تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 127 اولاول ... 394546474849505152535999 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 1263

نام تاپيک: [ آموزش ] چکونگی کپی خور کردن PSP (پست سوم حتما خوانده شوند!)

اگه نباشه جاش خالی می مونه ma4nafar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

به به همشهری عزیز.
    این بازی را هم خودم دانلود کردم و مشکلی نداره.شما فایل ها را که دانلود کردی از حالت فشرده خارج کردی که به یک فایل iso برسی؟

چوری جون لطف کردی

الان دقیقا همون کارهایی را که گفته بودی انجام دادم سیستم من هم به 5.03MHU تغییر پیدا کرد فایلهای بازی را هم از حالت زیپ خارج کردم و فقط ISO فایل را در مموری کارت در بخش بازی در فولدر PSP گذاشتم ولی وقتی میرم روی بخش GAME و Memory Stick را باز میکنم دو فولدر دارم که یکی نوشته Corrupted Data و اون یکی CFWEnabler که همون برنامه instal هستش و وقتی روی بازی یعنی فایلی که نوشته شده Corrupted Data میزنم با این پیغام روبرو میشم Game could not be started در حالی که من یکبار UMD ISO MODE روی حالت M33 Driver و یکبار روی Sony NP9660 گذاشتم اما بازی نمیشه کرد میگی مشکل در کجاست ؟

حـــــرفـه ای choory's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چوری جون لطف کردی

الان دقیقا همون کارهایی را که گفته بودی انجام دادم سیستم من هم به 5.03MHU تغییر پیدا کرد فایلهای بازی را هم از حالت زیپ خارج کردم و فقط ISO فایل را در مموری کارت در بخش بازی در فولدر PSP گذاشتم ولی وقتی میرم روی بخش GAME و Memory Stick را باز میکنم دو فولدر دارم که یکی نوشته Corrupted Data و اون یکی CFWEnabler که همون برنامه instal هستش و وقتی روی بازی یعنی فایلی که نوشته شده Corrupted Data میزنم با این پیغام روبرو میشم Game could not be started در حالی که من یکبار UMD ISO MODE روی حالت M33 Driver و یکبار روی Sony NP9660 گذاشتم اما بازی نمیشه کرد میگی مشکل در کجاست ؟
    ببین آموزش را درست نخواندی.
    آخر آموزش نوشتم

حال برای ریختن بازی ها کافی هست در شاخه اصلی مموری یک فولدر به نام ISO ایجاد کنید و بازی ها با پسوند ISO و CSO را داخل آن بریزید و از داخل psp اجرا کنید.
    اگر هنگام اجرا کردن بازی ها با پیغام Game could not be started مواجه شدید. کلید select را بزنید و گزینه چهارم UMD ISO MODE را روی M33 Driver یا Sony NP9660 تنظیم کنید.
    شما بازی را باید داخل فولدر ISO بریزید.اگر این فولدر وجود نداره شما خودتان این فولدر را در شاخه اصلی مموری (صفحه اول مموری کارت-ROOT مموری) بسازید.فقط حتما با حروف بزرگ باشه.سپس بازی را داخلش بریز و اجرا کن.

3. 2 کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

ببین آموزش را درست نخواندی.
    آخر آموزش نوشتم

شما بازی را باید داخل فولدر ISO بریزید.اگر این فولدر وجود نداره شما خودتان این فولدر را در شاخه اصلی مموری (صفحه اول مموری کارت-ROOT مموری) بسازید.فقط حتما با حروف بزرگ باشه.سپس بازی را داخلش بریز و اجرا کن.

ببین کلی دعات کردم درست شد .

میگم ولی اون آخر جملت کم بود بنویسی آخه اصفانی به این خنگی

به هر حال دمت گرم . از دیار غرب و از قربت دستت را صمیمانه به خاطر این همه همکاری میفشارم و برات آرزوی سعادت و سلامتی میکنم . خوب و خوش باشی

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

ببین کلی دعات کردم درست شد .

میگم ولی اون آخر جملت کم بود بنویسی آخه اصفانی به این خنگی

به هر حال دمت گرم . از دیار غرب و از قربت دستت را صمیمانه به خاطر این همه همکاری میفشارم و برات آرزوی سعادت و سلامتی میکنم . خوب و خوش باشی
    خداراشکر.
    نه بابا این چه حرفی هست.
    همه بچه های این فروم روی سر ما جا دارند.مخصوصا بچه های اصفهان.
    همه اینجا هستیم تا به هم کمک کنیم.

ممنون مرسی.

تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

چوری جون یک سوال

اگر مموری کارت را از دستگاه خارج کنیم تا یک مموری دیگه داخل دستگاه بگذاریم آیا هک دستگاه میپره یا نه ؟

واگر دستگاه خاموش شد و هک پرید میشه از روی مموری کارت اون را فعال کرد یا باید همه راهها را از اول بریم ؟

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

چوری جون یک سوال

اگر مموری کارت را از دستگاه خارج کنیم تا یک مموری دیگه داخل دستگاه بگذاریم آیا هک دستگاه میپره یا نه ؟

واگر دستگاه خاموش شد و هک پرید میشه از روی مموری کارت اون را فعال کرد یا باید همه راهها را از اول بریم ؟
    خیر با این کار دستگاه از حالت کپی خور خارج نمیشود.

بله اگر دستگا از حالت کپی خور درآمد فقط کافی هست مموری اول را که حاوی برنامه های مورد نیاز هک هست را داخل دستگاه بزاری و کپی خور کنی.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران - پونک - ایران زمین

پيش فرض

سلام choory جون.
    من تمام آموزش هاي رو كه براي نصب Chiken گفته بودي رو رفتم يه بار انجام دادم درست شد .......... ولي الان psp دوستمو هر كاري كه ميكنم Chiken نصب نميشه ؟؟؟
    نميدونم چكار كنم .
    لطفا كمكم كنيد.

تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

سلام choory جون.
    من تمام آموزش هاي رو كه براي نصب Chiken گفته بودي رو رفتم يه بار انجام دادم درست شد .......... ولي الان psp دوستمو هر كاري كه ميكنم Chiken نصب نميشه ؟؟؟
    نميدونم چكار كنم .
    لطفا كمكم كنيد.
    سلام.
    اسمم علی هست.

فریمور دستگاهش 5.03 هست؟
    برنامه ها را طبق آموزش نصب کردی؟
    مموری خودت را بزار داخل دستگاه دوستت با آن امتحان کن ببین میتونی ChickHEN را نصب کنی.

10. این کاربر از choory بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    تهران - پونک - ایران زمین

پيش فرض کمک کمک کمک

سلام دوستان ، یکی از دوستان من psp-fat خودش رو می خواسته از روش جناب آقای choory که ورژن 5.3m33رو گزاشته بوده ،psp خودش رو update کنه .
    الان psp رو به ورژن 5.03 ارتقا داده ولی chikhen روش نصب نمی شه !!!!!!!!
    الان باید چکار کنه ؟
    هم اکنون نیازمند یاری سبز ، سبزتان هستیم
    09166538532

حـــــرفـه ای resident_evil's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    ReaCh

پيش فرض

دوستان عزیز توجه داشته باشید که شماره دادن در انجمن ممنوع هستش !

پست هارو پاک نمیکنم اما رعایت کنین ! در صورت تکرار پاک میشن پست ها .

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •