تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 5 از 5 اولاول 12345
نمايش نتايج 41 به 49 از 49

نام تاپيک: درخواست مقایسه ی تخصصی ماکسیما و مزدا3 تیپ3

آخر فروم باز merikh_merikh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

ببینم تو همه پولت رو خرج ماشین میخوای بکنی؟
    راستی درس چی میخونی؟شغلی چیزی نداری؟
    فکر نگهداری این رو کردی؟
    چقدر میتونه خرج داشته باشه میدونی؟
    اصلا فکر میکنی کی مزدا 3 ایران ریلیز بشه؟
    من فقط یه توصیه میکنم بهت اگه همه پولت اینهیعنی همه سرمایه ای پدرت بهت داده اینه اصلا از فکر ماشین خریدن بیا بیرون .
    بازم خودت میدونی پول تو هستش و من فقط یه توصیه میکنم .
    یه مقدار آینده نگر باش.
    این پوریا خودش میدونه من دیوانه تیونیگ هستم اونم ماشینهای دهه نود .
    تا حالا نزدیک 6 تا ماشین رو از آمریکایی گرفته تا زاپنی و آلمانی رد کردم نخریدم چون میدونستم وقتش نیست و باید به کارای دیگه برسم
    بهترین نمون های گلف و لنسر گالانت کامارو ماشینهای شاخی که با کمی تغییر ازشون هیولا میشد ساخت .
    تو هم منطقی فکر کن فردا اوضاع اینطوری نمیونه .
    معذرت کمی تند حرف زدم دوست گلم ولی باید میگفتم
    ولی اگه این مبلغ رو فقط برای ماشین کنار گذاشتی و مبلغ دیگه ای هم برای سرمکایه آینده داری اون یه چیز دیگه.
    دوست عزيز از همکاريه شما ممنونم.
    من اين پولو فقط براي ماشين ميخام.
    در واقع قراره که اين ماشينو براي مادرم بگيريم و از ان جا که مادرم پشت فرمون نميشينه ماشين همش دسته منه فقط بايد کاراي مادرمو انجام بدم چون ماشيني که الان داريم بابام همش يعني بيشتر براي کار ازش استفاده ميکنه.........
    من با بابام صحبت کردم که ميخام مزدا3 بگيرم گفت اشکال نداره و وقتيم بش گفتم که يه لوگان بگيرم و حدوده 2 سال ديگه برم يه مزدا3 2010 بگيرم باز گفت اشکال نداره.
    حالا چرا ميگم ماشينو ميخام نگرش دارم اخه من ميخام ماشينه مورد نظر را اسپرت کنم و سر فرصت تيون هم کنم به همين دليل ديگه قصد فروششو ندارم.چون به مرور زمان ميخام کلي پول هزينش کنم و ديگه دلم نمياد بفروشمش.
    برا همين ميگم که ايا با گرفتن مزدا3 فعلي پشيمون نميشم؟يا بزارم مزدا3 2010 بياد؟
    اخه من اگه مزدا3 بگيرم ديگه هيچ پولي براي ماشين گرفتن باقي نميمونه ولي اگه يه پرايد يا يه لوگان بگيرم حدوده 15 ميليون باقي ميمونه که با اين 15 ميليون ميتونم کار کنم و تا دو يا سه سال اينده که اگه مزدا3 2010 اومد بتونم بخرمش.

اقا پوريا من پست هاي تمام دوستان را با دقت ميخونم شما و باقيه دوستان نظرتون روي مزدا3 فعلي هست.
    منم براي باره اخر ميپرسم که ايا مزدا3 2010 نسبت به مزدا3 فعلي ارزش داره که من تا 2 يا 3 سال ديگه منتظرش باشم؟
    يعني براي تيون کردن کدام يک گزينه ي بهتريه(مزدا3 فعلي يا مزدا3 2010؟)
    دوستان لطفن يه جوري منو قانع کنيد و در انتخاب قاتعم کنيد.

آخر فروم باز poria_mc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2006
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

منم براي باره اخر ميپرسم که ايا مزدا3 2010 نسبت به مزدا3 فعلي ارزش داره که من تا 2 يا 3 سال ديگه منتظرش باشم؟
    منم برای بار n ام میگم! انتظار واسه مزدا 3 2010 بیهوده اس! این ماشین تا 2-3 سال آینده که هیچ تا 5 سال دیگه هم تولید نمیشه!

3. این کاربر از poria_mc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای rami_hemi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

ببین عزیز اگه قصد نگه داشتن کماشین رو داری مزدا 3 فعلی خوبه منتظر مزدا 3 2010 هم نمون چون واسه تیونم میخوای همین بهتره ارزش اینم بیشتر از طرح جدید هستش .
    ولی یه چیزی بگم از من بگوش بگیر هیچوقت دو دل نمیون توی ماشین چون ضرر میکنی
    اگه واقعا اینقدر کلاس و خرج ماشین برات مهم نیست و اگه صفر بودنش مهم نبود برات من یه توصیه میکردم اونم مرسدس بنز 190e مدل 91 به بالا .این ماشینا رو باید نگه داشت نه مزدا رو .
    عزیز من ولی تو برو همون مزدا 3 فعلی رو بخر و منتظر 2010 هم نباش که زیر پات علف سبز میشه و بعد جنگل میشه البته بازم تصمصم اخر با خودت به من ربطی نداره
    برای تیون کردن هم همین مزدای فعلی بهتره چون تو تیون صفرش رو نمیکنی که بعد یه مدت که روندیش میبری تیون.

5. این کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

ببین عزیز اگه قصد نگه داشتن کماشین رو داری مزدا 3 فعلی خوبه منتظر مزدا 3 2010 هم نمون چون واسه تیونم میخوای همین بهتره ارزش اینم بیشتر از طرح جدید هستش .
    ولی یه چیزی بگم از من بگوش بگیر هیچوقت دو دل نمیون توی ماشین چون ضرر میکنی
    اگه واقعا اینقدر کلاس و خرج ماشین برات مهم نیست و اگه صفر بودنش مهم نبود برات من یه توصیه میکردم اونم مرسدس بنز 190e مدل 91 به بالا .این ماشینا رو باید نگه داشت نه مزدا رو .
    عزیز من ولی تو برو همون مزدا 3 فعلی رو بخر و منتظر 2010 هم نباش که زیر پات علف سبز میشه و بعد جنگل میشه البته بازم تصمصم اخر با خودت به من ربطی نداره
    برای تیون کردن هم همین مزدای فعلی بهتره چون تو تیون صفرش رو نمیکنی که بعد یه مدت که روندیش میبری تیون.
    دوست عزیز تشکر فراوان از همکاریه شما.
    دقین جواب سوالمو دادین.
    منظوره منم این بود که کدام یک برای تیون کردن بهترن.
    حالا منم با توجه به بحث های انجام شده ایشالا مهر ماه یه مزدا3 تیپ 3 مشکی میگیرم.
    البته بابام میگه بادمجونی بگیرم بهتره.

از همکاریه همه ی دوستان تشکر فراوان

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

خدا رو شکر به نتیجه رسید دوست عزیز
    مبارکت باشه از همین الان
    فرشاد جان بیا تاپیک رو قفل کن تاپیک بسته میشه.

8. 3 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

سلام.
    تشکری دوباره از همکاریه همه ی دوستان.
    دوستان يکي از اشناهامون که قصد گرفتن ماشين داشت و البته الانم گرفته(ماکسيما گرفته)......
    من براي تحقيقاتي که اين اشنامون ميکرد باش ميرفتم و به نتايجي رسيدم خواستم اين اطلاعاتي را که به دست اوردم در اين جا بزارم البته چيزايي که فهميدم و دوستان هم لطف کنن اگر اشتباهي در مطالب هست بگن تا من از اشتباه در بيام.
    در مورد ماکسيما ميخام بگم که يه بنده خدايي که باز از اشاناهامون ميشه و ليسانس مکانيک داره البته مربوط به ماشين نميشه ولي از ماشين زياد سر در مياره با توجه به سوالاتي که من از ايشون کردم ايشون جواب هايي اين گونه به من دادن:
    ماکسيما يک ماشين بسيار خوب ميباشد که موتوري بسيار قوي داره همچنين موتورش مناسب براي تيون کردن ميباشد چون نياز به تعويض موتور نيست و خود موتور با تقويت کردن ميتونه نتيجه ي خوبي بده.
    همچنين ميگفت که در ژاپن نيسان موتور يکي از بهترين سازنده هاي موتور ميباشد به خصوص اين موتوري که روي ماکسيما ميباشد که از بهترين هاي نيسان ميباشد و قابليت تيون خوبي داره.
    در مورد ماکسيما و مزدا3 که ازش پرسيدم گفتن که در کل نيسان يه کارخانه ي بسيار بهتر از مزدا ميباشد و توليدات بسيار بهتري داره از نظر تيون کردن هم ماکسيما قابليت هاي بيشتري داره چون موتورش قابليت تيون بيشتري داره و ميشه به وسليه ي اين موتور نتايج بسيار عالي اي بدست اورد.
    در کل بحث ما بيشتر روي تيون کردن بود که ايشون موتور ماکسيما را نسبت به موتوري که در مزدا3 هست بسيار بهتر دونستن و گفتن موتور ماکسيما نسبت به خيلي موتور خوبه و يکي از بهترين ها ميباشد و با تغييرات البته تغييراتي اساسي ميه از اين موتور نيروي بسياتر زيدي گرفت و کل خيلي ها را خابوند.
    من با توجه به تحقيقاتي که داشتم به اين نتيجه رسيدم که ماکسيما هم يک ماشين مناسب براي مسافرت و هم يک ماشين مناسب براي کل کل ميباشد و کسي هم که اهل تيون کردن باشه ميتونه روي موتور موجود در ماکسيما کار هاي زيادي انجام بده و مثل خيلي از ماشين ها نيازي به تعويض موتور نيست.

حالا نظر شما در مورد اطلاعات بالا چيه؟
    به نظره شما اطلاعات درستي هستن و ماکسيما يکي از بهترين ماشين ها در رده هاي مختلف از جمله مسافرتي همچنين تيون کردن و کل کل.........ميباشد؟
    يعني به نظره شما کسي که ماشين را براي 3 اصل مهم از جمله مسافرت(جاده هاي بين شهري )و همچنين کل کل هاي درون شهري و در نهايت تيون کردن بخواد ماکسيما گزينه ي مناسبي ميباشد؟ به خصوص نسبت به مزدا3؟

تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    ahvaz

پيش فرض

راستی یادم رفت که بگم من 11ابان ماه یه مزدا3 تیپ3 به رنگ مشکی گرفتم.
    ولی مدتیه که مزدا3 دست بابامه و منم از ماکسیمای بابام استفاده میکنم.
    یه جورایی بیشتر با ماکسیما دارم حال میکنم(البته مدتیه که این طوری شدم)

آخر فروم باز AmiRreZA_RAcEr's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

مزدا 3 2010 که من چند شب پیش یکیشو دیدم میتونسی صبر کنی بخری
    من فقط در مورد کل کل شهری نظر بدم که خودم خیلی دوست دارم !!! کل کل شهری توی ایران خیلی جالبه !! همش به دست فرمونه و میشه با پراید ماکسیما رو گرفت ولی ماکسیما خیلی بزرگه واسه کل کل شهری و لایی کشیدن باش ماشینهای دور و ورت رو به باد فنا میده !!! زیاد به درد نمیخوره !! یادش بخیر ما یه بار اومدیم با ماکسیما کورس بذاریم ( من راننده نبودم مگرنه اینطوری نمیشد ) یه رنوی بدبخت افتاد تو جوب فکر کنم از هیکل ماشین ترسیده بود

تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    تبریز

پيش فرض

دوست عزیز من کم کم ب این نتیجه میرسم که این تاپیک آخر و عاقبت نداره
    اولا تیونینگ از حرف تا عمل خیلی راه داره
    هر ماشینی رو میشه تیون کرد ولی نسبت به امکانات
    شما بهتره یه سری بزنی به بخش تیونینگ تی تی (tuning talk)اون وقت برید پروژه ها ی جاری و تموم شده رو به دقت بخونید بعدا میفهمید چی برای تیونینگ خوبه .شما معلوم نیست چی میخواید کلاس ماشین رو یا توان و پرفرمنس رو .
    شما اهل تیونینگ کردن این حرفا نیستید همین مزدای خودتون یا ماکسیمای باباتونر و یه دست رینگ درجه یک اروپایی بندازین روش یه سیستم 2-3 تومنی روش ببندین و باهاش خوش باشید .
    اگه واقعا دلتون تیونینگ میخواد به فکر تیون یه میتسوبیشی لنسر گالانت یا گلف و 206 یا بی ام E30 باشید .نه اینکه دنبال ماشینی باشید که کسی نباشه ECU استانداردشم دستکاری کرده باشه .

13. 2 کاربر از rami_hemi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •