تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 492 از 2199 اولاول ... 3924424824884894904914924934944954965025425929921492 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,911 به 4,920 از 21990

نام تاپيک: Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

داره خودمونی میشه Aeronaut's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

یه سوال: سرویس voip واسه تماس اینترنتی مبین نت میده؟ من مودمم بیرونیه اصلاً این مودمها امکانشو دارن؟
    فعلا نه ایرانسل نه مبین voip رو ساپورت نمیکنن. ضمنا مودم های outdoor این امکان رو ندارن

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

با این حساب زیادم بد نیست همین که بتونم با سرعت 65 یا 60 دانلود کنم بازم بهتر از gprs هست
    الان حتی نمیتونم یه mp3 دانلود کنم
    یه سوال دیگه من اگه مودم خارجی بگیرم میتونم یه مودم داخلی هم بگیرم هروقت رفتم تو پوشش داخلی با اون
    کانکت بشم؟
    سوال بعدی میتونم بعدا سرویسمو با مودمش راحت بفروشم؟
    با یه اکانت فکر کنم نشه.با هر مودم یه اکانت جدا بگیر.
    مشتری بالاخره پیدا میشه.ولی حداقل مودمت رو باید نصف قیمت بدی تا طرف برداره.ضمنا در تست مودمهای وای فای هر نوع احتمال رو در نظر بگیر.من در منطقه پوشش داخلی هستم ولی وقتی طرف برام نصب کرد سیگنال دریافتیم خیلی کم بود.بعدش مودم رو 50 سانت بردم بالاتر الان سیگنال رو پر دارم.

داره خودمونی میشه a.0611's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

میدونید ما با مستندات بیگانه هستیم. لطفاً دوستانی که با سرویسشون پشتک وارو میزنن تست سرعت speedtest.net رو هم بعنوان سند بزارن. حداقل شما اینقدر سرعتتون هست که بتونید به این سایت وصل بشید. ا
    دوست عزیز اینم سندم... سرعت 128 :

پروفشنال rouzbeh_ziafati's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

در کیفیت پایین و سرعت کم اینترنت در ایران شکی نیست ، در سایت های مختلف هم که سرعت اینترنت رو در کشورهای دنیا تست میکنه و رتبه بندی میکنه مشهوده که نام ایران در قعر جدول میدرخشه !
    متاسفانه تا مردم ما از حقوق اولیه خودشون بی خبرند وضع بهتر که نمیشه هیچ ، بدترم خواهد شد
    در عجبم واقعا از بضعی از دوستان که برای این وضع اینترنت به به و چه چه میکنند و دیگران که ناراضی هستند رو نکوهش میکنند
    مثال بعضی از مردم ما ، مثال کسی است که در روستایی دور افتاده زندگی میکنه ، تا حالا پاش رو خارج از روستاش نگذاشته ، و به دلیل اینکه بقیه جاهای دنیا رو ندیده و از همه جا بی خبره، در خیال خودش روستاش رو بهترین جای دنیا میدونه!
    نعمت adsl رو که از مردم با عناوین مختلف گرفتن : یا با دزدی نوین قرن 21امی پهنای خط تلفن رو به چند نفر فروختند و خط رو pcm کردند ، یا اینکه فیبر نوریش کردند و نمیذارند که adsl بشه ! ازون ور هم که وایمکس بی کیفیت رو با مودم ها گران قیمت به مردم می اندازند ...
    دو تا گزینه دیگه میمونه ! دیال آپ ! یا gprs !
    gprs همراه اول که در اکثر نقاط کشور edge رو ساپورت نمیکنه و باید با سرعتی کمتر از 4 کیلوبایت وصل شد به نت !
    grps ایرانسل که بدک نیست اما با محدودی 2 گیگ دانلود و هزینه 10 هزار تومان نمیشه باهاش یه نصفه فیلم رو دانلود کرد!
    بله این است وضعیت اینترنت در کشوری که مدعی است تا کمتر از 14 سال دیگه می خواد قدرت برتر منطقه از نظر اقتصادی و تکنولوژی بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    تازگی هم که شنیدم تعرفه مکالمه تلفنی افزایش پیدا کرده ...
    متاسفم واقعا

5. 3 کاربر از rouzbeh_ziafati بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

دوست عزیز اینم سندم... سرعت 128 :

شما هم این تاپیک رو کشتی با این اینترنتت! غیر از شما باز هم کسی هست که با سرویس 128 این سرعت رو داشته باشه؟!
    قطعاً اشتباهی در راه اندازی سرویس شما بوده که با اکانت 128 به این سرعت میرسی. از این جور استثناها همیشه پیش میاد. خوش به حالتون!
    راستی سرور تست رو از روی تهران بردار بذار یه جای دیگه مثلاً لندن ببین بازم اوضاع چطوره. (مخصوصا اون پینگ 88 میلی ثانیه به نظر میرسه روی Lan باشه)

7. این کاربر از mahdi_206 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سرویس جدید مبین نت : مودم جیبی wifi بدون نیاز به برق!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    ایده کاملاً نو و جالبی هست که از هر نظر نسبت به مودم USB ایرانسل برتری داره. طرح ویژه اش برای مدت 2 سال با ترافیک 30 گیگابایت و هزینه 299 هزار تومانی ارائه شده که با توجه به شروع سرویس، ترافیک و هزینه نسبتاً مناسبی هست.
    حالا باید منتظر باشیم این حرکت جدید مبین نت چه جوابی از طرف ایرانسل خواهد داشت!

داره خودمونی میشه Aeronaut's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

سرویس جدید مبین نت : مودم جیبی wifi بدون نیاز به برق!
    کد:
    ایده کاملاً نو و جالبی هست که از هر نظر نسبت به مودم USB ایرانسل برتری داره. طرح ویژه اش برای مدت 2 سال با ترافیک 30 گیگابایت و هزینه 299 هزار تومانی ارائه شده که با توجه به شروع سرویس، ترافیک و هزینه نسبتاً مناسبی هست.
    حالا باید منتظر باشیم این حرکت جدید مبین نت چه جوابی از طرف ایرانسل خواهد داشت!
    ممنون دوست عزیز البته این موضوع رو من در چندین صفحه قبل عنوان کرده بودم.
    کد:
    فقط جهت تکمیل بحث بگم که چیزی که مهمه قدرت دریافت سیگنالش هست که باید دید چطوره. ضمنا تو این طرح 30 گیگ برای 2 سال یعنی ماهی 1.25 گیگ و این با گفته خودشون که این نوع مودم برای کسانی که به شدت اینترنت نیاز دارند چندان جور در نمیاد برای هر گیگ اضافه هم 6000 تومان باید داد. مبلغش هم با مالیات میشه حدود 312000 تومان.
    در کل باید صبر کرد و دید این مودمه چند مرده حلاجه

10. 3 کاربر از Aeronaut بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کاربر فعال انجمن شبکه اینترنت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام خدمت دوستان گل
    دوستان عزیز هرکس که مشکل با v*p*n داره در کامپیوتر و دچار کندی سرعت میشه اگر مایل بودند من بهشون اکانت تست ۳۰ دقیقه ای میدم از s oc ks pr*o*y اگر راضی بود برای خرید مراجعه کند...
    من خودم به شخصه دیروز خط ۱مگم که جمعه بود سرعتم ۳۰ ۴۰ بیشتر نبود اما هنگام اتصال به س اکس سرعتم بالای ۱۰۰ رسید و مهمتر از همه تا حد زیادی نوسان سرعت دانلودم رو پایین اورد....
    من برای تبلیغ اینجا نیومدم و فقط خواستم مشکل کندی سرعتتون رو برطرف کنم...

داره خودمونی میشه hesam_q&q's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011

پيش فرض

سلام دوستان این رو همین الان گرفتم

سرور عوض شده قبلا از عربستان بود واسه همین پینگ نسبت به قبل بهتر شده

داره خودمونی میشه a.0611's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    0311-0611

پيش فرض

راستی سرور تست رو از روی تهران بردار بذار یه جای دیگه مثلاً لندن ببین بازم اوضاع چطوره. (مخصوصا اون پینگ 88 میلی ثانیه به نظر میرسه روی Lan باشه)
    دوست عزیز اینم تستم با استفاده از برنامه ساک... ------... اما تفاوتی توی باز کردن صفحاتم نمیبینم ...(در ضمن خیر ... من از وایرلس استفاده میکنم..)

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •