تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 229 اولاول ... 394546474849505152535999149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 2290

نام تاپيک: ◄ ™ Sony اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

کاربر فعال مشاوره خرید سخت افزار، دوربین های دیجیتال و فیلم برداری amir200812's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    URMIA CITY پاریس ایران

پيش فرض

یه چیزی هست در lcd ها که بهش می گند native resolution. اگه رزولوشن از رزولوشن اصلی تغییر پیدا کنه کیفیت تصویر افتضاخ میشه.
    عزیز اینی که میگی فقط تو بعضی رزولیشن ها اتفاق میوفته!
    مثلا وقتی بازی شیفت رو بازی مکنی یه رزولیشن ما بین 1600*900 و 1280*720 هست که دقیق یادم نیست چقدر هست! وقتی روی اون تنظیم میکنی تصویر تار میشه! ولی وقتی روی رزولیشنهای استاندارد تنظیم میکنی مشکلی نداره و کیفیت فقط به اندازه تغیر رزولیشن افت میکنه نه در حد افتضاح!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه 4 ماهی میشه cs36 گرفتم جدیدا یه صدایی تو مایه های موتور سیکلت اما نه به اون شدت برای 7 یا 8 ثانیه ازش میاد زیادم تکرار میشه ، احتمالا ماله فنش باشه
    من این لبتاپ رو از مالزی خریدم و فقط گرانتی بین المللی داره ، بنظرتون بدم ایران رهجو تعمیرش کنه؟

آخر فروم باز Mojtaba-MCI's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    رشت

پيش فرض

نه منم همین نوع لب تاپ رو دارم ولی چنین مشکلی نداره احتمالا برنامه ای روش نصب کردی .

یه سوال من از شما دارم؟
    لب تاپ من بعضی موقع ها که روشن میشه و ویندوز کامل بالا میاد صدای فنش برای سه چهار مرتبه خیلی زیاد میشه برای چند لحظه و بعدش دیگه به حالت طبیعی بر میگرده؟ می خواستم بدونم مال شما هم همینجوری میشه؟
    آره ، مال من هم اینجوریه!ولی خیلی کم پیش میاد.کاملا طبیعیه...
    ==========
    احتمالا مشکل از خط تلفن منه ، وگرنه برنامه ای نداریم که بخواد روو کار مودم از لحاظ سخت افزاری تغییر و بعضا مشکلی به وجود بیاره.
    باید با یه خط دیگه امتحانش کنم!

4. این کاربر از Mojtaba-MCI بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای Pami's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

سلام دوستان
    من یه 4 ماهی میشه cs36 گرفتم جدیدا یه صدایی تو مایه های موتور سیکلت اما نه به اون شدت برای 7 یا 8 ثانیه ازش میاد زیادم تکرار میشه ، احتمالا ماله فنش باشه
    من این لبتاپ رو از مالزی خریدم و فقط گرانتی بین المللی داره ، بنظرتون بدم ایران رهجو تعمیرش کنه؟
    اگر مطمئن هستید صدا از فن میاد یا باید تمیز بشه یا تعویض ، اگر ضعیف شده باشه و سرعتش گرفته شده باشه ممکنه در دراز مدت با استفاده از این فن به لپ تاپ شما مشکل جدی وارد بشه مخصوصا CPU ، در اولین فرصت ببرید تعمیرگاه ( نیازی نیست ببرید ایران رهجو ، جاهای زیادی هستند که این مشکل رو رفع میکنند )

پروفشنال mehrshad taheri's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

یه چیزی هست در lcd ها که بهش می گند native resolution. اگه رزولوشن از رزولوشن اصلی تغییر پیدا کنه کیفیت تصویر افتضاخ میشه.
    عزیز دل برادر اون رزولیشنی که بهت دادم رزولیشن استاندارد صفحه نمایشگر من هست پس مشکلی نیست من که هیچ چیزی ندیدم!!!
    البته اگه full hd بازی کنم خیلی فرق میکنه واقعا full hd شاهکاره ولی همون رزولیشن هم که گفتم بازی میکنم خیلی عالیه اصلا افتی احساس نمیکنم!!!!
    با گرافیک لپ تاپ بازیهای تکو توکی رو میشه full hd بازی کرد اخرین بازی که من تست کردم نید فور اسپید شیفت بود بازی مثل gta iv اصلا نمیشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

آره ، مال من هم اینجوریه!ولی خیلی کم پیش میاد.کاملا طبیعیه...
    ==========
    احتمالا مشکل از خط تلفن منه ، وگرنه برنامه ای نداریم که بخواد روو کار مودم از لحاظ سخت افزاری تغییر و بعضا مشکلی به وجود بیاره.
    باید با یه خط دیگه امتحانش کنم!
    ولی این صدا به مرور زمان دفعات تکرارش بیشتر میشه .
    زیاد نذار گرد وخاک روش بشینه

اگه نباشه جاش خالی می مونه msseng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

سلام
    آيا فرقي بين مدلهاي سري FW توليد آمريكا و توليد چين از لحاظ CPU هست؟ مثلا FW490DFB داراي CPU Core 2 Duo هست ولي FW45GJ/B داراي CPU Centrino Montevina؟ كه از لحاظ سرعت و FSB و Cashe يكسان هستند ولي تفاوت قيمت زيادي با هم دارند؟

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

سلام.یه سوال داشتم.ایا گرافیک fw490jabکه فکر می کنم gb1-4650 هستش ddr2 هستش یاddr3?

حـــــرفـه ای H@mid-Vista's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام
    آيا فرقي بين مدلهاي سري FW توليد آمريكا و توليد چين از لحاظ CPU هست؟ مثلا FW490DFB داراي CPU Core 2 Duo هست ولي FW45GJ/B داراي CPU Centrino Montevina؟ كه از لحاظ سرعت و FSB و Cashe يكسان هستند ولي تفاوت قيمت زيادي با هم دارند؟
    به لحاظ كانفيگ خير
    اما ممكنه به لحاظ ساخت و كيفيت اسمبل فرق محدودي باشه
    در مورد سوني بعيده اختلاف زياد باشه

اگه نباشه جاش خالی می مونه msseng's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

به لحاظ كانفيگ خير
    اما ممكنه به لحاظ ساخت و كيفيت اسمبل فرق محدودي باشه
    در مورد سوني بعيده اختلاف زياد باشه
    در هر صورت دلم رو به ديا زدم و FW46 رو ديروز خريدم.
    قيمتش كه به نسبت كانفيگش به نظر مياد مناسبه. ظاهرش هم كه از لحاظ ظرافت و دقت مونتاژ و... فرقي با FW490 نميكنه...
    تا ببينيم زير بار نرم افزارهاي محاسباتي و گرافيكي چكار ميكنه؟!

12. این کاربر از msseng بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •