تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 496 از 892 اولاول ... 396446486492493494495496497498499500506546596 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,951 به 4,960 از 8913

نام تاپيک: { آرشیو } ◄◄ | C | مشاوره خرید لپ تاپ - بین 1 میلیون تومان و 1.5 میلیون تومان

حـــــرفـه ای biostar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

1-مطمئنا شمایی که روزی n ساعت مطالعه و سایت گردی (اونم از نوع تخصصی)می کنید بیشتر از من اطلاعات دارید اما مثل اینکه متن منو خوب نخوندید!!حرفمن ربطی به دنیای تکنولوژی روز و این حرف ها نداره!!حرف من مال چرتکه و بازاره!وقتی لنوو یا دل با کانفیگ بهتر از سونی و اسوس قیمت کمتری دارند دلیلش رو فقط میشه تو کیفیت قطعات جستجو کرد!!!نفرمایید که به خاطر هزینه تولید و کارگر و حمل و نقل و این حرفاست!!خودتون اذعان کردید همه دارن تو چین تولید می کنند پس قیمت می تونه ملاک خوبی برای مقایسه کیفیت باشه!این که میگید چینیه یعنی چی؟؟؟یه موقع هست امریکا به دلیل مسائل بازار(که خودتون فرمودید)توی چین تولید و روانه بازار می کنه یه موقع هست خود چین (که از f14تا مهر و تسبیح ما رو کیلویی تولید می کنه و بیشتر به کمیت تولید فکر می کنه)تو چین تولید می کنه!!به همین خاطره که من میگم اسوس و سونی امریکایی چینی هستند و دل و لنوو چینیه چینی!!!!(شما حرف منو تایید کردید!!) دل نفر اول فروش دنیاست و دلیلی بر بهتر بودن نیست!!همین طور که اسوس نفر اول کمترین برگشتی است (البته این شاید بتونه دلیلی بر کیفیت باشه!!)حالا تو دنیای تکنولوژی امروز چه اتفاقی میافته زیاد مهم نیست.با شرایط فعلی قیمت می تونه ملاک باشه!!
    2-حرفی که درباره f زدم رو از فروشنده ها شنیده بودم.بالطبع فروشنده ها همیشه راست نمیگن (و اگه غلطه از اینکه حرف بی سند زدم از همه عذر می خواهم)اما مطمئنا حوصله برگشتی و گارانتی کشی و دردسر ندارند.کسی که اسوس و سونی داشته باشه میگه اسوس ببر و اگه فقط سونی داشته باشه از اسوس بد میگه(تو دنیای تکنولوژی امروز هنوز هم ملاک های قدیمی اثر بخشند!!!!!!)نمیگم حتما اسوس بهتره و نمیگم لنوو و دل اصلا به حساب نمیان!!!
    اما امار فروش n61jq و f خودش با آدم حرف می زنه(حتما میدونید!!)شایدم به خاطر ذهنیت بدیه که امثال من در مورد سری f درست کردیم.
    من فقط با چرتکه کار نمی کنم و می دونم که شرکت لنوو بخش فروششو به یک شرکت چینی فروخته و اینی که میاد دست ما فقط اسم گنده ای داره!!(این رو مستند دارم)
    "سونی خرابی نداشت"(منظورتونو دقیق متوجه نمیشم!) ولی برگشتی زیاد داشت(اینم مستدله!)خوشحال میشم لینک مدرک این 30 اعتراض(عددش!!) رو ببینم.هر چند حرف شما تقریبا سنده.همچنین در مورد منحل شدن اسوس خوشحال میشم فنی بخونم!
    1) در مورد لنوو همون نظر قبل رو دارم. واقعا برند خوب و جون داریست.
    از طرفی لیست 10 لپتاپ پر فروش ماه اگوست رو نگاه می کردم که از 10 تا 4 تاش مطعلق به لنوو بود.

در مورد قطعات داخلی این نوت بوک ها هم که میگید شاید بی کیفیت تر باشند باید بگم سری به لیست قطعات داخلیش بزنید... همه از برند های معتبره

اینی هم که میگید قیمتش نسبت به دیگر شرکت ها کم تره باز تکذیب میکنم
    سری های W و T و X جزو گرونترین ها هستند ......

بله مدل G550 خیلی ارزونه اما رقیباش هم ارزون هستند...

acer57XX و dell inspiron های مشابه چه بسا ارزون تر باشند ، در بازار داخلی که اینگونست.

در ضمن چین مگه این مدل ها رو برای ایران درست میکنه که به کیفیتش شک دارید ؟

HP(2 پر فروش ترین برند در دنیاست.

3) خرابی یعنی عیب سخت افزاری که دستگاه باید کاملا عوض بشه. اما این سری سونی عیب سخت افزاری نداشت. بلکه یک باگ در فریمور بایوس........ و میدونید فریمور بر میگرده به مباحث نرم افزاری.

Sony is to recall over half a million laptops of its CW and F series due to a potential overheat problem. This problem is due to a bug in the firmware of the Sony Vaio CW series and Sony Vaio F series laptops. Sony has released a new firmware update to fix this issue

قسمت رنگی رو بخونید

در مورد تعداد گزارش های خرابی :

The total of mobile PCs recalled is 535,000. Of these, 103,000 were sold in Europe, 259,000 were shipped in the US, 120,000 in Asia and the remaining 52,000 in Japan.

Sony said it hasn't received any reports of problems with the laptops in Japan, but it has received a total of 39 reports of overheating and distortion from overseas customers

این ها رو هم خوب از WALL STREET JOURNAL گرفتم... انشالا پیش شما معتبر که هست ؟

من به شخصه هیچ تعصبی روی هیچ برندی ندارم و هر حرفی هم که میزنم از خودم نیست.

در مورد میزان فروش در ایران هم مسلما سونی و دل جایگاههای اول رو همیشه دارند و بقیه شرکت ها خیلی سخت می تونند بهشون در ایران برسند.

کانل های توزیع و گارانتی های متنوعی که سونی و دل در ایرن دارند راه رو برای رسیدن رقبا سخت میکنه.
    در خیلی شهر ها حتی یک نمایندگی و فروشگاه مناسب برای ایسوس وجود نداره..

در این چند وقت اخیر هست که سازگار بیشتر به ایسوس رسید و در بازار داره جا میندازه این برند رو

اگر به گارانتی دیجیتال و الماس و انحصار سابق آنها بود که الان همین مدل N61JQ که میگید با قیمت بالای 2 تومان فروخته میشد.

در مورد ایسوس خودم از محصولات این برند خیلی خوشم میاد و ازشون زیاد استفده میکنم. تو همین 5 صفحه آخر اگه پیشنهاد هایی که دادم رو بخونی متوجه خواهی شد ! مخصوصا اون مطلب باتری رو.

اما در مورد تقسیم شدن ایسوس :
    خوب در مورد موبایل هاش و اسم جدید که مطلع هستی ؟

مسئولین Asustek تصمیم به اجرای این برنامه دارند. در تولید برخی محوصلا پارتنر هایی به این شرکت اضافه خواهند شد.

تصمیم بر تقسیم این کمپانی به 3 واحد مجزا و متفاوت هست
    این سه کمپانی از این قرار خواهند بود :

Pegatron : will handle OEM, mobo, and component manufacturing...all motherboards and PC-related products

Unihan: will concentrate on casing, modules and other non-PC manufacturing

ASUS :will exclusively manufacture notebooks and complete computing systemَ
    Last edited by biostar; 07-09-2010 at 18:10.

2. 6 کاربر از biostar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض help!

سلام...اول از همه که خسته نباشید(روی سخنم با دوستانیه که جواب میدن!)
    من 70% قطعی شده که میخوام لپ تاپ سونی cw26 بگیرم...ولی این اواخر چیزایی شنیدم که شک کردم.
    اول از همه همین جریان چینی و آمریکایی هس که شنیدم چینیا زود تر خراب میشن...و آمریکاییها تستهای کاملتریو طی میکننو مطمئن ترن.از طرف دیگه تو کتم نمیره که کسی لپ تاپ رو از امریکا کول کنه بیاره ایران و با تفاوت قیمت ناچیز با مدل مشابه (مثلا cw2r) بفروشه! البته احتمالش هست که صرفا به سفارش امریکا باشه...خلاصه میخوام ببینم شما در عمل تفاوتی هر چند ناچیز دیدی؟و دیگه اینکه برتری کلی برند سونی نسبت به ایسوس مشابه چیه؟کیفیت تصویر کدوم بهتره؟الان یه مقدار شک کردم چرا ایسوس ارزونتر رو نمیگیرم.البته خداییش این مدل قیمتش خیلی خوبه(1140000 با 3 سال گارانتی رهجودر شیراز)و اینکه گارانتی رهجو مطمئنه؟آخه بازم شنیدم خیلی راضی کننده نیس!

باز هم ممنونم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه lifeless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

آخرین قیمت لپ تاپ Asus N61JQ چنده آقایون؟
    من نیاز به یه بررسی خیلی تخصصی در موردش دارم،
    یکی زحمتشو بکشه، مرسی.

عضو تیم زیرنویس فارسی p30time's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006
    محل سكونت
    يه جاي خوب

پيش فرض

آخرین قیمت لپ تاپ Asus N61JQ چنده آقایون؟
    من نیاز به یه بررسی خیلی تخصصی در موردش دارم،
    یکی زحمتشو بکشه، مرسی.
    سلام
    البته تاپيك جداگانه براي قيمت هست! ولي حالا ميگم

آخرين قيمت بين 1.310.000 تا 1.340.000 هستش ...
    Last edited by p30time; 08-09-2010 at 04:45.

6. 2 کاربر از p30time بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه lifeless's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    کرمان

پيش فرض

سلام
    البته تاپيك جداگانه براي قيمت هست! ولي حالا ميگم

آخرين قيمت بين 1.310.000 تا 1.340.000 هستش ...

مطمئنید شما این قیمتشه؟
    با این کانفیگ:
    Cpu core i7 2.8
    Ram 4Gb
    Hard 640
    Graphic ati 5730

از کجا با این قیمت میتونم بخرم؟ من اهل کرمان هستم!
    حالا اگه قیمتشو مطمئن شم، پا میشم میام تهران.
    تعجبم به خاطر این بود که کرمان قیمت این لپ تاپ از
    1.450 هست تا 1.480
    لطفاً روشنم کنید.
    Last edited by lifeless; 08-09-2010 at 07:36. دليل: دليل ويرايش

اگه نباشه جاش خالی می مونه .:2M:.'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    زیر باران ...

پيش فرض

آقا چرا این F122 هیچجا گیر نمیاد پس آخه ؟!
    تازگیها هر روز که میرم میپرسم و سایر مدلهارو قیمت میکنم قیمتها کمتر نمیشه هیچ بیشترم میشه !! مدل HFX که قربونش برم رفته رسیده به 1600000 !! چرا اینجوری آخه ؟! آخه این سری نسبت به F11 ها مگه چی داره آخه ؟!! یاد F115 بخیر واقعا ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

1) در مورد لنوو همون نظر قبل رو دارم. واقعا برند خوب و جون داریست.از طرفی لیست 10 لپتاپ پر فروش ماه اگوست رو نگاه می کردم که از 10 تا 4 تاش مطعلق به لنوو بود. در مورد قطعات داخلی این نوت بوک ها هم که میگید شاید بی کیفیت تر باشند باید بگم سری به لیست قطعات داخلیش بزنید... همه از برند های معتبره اینی هم که میگید قیمتش نسبت به دیگر شرکت ها کم تره باز تکذیب میکنمسری های W و T و X جزو گرونترین ها هستند ...... بله مدل G550 خیلی ارزونه اما رقیباش هم ارزون هستند... acer57XX و dell inspiron های مشابه چه بسا ارزون تر باشند ، در بازار داخلی که اینگونست. در ضمن چین مگه این مدل ها رو برای ایران درست میکنه که به کیفیتش شک دارید ؟ HP(2 پر فروش ترین برند در دنیاست. 3) خرابی یعنی عیب سخت افزاری که دستگاه باید کاملا عوض بشه. اما این سری سونی عیب سخت افزاری نداشت. بلکه یک باگ در فریمور بایوس........ و میدونید فریمور بر میگرده به مباحث نرم افزاری. Sony is to recall over half a million laptops of its CW and F series due to a potential overheat problem. This problem is due to a bug in the firmware of the Sony Vaio CW series and Sony Vaio F series laptops. Sony has released a new firmware update to fix this issue قسمت رنگی رو بخونید در مورد تعداد گزارش های خرابی : The total of mobile PCs recalled is 535,000. Of these, 103,000 were sold in Europe, 259,000 were shipped in the US, 120,000 in Asia and the remaining 52,000 in Japan. Sony said it hasn't received any reports of problems with the laptops in Japan, but it has received a total of 39 reports of overheating and distortion from overseas customers این ها رو هم خوب از WALL STREET JOURNAL گرفتم... انشالا پیش شما معتبر که هست ؟ من به شخصه هیچ تعصبی روی هیچ برندی ندارم و هر حرفی هم که میزنم از خودم نیست. در مورد میزان فروش در ایران هم مسلما سونی و دل جایگاههای اول رو همیشه دارند و بقیه شرکت ها خیلی سخت می تونند بهشون در ایران برسند. کانل های توزیع و گارانتی های متنوعی که سونی و دل در ایرن دارند راه رو برای رسیدن رقبا سخت میکنه.در خیلی شهر ها حتی یک نمایندگی و فروشگاه مناسب برای ایسوس وجود نداره.. در این چند وقت اخیر هست که سازگار بیشتر به ایسوس رسید و در بازار داره جا میندازه این برند رو اگر به گارانتی دیجیتال و الماس و انحصار سابق آنها بود که الان همین مدل N61JQ که میگید با قیمت بالای 2 تومان فروخته میشد. در مورد ایسوس خودم از محصولات این برند خیلی خوشم میاد و ازشون زیاد استفده میکنم. تو همین 5 صفحه آخر اگه پیشنهاد هایی که دادم رو بخونی متوجه خواهی شد ! مخصوصا اون مطلب باتری رو. اما در مورد تقسیم شدن ایسوس :خوب در مورد موبایل هاش و اسم جدید که مطلع هستی ؟ مسئولین Asustek تصمیم به اجرای این برنامه دارند. در تولید برخی محوصلا پارتنر هایی به این شرکت اضافه خواهند شد. تصمیم بر تقسیم این کمپانی به 3 واحد مجزا و متفاوت هستاین سه کمپانی از این قرار خواهند بود : Pegatron : will handle OEM, mobo, and component manufacturing...all motherboards and PC-related products Unihan: will concentrate on casing, modules and other non-PC manufacturing ASUS :will exclusively manufacture notebooks and complete computing systemَ
    بازم ترکوندی رفیق!!!!!!!!!!!!!!من به شخصه به برند اسوس تعصب بیجایی دارم و هیچ منطقی تو سرم نمیره!!!!!واما بعد... ... ...کاش از اول میپرسیدم.1-توضیح بدید چرا lenovo y560 که دارای کانفیگ تقریبا یکسانی با n61jq هست 1200- اما اسوس ما 1400-1500 هست؟؟؟؟و چرا سونی با گرافیک ضعیف تر گرونتره؟؟؟در ضمن قطعات داخلی اسوس و سونی رو مقایسه کردم هر دو روی چند برند خاص می چرخیدند و فرقی نداشتند.1.5-((((((((مهم!!!حتما جواب بده!!!!)))))))))سونی و اسوس یک کیفیت رو دارند.کانال های ورود و گارانتی سونی خیلی بهتر از اسوس هست(تمامی اطلاعات خودتونه!) در حال حاضر.سوال کلیدی اینه که چرا سونی گرونتره؟؟ و اگه به خاطر اسمه سونی و اعتماد مشتری ها به اونه چرا باید 100 هزار تومان منه نوعی پول اسم بدم.؟اینجوری بپرسم که چه چیز سونیه یک قیمت با اسوس، باعث میشه بتونه باهاش(با اسوسی که کانفیگ بهتری داره) رقابت کنه؟2-چرا اگر سازگار اسوس رو جا نمیانداخت در ایران 2 ملیون بود؟علت کدام است؟3-کاش لینک می دادی!نه اینکه حرفت نامعتبره ها؟!!!!! نه!! ولی دقیقا حرفی رو که به شما زدم رئیس چند تا تاپیک دیگه (مثل شما!!)گفته بودند و منه ساده دل هم پذیرفته بودم( اینکه دل پرفروشترین است!!شاید منظورش ایران بوده!).باشد که درست عبرتی شود بر تازه کارها!!راستی چین برای ایران تولید نمی کنه ولی تو بازاری که ریفرو به جای اصلی میدن باید به این جور چیزا شک کرد.!!!4-به نظرت میزان برگشتی یک مدل از لپتاپ چقدر می تونه ملاک باشه.؟؟این آمار گیری رو هم از دنیا نگرفتم از بازاری ها پرسیدم و خودم از بازار خودمون آمار گرفتم شاید غلط باشه اگه غلطه درستش کن!!چرا اسوس کمتر برگشت میخوره؟تعدادش تو بازار کمتره؟؟؟به خاطر سند چندین تکه شدن اسوس ممنونم!قانع کنندست!!!!!!!در کل ممنون

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

سلام...اول از همه که خسته نباشید(روی سخنم با دوستانیه که جواب میدن!)
    من 70% قطعی شده که میخوام لپ تاپ سونی cw26 بگیرم...ولی این اواخر چیزایی شنیدم که شک کردم.
    اول از همه همین جریان چینی و آمریکایی هس که شنیدم چینیا زود تر خراب میشن...و آمریکاییها تستهای کاملتریو طی میکننو مطمئن ترن.از طرف دیگه تو کتم نمیره که کسی لپ تاپ رو از امریکا کول کنه بیاره ایران و با تفاوت قیمت ناچیز با مدل مشابه (مثلا cw2r) بفروشه! البته احتمالش هست که صرفا به سفارش امریکا باشه...خلاصه میخوام ببینم شما در عمل تفاوتی هر چند ناچیز دیدی؟و دیگه اینکه برتری کلی برند سونی نسبت به ایسوس مشابه چیه؟کیفیت تصویر کدوم بهتره؟الان یه مقدار شک کردم چرا ایسوس ارزونتر رو نمیگیرم.البته خداییش این مدل قیمتش خیلی خوبه(1140000 با 3 سال گارانتی رهجودر شیراز)و اینکه گارانتی رهجو مطمئنه؟آخه بازم شنیدم خیلی راضی کننده نیس!

باز هم ممنونم.

من به شخصه با هر دو مدل امریکایی و چینی دارم کار می کنم. اتفاقا بحثش همین الان تو انجمن بود!

هیچ تفاوت کیفی وجود نداره ، قطعات همون ها هستند. مسلما اگه محصول چینی بد باشه آبرو شرکت میره نه چین.
    درمرود اختلاف قیمت هم باید بگم که نوت بوک های امریکایی از امارات وارد ایران میشوند و اگه نگاه کنی اختلاف قیمت اکثر نوت بوک ها هم در ایران باقیمت اصلی حدود 300 تومانی اختلاف داره که منطقی هست.

قیمت CW26 با 3 سال گارانتی ایران رهجو 1140 ؟؟؟؟ مطمئنی ؟ 1280 قیمت دارم !
    ایران رهجو مطمئن هست ! البته هیچ وقت کارت گیرشون نخواهد افتاد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

تازگیها هر روز که میرم میپرسم و سایر مدلهارو قیمت میکنم قیمتها کمتر نمیشه هیچ بیشترم میشه !! مدل HFX که قربونش برم رفته رسیده به 1600000 !! چرا اینجوری آخه ؟! آخه این سری نسبت به F11 ها مگه چی داره آخه ؟!! یاد F115 بخیر واقعا ...
    كلا به نظر ميرسه بعضي وارد كننده ها با توجه به وضع تحريمها خوابهاي بدي براي بازار ديدن و با وجود فورش پايين مي خواهند در آينده نزديك روي بعضي مدلها خاص سود كلاني ببرن اين قضيه فقط در مورد بازار لپ تاپ نيست روي قطعات ديگر سخت افزاري كيس ها هم در حال وقوع هست .

تاريخ عضويت
    Sep 2008
    محل سكونت
    ایــــ اصفهان ــــران

پيش فرض

آره واقعا معلوم نیست چه خبره ! هم موبایل و هم نوت بوک گرون شده .... هرچی هم فکر می کنم دلیلی نمیبینم.

مگر اینکه برای تحزیم امارات داره فیلم در میاره ! همین

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •