تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 69 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 684

نام تاپيک: سي پي يو OverClock سيستم خود را در اين تاپيك بگذاريد

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

اینو با فن استوک ثبت کردم
    دوست عزیز با کمال احترام باید بگم که امان نداره یه قطعه با فن استوک تا این حد اور بشه-حتی به صورت لحظه ای.

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

دوست عزیز..
    هیچ PhenomII 940 روی این فرکانس به طور 100% Stable قرار نیمیگیره من نمیدونم شما چطوری همچین حرفی میزنید...
    با فن Stock دمای این پردازنده به60 درجه هم میرسه اونقت میشه توضیح بدین که چطوری با این وضعیت شما توستید روی این فرکانس Crysis رو تموم کنید؟!
    من با توجه به رکورد های سایت Hwbot.org و تست هایی که خودم زدم این حرف شما رو که روی این فرکانس Crysis بازی کردید رو به هیچ عنوان قبول نمیکنم ( البته با استناد به تست هایی که در Hwbot.org ثبت شده) و وضعیت Cooling شما...که در حالت Defualt هم توانایی خنک کردن پردازنده رو در حد نرمال نداره....و دور فنش به 6200RPM میرسه.
    کاملا تائید میشه

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

تست که چه عرض کنم، کرایسیس رو با این فرکانس تموم کردم.
    اگه رکوردم لحظه ای بود، هیچ وقت فکر اینجا گذاشتنش رو هم نمی کردم.هر چند از عمر cpu خیلی کم شد.
    از این فرکانس بالاتر هم رفتم اما پایدار نبود. حدود 3953 به بالا.دقیقا یادم نیست.
    هرکی تونست با فن استوک همچین رکوردی رو در حالت پایداری کامل ثبت کنه من خودم بهش جایزه می دم.
    امکان نداره
    حتما یه فن حرفه ای داری
    من میگم نگاش کن شاید حرفه ای بهت دادن خودت خبر نداری!

اگه نباشه جاش خالی می مونه soheil_eshghi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

دوست عزیز با کمال احترام باید بگم که امان نداره یه قطعه با فن استوک تا این حد اور بشه-حتی به صورت لحظه ای.

---------- Post added at 02:59 PM ---------- Previous post was at 02:57 PM ----------

کاملا تائید میشه

---------- Post added at 03:00 PM ---------- Previous post was at 02:59 PM ----------

امکان نداره
    حتما یه فن حرفه ای داری
    من میگم نگاش کن شاید حرفه ای بهت دادن خودت خبر نداری!

اگه امکان نداشت که من همچین رکوردی نمی زدم.هرچند در برابر کسی مث من که پنج 6 تا cpu ترکونده کار نشد نداره. در ضمن به این موضوع اشاره کردم که عمر cpuم خیلی کم شد. یعنی 3 ماه بیشتر دووم نیاورد و به رحمت ایزدی پیوست.
    حرف شما به جا. ولی در مورد من صادق نیست.

عزیزم کسی که همچین اوری انجام میده اونم تو چله تابستون بعیده که خودش ندونه که از چه فنی استفاده می کنه
    گفتم که اون cpu الان دیگه حدود 9 ماهی میشه که ازمیون ما رفته و دیگه برنمی گرده و الان جاشو یه 955 هم نتونسته پر کنه چون دیگه حوصله ی سروکله زدن با نمایندگی رو ندارم
    Last edited by soheil_eshghi; 01-08-2010 at 07:13.

حـــــرفـه ای D3vil_A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008
    محل سكونت
    .....

پيش فرض

اگه امکان نداشت که من همچین رکوردی نمی زدم.هرچند در برابر کسی مث من که پنج 6 تا cpu ترکونده کار نشد نداره
    باشه شما راست میگی..

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

اگه خواستی بگو تا آدرس یا تلفن نمایندگی رو بهت بدم خودت زنگ بزن ببین درست میگم یا نه اگه دوست داشتی میتونم شماره سریال cpu رو هم بهت بدم
    در ضمن این رکورد منه نه شما. وقتی شما نمیتونی همچین رکوردی رو ثبت کنی دلیلی نداره که دیگران نتونن
    Last edited by soheil_eshghi; 01-08-2010 at 14:33.

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت

پيش فرض

اگه امکان نداشت که من همچین رکوردی نمی زدم.هرچند در برابر کسی مث من که پنج 6 تا cpu ترکونده کار نشد نداره. در ضمن به این موضوع اشاره کردم که عمر cpuم خیلی کم شد. یعنی 3 ماه بیشتر دووم نیاورد و به رحمت ایزدی پیوست.
    حرف شما به جا. ولی در مورد من صادق نیست.

عزیزم کسی که همچین اوری انجام میده اونم تو چله تابستون بعیده که خودش ندونه که از چه فنی استفاده می کنه
    گفتم که اون cpu الان دیگه حدود 9 ماهی میشه که ازمیون ما رفته و دیگه برنمی گرده و الان جاشو یه 955 هم نتونسته پر کنه چون دیگه حوصله ی سروکله زدن با نمایندگی رو ندارم
    ببین بزار یه چیری بهت بگم
    اگر واقعا این کار رو کردی که هیچی ولی اگر میخوای سر بقیه رو کلاه بزاری بدون که اینجا مسابفه ی اورکلاک نیست
    اینجا هرکی میاد اورکلاکی که کرده رو مینویسه
    مثلا من خودم از 3.00 تا 3.31 بیشتر نکردم و اومدم اینجا نوشتم چون با فن استوک بود

تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

ببین بزار یه چیری بهت بگم
    اگر واقعا این کار رو کردی که هیچی ولی اگر میخوای سر بقیه رو کلاه بزاری بدون که اینجا مسابفه ی اورکلاک نیست
    اینجا هرکی میاد اورکلاکی که کرده رو مینویسه
    مثلا من خودم از 3.00 تا 3.31 بیشتر نکردم و اومدم اینجا نوشتم چون با فن استوک بود
    جواب شما اینه که یه سر به این ولید بزنید اونوقت خودتون متوجه اشتباهتون میشید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت

پيش فرض

باشه من تسلیمم

داره خودمونی میشه mey 2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ناكجا‌آباد

پيش فرض

من CPU فنوم خودمو تا 3.44 اور کردم ولی در ارسال عکس مشکل داشتم. تو اولین فرصت اینجا میزارمش.
    Last edited by mey 2009; 07-08-2010 at 22:20.

داره خودمونی میشه mey 2009's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    ناكجا‌آباد

پيش فرض

با فن استوک و مادر برد ASUS M4AGTD pro و بدون افزایش ولتاژ

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت

پيش فرض

عجب عکس با کیفیتی!

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •