میرفتم آشپزخونه آب بخورم یهویی همینجوری شانسی تلوزیون رو روشن کردم ...یهوی تیتراژ اول اون سریاله

گفت: اگر امروز آخرین روز زندگیت بود چیکار می کردی؟....من خیلی ترسیدم خواهش می کنم این بحث رو ادامه ندید

ولی خیلی متشکرمواقعا ممنون بابت وقتی که گذاشتید ...

من برم به بابام هم بگم صدقه بده
    Last edited by Saeed System; 20-04-2012 at 19:57.

2. 2 کاربر از Saeed System بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام به همه

خواب سقوط و افتادن از بالای کوه چی میشه؟

من خواب دیدم دارم بزور از یک کوه بالا میرم بعد همین که به قسمت کم شیپ او رسیدم یهو دیدم یکی که یه داس تو دستش بود بهم حمله کرد من اینقدر ترسیدم که خودمو از بالای اون کوه پرت کردم پایین !...بر اثر ضربه برخورد تموم استخونام خورد شده بود و به حالت نیمه جون افتادم روی زمین!

میگم خبر بدی برام نیاد یه وقت؟
    سلام

خوابتون معنای خاصی داره که الان میگم:
    بالا رفتن از کوه نشانه تلاش برای رسیدن مقصدی است که دیگران کمتر به اون فک میکنن (این می تونه خیلی چیزا باشه مثل ریسک پذیری در کاراهای تجاری-تلاش برای قهرمانی در مسابقات ورزشی یا علمی-خودسازی و تهذیب نفس و ...

اما اینو بگم که سقوط در این شرائط عواید بدی برای آدم بدنبال میاره مثل اعتیاد-فساد-بداخلاقی و ...که واقعا باید آدم حواسش باشه

اما اینکه خودت نخواستی سقوط کنی و از ترس کشته شدن و صدمه خوردن پریدی پایین این معناش فرق داره که اگه حدودا بخوایم تعبیر کنیم این میشه که:
    شما داشتی دست به کاری میزدی که مردم دائم جلب توجه میشدن و این صدمات زیادی برای افراد خانواده بوجود میاورد مثل افسردگی و بیماری های بی دلیل و ...(به خاطر چشم زخم)
    برای همین اون شخصی که به شما حمله کرد در واقع میخواست بگه جای تو الان این بالا نیست و اگه واقعا دوست داری که اینجا باشی باید آهسته و پیوسته صعود کنی تا زندگی سالمی داشته باشه واسه همینه که میگن اگه قصد کار مهمی کردین به مردم نگین.

سقوط شما و خورد شدن استخون ها هم نشونه عوارضی هست که بدنبالش میاد و باید حتما صدقه بدی...

موفق باشی
    Last edited by hes25; 26-04-2012 at 00:09.

4. این کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت Hadi_Hoda2010's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2012
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

آقا سلام تشکر

یه سوال دیگه هم داشتم
    می خواستم بدونم خواب آتیش چی میشه!
    من خواب دیدم چندتا سرباز (آمریکایی ) منو دنبال کردن بهم تیر اندازی می کردن بعدم من برای اینکه از دستشون فرار کنم از بالای دیواری پریدم تو حیاط خونه ای که پر از آتیش بود که منم می خواستم بزور از توشون رد بشم!

خواستم بدونم این خوبه یا بد ؟

ممنون

6. این کاربر از Hadi_Hoda2010 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

یه سوال دیگه هم داشتم
    می خواستم بدونم خواب آتیش چی میشه!
    من خواب دیدم چندتا سرباز (آمریکایی ) منو دنبال کردن بهم تیر اندازی می کردن بعدم من برای اینکه از دستشون فرار کنم از بالای دیواری پریدم تو حیاط خونه ای که پر از آتیش بود که منم می خواستم بزور از توشون رد بشم!

خواستم بدونم این خوبه یا بد ؟
    سلام

آتیش توی خواب چند تا حالت داره که تعبیراش فرق میکنه
    اول اینکه فقط ببینیم
    دوم اینکه خودمون آتیش درست می کنیم یا نه؟
    سوم اینکه می سوزیم یا نه؟

در مورد شما این طور تعبیر میشه :
    عبور از توی آتش که به بالاجبار بوده نشان دهنده اینه که افرادی پست سر شما بدگویی میکنن! مثلا یه موضوعی که به شما مربوط میشه رو توی جمع برای خنده میگن یا قضیه ای پیش میاد که از شما دلخور میشن و غیبت شما رو میکنن!

در درستی این تعبیر همین قدر کافی هست که بگم دیدن صحنه ای که به سمت آدم تیر انداری میشه همون بد گویی و غیبتی است که در بیداری پست سر ما انجام میشود!

موفق باشی

8. این کاربر از hes25 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام دوستان
    من دیشب خواب دیدم از مغازه پارچه فروشی دو قواره پارچه نارنجی رنگ خریدم
    می خواستم تعبیرشو بدونم. با تشکر

10. این کاربر از پاکیزه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من دیشب خواب دیدم از مغازه پارچه فروشی دو قواره پارچه نارنجی رنگ خریدم
    می خواستم تعبیرشو بدونم.
    سلام

پارچه در خواب ما نشانه فریب و نیرنگ هست مخصوصا اگه داریم اونو از مغازه پارچه فروشی می خریم!!
    این نشون میده که کسی در صدد اغوای شما بر خواهد آمد این موضوع برای خانم ها بیشتر صدق میکنه و کاملا درست هست!

اما در مورد رنگ پارچه :
    پارچه نارنجی و در کل رنگ نارنجی مربوط به سیستم تناسلی بدن هست و این نشون از این داره که کسی با ابراز محبت دروغین نسبت به شما قصد سو استفاده و براورده کردن نیاز غریزی خودش و داره!

این هم در مورد دختران و هم در مورد پسران صدق میکنه
    اینم بگم که اگه این خواب پیش پیش تعبیر بشه و آدم هوشیار نباشه صدماتی به انسان وارد میشه، هم جسمی (مثل عقیم شدن!) و هم روحی مثل مجرد موندن (چون دیگه مشکل میشه برای ازدواج به کسی دل بست)

باید مراقب باشید!

نکته اینکه شبی که این خواب دیده شده هم مهم هست!

-------------------------
    امام علی (ع):
    هرگز نمی شود از چهره و رفتار انسان به نیت درون آنها پی برد!

کاربر فعال کلوپ گوشی ها .:PAR3A:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009

پيش فرض

سلام...
    معنای افتادن دندون پیش سمت راست جلویی چیه؟!
    یه خواب دیدم جالب بود ، عین موقعی که دندون شیری میخواد بیافته هی دندونم میافتاد دوباره در میومد.

13. این کاربر از .:PAR3A:. بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام...
    معنای افتادن دندون پیش سمت راست جلویی چیه؟!
    یه خواب دیدم جالب بود ، عین موقعی که دندون شیری میخواد بیافته هی دندونم میافتاد دوباره در میومد.
    سلام مخلصیم

همونطور که قبلا هم گفتم دندونای پیشین دلالت کامل بر افراد مذکر خانه دارن مثلا سمت راست میشه پدر، سمت چپی هم برادر !
    اینکه دندونت لق شده نشونه بیماری و غم و اندوهی هست که به افراد ذکور خانواده مربوط میشه (خدای نکرده)

افتادن دندون طوری که روی زمین بیفته فوت تعبیر میشه! که بسته به خراب یا سالم بودن دندون میشه به احوال شخصی که به اون دندون بخصوص مربوط هست پی برد (مثلا یکی خواب دیده بود که دندون پیشین که سیاهم شده بود افتاد تو خاک ...که بعد یه مدت برادرش که معتاد بود فوت کرد!)

اما این چیزایی که گفته شد تعبیر معبران قدیم هست که گاهی درست هست گاهی هم نه!(به دلایل زیاد)

اما تجربه من یه چیزی رو میگه که افتادن دندون و دوباره در اومدن اون فقط مشاجره لفظی با این افرادی که گفتم تعبیر میشه!
    یعنی یه بار با برادرت مثلا در گیری لفظی داشتی (شاید میگم) که بعدش دوباره باهم آشتی کردین!

*****البته یه چیز دیگه هم می تونه باشه اینه که رابطه خوبی با پدرت نداری و پدرت هی از دستت حرص میخوره !

بازم خودت بهتر می تونی تفسیر کنی

موفق باشی

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2012

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    مرسی از اینکه خوابمو تعبیر کردین
    فردای اون شبی که خوابه پارچه به رنگه نارنجیو دیدم خواب دیدم که تو هواپیما هستم و هواپیما در بالای آسمان خیلی تکون میخوره و این در حالی بود که من مردم را در پایین میدیدم
    ممنون میشم این خوابم رو هم تعبیر کنین. با تشکر فراوان

16. این کاربر از پاکیزه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    مرسی از اینکه خوابمو تعبیر کردین
    فردای اون شبی که خوابه پارچه به رنگه نارنجیو دیدم خواب دیدم که تو هواپیما هستم و هواپیما در بالای آسمان خیلی تکون میخوره و این در حالی بود که من مردم را در پایین میدیدم
    ممنون میشم این خوابم رو هم تعبیر کنین. با تشکر فراوان
    سلام خواهش میکنم
    برای تعبیر خواب هواپیما (که اسباب امروزی هست) باید به قسمت پرواز کردن توجه کرد

اصولا پرواز در آسمان فقط به صورت عمودی بد تعبیر شده که انتهای عمر انسان تعبیر میشه اما پرواز همراه با تلاطم هم چندان خوب نیست (برای ما که مردم عادی هستیم میگم)
    یعنی اینکه بر سر یه موضوعی خطراتی پیش روی شما هست که بنا بر دلایلی (مثلا احساسات) با اینکه می دونین ممکنه خوب نباشه و به شکست منجر بشه نمی تونین ازش دل بکنین!(این یک حالتش هست که محتملتر هم هست)

دیدن مردم از بالا هم یک نشونه میده و اونم اینه که شما در موقعیتی قرار دارین که این احساس در شما ایجاد شده که می تونین برتر از اطرافیان خودتون باشین (مثلا موقعیت بهتر ازدواج نسبت به دوستان دیگه می تونه یک نمونه باشه) که باید مواظب باشین که این می تونه یه احساس کاذبم باشه!یعنی اینکه بعضی وقتها آدم فکر میکنه از دیگران بهتره( به خاطر طرز فکراش) که این ممکنه درست نباشه بهتره که انسان با دیگران همگام و همفکر باشه

بیاد داشته باشیم
    1-اصولا انسان هایی که موفق شدن (مثلا نفرات اول کنکور و....) هیچ وقت از قبل خواب این و نمی بینه که از مردم می تونن بهتر باشن چون دچار غرور بیجا میشن!( این می تونه حالت دومی که گفتم باشه که احتمالش براتون کمتر هست )

2-خواب بیشتر ماها که انسانهای عادی هستیم قاطی هم داره یعنی هم می تونه درست باشه هم غلط و گول زننده.... من خودم بارها تجربه کردم و می نوشتم ...توی این ده سالی که انواع خوابا رو میدیدم ،بهترین و درسترین خواب ها مال وقتی هست که انسان از نظر غلظت خون -استرس -افکار-کیفیت غذا خوردن-رفت و آمد-گفتار-معنویت و ... در بهترین حالت خودش باشه (لااقل در حد و اندازه خودمون)

بازم اگه مطلب دیگه ای هست بگو تا بیشتر باهم بحث کنیم

موفق باشی

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •