تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 497 از 2403 اولاول ... 3974474874934944954964974984995005015075475979971497 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,961 به 4,970 از 24027

نام تاپيک: اینترنت استان گیلان

آخر فروم باز Dj_aghamajid's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2009
    محل سكونت
    RaShT

پيش فرض

از علمش استفاده نکرده/// از فکرش استفاده کرده...راه پول درآوردن رو پیدا کرد..

مهدی جان دیگه گذشت اون که با علم میشد ثروت بدست آورد...اون زمون که درس میخوندی بعد میرفتی سرکاره مرتبط با درست و حقوق میلیونی میگرفتی دیگه finish...الان یارو فوق لیسانس داره شهرداری به ایستگاه مسافر میزنه بالا پایین میکنه...

کسی میره دنبال علم که بتونه ازش پول دربیاره زندگیشو بگردونه...ولی کسی که پولدار باشه نیازی به علم نداره.

دیگه نمیخوام این بحث رو ادامه بدم...

تا کی میخوایم بیایم اینجا بگیم دیشب سرعت فلان بود..الان بساره..الان بده الان خوب شد..دیشب ساعت 4:29 و 34 ثانیه سرعت رسید به 110؟؟؟؟؟

سرعت همینه دیگه...تا چند وقت پیش 240 بود بعد شد 150 الان هم شده 100...دیگه نیازی نیست هر روز هر شب بیایم اینجا بگیم(از جمله خودم)...اگه سرعتتون پایینه 2 ساعت صبر کنید خوب میشه دیگه...تا ابد که اونطور نمیمونه...واسه منم بعضی روزا خیلی پایینه...ولی 3-4 ساعت بعدش درست شده..

من تو این تاپیک هرچی دلم بخواد میگم..هرچی...هرکس خوشش نیومد پستمو گزارش کنه پاک کنن...اصلا واسم مهم نیست...
    ببین عزیزم اینجا که چت روم نیست! شما هم که بچه نیستید که من برم به بزرگترت( مسئول سایت) گزارش کنم! حالا اگه شما هر چیزی هم بنویسی من گزارش نمیکنم! اصلا مسخرست! تازه خب بنظر شما چرا اومدن تاپیک های مختلف با موضوعات مختلف ایجاد کردن؟ چون هر کی درباره موضوع مورد نظرش صحبت کنه و به نتیجه برسه! منم قبول دارم که بحث در مورد ADSL زیاد تنوع نداره! اما این دلیل نمیشه که شما اینجوری صحبت کنی؟ خیلی تعجب کردم! نمیدونم ولی از شما بعیده!
    من زیاد درباره ایجاد تاپیک نمیدونم ولی پیشنهاد میکنم یه تاپیک برای صحبت بین بچه های شمال و خصوصا رشت با موضوع آزاد درست کنیم تا همه بیان اونجا و حال کنیم! من هم مطمئنم چیز جالبی مثل ف.ی.س..ب.و.ک میشه! اینجوری بهتر نیست؟
    ولی بازم خودت میدونی! ایشالا که همیشه ثروتمند باشی!

2. 3 کاربر از Dj_aghamajid بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه majidpromix's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Rasht City

پيش فرض

بچه ها این قضیه تغییر سرعت چجوریاست؟ مثلا اگه من نامحدود بگیرم ببینم سرعت خوب نیست وسط دوره میتونم عوضش کنم دوباره محدود بگیرم؟ اونوقت هزینه و مابه تفاوتش چی میشه؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه birak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

جدا این سایت رشتیه
    ای ول بابا نمیدونستم
    پس تولدش خیلی خیلی مبارک
    بله ...
    طرح اولیه این سایت توسط دوست عزیز آقای "حسین تنها مرد" پایه ریزی شده و البته خیلی از دوستان دیگه همشهری و همچنین از شهرهای دیگه هم تو ساختن سایت و کسب اعتبارش دست داشتن . ولی مدیر اصلی و موسس این سایت ایشون هستند .
    شاید خیلی از دوستان ندونند که دفتر سایت در 4 راه میکاییل رشت روبروی مسجد چهاربرادران و تو ساختمانی واقع هست که نمای شیشه ای بنفش رنگ و آرم الماس شیشه ای داره و خیلی از مجموعه های نرم افزاری از جمله "مجموعه کوآنتوم" که اسمش بالای این صفحه هست و تعداد زیادی نرم افزار آموزشی توسط زحماتی که این دوستان میکشند فراهم شده ...
    به صفحه فروش محصولات سایت هم اگه توجه کرده باشین متوجه میشین شماره تلفن ها همه 0131 هست :
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    به هر حال نشون میده شمالیها تو زمینه فعالیتهای اینترنتی هم مثل همه موارد دیگه اگه اراده کنن کاملا موفق خواهند بود و ما هم به داشتن همچین دوستان سخت کوشی افتخار میکنیم . من خیلی از دوستان رو دیدم که دنبال پولدار شدن یک شبه و کسب درآمد از طریق اینترنت هستند ! موسس این سایت از 0 شروع کرد و الان خدا رو شکر به چیزای اقتصادی که میخواستن هم کاملا رسیدند اما این موفقیت رو فقط و فقط با تلاش خیلی خیلی زیاد بدست آوردند ... شاید یه نمونه از هزاران نمونه که از علم به ثروت رسیدن همین عزیزان باشند و همه هم براشون احترام قائلند . این نکته رو هم از این جهت گفتم که قضیه علم بهتر است یا ثروت رو به عنوان شوخی در برابر سوال دوستمون که "اندیشه بهتر است یا پارس" مطرح کردم اما دوستان دیگه خیلی جدی گرفتن ! عیب نداره بعضی وقتا کمی بحث متفرقه پیش بره اما چون این قضیه از اونجور بحثایی هست که اگه ادامش بدیم باید 100 صفحه درست حسابی در موردش بحث کنیم پس بهتره اینجا ادامش ندیم ... کافیه تو گوگل این جمله "علم بهتر است یا ثروت" رو جستجو کنین میبینین هزاران مطلب و نظر در موردش پیدا میشه !
    خیلی خوبه یه تاپیک جدید مخصوص بچه های رشت در مورد مسایل متفرقه باز بشه ... اما هر چی گشتم دیدم تو سایت هیچ قسمت مناسبی برا ایجاد اینجور تاپیک در نظر گرفته نشده و ما هم نمیتونیم همچین تاپیکی رو بریم تو یه زیر شاخه بی ربط بزنیم !!! واقعا وقتی یه تاپیک به نام تایپیک اختصاصی ساسی مانکن و حسین مخته تو سایتمون داریم ! ( P30World Forums > علم، فرهنگ> هنرمـوســیـقی >دانلود موسیقی ) چرا نباید یه تاپیک مخصوص بچه های رشت وجود داشته باشه تا هر چی میخوان در چهار چوب قوانین سایت اونجا بگن یا هر سوالی که مربوط به شهرمون میشه مطرح کنن چون درسته هیچکس اینجا مانع اظهار نظر کسی نمیشه اما بیراهه رفتن بیش از حد تاپیک هم زیاد جالب نیست .
    Last edited by birak; 25-06-2010 at 15:22.

5. 5 کاربر از birak بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه birak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007

پيش فرض

بچه ها این قضیه تغییر سرعت چجوریاست؟ مثلا اگه من نامحدود بگیرم ببینم سرعت خوب نیست وسط دوره میتونم عوضش کنم دوباره محدود بگیرم؟ اونوقت هزینه و مابه تفاوتش چی میشه؟
    تا جایی که من می دونم و خودم هم با این مورد برخورد داشتم برعکسش امکان پذیره .. یعنی شما میتونی وسط دوره از یه سرویس پایین تر به سرویس بالاتر ارتقاء بدی یا یه سرویس با حجم بالاتر بگیری و مابه التفاوتش رو برات حساب میکنن و مشکلی نیست ... اما تا جایی که اطلاع دارم برعکسش امکان پذیر نیست که مثلا وسط دوره بری سرویست رو با یه سرویس پایین تر عوض کنی و پولت رو پس بگیری !! باز هم میخوای مطمئن شی میتونی زنگ بزنی شرکت از خودشون سوال کنی .
    موفق باشی.

پروفشنال mtx891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

من حدود 1 هفته است از اندیشه adsl گرفتم 256 ترافیک 8 سرعت دانلودم تو روز حدود100 تو شب حداکثر 40 از مرکز 8
    فکر کنم بایت فاصل شما باشه
    با مرکز مخابرات منطقه 8 چقدر فاصله داری؟

پروفشنال mtx891's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009

پيش فرض

بله ...
    طرح اولیه این سایت توسط دوست عزیز آقای "حسین تنها مرد" پایه ریزی شده و البته خیلی از دوستان دیگه همشهری و همچنین از شهرهای دیگه هم تو ساختن سایت و کسب اعتبارش دست داشتن . ولی مدیر اصلی و موسس این سایت ایشون هستند .

خیلی خوبه یه تاپیک جدید مخصوص بچه های رشت در مورد مسایل متفرقه باز بشه ... اما هر چی گشتم دیدم تو سایت هیچ قسمت مناسبی برا ایجاد اینجور تاپیک در نظر گرفته نشده.
    نکته اولت دیگه خیلی جالب بود این سایت خیلی پربینندست و من حتی نمیدونستیم ساختمونش اینجاست ایناکه مثل
    Pirate bay تحت تعقیب نیستن حداقل یه تابلو میزدن اونجا
    در مورد دومی
    نمیشه برامون یه پارتی بازی کنن یه تاپیک رشت بزنیم؟؟
    تا کی میخوایم بیایم اینجا بگیم دیشب سرعت فلان بود..الان بساره..الان بده الان خوب شد..دیشب ساعت 4:29 و 34 ثانیه سرعت رسید به 110؟؟؟؟؟
    من تو این تاپیک هرچی دلم بخواد میگم..هرچی...هرکس خوشش نیومد پستمو گزارش کنه پاک کنن...اصلا واسم مهم نیست...
    اول اینکه اگه دقت کنی یه مدت تایپیک ساکت بود چون همینجوری رو 100 بود اینکه دوستان میپرسن میخان از سراسری بودن قضیه خبر دار بشن یکی یکی میان اینجا میگن و یه نتیجه گیری میشه واسه نمونه من میدونم که خودتم صفحه اول دوم این تایپیک رو خوندی همه میگفتن اندیشه خوب نیست و پارس خوبه بعد کم کم با همین انتقادها و مشکلات پارس همه به اندیشه رو اوردن ما اینجاییم واسه همین موضوع
    در مورد جمله اخرتم چرا سرخ میکنی باشه هر چی دوس داشتی بگو قول میدم خوشم نیومد گزارش بدم حالا ناراحت نباش

یکی از دوستان راجب 224 پرسیده بود من یکم اینور تر 223 وضعیتم خوبه Downstream هنوز رو 1535 هست و روز سرعت خوبی دارم شبا یا 100 هست با نوسان کم یا صفر مطلق که بعد یک مین دباره بر میگرده
    Last edited by mtx891; 25-06-2010 at 20:16.

9. 2 کاربر از mtx891 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه behnam_gunner's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

7

فکر کنم بایت فاصل شما باشه
    با مرکز مخابرات منطقه 8 چقدر فاصله داری؟

دقیقا 4 تا کوچه حداکثر میشه 500 متر من زنگ زدم از خود اندیشه پرسیدم گفت باید کلات هم بندازی بالا سرعتت خیلی هم خوبه!!!!!

تاريخ عضويت
    Jan 2010

13

من حدود 1 هفته است از اندیشه adsl گرفتم 256 ترافیک 8 سرعت دانلودم تو روز حدود100 تو شب حداکثر 40 از مرکز 8
    حالا به نظر شما ارزشش رو داره من ماهی 30000 تومن بدم به سرعتم از 100 رد نشه????

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کسی اینجا نیست که تو مرکز 8 اندیشه یا پارس داشته باشه لطفا راهنمایی کنید

تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض

کسی اینجا نیست که تو مرکز 8 اندیشه یا پارس داشته باشه لطفا راهنمایی کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 8 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 8 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •