تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 48 از 65 اولاول ... 3844454647484950515258 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 645

نام تاپيک: Parsix

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    من الان که سیستم روبالا اوردم این ارور رومشاهده کردم ومتوجه شدم که اپلت ساعت نمیشه لودشه
    چه کارکنم درست شه؟
    مرسی
    [IMG]file:///tmp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///tmp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG]
    سلام
    پاکش کن
    بعد از بوت مجدد دوباره فعال کن

2. این کاربر از m a j r i x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال P A R M I S's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام کتاب فارسی پارسیکس روبه ورد تبدیل کنم ولی تمامی حروف بهم میریزه
    وقت ندارم این 300صفحه رودوباره تایپ کنم
    کسی میتونه نرم افزاری برای تبدیلش به من بده یا این که گرخودش داره ومیتونه تبدیل کنه این لطف بزرگ روانجام بده؟؟؟؟؟؟/

حـــــرفـه ای mahdi7610's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام دوستان
    من میخوام کتاب فارسی پارسیکس روبه ورد تبدیل کنم ولی تمامی حروف بهم میریزه
    وقت ندارم این 300صفحه رودوباره تایپ کنم
    کسی میتونه نرم افزاری برای تبدیلش به من بده یا این که گرخودش داره ومیتونه تبدیل کنه این لطف بزرگ روانجام بده؟؟؟؟؟؟/
    سلام

برنامه های زیادی برای این کار وجود دارند ولی هیچ کدوم فونت فارسی را کامل ساپورت نمی کنند . چون باید فونتی که با اون مقاله نوشته شده را ساپورت کنند .

البته این برنامه ها مربوط به ویندوز هست .

موفق باشید .

5. این کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه samaneh87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    ميشه در مورد كاربرد ابزارهاي زير برام توضيح بديد در ضمن اگه ميشه كاملتر و واضح تر شرح بدين اخه خيلي خلاصش ميكنيد .
    1-ابزار GNASH SWF VIEWER كه اصلا توي پارسيكس باز نميشه چه كاربردي داره؟؟؟؟؟
    2-ابزار PALMOS DEVICES
    3-keyring manager
    4-recording level monitor يه كادر كوچيك رنگي باز ميشه هيچ گزينه اي هم نداره به چه درد ميخوره؟

حـــــرفـه ای m a j r i x's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2005

پيش فرض

سلام
    ميشه در مورد كاربرد ابزارهاي زير برام توضيح بديد در ضمن اگه ميشه كاملتر و واضح تر شرح بدين اخه خيلي خلاصش ميكنيد .
    1-ابزار GNASH SWF VIEWER كه اصلا توي پارسيكس باز نميشه چه كاربردي داره؟؟؟؟؟
    2-ابزار PALMOS DEVICES
    3-keyring manager
    4-recording level monitor يه كادر كوچيك رنگي باز ميشه هيچ گزينه اي هم نداره به چه درد ميخوره؟
    ۱- با gnash شما میتونید فایلهای swf و flv که بصورت فلش رو ببینید این برنامه تحت gnu بوده و احتیاجی به استفاده از پلاگین فلش ادوبی نیست
    ۲- سخت افزارهای PALMOS با این برنامه مدیریت میشن مثل PDA و بعضی از موبایلها
    ۳- و با keyring میتونید کلیدها رو برای دسترسی بعضی فایلهای محاظت شده رو مدیریت کنید
    ۴- نمیدونم

8. 2 کاربر از m a j r i x بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    لطفا بهترین گزینه ها برای شیک شدن دسک تاپ و پنجره ها رو با استفاده از ابزار کامپیز فیوژن رو بهم معرفی کنید چون من خودم هر گزینه ای رو کلیک و reload میکنم تغییری به جز سه بعدی شدن احساس نمیکنم.
    مرسی

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

بعد از تنظیماتی که توی قسمت کنترل ولوم انجام می دید و میکروفن را فعال می کنید موقع ضبط صدا با برنامه recorder هنگامی که این برنامه در حال اجرا باشه level صدا( کم یا زیاد بودن صدا ) را براتون نشون می ده . در واقع کاربردی نداره .

اما یه برنامه دقیقا مشابه همین نام دیدم که امکانات زیادی داره .

موفق باشید .

11. 2 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

کـاربـر بـاسـابـقـه Ahmad-Ra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2005
    محل سكونت
    KDE

پيش فرض

سلام
    لطفا بهترین گزینه ها برای شیک شدن دسک تاپ و پنجره ها رو با استفاده از ابزار کامپیز فیوژن رو بهم معرفی کنید چون من خودم هر گزینه ای رو کلیک و reload میکنم تغییری به جز سه بعدی شدن احساس نمیکنم.
    مرسی
    compiz یه جوریه که باید خودت باهاش ور بری تا دستت بیاد.
    گزینه های cube و wobby و watereffect و.... .
    راستی بسته compiz-extra رو هم نصب کنید بد نیست. باید باهاش ور برید...... البت هبستگی هم دار هبه کارت گرافیک

13. این کاربر از Ahmad-Ra بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Jul 2008

پيش فرض

سلام
    میخوام بدونم این ابزار ها چه کاری انجام میدن لطفا کمکم کنید :
    1-tv viewer
    2-voloum monitor
    در ضمن میشه در مور د ابزار چاپ cups و فایل های post script توضیح بدید .
    مرسی

تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    قـــــــم

پيش فرض

سلام
    میخوام بدونم این ابزار ها چه کاری انجام میدن لطفا کمکم کنید :
    1-tv viewer
    2-voloum monitor
    در ضمن میشه در مور د ابزار چاپ cups و فایل های post script توضیح بدید .
    مرسی
    سلام

1- tv viewer : همون طور که از اسمش هم مشخصه برای پخش کانالهای تلویزیونی هستش . که البته به درد دیدن فیلم نمی خوره .
    البته حتما باید کارت tv داشته باشی .

2-voloum monitor : یه چیزی تو مایه های همون recording level monitor هستش .

تا جایی که اطلاع دارم از ابزار cups برای نصب درایو چاپگرها استفاده می شه و همچنین خود cups باعث می شه تا لینوکس اکثر چاپگرها را بشناسه . هر چند لینوکس با چاپگرها اصولا رابطه خوبی داره .

PostScript که مخففش ps هست فرمتی برای پرینت کردن هستش .
    البته گاهی برای ویرایش فایلهای pdf هم ازش استفاده می کنند . به طوری که یه فایل pdf را به PostScript تبدیل می کنند و بعد اون فایل را ویرایش می کنند . که البته در بعضی مواقع جوابگو نیست .

----------------------------------------------------------------------------------
    آموزش راه‌ اندازی کارت TV در پارسیکس ( به نقل از سایت پارسیکس )

با توجه به اینکه بیشتر کارت‌های TV Capture موجود در بازار با چیپ ست های saa7134? شرکت فیلیپس (saa7130? و saa7134?) هستند ؛نحوه راه‌اندازی این کارت‌ها در پارسیکس به شرح زیر می باشد .

یقیناً پارسیکس گنو/لینوکس ماژول saa7134? مربوط به کارت شما را بارگذاری کرده است . برنامه xawtv موجود در مسیر زیر را اجرا کنید:

Applications > Sound and Video > TV Viewer

اگر پنجره‌ این برنامه باز شد و تصویر برفک‌دار را مشاهده کردید می‌توانید از خواندن بخش بارگذاری ماژول صرف‌نظر کرده و بش تنظیمات کانال‌ها را بخوانید . ولی اگر در این پنجره تصویر یک‌دست مشکی مشاهده کردید و با فشردن کلیدهای up و down هم نتوانستید تصویر برفکی را مشاهده کنید باید ماژول را به طور صحیح بارگذاری کنید.

بارگذاری ماژول
    برای بارگذاری ماژول ابتدا ماژول بارگذاری شده در هسته توسط پارسیکس را با دستور زیر غیر فعال کنید (در این قسمت‌ها باید مجوز دسترسی کاربر ریشه داشته باشید) :
    #rmmod saa7134?

سپس با دستور زیر ماژول مربوطه را با این آرگومان‌ها فعال کنید :
    #modprobe saa7134? card=3;tuner=2

برنامه xawtv را اجرا کنید .اگر تصویر برفکی را دیدید که کار تمام است و باید به سراغ تنظیم کانال‌ها بروید ؛در غیر اینصورت باید به دنبال رفع مشکل باشید.

بارگذاری ماژول در هر نشست
    برای اینکه در هر بار ورود به نشست مجبور به بارگذاری ماژول فوق نباشید به صورت زیر عمل کنید:

با مجوز کاربر ریشه فایل etc/modules/ را به صورت زیر ویرایش کنید.
    #echo "options saa7134? card=3;tuner=2" /etc/modprobe.d/saa7134?

از این به بعد در دفعات بعدی که وارد پارسیکس شدید آن ماژول به طور کامل و صحیح به طور خودکار بارگذاری خواهد شد.

تنظیم کانال‌ها
    روی همان تصویر برفکی Xawtv کلیک راست کنید و در پنجره باز شده قسمت‌های زیر راتنظیم کنید:
    ...
    TV norm:PAL
    Video source:Television
    .
    Frequency table:europe-east
    .
    در همان پنجره با تصویر برفکی به کمک کلید‌های up وdown صفحه کلید خود کانال را عوض کنید. بعد از اینکه چند بار کلید up را زدید شبکه ۱ را خواهید دید.
    پس‌ از چند بار دیگر شبکه ۲ و به همین ترتیب. فقط توجه داشته باشید که بین شبکه 2 و 3 فاصله‌ای به مراتب بیشتر از دیگر شبکه‌‌ها است.این به این دلیل است که شبکه‌های ۱ و ۲ در کشور ما روی باند VHF (*) و بقیه شبکه‌ها برنامه‌های خود را در باند UHF() پخش می‌کنند.و برای عبور از شبکه ۲ که آخرین شبکه (در کشور ما) در باند VHF تا اولین شبکه باند UHF( که شبکه ۳ باشد) باید از چندین فرکانس عبور کنید.

هنگامی که xawtv یک شبکه را دریافت کرد در option برنامه xawtv (که باکلیک راست روی پنجره تصویر باز می شود و با زدن کلید ضربدر بسته می‌شود) روی Channel Editor کلیک کنید. می‌بینید در پنجرهConfig که برای شما باز می‌شود در قسمت Channel یک عبارت و یا شماره نوشته شده است که همان شبکه دریافتی شماست.در قسمت Hotkey شماره کانال را وارد کنید(تا برای دفعه‌های بعدی با فشردن همان کلید،آن کانال برای شما پخش شود). در قسمت Station ID هم شماره کانال یا هر مشخصه دیگری را که مایل هستید وارد کنید.سپس بر روی Add و در نهایت هم بر روی Save و Close کلیک کنید.

برای اینکه یک تلویزیون با برنامه‌های صدا دار داشته باشید فراموش نکنید که صدای قسمت Line-in در ابزار Volume Control را از حالت قطعی درآورید(برای آن دسته از کارت‌های TV که خروجی صدای آنها به ورودی AUX کارت صدا وصل شده است) برای این کار می‌توانید روی آیکون بلندگو در منتهی الیه سمت راست پنل بالابی میز کار خود دابل کلیک کنید و یا این ابزار را از مسیر زیر فراخوانی کنید:
    Applications > Sound & Video > Volume Control

موفق باشید.

16. 2 کاربر از mahdi7610 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •