تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 196 اولاول ... 394546474849505152535999149 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 1951

نام تاپيک: بحث های تخصصی آنتی ویروس ها و نتایج تست های معتبر || آرشیو شماره 1 ||

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

دوست عزیز فکر کنم یادتون رفت بگید

Norton هم هر 5 درجه رو گرفت

جای تاسف که که DR.Web همه رو Fail کرده

فقط یک سوال

چرا Kaspersky تسی رو در ویندوز ایکس پی Fail شده؟

گفتم که سیمانتک
    اما این فقط تست سال 2007 است و این تست ها الان 9 ساله داره انجام می شه برای اینکه لیست کامل تست ها رو ببینید باید تو سایت ثبت نام کنید
    آره همین چند وقت پیش کسپر در یه تست که تو ویندوز اکسپی انجام شد fail شد
    توجه دارید که این نتایج 5 تست در عرض 10 ماه است و هربار روی یک سیستم عامل متفاوت

آخر فروم باز Viren's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2007
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

ببخشید ندیدم!
    چرا Fail شد

یعنی رو ایکس پی جواب نمیده؟

حـــــرفـه ای Nine's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

ببخشید ندیدم!
    چرا Fail شد

نه اینجوری نیست
    این آنتی ویروس روی XP و هم ویستا و هم سایر سیستم عامل های دیگر به خوبی کار می کنه
    در اون تست بر حسب اتفاق روی سیستم عامل XP - در اون تاریخ کسپر نتونسته تمام ویروس ها رو تشخیص بده و FAIL کرده
    نتایج کامل آنتی ویروسهای برتردر این 9 سال رو براتون می ذارم تا خودتون هم بتونین مقایسه کنید

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    Last edited by Nine; 10-10-2007 at 06:23.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

ببخشید ندیدم!
    چرا Fail شد

شرکت کاسپرسکی در آن تاریخ فایلهای مربوط به یکی از ویروسها را برای ویرایش از دیتابیس خود خارج کرده بود و چون VB

اجازه آپدیت را به آنتی ویروسها حین انجام تست نمی دهد کاسپرسکی ( و F-Secure که از انجین کاسپرسکی استفاده

می کند ) آن نمونه را شناسایی نکرده اند و عدم شناسایی حتی یک نمونه هم باعث Fail شدن آنتی ویروسها در این

تست می شود.خود VB هم بعدا تایید کرد که کاسپرسکی آپدیت شده قادر به شناسایی ان نمونه هست .

البته در مورد Virus Bultein باید بگویم این تست قبل از آنکه یک تست از نظر قدرت شناسایی آنتی ویروسها باشد یک

تست تبلیغاتی است و چون شهرت زیادی میان کاربران عادی دارد تمامی شرکتهای سازنده آنتی ویروس از آن استقبال

می کنند و از آن برای بازاریابی و تبلیغ محصولات خودشان استفاده می کنند ولی به هیچ عنوان معیاری برای بدی یا

خوبی یک آنتی ویروس نیست و کارشناسان امور امنیتی هیچوقت نتایج آن را جدی نمی گیرند دلایل آن هم متعدد است :

1.تعدا نمونه ها بسیار محدود است و فقط شامل نمونه ایی است که ماهانه در WildList منتشر می شود ( آخرین

لیست فقط شامل 580 نمونه بوده است ( برای دیدن لیست هر ماه می توانید به آدرس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مراجعه کنید )

و حتما می دانید هر چه تعداد نمونه بیشتر باشد نتیجه از لحاظ آماری قابل اطمینان تر است .

2.نمونه های موجود در WildList فقط شامل نمونه هایی است که از نظر کارشناسان آن موسسه انتشار و گستردگی

کافی برای قرار گرفتن در لیست را دارا هستند یعنی ممکن است یک ویروس که فوق العده خطرناک است و در یک

منطقه از جهان نیز بسیار شایع است چون گسترش جهانی ندارد در این لیست قرار نگیرد در حالی که از نظر امنیتی

اهمیت بسیار بالایی دارد .( تعداد موارد موجود در این لیست را با تعداد واقعی نمونه های منتشر شده در هر ماه

مقایسه کنید.)

3. تاریخ انجام این تست از قبل مشخص است و بعضی از شرکتهای سازنده آنتی ویروس قبل از انجام آن

آنتی ویروس خود را اپدیت می کنند و نمونه ای را که از ماهها قبل در اینترنت پخش شده و در WildList وارد شده

است ولی در دیتابیس خود وارد نکرده اند تنها به خاطر موفقیت در این تست وارد دیتابیس خود می کنند یعنی به نظر

می رسد کسب عنوان VB برای آنها اهمیت بیشتری دارد تا امنیت کاربرانشان .در این شرایط دیگر کسب عناوین این

تست معیار مناسبی برای بدی یا خوبی انتی ویروسها نیست . سایت معتبر av-test.org در این رابطه تست بسیار

جالبی انجام داده است که می توانید نتیجه آن را در لینک زیر ببینید :

کد:
    4.این تست شرایط بسیار سفت و سخت و غیر قابل انعطافی دارد ( که البته چیز بدی نیست ) مثلا همانطور که قبلا

هم گفته شد عدم شناسایی حتی یک نمونه و یا شناسایی اشتباه یک فایل سالم به عنوان ویروس باعث Fail شدن

یک آنتی ویروس می شود و حتی اگر مشکل از طرف خود Virus Bultein باشد نتیجه تغییر داده نمی شود .البته چون

این شرط برای همه یکسان است تا اینجای کار ایرادی ندارد ولی چون نتایج این تست بدون هر گونه توضیح و

تفسیری برای کاربران عادی ارایه می شود می تواند باعث گمراهی انها شود مثلا علت Fail شدن کاسپرسکی را در بالا خدمتتان عرض کردم

ولی چون علت Fail برای همه اعلام نمی شود و فقط نتایج برای افراد عادی نمایش داده می شود کاربر عادی به این نتیجه می رسد که مثلا

CA eTrust ( که یکی از پایینترین میزان شناسایی ویروسها را دارا است ) نسبت به کاسپرسکی یا Dr.Web یا AVG یا F-Secure ( که

همگی در این تست به دلایلی Fail شده اند) برتری دارد .

البته علت عدم اعتقاد کارشناسان به این تست متعدد است و اگر به فورومهای امنیتی مراجعه کنید می توانید بحثهای مربوطه را بهتر دنبال کنید.

پروفشنال MTD_GOLD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2006
    محل سكونت
    در یاد او که به یادشم!!!

پيش فرض

نود خوبه بشرطی که تنظیماتش درست باشه وآپدیت ویک نسخه خوبش رو داشته باشی
    کدو نسخش خوبه نصب کنم

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

NOD32 نسخه خوب و بد نداره.يك نسخه معمولي داره و يك نسخه Admin.مزيت نسخه ادمين اينه كه شما ميتونيد آپديتها را در مسيري كه در خود آنتي ويروس مشخص ميكنيد ذخيره كنيد تا اگر به هر دليل سيستم شما به شما برخورد يا ويندوز را عوض كرديد بتونيد بدون اينكه از ابتدا آپديت كنيد مجدد آپديتها را كه ذخيره كرديد برگردونيد.

آخر فروم باز DrXoX's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    تـــــــهران پلاک 0 اسمم:محمد

پيش فرض خبر جالب از مقایسه آنتی ویروس ها

سلام

داشتم تو نت سرچ می کردم یه خبر جالب راجع به مقایسه آنتی ویروس ها پیدا کردم گفتم شاید به درد بخوره!!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آمار جالبی از یکی از کاربران اروپای شرقی در ماه مارس امسال ارائه داده بود خوندم

روی یکی از سرورها آرشیو ی از 708 ویروس, تروجان و برنامه های مخرب آپلود شده بود بعد از تست انواع آنتی ویروس ها برای پیدا کردن ویروس نتیجه زیر به دست اومد:

رتبه اول رو Kaspersky داشت 706 ویروس پیدا کرده بود

F-Secure و BitDefender تعداد 702 ویروس

F-port تعداد 702 ویروس

AVP حدود 670 ویروس

بقیه آنتی ویروس ها زیر 650 ویروس پیدا کرده بودن و نکته جالب اینکه

NOD32 تنها 160 ویروس رو پیدا کرده بود

تروجان هایی که Kaspersky روی سیستم من پیدا میکنه NOD32 پیداشون نمیکنه.

پیروز باشید.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع : cloob.com/club/post/show/clubid/145/topicid/1218357

حـــــرفـه ای hamilton's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

اي كاش مطلب خودتون را در اين تاپيك قرار ميداديد:

کد:
    و از طرف ديگه نميشه بر اساس نظرات يك فرد اينچنين نظر داد.آيا اين فرد منبع ويروسها را داده؟بايد ديد نمونه ها چي بودند و روي چه نسخه هايي از اين آنتي ويروسها با چه DataBaseي تستها صورت گرفته.من به شخصه حاضرم روي نمونه هايي كه اين فرد قرار داده(اگر قرار داده باشه)با تمام آنتي ويروسهاي بالا تست را انجام بدم.

حـــــرفـه ای vtn54's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام

داشتم تو نت سرچ می کردم یه خبر جالب راجع به مقایسه آنتی ویروس ها پیدا کردم گفتم شاید به درد بخوره!!
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آمار جالبی از یکی از کاربران اروپای شرقی در ماه مارس امسال ارائه داده بود خوندم

روی یکی از سرورها آرشیو ی از 708 ویروس, تروجان و برنامه های مخرب آپلود شده بود بعد از تست انواع آنتی ویروس ها برای پیدا کردن ویروس نتیجه زیر به دست اومد:

رتبه اول رو Kaspersky داشت 706 ویروس پیدا کرده بود

F-Secure و BitDefender تعداد 702 ویروس

F-port تعداد 702 ویروس

AVP حدود 670 ویروس

بقیه آنتی ویروس ها زیر 650 ویروس پیدا کرده بودن و نکته جالب اینکه

NOD32 تنها 160 ویروس رو پیدا کرده بود

تروجان هایی که Kaspersky روی سیستم من پیدا میکنه NOD32 پیداشون نمیکنه.

پیروز باشید.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

منبع : cloob.com/club/post/show/clubid/145/topicid/1218357
    سلام دوست من

ممنون بابت اطلاعات فوق ولی تستی که گذاشته اید ایرادات فراوانی دارد :

1.مهمتر از همه اینکه مبع مشخصی ندارد شما به جایی لینک داده اید که خودش منبع اصلی نیست و منبع اصلی را

نیز ذکر نکرده است .همانطور که hamilton اشاره کرد نه تاریخ انجام تست مشخص است نه نسخه آنتی ویروس های

تست شده نه متدولوژی تست انجام شده و نه گروه انجام دهنده تست .متاسفانه بدون این داده ها , اطلاعات داده

شده هیچ ارزشی ندارند.ممکن است نمونه های تست شده اشکال داشته باشند ممکن اسن گروه انجام دهنده

تست تخصص لازم یا حتی بی طرفی لازم را نداشته باشند ممکن است تاریخ آپدیت آنتی ویروسها با هم متفاوت

باشد و ...

2. AVP نام دیگر ( حالا دیگر قدیمی ) کاسپرسکی است در حالی که در این تست به عنوان یک محصول مجزا نام برده

شده و بدتر اینه نتیجه کاملا متفاوتی هم با کاسپرسکی دارد ( البته ممکن است اشکال از نقل کننده باشد و این نام

را اشتباهی نوشته است) .

3.تعداد نمونه ها بسیار کم است و این که چون از بین 708 ویروس کاسپرسکی تعدادی بیشتر از بقیه شناسایی

کرده است دلیل بر برتری کاسپرسکی نیست چون ممکن است با افزایش تعداد نمونه ها نتیجه متفاوت باشد.

داره خودمونی میشه mohamad2998's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

من باز هم ميگم كه نه كاري يه آمار دارم و نه تست. اون چيزي رو كه خودم تجربه كردم قبول دارم . يعني رتبه اول فقط ناد32 . كارش عاليه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •