تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 492 از 624 اولاول ... 392442482488489490491492493494495496502542592 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,911 به 4,920 از 6236

نام تاپيک: مشاوره و راهنمایی جهت خرید گیرنده های دیجیتال تلویزیونی

اگه نباشه جاش خالی می مونه sound.vision's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

من هم کرج این مشکل را داشتم. آنتن هم از این بوستردارها بود. تصویر فریز میشد و برفکی و بعد درست میشد. اول سیم را عوض کردم فایده نداشت. بعد رفتم از این آنتنهای معمولی شاخه ای کوچک به قیمت 5 هزار تومان خریدم و مشکلم حل شد! شما آنتنت چیه؟
    آنتن من از این آنتن بزرگ ها که روی بام نصب می شن هست و کلی پره داره.... توی ارتفاع زیاد هم نصب شده.... ممنون از راهنماییت آنتن کوچک رو امتحان می کنم نتیجه رو می گم...

فقط یه سوال اونم اینکه این مشکل رو از بدو تهیه گیرنده دیجیتال داشتید و یا پس از مدتی بوجود اومد چون برای من تازگی و ناگهانی این اتفاق افتاده...!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

1 دانلود مجله تلویزیون دیجیتال

حجم فایل:855 کیلوبایت

3. 2 کاربر از behrouz2 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Feb 2012

پيش فرض

من هم کرج این مشکل را داشتم. آنتن هم از این بوستردارها بود. تصویر فریز میشد و برفکی و بعد درست میشد. اول سیم را عوض کردم فایده نداشت. بعد رفتم از این آنتنهای معمولی شاخه ای کوچک به قیمت 5 هزار تومان خریدم و مشکلم حل شد! شما آنتنت چیه؟
    سلام
    صدا و سیمای کرج یه سری تغییرات ایجاد کرده که دچار مشکل در گیرنده ها شده. باید از شرکت سازنده گیرندت بخوای که آپدیتی بسازه که مشکل را رفع کنه
    الان ایکس ویژن این آپدیت را داده، بقیه را نمی دانم.
    از وبلاگ مادیران ببینید
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از saeed afshar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام
    صدا و سیمای کرج یه سری تغییرات ایجاد کرده که دچار مشکل در گیرنده ها شده. باید از شرکت سازنده گیرندت بخوای که آپدیتی بسازه که مشکل را رفع کنه
    از وبلاگ مادیران ببینید
    دوست عزیز توضیح بیشتری درباره این تغییرات میدی؟ صدا و سیما چه تغییراتی رو اعمال کرده و از چه زمانی؟ آیا همین موضوع باعث فریز شدن تصاویر هست؟ این تغییرات تو شهر تهران هم اعمال شده؟

7. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    از وبلاگ مادیران ببینید
    ما 333 داریم که ظاهرا آپدیتی برایش نیامده. ( آپدیتهای قبلی را گرفتم)
    بعد اشکال صدا هم نداشتم. فقط تصویر فریز میشد که با عوض کردن آنتن، مشکل حل شد.

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام

خانواده داشتند تلویزیون می دیدند امروز یهو تو تلویزیون با پیغام no signal مواجه شدند؛ همین الان!
    یه لحظه تصویر میاد یه لحظه می ره و می نویسه no signal!
    چرا و چه باید کرد؟

(ست تاپ باکس هم نداریم، تی وی خودش گیرنده داخلی داره)

ممنون

کاربر فعال انجمن بازی های کامپیوتری و کنسولی Altairezio's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    TaBrIz

پيش فرض

سلام

خانواده داشتند تلویزیون می دیدند امروز یهو تو تلویزیون با پیغام no signal مواجه شدند؛ همین الان!
    چرا و چه باید کرد؟

ممنون
    چاره اینه که باید ایستگاهایه فرستنده ی دیگه ای رو امتحان کنید!

11. این کاربر از Altairezio بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

سلام

چرا و چه باید کرد؟

ممنون
    دوست عزیز این مشکلی هست که متاسفانه من هم دچارش شدم تا همین تازگی ها تلویزیون (تی وی من گیرنده داخلی دیجیتال داره) خیلی راحت شبکه ها رو می گرفت ولی اخیرا هر چند لحظه یکبار تصاویر شطرنجی می شه و گاهی هم میزنه No Signal!
    اصولا از اونجایی که اطلاعاتی در این باره نیست راه حل درستی هم وجود نداره... ولی با بررسی که من کردم ظاهرا این مشکل تو شهر مشهد، گلستان و در آخر تهران که خودم دارم تجربه می کنم بوجود اومده.... اینکه در چه سطحی هست و یا علتش چیه نمی دونم ولی تنها راه ممکن فعلا ایناست که می خوام انجام بدم :

1- باید کابل آنتن رو عوض کنم چون یکی و دو جا وصله شده که خریدمش ولی وقت نکردم برم سراغ عوض کردن.... ظاهرا کیفیت کابل روی تصویر تاثیر گذاره.... پیشنهاد می شه از از کابل صادراتی کرمان که قیمت 1200 تومن متری هست استفاده کنید و وسط راه هم وصله نکنید سیم رو (هرچند فکر نکنم تنها علت خرابی تصویر این باشه چون قبلا با همین کابل عالی کار می کرد)
    2- تعویض و جابجایی آنتن (دوستان تجربه کردن که آنتن های تک پر ولی در ارتفاع و جای خوب احتمالا این مشکل رو حل می کنه (هنوز امتحان نکردم)

چندتا احتمال دیگه هم هست اونم اینکه یه منبع نویز و پارازیت دور برتون باشه که روی سیگنال های دریافتی تاثیر منفی می گذاره و یا اینکه سیستم های مخابره امواج از طرف فرستنده یه تغییری و یا مشکلی داره که روی بعضی تی وی ها نشون می ده!!!

و بدترین احتمال ممکن اینه که مسئولین امر هوس کرده باشن که استانداردهای فعلی رو با استاندارد جدیدی در مخابره امواج دیجیتال عوض کنن و از شانس بد ما این استاندارد جدید رو تی وی های ما سازگار نباشه!!!! (مثل زمانی که تازه Caller ID اومده بود که یه سری از تلفن های آلمانی آن زمان این سیستم رو پشتیبانی می کردند ولی یهو استاندارد مخابرات عوض شد و کالر آی دی تلفن های آلمانی هم بی استفاده شدن!)

من با سایت سازنده تلویزیون مکاتبه کردم ببینم اونا نظرشون چیه ولی اینقدر این مشکل محال بود که اصلا باور نمی کردن و جواب دادند که باید با کمپانی ارسال کننده امواج و یا همان صداوسیمای خودمان تماس بگیرم و ازشون بخوام که تکنسین بفرستند و شدت و کیفیت سیگنال رو در منطقه مورد نظر بررسی کنند! (چه دلخوشی) از آنجایی که این مورد امکان پذیر نیست بهتره دوستان از طریق آزمون و خطا راه حل برطرف کردن این مشکل رو پیدا کنند و البته راه حل رو اطلاع رسانی کنند.

تلویزیون شما گزینه ای مبنی بر اندازه گیری شدت و کیفیت سیگنال داره؟ تی وی من شدت امواج خوبی داره و کیفیت سیگنال رو 100 درصد هست ولی گاهی برای چند لحظه Signal Quality و یا همان کیفیت سیگنال نزدیک به عدد صفر می شه و مشکل ساز!

موفق باشید
    Last edited by sound.vision; 02-01-2013 at 02:20.

13. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

چاره اینه که باید ایستگاهایه فرستنده ی دیگه ای رو امتحان کنید!
    *اگر در تهران ساکنید* ظاهرا فرستنده امواج دیجیتال در تهران یکی هست اونم دکل مخابراتی مستقر در محدوده جماران و مطمئن نیستم شاید یک پست تقویت هم تو ایستگاه الوند باشه...دکل های آنالوگ تعداد بیشتری قدیم داشتند ولی دکل های دیجیتال ظاهرا از تعدادشون کم شده (دقیق مطمئن نیستم)

15. این کاربر از sound.vision بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

دوست عزیز این مشکلی هست که متاسفانه من هم دچارش شدم تا همین تازگی ها تلویزیون (تی وی من گیرنده داخلی دیجیتال داره) خیلی راحت شبکه ها رو می گرفت ولی اخیرا هر چند لحظه یکبار تصاویر شطرنجی می شه و گاهی هم میزنه No Signal!
    اصولا از اونجایی که اطلاعاتی در این باره نیست راه حل درستی هم وجود نداره... ولی با بررسی که من کردم ظاهرا این مشکل تو شهر مشهد، گلستان و در آخر تهران که خودم دارم تجربه می کنم بوجود اومده.... اینکه در چه سطحی هست و یا علتش چیه نمی دونم ولی تنها راه ممکن فعلا ایناست که می خوام انجام بدم :

1- باید کابل آنتن رو عوض کنم چون یکی و دو جا وصله شده که خریدمش ولی وقت نکردم برم سراغ عوض کردن.... ظاهرا کیفیت کابل روی تصویر تاثیر گذاره.... پیشنهاد می شه از از کابل صادراتی کرمان که قیمت 1200 تومن متری هست استفاده کنید و وسط راه هم وصله نکنید سیم رو (هرچند فکر نکنم تنها علت خرابی تصویر این باشه چون قبلا با همین کابل عالی کار می کرد)
    2- تعویض و جابجایی آنتن (دوستان تجربه کردن که آنتن های تک پر ولی در ارتفاع و جای خوب احتمالا این مشکل رو حل می کنه (هنوز امتحان نکردم)

چندتا احتمال دیگه هم هست اونم اینکه یه منبع نویز و پارازیت دور برتون باشه که روی سیگنال های دریافتی تاثیر منفی می گذاره و یا اینکه سیستم های مخابره امواج از طرف فرستنده یه تغییری و یا مشکلی داره که روی بعضی تی وی ها نشون می ده!!!

و بدترین احتمال ممکن اینه که مسئولین امر هوس کرده باشن که استانداردهای فعلی رو با استاندارد جدیدی در مخابره امواج دیجیتال عوض کنن و از شانس بد ما این استاندارد جدید رو تی وی های ما سازگار نباشه!!!! (مثل زمانی که تازه Caller ID اومده بود که یه سری از تلفن های آلمانی آن زمان این سیستم رو پشتیبانی می کردند ولی یهو استاندارد مخابرات عوض شد و کالر آی دی تلفن های آلمانی هم بی استفاده شدن!)

من با سایت سازنده تلویزیون مکاتبه کردم ببینم اونا نظرشون چیه ولی اینقدر این مشکل محال بود که اصلا باور نمی کردن و جواب دادند که باید با کمپانی ارسال کننده امواج و یا همان صداوسیمای خودمان تماس بگیرم و ازشون بخوام که تکنسین بفرستند و شدت و کیفیت سیگنال رو در منطقه مورد نظر بررسی کنند! (چه دلخوشی) از آنجایی که این مورد امکان پذیر نیست بهتره دوستان از طریق آزمون و خطا راه حل برطرف کردن این مشکل رو پیدا کنند و البته راه حل رو اطلاع رسانی کنند.

تلویزیون شما گزینه ای مبنی بر اندازه گیری شدت و کیفیت سیگنال داره؟ تی وی من شدت امواج خوبی داره و کیفیت سیگنال رو 100 درصد هست ولی گاهی برای چند لحظه Signal Quality و یا همان کیفیت سیگنال نزدیک به عدد صفر می شه و مشکل ساز!

موفق باشید

سلام
    ممنون از توضیحات مبسوط شما

حقیقتش من فکر نمی کنم که مشکل از آنتن و کابل باشه. چطور این همه مدت درست کار کرده؛ بعد یهو دیروز اون جوری شده؟
    آخه خودشم درست شد (همون دیروز)
    حس خوبی ندارم! (حسی که بهم می گه مشکل از فرستنده است، به گیرنده های خود دست نزنید!)

-----
    نمی دونم کجا کیفیت سیگنالو نشون می ده (باید بگردم تو setting و menu پیداش کنم) ؛ شما می دونید؟(مدلش sony 40ex650 هست).

ممنون

17. این کاربر از habstem بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •