تبلیغات :
راهنمای خرید دستگاه جوجه کشی
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 1126 اولاول ... 3945464748495051525359991495491049 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

هییی خوش به حالتون ثبت نام کردین رفت.
    من رفتم ثبت نام ولی آب پاکی رو ریخت رو دستم هر کاری کردیم اجازه ثبت نام ندادن پارتی و دوست و آشنا ......
    میگفت حتما باید برگه معافیت دانشگاه آزادتو بیاری رفتیم آزاد دعوا مرافه و مشاجره ندادن که ندادن حتی کپیشو .گواهی اشتغال به تحصیل آزاد رو هم بردم پیام گور ولی قبول نکردن گفتن حتما باید برگه معافیت تحصیلی باشه.بدبختی ما رو نیگا تو رو خدا.امروز انقد سرشون داد کشیدم که گلوم گرفته.
    بچه ها موفق باشین
    یعنی چی آخه ؟! مگه میشه ؟ کدوم واحدی ؟
    یکاری کن..برو پیش رئیس دانشگاه ، بگو همه دوستام تو واحدهای دیگه اینکارو کردن . اگه بازم نشد برو پیام نور ، بگو تعهد میدم بعدا بیارم..یعنی یه برگه یهت میدن توش می نویسی بعدا میاری و امضا میکنی..تو این مدت ،وقت کافی برای اینکه مخ مسئولین دانشگاتو بزنی هست .

و اما در مورد تطبیق :

امروز پرسیدیم گفتن فقط تا سقف 20 واحد..درسهای ترم دانشپذیری هم قابل تطبیق نیست ! یعنی ادبیات و معارف و زبان عمومی رو حتما باید پاس کنید . من ادبیات و زبان رو قبول نشدم گفتم میخوام تطبیق بدم چون جفتشو تو آزاد با نمرات خوب پاس کردم..اولش دودل بودن بعد رفتن پرسیدن گفتن نمیشه .

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

و اما در مورد تطبیق :

امروز پرسیدیم گفتن فقط تا سقف 20 واحد..درسهای ترم دانشپذیری هم قابل تطبیق نیست ! یعنی ادبیات و معارف و زبان عمومی رو حتما باید پاس کنید . من ادبیات و زبان رو قبول نشدم گفتم میخوام تطبیق بدم چون جفتشو تو آزاد با نمرات خوب پاس کردم..اولش دودل بودن بعد رفتن پرسیدن گفتن نمیشه

بابا بیخیال؟!!!مگه میشه؟پس من 3 سال کاردانی خوندم واسه شادی اموات؟!این بخشنامه سراسریه؟یا واسه هر واحدی فرق می کنه؟!حیف که من فقط به خاطر سربازی دارم میرم ثبت نام.اگه غیبت نداشتم به پیام نور که می رسیدم راهمو کج می کردم

هییی خوش به حالتون ثبت نام کردین رفت.
    من رفتم ثبت نام ولی آب پاکی رو ریخت رو دستم هر کاری کردیم اجازه ثبت نام ندادن پارتی و دوست و آشنا ......
    میگفت حتما باید برگه معافیت دانشگاه آزادتو بیاری رفتیم آزاد دعوا مرافه و مشاجره ندادن که ندادن حتی کپیشو .گواهی اشتغال به تحصیل آزاد رو هم بردم پیام گور ولی قبول نکردن گفتن حتما باید برگه معافیت تحصیلی باشه.بدبختی ما رو نیگا تو رو خدا.امروز انقد سرشون داد کشیدم که گلوم گرفته.
    بچه ها موفق باشین
    چرا؟همون برگه ای رو می خواستن که دانشگات برای نظام وظیفه ارسال کرده؟منم الان نظام وظیفم یه کم مشکل داره!نکنه به منم گیر بدن؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان یه سوال من زمان ثبت نام دیروز بود 23 ام که گفتند ثبت نام ها عقب افتاده تو قزوین می ترسم این مراکز اداری با این ندانم کاریهاشون ما رو بدبخت کنن
    اگر تا زمانی که گفته شده ثبت نام نکردیم یعنی مثلا برای من که 23 بود برم برای 25 ثبت نام مشکلی پیش میاد یا نه؟
    میگن اطلاعیه میزنیم ولی تا حالا که نزدن کلی دردسر کشیدیم برای قبولی حالا اگه بخواد از دستم بره که وابیلا

داره خودمونی میشه Maxis's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006
    محل سكونت
    Iran

پيش فرض

نگران نباشید تا 27 ام شایدم 30 ام ثبت نام ادامه داره........

5. این کاربر از Maxis بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

بابا بیخیال؟!!!مگه میشه؟پس من 3 سال کاردانی خوندم واسه شادی اموات؟!این بخشنامه سراسریه؟یا واسه هر واحدی فرق می کنه؟!حیف که من فقط به خاطر سربازی دارم میرم ثبت نام.اگه غیبت نداشتم به پیام نور که می رسیدم راهمو کج می کردم
    حامد جان اگه شما مدرک کاردانی رو گرفتی یا تموم کردی ، فکر کنم قضیه از کاردانی به کارشناسی با تطبیق دانشجویی فرق کنه . من اینو نپرسیدم..چون من رشتم تو آزاد کارشناسی کامپیوتر و تو پیام نور مترجمی هست و این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن ! از طرفی درسم هنوز تموم نشده

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

اونجا که من دیروز بودم!
    خبره خاصی نیست!
    تلفن هم عمرا جواب نمیدن!×!

آدرسش هم چرت و پرت نوشته لشکرک ها! نرسیده به مینی سیتی هست از سمته نوبنیاد

به این میگن دایال آپه نیمه مرد!

Amartia\Marionette (2006) - Metal\05_amartia_-_nde.mp3

Evanescence\2004 - Ultra Rare Trax Vol.1\06 - Field Of Innocence.mp3
    اون جایی که من می خوام برم تو مشهده یعنی من دانشگاه پیام نور مشهد رو می خوام برم که آدرسش رو هم بلدم.
    البته قوانین که کشوریه ربطی به شهر نداره، منظورم در مورد اون قسمتیه که واسه آدرس گفتین...

8. این کاربر از فاطـمه بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

حامد جان اگه شما مدرک کاردانی رو گرفتی یا تموم کردی ، فکر کنم قضیه از کاردانی به کارشناسی با تطبیق دانشجویی فرق کنه . من اینو نپرسیدم..چون من رشتم تو آزاد کارشناسی کامپیوتر و تو پیام نور مترجمی هست و این دوتا هیچ ربطی به هم ندارن ! از طرفی درسم هنوز تموم نشده
    نمی دونم والا.این خراب شده که کاردانی به کارشناسی نداره.من رشته هایی که بودم و قبول شدم جفتش کارشناسیه.ایشلا که تطبیق کنن.

راستی کسی از انصرافش خبر داره؟!می خوام ثبت نام کنم اگه شرایطش جور نباشه و واحد تطبیق ندن انصراف بدم
    Last edited by hamed_aa; 15-10-2008 at 16:55.

کاربر فعال طراحی وب DaRiOuShJh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    تـهران - امانیه

پيش فرض

ای بابا

چی شدی گکستر؟

منم امروز رفتم پروندم و اشتغال به تحصیل رو دادم تموم شد!

باید قبول کنن! مگه دسته خودشونه!

Evanescence\2004 - Ultra Rare Trax Vol.1\14 - Understanding.mp3

Built To Spill\2006 - You In Reverse\03 - Liar.mp3

اگه نباشه جاش خالی می مونه gaxter's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

ای بابا

چی شدی گکستر؟

منم امروز رفتم پروندم و اشتغال به تحصیل رو دادم تموم شد!

باید قبول کنن! مگه دسته خودشونه!

Evanescence\2004 - Ultra Rare Trax Vol.1\14 - Understanding.mp3

Built To Spill\2006 - You In Reverse\03 - Liar.mp3
    نه داریوش جان قبول نکردن هر کاری کردم.خودت میدونی چه جونوارین.
    فردا دارم میام تهران برم پیام نور لشکرک ببینم اونجا چه غلطی میتونن بکنن واسم.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

خوب من تونستم بلاخره در بیارم کی امتحان است
    در ماه روبرو (ابان)دفترچه ها میاید و در اسفند امتحان ان گرفته میشود

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •