تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 49 از 136 اولاول ... 394546474849505152535999 ... آخرآخر
نمايش نتايج 481 به 490 از 1354

نام تاپيک: كلوپ v3i,v3x

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

ببخشيد يه چيزي يادم رفت
    واسه انجام چه كارهايي رو v3x بايد سيم كارتو در اورد؟

پروفشنال Corvette's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

با تشكر از تمام دوستان بخصوص corvette عزيز كه هميشه باعث زحمتش مي شم
    من v3x vodafone ديدم بغير از اون لوگو vodafone تو نرم افزارش تا اونجايي كه من ديدم تفاوتي با v3x خودم كه بر اساس گفته corvette عزيز فكر كنم به سفارش swiss com كه اونهم يه شركت مخابراتيه به كاربراش داده (پايين صفحه نمايشش نوشته swiss com) هيچ تفاوتي نداشت حتي براي افزايش صدا من مدل هر دو گوشي را vodafone انتخاب كردم هيچ مشكلي پيش نيومد البته امكان داره اين تفاوتهاي نرم افزاري تو قسمت دسترسي به شبكه يا gprs باشه كه تو اروپا كاريردش زياده . ولي با توجه به اينكه من حداقل هر سه مدل v3x كه تو ايران هست رو ديدم علاوه بر اون تغييرات نرم افزاري كه زياد هم محسوس نيست فكر كنم هدف اصلي تبليغات باشه كه اين موضوع مي تونه نشون دهنده قدرت motorola باشه كه شركتهاي مخابراتي بزرگ تو اروپا موتو رو براي تبليغات انتخاب مي كنن
    مطلبي كه نوشتم بر اساس مشاهداته خودم بوده اگر مشكل يا كم وكسري يا اطلاعات غلطي داره لطفا بگيد

حالا با توجه به اينكه هر دو مدل v3x از لحاظ سخت افزاري تفاوتي با هم ندارن اگه مثلا آموزش ريختن skin كه تو تاپيك ديگه اي نوشته مخصوص h3g رو روي گوشي vodafone انجام بدم نبايد مشكلي پيش بياد
    راستي گوشي من جز كدوم دسته است گفتم رو اسكرينش توشته swiss com آيا اينهم مدل جديدي از v3x هستش؟ يا اينكه swiss com همون h3g ؟
    شما لطف داری عزیز.

beckham7 جان تا اونجایی که من فهمیدم swiss com هم دقیقا یک شرکته مخابراتی هستش که در کشوره

سوییس سرویسه مخابراتی ارایه میکنه.( حالا اینکه این گوشی چطوری رسیده دسته شما عزیز بماند).

من vodafone رو دیدم و همونطور که شما فرمودین فرقه محسوسی نداشت با بقیه.و باز هم در تصدیقه

حرفتون بنده هم فکر میکنم این کار جنبه ی تبلیقاتی داره تا موارده دیگه.

اما در مورده اینکه میتونی اسکین ها رو روش نصب کنی یا نه. باید بگم من تو سایتهایی که اسکینهایی مخصوصه

v3x میزارند دسته بندیه جدا برایه vodafone یا h3g ندیدم.بنابر این حدس میزنم که مشکلی از این لحاظ نباشه.

اما صبر کن تا دوستانه دیگه هم نظر بدن مخصوصا اونهایی که تجربشرو دارند. البته اگر خودم هم اطمینان پیدا

کردم به شما همین جا خبر میدم.

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

دقیقا از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی ندارن و نصب اسکین و فلش کردن و ... هم تفاوتی نداره. راستی فکر کنم مدل vodafone یه اسکین مخصوص هم داشته باشه که خیلی قشنگه...

آخر فروم باز M.etallic.A's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2006
    محل سكونت
    کره زمین

پيش فرض

پست تکراری......
    Last edited by M.etallic.A; 10-09-2007 at 13:22.

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

دقیقا از نظر سخت افزاری هیچ تفاوتی ندارن و نصب اسکین و فلش کردن و ... هم تفاوتی نداره. راستی فکر کنم مدل vodafone یه اسکین مخصوص هم داشته باشه که خیلی قشنگه...
    پس مشکلی برای این دوستمون پیش نمیاد.
    بله vodafone اسکینه مخصوص هم داره. اما خیلیم قشنگ نبود !! (به نظره من)

پروفشنال beckham7's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    786

پيش فرض

با تشكر از دوستان بويژه corvette عزيز كه هميشه اولين كسي هست كه به سوالات من جواب مي ده خيلي خيلي ممنون
    فقط اگه لطف كنيد سوال دوم جواب بديد ممنون ميشم

ببخشيد يه چيزي يادم رفت
    واسه انجام چه كارهايي رو v3x بايد سيم كارتو در اورد؟

آخر فروم باز GsM's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

با تشكر از دوستان بويژه corvette عزيز كه هميشه اولين كسي هست كه به سوالات من جواب مي ده خيلي خيلي ممنون
    فقط اگه لطف كنيد سوال دوم جواب بديد ممنون ميشم
    ممنون از مسعود عزیز از اینکه زحمت جواب سوال های شما رو داد.

بیشتر سعی کن وقت فلش کردن در بیاری ( یا هک گوشی) بقیه جاها زیاد نیاز نیست...!!

تاريخ عضويت
    Jun 2007

پيش فرض

ممنون از مسعود عزیز از اینکه زحمت جواب سوال های شما رو داد.

بیشتر سعی کن وقت فلش کردن در بیاری ( یا هک گوشی) بقیه جاها زیاد نیاز نیست...!!
    لطف داری میلاد جان من شاگرده شما هستم:43:

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2006

پيش فرض

سلام.
    من برای یه نفر یه v3i گرفتم.
    شارژش تموم شد...وقتی گذاشتمش تو شارژ lcd همینطوری هر 3 4 ثانیه روشن خاموش میشه و وقتی هم میخوام گوشی رو روشن کنم هیچ اتفاقی نمیفته! مشکل از چیه؟ باتری؟!!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jun 2007
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    من برای یه نفر یه v3i گرفتم.
    شارژش تموم شد...وقتی گذاشتمش تو شارژ lcd همینطوری هر 3 4 ثانیه روشن خاموش میشه و وقتی هم میخوام گوشی رو روشن کنم هیچ اتفاقی نمیفته! مشکل از چیه؟ باتری؟!!
    نه نباید به باتری ربطی داشته باشه ولی خوب برای اطمینان باتری یه نفرو بگیر روش امتحان کن به نظره من برو به همونی که ازش گرفتی گوشی رو نشون بده

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •