تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 498 از 720 اولاول ... 398448488494495496497498499500501502508548598 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,971 به 4,980 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

اگه نباشه جاش خالی می مونه arash_a59's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

دوستان چند روز پیش به یکی از نمایندگی های پاناسونیک مراجعه کردم برای پرسیدن قیمت VT30(از روی کنجکاوی) بعد از اینکه قیمت 4.5 رو بهم گفتند شدیدا پیشنهاد کردند VT30 برندارم!
    پرسیدم چرا؟ فروشنده گفت واسه خونه خودم Vt30 پنجاه اینچ بردم به یک ماه نکشید یک دفعه خاموش شد و دیگه هم روشن نشد بردمش نمایندگی گفت 3تا از برداش سوخته و نداریم باید بمونه ببینیم چی میشه! الان چند مدتی است توی نمایندگیش مونده و قطعه هم ندارند
    گفت من فروشندم الانم بخوای VT30 برات فاکتور میکنم ببر اما از من میشنوی نخر!!!
    اول احتمال دادم این بنده خدا دچار نوسان برق یا چیزی شبیه این شده که اگه اینطوری باشه مدار پاور تلوزیون میسوزه نه 3تا از بردهای اصلیش! نظر اساتید چیه؟
    یعنی اگه یوقت خدای نکرده همچین اتفاقی بیوفته 4.5 میلیون تلوزیون تو هواست؟!

2. 2 کاربر از arash_a59 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوستان چند روز پیش به یکی از نمایندگی های پاناسونیک مراجعه کردم برای پرسیدن قیمت VT30(از روی کنجکاوی) بعد از اینکه قیمت 4.5 رو بهم گفتند شدیدا پیشنهاد کردند VT30 برندارم!
    پرسیدم چرا؟ فروشنده گفت واسه خونه خودم Vt30 پنجاه اینچ بردم به یک ماه نکشید یک دفعه خاموش شد و دیگه هم روشن نشد بردمش نمایندگی گفت 3تا از برداش سوخته و نداریم باید بمونه ببینیم چی میشه! الان چند مدتی است توی نمایندگیش مونده و قطعه هم ندارند
    اول احتمال دادم این بنده خدا دچار نوسان برق یا چیزی شبیه این شده که اگه اینطوری باشه مدار پاور تلوزیون میسوزه نه 3تا از بردهای اصلیش! نظر اساتید چیه؟
    هر وسیله ای احتمال خراب شدن یا نشدنش هست. چه از بهترین برند چه از بدترین برند. آره دیگه همچین اتفاقی بیوفته 4.5 میلیون تلویزیون رو هواست!

4. 2 کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال parham511's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

آرش جان ایشون فقط پاناسونیک می فروختن یا برندای دیگه هم داشتن؟
    مرسی.

6. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال die my darling's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

وقتی نوشته نمایندگی پاناسونیک یعنی فقط پاناسونیک میفروخته دیگه.

فروشنده ها چرت زیاد میگن همین چند روز پیش تو تهران نمایندگی پاناسونیک میگفت تا حالا تنها تلویزیونی که واسه تعمیر پیش ما نیاوردن vt30 یه.

8. 2 کاربر از die my darling بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه TATU_TATY's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    ويرونه خونه

پيش فرض

آی ایها الناس اپدیت ....... مردشور بانیان رو ببره....
    چه خبره چرا vt30 شده 4.5 ؟؟؟اوهههههههه
    آقا خداییش یکم ملاحضه میخواد برای پلاسما 200 ساعت اول بزارین روی مد معمولیش باشه بعدش هم برید مد داینامیک با کنتراست معقول..بعدش حال کنین پای تی وی ی. .. والا من تا حالا به صورت جدی به Ir و نه به burn in بر نخوردم . تی وی هم روزانه 10 ساعت و بیشتر روشن هست . با رنگش کلی حال میکنم . راضیم هم از تی وی st30 50 دارم . کمی رعایت . الان st30 50 چند شده ؟
    من آپدیت میخوام...

10. 3 کاربر از TATU_TATY بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز davood-d's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

اين جور موقع ها يه دوست بفرست بره همون نمايندگي ببينيد باز همين چرت پرت هارو ميگه؟
    شاد مدل هاي ديگه تو انبارش باد كرده داره ميزنه تو سر يه مدل تا اونارو بفروشه. همچين كه پارت جديد همون مدل بد بياد ميشه بهترين تي وي!

12. 2 کاربر از davood-d بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    همین جهنم

پيش فرض

سایتی اماراتی در خبر زیر نوشته تلویزیونهایی که برای نمایش در فروشگاهها استفاده میشود با 50 درصد تخفیف در امارات فروخته می شود.
    50st30را 3000درهم می فروشند که کمتر از 1.4 میلیون تومان با قیمت فعلی درهم است.

Here’s your chance to buy a brand new television at half its market value.
    Major brands have decided to sell their display models at discounts that are as high as 50 per cent to customers.
    According to information made available to Emirates 24|7, several major television brands, including Panasonic, Samsung and LG, have told retailers to sell 2011 models that have been used as display units at 50 per cent discount.
    Which means, an LG LW6510 which is a 55” full HD LED 3D TV can now be purchased for just Dh4,499 as against original retail value of Dh8,999.
    Similarly the Panasonic ST30, the 50“ Plasma 3D TV originally priced at Dh5,999, can be obtained for Dh2,999.
    However, when Emirates 247 called retail stores we were told that the final decision to extend the same offer to retail customers would be made by store managers.

used as display units همین معنی را میدهد؟
    Last edited by brilliant1; 17-05-2012 at 01:05.

14. این کاربر از brilliant1 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

50ST30
    3.050

42VT30
    2.800

16. این کاربر از parham511 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    Ma$aD

پيش فرض

وقتی نوشته نمایندگی پاناسونیک یعنی فقط پاناسونیک میفروخته دیگه.
    آخه یه وقتایی نمایندگیای رسمی تخلف می کنن و برندای دیگه هم میارن واسه فروش حالا چجوری تهیه میکننش بماند، چند تا راه داره...
    اگه اینطور باشه ممکنه اونی که براش بیشتر سود داشته رو معرفی کنه، و هدفش فقط همین باشه.

داره خودمونی میشه Y & M's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

من چند روز پيش زنگ زدم بانيان گفت : نه st30 داريم نه vt30 چون قراره مدلاي جديدش بياد البته فكر كنم با قيمت دلار جديد . طبق اطلاعاتي كه من از سايتهاي مختلف گرفتم ظاهرا به علت كاهش قيمت دلار همه جنسهاشونو از انبارا خارج كردن و دارند ميفروشند و بازارها ظاهرا داره يواش يواش راه ميافته اما قيمتها همچنان بالاست ( بعضيها كه مونتاژ داخل هستند افزايش قيمت زيادي نداشتند و مدلهاشون هم تو بازار زياده . تازه خبرش مياد كه تا اول تير ميخوان مدلاي 2012 را هم بيارند ولي بعضي مثل پانا هم تا الان جنساي خريد قبلشونو با قيمت بالا فروختند و حالا هم جنس ندارند و افزايش قيمت دوباره هم به خاطر نبود جنس از طرف بانيانه و هر كس داره از قبل داشته و حالا هر قيمتي دوست داره ميگه جالبه كه هيچ نظارتي هم روي قيمتهاشون نميشه تا چند وقت ديگه كه محصولات 2012 بياد تو بازار صبر كنيد ببينيد بازم همين قيمت ميدن من ميگم احتمالش زياده كه قيمتها بياد پايين چون فاكتورهاي كاهش قيمت زياده و الان بدترين موقع براي خريده آخه خودتون قضاوت كنين 1.با كاهش قيمت دلار و 2.كاهش شديد قيمتهاي مدلهاي 2011 (يك سري با سايت آمازون بزنيد) و 3. ورود مدلهاي جديد 2012 چه از همين برند و چه از برندهاي ديگه و4. بحث رقابت و خيلي چيزهاي ديگه باز هم كسي حاضر ميشه يك vt30 كه موقع ورودش به ايران در ابتداي2012 قيمتش 2850 تومان بود را حالا 4500 پول بده ؟ ((( آره در يك صورت كه عشق داشتن vt30 حسابي براش غير قابل تحمل باشه )))

19. 2 کاربر از Y & M بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •