تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 497 از 544 اولاول ... 397447487493494495496497498499500501507 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,961 به 4,970 از 5437

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2015
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

بالاخره اومدن فیبر رو برای ما هم وصل کردن . پیمانکاراشون واقعا کاربلد بودن و اصلا توی کار خساست نداشتن .

اگر ممکنه از سرور های خارجی هم تست بگیرید با کابل لن. مثلا retn فرانکفورت و...
    بعد اینکه بسته شبانه داره یا نه داخل پنل؟

- - - Updated - - -

بالاخره اومدن فیبر رو برای ما هم وصل کردن . پیمانکاراشون واقعا کاربلد بودن و اصلا توی کار خساست نداشتن .

اگر ممکنه از سرور های خارجی هم تست بگیرید با کابل لن. مثلا retn فرانکفورت و...
    بعد اینکه بسته شبانه داره یا نه داخل پنل؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه djkavehtnt's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی هم عاااالی، مبارکت باشه. ایشالا از نهایت سرعت لذتش رو ببری
    اگه مودمت رو هم به هواوی EG8145X6 تغییر دادی یه تست بده ببینیم سرعت روی وایفایش چقدر تغییر میکنه. فکر کنم میتونه فول سرعت کامل رو عین lan روی وایفای هم بده
    فقط قبل از تغییر مودم حتما از پشتیبانی شبکه شاتل بپرس ببین با مودم هواوی سرویسشون بدون مشکل کار میکنه یا نه

3. این کاربر از djkavehtnt بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

چقدر حجم میدن در ماه و هزینه چقدره؟ چه پلن هایی داره ؟ یکی از دوستان میگفت 12 گیگ میده و بعد باید حجم بخری.
    منم تو سایتش چند ماه پیش ثبت نام کردم تماس گرفتن خیلی گنگ بود درباره حجم اشتراک ممنون میشم اطلاع رسانی کنید.

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

دوستان تهرانی یک تست سرعت از سرویس اینترنت رادیو مخابرات ارسال کنید ببینیم چجوریاست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2017

پيش فرض

واقعا از لحاظ حجم شاتل داره دزدی تو روز روشن میکنه... سالیانه 12 گیگ یعنی یه دزدی تمام عیار... شما باید برای 200 گیگ که توی ماه هیچی حساب نمیشه 750 هزار تومن پول بی زبون بدید...

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

خیلی هم عاااالی، مبارکت باشه. ایشالا از نهایت سرعت لذتش رو ببری
    اگه مودمت رو هم به هواوی EG8145X6 تغییر دادی یه تست بده ببینیم سرعت روی وایفایش چقدر تغییر میکنه. فکر کنم میتونه فول سرعت کامل رو عین lan روی وایفای هم بده
    فقط قبل از تغییر مودم حتما از پشتیبانی شبکه شاتل بپرس ببین با مودم هواوی سرویسشون بدون مشکل کار میکنه یا نه
    آره اتفاقا پشتیبانیشون درست جواب این سوالو نمیدن .
    یه سوالی هم دارم . الان این سیمی که برای من وصل کردن آخرش سبز رنگه . دور قسمتی که به مودم وصل میشه هم سبزه . فک میکنم یه رنگ آبی هم وجود داره شنیدم تو تاپیک
    اگه اون مودمی‌که از بیرون میخرم آبی باشه به این کابله نمیخوره؟؟

8. این کاربر از MohammadMahdi998 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2023

پيش فرض

واقعا از لحاظ حجم شاتل داره دزدی تو روز روشن میکنه... سالیانه 12 گیگ یعنی یه دزدی تمام عیار... شما باید برای 200 گیگ که توی ماه هیچی حساب نمیشه 750 هزار تومن پول بی زبون بدید...
    اون قیمتایی که شما تو سایت دیدین مال حجم اضافه هست .
    روی خود سرویس adsl قیمتاش با بقیه شرکتا خیلی تفاوتی نداره . من خودم چند ساله که از شاتل adsl دارم الان که گرون شده سرعت ۱۶ مگابیت یه ماهه با ۴۱۰ گیگ ترافیکو میده ۳۰۰ تومن . منتهی ۱۶ مگابیتش واقعیه مثل مخابرات نیست

10. این کاربر از MohammadMahdi998 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه NinjaLord's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2017

پيش فرض

اون قیمتایی که شما تو سایت دیدین مال حجم اضافه هست .
    روی خود سرویس adsl قیمتاش با بقیه شرکتا خیلی تفاوتی نداره . من خودم چند ساله که از شاتل adsl دارم الان که گرون شده سرعت ۱۶ مگابیت یه ماهه با ۴۱۰ گیگ ترافیکو میده ۳۰۰ تومن . منتهی ۱۶ مگابیتش واقعیه مثل مخابرات نیست
    در اصل شاتل در حد مخابرات کاربر سرویس اینترنت ندارد! وگرنه او هم مانند مخابرات دچار کمبود پهنای باند و نوسان شدید سرعت و افت کیفیت درطول شبانه روز(در هر منطقه مخابراتی که کاربر اینترنت بیشتری دارد) میشد!

این رفتار مخابرات یعنی افزایش ندادن پهنای باند در ازای افزایش پلکانی مشترکین اینترنت خود قابل شکایت و پیگیری است! چون اینکار باعث نوسان و افت سرعت و کیفیت در شبکه مناطق مخابراتی که کاربرهای بیشتر اینترنت دارد میشود
    Last edited by NinjaLord; 03-07-2023 at 22:06.

12. 2 کاربر از NinjaLord بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

کدوم تعرفه رو خریداری کردید؟ و کلا تعرفه حجیم داره؟!مثلا های وب یه تعرفه داشت 700 گیگ برای یه ماه!مخابرات هم داشت ولی برداشتنش نمیدونم چرا..

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2015

پيش فرض

دوستان چندین روز هستش که فیبرنوری گرفتم و با انواع مشکلات روبرو هستم و اینکه از adsl خیلی راضی تر بودم
    چون سرعت سرور خارجی و داخلی تو اون یکی بوده اما تو این برای من مشکل داره
    احیرا شب ها سرعت اسپیدتست از 500Mbs به 10Mbs افت میکنه و مودم رو 5 دقیقه خاموش میکنم و مجدد که روشن میکنم میبینم مجدد سرعت اسپیدتست بالا رفته تا دوباره 2 دقیقه بعد خراب میشه

پیمانکار مخابرات گفت مشکل مودم اما رفتم گارانتی و اونا آپدیت کردن اما مشکل پابرجاست
    اما خدایی 2020 پشتیبانی خوب و پاسخگویی سالهاست
    اونا گفتن ONT رو چک کن و دیدم RX به جای رنج 27-/5- 30.97- هستش

حالا اعلام خرابی کردن برای درست کردن این رنج
    دوستان مشکل مشابه داشتین؟
    و آیا این RX باعت ناثباتی در ساعت های مختلف خواهد شد ممنون
    سلام منم دقیقا همین مشکلو داشتم..و این هرچی بالا تر از -27 میره باعث میشه که سرعت آپلود شما نزدیک به صفر بشه!من تقریبا 3 ماه تابستون دو سال پیش رو درگیر این موضوع بودم و پیمان کار وقت منطقه هم لج کرده بود و نمیومد درست کنه..آخر مجبور شدم به شرکت خصوصی که ازین کارا انجام میده اطلاع بدم که بیان چک کنن ببینن مشکل چیه و هزینشو بگیرن..مشکل از کابل بود که کمی خم شده بود مجدد فیوژن زدن و از -31 اومد روی -26!و ازون موقع تاحالا رو همین -26 مونده

15. 3 کاربر از elinbarrage بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 7 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 7 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •