تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 499 از 2199 اولاول ... 3994494894954964974984995005015025035095495999991499 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,981 به 4,990 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

اصلا هم اینطور نیست و جمعه ها واسه من کلا 24ساعتش 1مگابایت هم کم نمیکنه !!!!

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

سرعت دانلود وایمکس هم مثل adsl هست ؟
    مثلا 128 نامحدود دارم با سرعت 18 ، وایمکس هم 18 هست ؟

تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

سرعت دانلود وایمکس هم مثل adsl هست ؟
    مثلا 128 نامحدود دارم با سرعت 18 ، وایمکس هم 18 هست ؟
    بلی همینطوره

4. این کاربر از File not found بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان من از روی این تیوی که خریدم یک مودم گذاشتن روش معلوم نیست چطوری بریدج میشه!!!!! کمک کنید لطفا....
    راستی منم میتونم شبها دانلود کنم؟
    Last edited by hasanoooooooo; 14-11-2011 at 14:11.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

اینطور که شواهد نشون میده و خود سایت مبین زده دیگه جمعه ها 2 شب تا 2 ظهر نیس؛ نه؟
    لطفا اگه کسی میدونه اطلاع رسانی کنه!
    کافیه این تاپیک رو یه مرور سطحی بکنید می بینید که اکثر کاربرها دارن چیزهائی رو که میشه با یه تماس ساده از پشتیبانی پرسید با استیصال اینجا از هم میپرسن. به نظرتون دلیلش چیه؟
    دلیلش اینه که مبین نت پشتیبانی فنی نداره و عملاً کسی جوابگوی شما نیست
    فقط پولو ازتون میگیرن و دیگه به هیچ عنوان جوابگو نیستن.
    اینهم شماره تلفن پشتیبانی اگه تلفن دم دستتون هست همین الان یه زنگ بزنین اگه تونستید با کسی صحبت کنید نتیجش رو به ما هم بگید. امتحانش اصلاً ضرر نداره خودتون متوجه میشید من چی میگم
    تلفن 09679

ما یه توی خریدیم روش جایزش دو سال اینترنت وایمکس بین هستش حالا مودم داریم یه کد هم هستش گفتن باید اس ام اس کنیم ؟ تا

فعا بشه ؟ میشه بگید کجا چطوری فعالش کنم ؟
    یه سؤال دارم اگه شرکتی کیفیت سرویسش خوب باشه چه نیازی داره اینجوری به زور خودشو در قالب فروش تلویزیون به مشتری بقبولونه؟ حکایت ISP ها تو ایران مثل پول تقلبی چاپ کردنه. یه پهنای باند محدود دارن اما به صورت نا محدود هرچی دلشون خواست اشتراک میدن. اصلاً کی میخواد کنترل کنه و بفهمه پهنای باندی رو که مبین نت باید بین 100 نفر تقسیم میکرده حالا بین 500 نفر تقسیم کرده؟ این شده کار بیشتر شرکتهای ISP. بعد هم تقصیر رو گردن سرعت کلی اینترنت ایران میندازن. اگه یه نفر یه خورده فکرشو بکار بندازه خیلی سریع متوجه میشه که این حرف یه دروغ بزرگه به خاطر اینکه شرکت ISP پهنای باندش مشخه و اختصاصی هست و خودش میدونه چقدر داره تعداد یوزرهاش رو هم که خودش میدونه. پس وقتی سرعت کم میشه یعنی خودش داره بیش از حد اشتراک میده و اصلاً ربطی به مخابرات نداره. این یعنی از آب گل آلود ماهی گرفتن. یعنی پول تقلبی چاپ کردن بدون اینکه کسی دستگیرشون کنه!

اصلا هم اینطور نیست و جمعه ها واسه من کلا 24ساعتش 1مگابایت هم کم نمیکنه !!!!
    منظورتون همون مگابیت هست البته
    والا من تو این 5ماهه 1 قعطی هم نداشتم هیچ موقع هم افت سرعت نداشتم همیشه ثابت بوده و هست
    اینم تستم تو جمعه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    ما کدوم یکی از این حرفهای شما رو باید قبول کنیم؟ پست قبلی رو یا این تست سرعت رو ؟ در ضمن معلومه که شما اشتراک یک مگابیت گرفتید اما نتیجه تست شما 0.5 Mb/s رو داره نشون میده یعنی نصف سرعتی که باید داشته باشید! و این پینگ هم وقتی سرور رو از تهران به جای دیگه منتقل کنید از عدد افتضاح 100 و خورده به عدد وحشتناک 300 و خورده تبدیل میشه

تست سرعت روز جمعه

512kbps به 30kbps تبدیل شده!

اگر عکس رو نمیتونید ببینید از فیل تر شکن استفاده کنید. speedtest تو این لحطه فیل تر شده!
    این هم نتیجه افتضاح تست بقیه دوستان. با تشکر از سپهر و adcomputer. نکته جالب اینجاست که خیلی از مواقع به حدی کیفیت ارتباط پائین میاد که حتی این تست رو هم نمیشه گرفت.

این تست من با استفاده از برنامه س.ا.ک.س - پ.ر.و.ک.س.ی ...( البته اکانتم رو از جای دیگه گرفتم )
    128 speed :

اینم بدون برنامه :

یه اختلاف عددی بین پینگ هام هست .. اما من توی کار کردن با نت احساس افت نمیکنم...
    خب اینجور که معلومه با پر*وکسی سرعت شما بهتر نشده. اختلاف عدد پینگ هم به خاطر این هست که عدد کمتر مربوط به سرور تهران هست و غیر واقعیه.

خب یه فایلی چیزی دانلود کنید ببینید سرعتش چه جوریه.
    البته برای مبین نت،باز شدن سایت msn مهم هستش چون در قراردد هم ذکر شده.یعنی این سایت رو برای تست درنر گرفتند.
    این تست 512 من:

البته دانلودم همیشه رو 60-65 نشون میدد.الآن idm 69 دانلود میکنه.آپلودم هم اکثرا همین بوده.ضمنا نمیشه که با هر پست یه تست گذاشت.هر سرویسی هم کارران راضی داره و هم ناراضی.کلا مبین نت سرعت سرویسهاش رو 1 به 8 می بنده و در تمام شبانه روز هم تقریبا ثابته.مثل سرویس خودم که 512 هست و دانلودم 65-70
    دوست عزیز چرا نمیشه با هر پست یه تست سرعت گذاشت؟ این تاپیک برای همینه دیگه. به نظر شما به اعداد واقعی تست سرعت بیشتر میشه اعتماد کرد یا ادعاهای بدون مدرک؟

ممکنه برای مبین نت باز شدن msn فقط مهم باشه ولی برای کاربر اینطور نیست. کاربر میخواد از همه اینترنت استفاده کنه نه فقط msn ! باز هم تاکید میکنم اینترنت فقط به معنی دانلود کردن نیست! چیزی که به اشتباه جا افتاده تو ایران. ترکیبی از پینگ معقول ( یعنی زیر 100 ) و سرعت معقول لازمه. البته نه این پینگ تست شما چون سرورش تهرانه و غیر واقعی هست.
    Last edited by dashakol_basafa; 14-11-2011 at 16:23.

7. این کاربر از dashakol_basafa بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

منظورتون همون مگابیت هست البته
    خوشحالیا ....
    1مگابیت میشه 128 کیلوبایت !!
    من میگم از حجمم 1مگابایت هم کم نشده !
    اونی که میگی رو سرعت صدق میکنه
    لطفا دوستان اول کامت ها رو کاملا بخونن ببینن منظور جواب چیه بعد خیلی خوشحال جواب بدن
    اینطوری بیشتر با هم دوست میمونیم

شما هم یه tracert بگیرید ببینید یه request که از ما ارسال میشه از چند تا سرور لوکال میگذره !!! واسه این هست که پبنگ سرورهای ایران بالاست
    قشنگ تو همه کامت هات قصد سرکوبی مبین رو داشتیا ا ا ا
    Last edited by hhh111; 14-11-2011 at 18:33.

9. این کاربر از hhh111 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال aliy2324's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

عجب مرکزی که با قطع برق ، شبکش مختل شده ! UPS ندارن ! مگه میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ups که داشتند ولی یارو میگفت ups دیگه نتونسته جواب بده مثل اینکه زیاد قطع بوده.
    ببین کلا یچیز بهت بگم که آشغال ترین و بیناموس ترین مرکز مخابراتی پاسدارانه.
    مرکز مخابراتی پاسداران رو به شرکتهای adsl میگی اصلا دپرس میشن.
    سر رانژه کردن خط اون مکافات. سر کلا وصل کردن خط باید پول خرج کنی ..میگی نه یک زنگ بزن بهشون ببین چجوری مرکز جوابتو میده.

12. این کاربر از h.yazdani67 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه iLive's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2011

پيش فرض

سرویس ما (512) چند روز پیش خیلی داغون بود ولی مثل اینکه فعلا درست شده.

این speed test با یه سرور جدید تو کرج پینگ میگیره که پینگ رو زیادی خوب نشون میده زیاد هیجان زده نشید!

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض مودم tp link w8901

با سلام دوستان از مودم tp link w8901 ميشه از مبين نت استفاده كرد

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •