تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 61 اولاول ... 3945464748495051525359 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 605

نام تاپيک: معرفی HDPlayer های Novatron با قابلیت ----T

داره خودمونی میشه madopak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

آقایون یه توضیحی در مورد مدل : Novatron NTD29  بدید.این جور که قیمت زده 165 تومنه.کیفیت چجوریه؟صداوتصویرش با کیفیت پخش میشن؟این مدل قیمتش حدود 80-90 تومن از NRT83 ارزونتره .به خاطر امکاناتشه یا بخاطر چیز دیگه؟
    Last edited by madopak; 30-10-2010 at 09:12.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2004

پيش فرض تست اولیه فیرم ویر فارسی نسخه 73

با سلام

فیرم ویر فارسی نصب و تست اولیه شد

1- بعضی از حروف مثل لا در جای خود نیستند

2- کشور ایران در فهرست کشور ها در لیست تلویزیون دیجیتال نیست

3- صدا در تلویزیون دیجتال قطع است

4- برنامه ریزی ظبط کماکان کار نمیکند

5- هنگ میکند

6- امکان از OTA فراهم نشده است

7- در منوی فارسی هیچ کشوری در لیست کشور ها نیست

3. 2 کاربر از SMAEIL2000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه Mart-co's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2010
    محل سكونت
    تهران چهارراه ولیعصر بازار رضا شماره 41

پيش فرض

با سلام دوست عزیز

با تشکر از زحمتی که کشیدید و منتی که به اینجانب گذاشتید. این نسخه فقط جهت تصحیح غلط های نگارشی میباشد و سایر قسمت ها مورد نظر نمیباشد و ایراد از نگارش من در سایت میباشد.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض مشکل جدید با نصب فریمور 73

باسلام به دوستان
    من فریمور 73 ارائه شده توسط نمایندگی مارت را روی دستگاه نصب کردم. کماکان مشکلات قبلی پابرجاست ضمن اینکه در بعضی مواقع هنگام وصل usb ، دستگاه آن را نمی شناسه و حتما باید دستگاه را یکی دو بار خاموش و روشن کنید تا درگاه فلش را بشناسد. یادآور می شوم فلش من فرمت شده و عاری از هرگونه ویروس می باشد. چنانچه سایر عزیزان با این نقیصه مواجهه شده اند لطفاً اطلاع رسانی کنید.
    باتشکر

6. این کاربر از amiroamiro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

داره خودمونی میشه madopak's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

میخواستم یه NTR83 بگیرم.امابا این مشکلات اساسی قیدشو زدم.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض مشکلات دستگاه

با سلام
    فیرم ویر فارسی نصب و تست اولیه
    شد
    1- ترتیب نمایش تاریخ در بعضی صفحات جابجا شده مثلا جای روز و سال و ...
    2- ساعت نمایش داده شده در صفحه‌ای که شبکه تلویزیونی را نمایش میدهد با ساعت تنظیم شده دستی دستگاه متفاوت است و به هیچ عنوان اصلاح نمی‌شود
    3- در صورت نمایش فیلم ضبط شده تلویزیونی با سرعت مثلا 8 16 و... دستگاه هنگ میکند
    و باید حتما دستگاه از برق کشیده شود
    4- بعضی مواقع هارد را نمیشناسد
    5- د صورت انتخاب زبان Persian دیگر گزینه این باکس باز نمیشود
    6- مدت و محل نمایش باکس مشخصات صفحه در حال نمایش خیلی طولانی و نامناسب و بزرگ است (حتی الامکان نواری باریک و در پایین صفحه باشد)
    7- مکث بین تعویض کانالها به نسبت دستگاههای دیگر موجود در بازار زیاد است
    8- بهتر است در هنگام ضبط برنامه تلویزیونی تایم در حال ضبط کردن را نمایش دهد تا اینکه دکمه info را فشار داده شود تا متوجه شویم دستگاه در حال ضبط کردن است
    9- بهتر است نام فایلهای ضبط شده کانالهای تلویزیونی بر اساس نام کنالها و تاریخ ضبط ذخیره شود تا درصورت تعدد فایلهای ضبط شده حداقل فایلها قابل تفکیک و مشخص باشد
    10- نام فایلها در بخش File Manager قابلیت ویرایش داشته باشد (در اینصورت مشکل ردیف 9 نیز قابل حل میباشد)
    11- بعضی از حروف مثل لا در جای خود
    نیستند
    12- کشور ایران در فهرست کشور ها در
    لیست تلویزیون دیجیتال نیست
    13- صدا در
    تلویزیون دیجتال قطع است
    14- برنامه ریزی ظبط
    کماکان کار نمیکند
    15- هنگ میکند
    16- امکان از
    OTA فراهم نشده است
    17- در منوی فارسی هیچ کشوری
    در لیست کشور ها نیست

با تشکر از زحمات شما و آرزوی حل مشکلات انشاءالله

(خواهشا بعد از گذشت ارائه چندین فریم ویور - 55 تا 73 - مشکلات این دستگاه را حل نمایید.
    قابل ذکر است بعضی از مشکلات عنوان شده مربوط به فریم ویور فارسی نیست و اشکالات همیشگی دستگاه بوده است)

9. 2 کاربر از alabbafi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

سلام دوستان

یک خبر جالب و تعجب برانگیز!
    من چند روزی است که فریمور نسخه 73 ارائه شده توسط مارت رایانه را بروی دستگاه نواترون 83 نصب کرده ام. و تقریباً دو سه بار سعی کردم از طریق برنامه ریزی ضبط از شبکه های تلویزیونی و یا ورودی AV ضبط نمایم. تلاشم بیهوده بود و همانند سایر فریمور های ارائه شده قبلی بی نتیجه ماند.
    روز گذشته (یکشنبه 16/8/89) بطور اتفاقی از ورودی AV برنامه ریزی برای ضبط را انجام دادم با کمال تعجب دیدم داره از همان ورودی بروی هارد داخل دستگاه ضبط می کنه. خیلی برام جالب بود فوراً برنامه ضبط شده را چک کردم دیدم درست کار کرده و حدوداً این عمل را از سایر شبکه ها 1و2و3و... بارها و بارها تست کردم دیدم درست کار می کنه. حتی بر روی هارد اکسرنال هم عمل ضبط برنامه ریزی شده انجام می شه خیلی خوب جواب داد که از این بابت خیلی خوشحالم.
    منتها هنگامی که برنامه ریزی می کنی برای ضبط حتماً باید دستگاه روشن و یا در حالت استندبای باشد اگر دستگاه را خاموش کنید عمل ضبط انجام نخواهد البته من در فریمور های قبلی بارها اقدام برای برنامه ریزی ضبط کرده بودم تا مرحله Confrin پیش می رفت حتی زمانی که دستگاه را خاموش کرده بودم. ولی بعلت نشناختن محل ضبط (هارد و یا فلش) عمل ضبط صورت نمی گرفت.
    از دوستان می خواهم اگر به این نتایج رسیده اند اطلاع رسانی کنند فکر می کنم خبر خوشحال کننده ای برایتان باشد.

11. این کاربر از amiroamiro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام دوستان

یک خبر جالب و تعجب برانگیز!
    من چند روزی است که فریمور نسخه 73 ارائه شده توسط مارت رایانه را بروی دستگاه نواترون 83 نصب کرده ام. و تقریباً دو سه بار سعی کردم از طریق برنامه ریزی ضبط از شبکه های تلویزیونی و یا ورودی AV ضبط نمایم. تلاشم بیهوده بود و همانند سایر فریمور های ارائه شده قبلی بی نتیجه ماند.
    روز گذشته (یکشنبه 16/8/89) بطور اتفاقی از ورودی AV برنامه ریزی برای ضبط را انجام دادم با کمال تعجب دیدم داره از همان ورودی بروی هارد داخل دستگاه ضبط می کنه. خیلی برام جالب بود فوراً برنامه ضبط شده را چک کردم دیدم درست کار کرده و حدوداً این عمل را از سایر شبکه ها 1و2و3و... بارها و بارها تست کردم دیدم درست کار می کنه. حتی بر روی هارد اکسرنال هم عمل ضبط برنامه ریزی شده انجام می شه خیلی خوب جواب داد که از این بابت خیلی خوشحالم.
    منتها هنگامی که برنامه ریزی می کنی برای ضبط حتماً باید دستگاه روشن و یا در حالت استندبای باشد اگر دستگاه را خاموش کنید عمل ضبط انجام نخواهد البته من در فریمور های قبلی بارها اقدام برای برنامه ریزی ضبط کرده بودم تا مرحله Confrin پیش می رفت حتی زمانی که دستگاه را خاموش کرده بودم. ولی بعلت نشناختن محل ضبط (هارد و یا فلش) عمل ضبط صورت نمی گرفت.
    از دوستان می خواهم اگر به این نتایج رسیده اند اطلاع رسانی کنند فکر می کنم خبر خوشحال کننده ای برایتان باشد.
    با سلام
    با تشکر از اطلاع رسانی جنابعالی و اما چند سوال :
    1- از زمانیکه فریمور 73 را نصب کردید و برنامه ریزی ضبط کار نکرد تا روز گذشته(16/8/89) که مشکل رفع شد ، چه تغییراتی روی دستگاهتان انجام داده اید؟ مثلا هارد دستگاه را فرمت نکرده اید و یا از این قبیل تغببرات ؟
    2- منظور جنابعالی از حالت استندبای چیست ؟ این دستگاه وقتی به برق وصل باشد 2 حالت بیشتر ندارد یا خاموش است (استندبای) و یا روشن است و منظور شما از خاموش بودن دستگاه را در متن بالا (قرمز رنگ)متوجه نمی شوم .
    3- من فریمور 73 را در ابتدای عرضه آن نصب کردم و بارها آزمایش کردم و نتیجه نهایی آن عدم ضبط در زمان روشن بودن دستگاه و ضبط اتفاقی (یکبار ضبط میکرد و جندبار ضبط نمی کرد) در حالت استندبای بود و این موضوع را با نمایندگی مارت نیز طرح و مورد تایید ایشان نیز قرار گرفت .
    4- شما زحمت کشیده و از طریق برنامه ریزی ضبط ، چن برنامه ضبط از تلویزیون با فاصله زمانی حدود نیم ساعت در یک روز را وارد کنید و دستگاه را خاموش کنید و پس از چند ساعت دستگاه را روشن و از طریق هیستوری زمان بندی ضبط ببینید چند عملیات با موفقیت انجام پذیرفته است .
    منتظر نتایج آن هستیم با تشکر

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

با سلام
    مژده به دارندگان دستگاههای نواترون مدل ntr83 و ntr82
    طی بررسی و تحقیق انجام پذیرفته مشخص گردید که چیپ ست Realtek 1283 از امکان ضبط یک کانال تلویزیون و تماشای کانال دیگر بطور همزمان ، پشتیبانی می کند و موارد طی مذاکره تلفنی به نمایندگی محترم مارت منتقل گردید و درصورت پیگیری شرکت مارت از شرکت اصلی (نواترون) باید منتظر اضافه شدن این امکان مهم و ضروری در فریمورهای آینده این محصول باشیم .
    با توجه به نویز شدید خروجی آنتن آنالوگ دستگاه نواترون که قبلا به آن اشاره شده ، اضافه شدن این امکان می تواند تا حدودی بخشی از مشکلات این سیستم را مرتفع نماید .
    از نمایندگی محترم مارت درخواست می گردد تا نسبت به پیگیری موضوع اقدام نموده و اطلاع رسانی نمایند . با تشکر

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2010

پيش فرض

با سلام
    با تشکر از اطلاع رسانی جنابعالی و اما چند سوال :
    1- از زمانیکه فریمور 73 را نصب کردید و برنامه ریزی ضبط کار نکرد تا روز گذشته(16/8/89) که مشکل رفع شد ، چه تغییراتی روی دستگاهتان انجام داده اید؟ مثلا هارد دستگاه را فرمت نکرده اید و یا از این قبیل تغببرات ؟
    2- منظور جنابعالی از حالت استندبای چیست ؟ این دستگاه وقتی به برق وصل باشد 2 حالت بیشتر ندارد یا خاموش است (استندبای) و یا روشن است و منظور شما از خاموش بودن دستگاه را در متن بالا (قرمز رنگ)متوجه نمی شوم .
    3- من فریمور 73 را در ابتدای عرضه آن نصب کردم و بارها آزمایش کردم و نتیجه نهایی آن عدم ضبط در زمان روشن بودن دستگاه و ضبط اتفاقی (یکبار ضبط میکرد و جندبار ضبط نمی کرد) در حالت استندبای بود و این موضوع را با نمایندگی مارت نیز طرح و مورد تایید ایشان نیز قرار گرفت .
    4- شما زحمت کشیده و از طریق برنامه ریزی ضبط ، چن برنامه ضبط از تلویزیون با فاصله زمانی حدود نیم ساعت در یک روز را وارد کنید و دستگاه را خاموش کنید و پس از چند ساعت دستگاه را روشن و از طریق هیستوری زمان بندی ضبط ببینید چند عملیات با موفقیت انجام پذیرفته است .
    منتظر نتایج آن هستیم با تشکر

باسلام
    درخصوص سئوالات مطروحه:
    1- شاید باورتان نشود هیچ تنظیمی و تغییری در دستگاه صورت نگرفته و بصورت کاملا اتفاقی و تنها در یک روز چندین بار تست گرفتم که الحمدالله جواب داد.
    2- منظور از حالت استندبای زمانی است که دستگاه در حالت روشن (پاور) در منوی دستگاه باشید و پس از مدتی هیچ عملیات را انجام ندهید که پس از مدتی ساعت و تاریخ دستگاه بر روی صفحه نمایش دستگاه نشان داده می شود. ولی زمانی که دستگاه به برق وصل باشد و از پاور خاموش شده باشد عملیات ضبط زمانبدی شده انجام نخواهد شد.
    3- نکته آخر اینکه اینجانب روز گذشته 18/8/89 برای اطمینان چندین بار ضبط زمانبدی شده را چک و تست نمودم بقول معروف بگیر و نگیر داره در بعضی مواقع دست عمل می کنه در بعضی مواقع خطا می ده.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •