تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 1783 اولاول ... 3945464748495051525359991495491049 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 17828

نام تاپيک: ADSL Sabanet / شرکت صبانت

آخر فروم باز 30vil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2010
    محل سكونت
    Teh

پيش فرض

دیشب سرویس شبانه مشکل داشت
    امروزم کند و خیلی سند و رسیو ضعیفی داره

آخر فروم باز joe_satriani's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    مشهــــد

پيش فرض

با سلام
    امروز كلا صبانت همينطوري بود
    كلا قطع بود تا ظهر همه جا

موفق باشيد.

اگه نباشه جاش خالی می مونه mahdi-001's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2010
    محل سكونت
    TEHRAN

پيش فرض

من هم دیشب ساعت 5 نتونستم وصل شم!!!!خیلی بد شده من مهر سرویسم تموم شه میرم پارس آنلاین
    راستی جدیدا چندبرابر حجم کم میکنه قبلا این طوری نبود

Banned
    تاريخ عضويت
    Oct 2009
    محل سكونت
    021

پيش فرض

واسه من فقط سرویس شبانم دیشب خراب بود.
    روزانم مشکلی نداشت.

----------------------

آقا پس چرا من نمیوتونم با سرعت های بالا با این تورنت دانلود کنم؟؟؟
    سرعتی که میندازه از بین 30 تا 55 متغیره.
    ولی مثل این که گفته بودن با تورنت سرعت خیلی بالا تره ولی اینجور که من میبینم مثل سرعت دانلود با idm هستش....
    مثلا من همین فایلو شبانه ها که میزاشتم واسه دانلود 2 روز طول کشید.

5. این کاربر از Steps-Rap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

دوستان میخوام از لایزر کوچ کنم به صبانت

روزانه چقد قطعی دارین؟
    دانلود شبانتون چقده؟
    شبا هم قطعی دارین؟
    میخوام نظتونو بدونم (در کل پیشنهاد میکنید یا نه)؟!!!

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

روزانه چقد قطعی دارین؟
    دانلود شبانتون چقده؟
    شبا هم قطعی دارین؟
    کلا صبا مثل تخم مرغ شانسی می مونه.واسه یکی عالیه واسه یکی افتضاح. من 4 ساله دارم ازش سرویس می گیرم.واسه من عالی بوده که هنوز هم ازش سرویس می گیرم.
    البته حدود یک ماهه که کلا به هم ریخته.قبل از این یک ماه قطعی نداشت.دانلود شبانم شبی بین 1400 تا 1700مگ بود.شبا کلا یک ساعت یک بار قطع می شه.
    اما در حال حاضر تو این ماه 4 بار قطعی داشتم. قطعیه چند ساعتی.دانلود شبانم هم بین 500 تا 1000 مگ هستش.
    اگه شما قبل از این ماه این سوال رو می پرسیدی می گفتم یک ماه امتحانی بگیر اگه خوب باشه همیشه خوبه، اگه بد باشه همیشه بده.ولی تو این وضعیت نه پیشنهاد می کنم بگیری نه می گم نگیری.فقط اگه خواستی بگیری حتما حتما 128 بگیر. چون یوزر و پس شبانه واسه همه یکیه.از 128 تا 1 مگ واسه همه یکیه. سرعت دانلود روزانه هم مال من که 128ه روی 120 هستش.ولی نسبت به لایزر همونطور که تو تاپیکش شما راهنماییم کردی به نظرم اگه خوش شانس باشی صبا از لایزر بهتره.
    موفق باشی

8. 2 کاربر از SADEGH 7 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

روزانه چقد قطعی دارین؟
    دانلود شبانتون چقده؟
    شبا هم قطعی دارین؟
    بستگی به شهر و مرکز مخابراتی داره

من قم هستم. روزانه قطعی نزدیک به صفره ولی شب ها هر یک ساعت یک بار حتما قطعی چند لحظه ای هست.
    سرعت دانلود هم روز ها کلا خوبه و حول وحوش چهل پنجاه هست همیشه شب ها ولی لینکت باید مستقیم باشه حتما و گرنه در حد دایل آپ میاد پایین

در کل اگر تو شهر و مرکز مخابراتی من بودین صد در صد پیشنهاد دادم 128 صبا رو بگیرین ولی گویا دوستان تهرانی راضی نیستند.

Deutsch | Active member omid-p30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009

پيش فرض

کلا صبا مثل تخم مرغ شانسی می مونه.واسه یکی عالیه واسه یکی افتضاح. من 4 ساله دارم ازش سرویس می گیرم.واسه من عالی بوده که هنوز هم ازش سرویس می گیرم.
    البته حدود یک ماهه که کلا به هم ریخته.قبل از این یک ماه قطعی نداشت.دانلود شبانم شبی بین 1400 تا 1700مگ بود.شبا کلا یک ساعت یک بار قطع می شه.
    اما در حال حاضر تو این ماه 4 بار قطعی داشتم. قطعیه چند ساعتی.دانلود شبانم هم بین 500 تا 1000 مگ هستش.
    اگه شما قبل از این ماه این سوال رو می پرسیدی می گفتم یک ماه امتحانی بگیر اگه خوب باشه همیشه خوبه، اگه بد باشه همیشه بده.ولی تو این وضعیت نه پیشنهاد می کنم بگیری نه می گم نگیری.فقط اگه خواستی بگیری حتما حتما 128 بگیر. چون یوزر و پس شبانه واسه همه یکیه.از 128 تا 1 مگ واسه همه یکیه. سرعت دانلود روزانه هم مال من که 128ه روی 120 هستش.ولی نسبت به لایزر همونطور که تو تاپیکش شما راهنماییم کردی به نظرم اگه خوش شانس باشی صبا از لایزر بهتره.
    موفق باشی
    سرعت دانلود سرویس 128 شما روی 120 کیلو یایت بر ثانیه هست ؟ چطور آخه خیلی زیاده که
    همون دو سه ثانیه اول رو که نمیگین ؟ چون اولش همین حول وحوش 100 هست اما برای من سریع میاد روی متوسط پنجاه تا شصت که اگر چند فایل همزمان رو هم دانلود کنم میاد روی سی یا چهل.

کـاربـر بـاسـابـقـه SADEGH 7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سرعت دانلود سرویس 128 شما روی 120 کیلو یایت بر ثانیه هست ؟ چطور آخه خیلی زیاده که
    همون دو سه ثانیه اول رو که نمیگین ؟ چون اولش همین حول وحوش 100 هست اما برای من سریع میاد روی متوسط پنجاه تا شصت که اگر چند فایل همزمان رو هم دانلود کنم میاد روی سی یا چهل.
    دو سه ثاینه اول که 170 هم داشتم.ولی عادیش 120 هستش.اگه چند تا فایل باهم باشه هم تقسیم می شه.
    موفق باشی

کاربر فعال انجمن موسیقی David.Jn's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2007

پيش فرض

موفق باشی
    ممنون
    شما کجایی؟

13. این کاربر از David.Jn بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •