تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی توسط تیم مدیریت حذف شد.

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 48 از 410 اولاول ... 384445464748495051525898148 ... آخرآخر
نمايش نتايج 471 به 480 از 4098

نام تاپيک: اینترنت استان مرکزی

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

8 امنیت!

من رفتم پيش يه بنده خدايي كه از مخابرات سرويس داشت، همينجوري اتفاقي رفتيم توي My Network Place ، داشتم شاخ در مي‌اوردم، كل كامپيوترهايي كه به ADSL مخابرات وصل بودن اون تو قابل مشاهده بود تازه بعضي از بندگان خدا Folder هاشون هم باز ميشد و توش رو مي‌شد ديد فايل هاش رو برداشت.

مخابرات امنيتت منو كشته.

آقايون فكر كردن با چهارتا DSLAM و سوئيچ ميشه اينترنت داد به مردم.

سلام
    آقا اذیت نکن
    من از روز اول از مخابرات سرویس داشتم و جون کارم طوری هست که روزی چند بار به My Network Place سر میزنم چنین جیزی نمیبینم
    من خودم منتقد مخابرات هستم ولی این را قبول ندارم

عزیز تایید میشه- فقط هم مربوط به مخابرات نیست/ پارسال همین حول وحوش بود که تازه از ساتیا سرویس گرفته بودم, توی ویندوز ویستا آدرس معروف Control Panel\All Control Panel Items\Network and Sharing Center\Network Map رو رفتم , دقیقن عین همین موضوع که دوستمون گفت رو دیدم -یعنی 7-8 کامپیوتری که با من شیر بودن اونجا بودند, خوب یادمه که اسم یکی از کامپیوترهاچیزی شبیه toranj-pcبود که من گفتم لابد بچه های علی هادی بستنش!
    اما چون 1 سال بود خط پرسرعت نداشنم هول کارهای مونده بودم و پیگیریش نکردم-دیگه هم مشاهده نکردم این افتضاح رو!

خوب طبیعیه این یک شبکه است و از قوانین کلی شبکه ها پیروی میکنه فقط پابلیکه-اگه وب مستر سوتی بده همینه دیگه ,اگر هم شما فولدری, چیزی روی سیستمت شیر باشه خوب قابل مشاهده میشه!بدون نیاز به ه.ک یا هر کار دیگه ای! گاهی سایت های بزرگ مورد حمله واقع میشن سر همین مسایل کوچک! اینا هم یه سری ispهستن دیگه

از همه دوستان میخام 2-3 روزی یک بار این چک رو انجام بدند, حالا باهر isp ی که هستن-اگه دیدن حتمن یک عکس ازش بگیرن بزارن اینجا/ بیشتر هم توی xp قابل پیگیریه تا7...

پ.ن:توی این مورد ارزش یک تصویر بیشتر از صد حرفه !!
    Last edited by Arash4484; 15-10-2010 at 10:52.

2. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

11 اکانت شبانه برای لینک مستقیم

من 128 نامحدود دارم و کیفیتم هم عالیه ولی همیشه دانلودم روی 16 هست و این سرعت برام دیگه خسته کننده شده.
    والا من از توی سایت گذرگاه هم چک کردم دانلودم اونقدر نیست،میگم که کلا بیشترین مصرف ماهیانم 6 گیگ بوده.
    گفتم اگر بشه سرعتم رو ببرم بالا و یه اکانت محدود بگریم چون دانلودهای زیادمم لینک مستقیم هست و میشه
    گذاشت برای شب ولی وقتی شما گفتین شب اون مشکلات رو دارین باز یکم پشیمون شدم.در کل خیلی دوست دارم
    سرعتم بیشتر بشه.
    راستی شما کدوم مرکز مخابراتی هستین؟
    دوست عزیز من از سمت خودم بگم:
    اگر لینک مستقیم یا حتا تورنت داری اکانت شبانه یا اکانت محدود عالیست
    حتمن هم از idmanاستفاده کن -من تموم دانلودر ها روچک کردم-فقط idmanاونم با دوبل دانلود(نه بیشتر ونه کمتر!) بهت فول پهنای باند میده.

و اگر لینک های بدون قابلیت ریزوم (از سایتهای فایل شیرینگ مثل رپید) داری, مسلمن نا محدود بهتره

برای وبگردی هم به نظر من اگر واقعی باشن و با کمی حوصله همشون خوبن حتا سرویس64!

در کل چی میشد هممون دستکم یه512 واقعی با6 گیگ روزانه وشبانه نامحدود داشتیم!؟
    من فکر کنم با این پکیج کار تموم بچه های این تاپیک راه میفتاد 1 مگ و نامحدود واینا پیشکش!

4. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز masoud93's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    Arak

پيش فرض

این رز نت چجوریه ؟

شبا خوب سرعت میده یا نه ؟

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

13

این رز نت چجوریه ؟

شبا خوب سرعت میده یا نه ؟

تمام بچه ها تو پست های قبل از سرعت شبش گله داشتن.

یکی از آشناها داره ,فقط روزا باش وبگردی میکنه وراضیه.
    اما مساله اینه که همشون توروز خوبن-تضمین میکنم میتونی کل شارژ چند ماهتو توی یک روز تموم کنی!(مثلن من3 روزه9گیگ دانلود روزانه داشتم!!!چون برای کار بودمجبور بودم...وگرنه7-8 شبه حلش میکردم)

فکر نکنم رزنت شبا خوب باشه....

7. این کاربر از Arash4484 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamsah's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2007
    محل سكونت
    arak

پيش فرض

سلام.هرکی ADSL مخابرات داره حتما فایرول outspot رو نصب کنه.

از من بشنوید.من خودم دیدم و ADSL مخابرات دارم.
    این فایرول حدود هر 5 دقیقه یه دفع حمله از سوی سرور انجام میده.

حـــــرفـه ای
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

14

سلام.من مخابرات نیستم- ولی روی کنجکاوی میپرسم : چه جور حمله ای؟میشه دقیقتر توضیح بدی....

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

سلام.هرکی ADSL مخابرات داره حتما فایرول outspot رو نصب کنه.

از من بشنوید.من خودم دیدم و ADSL مخابرات دارم.
    این فایرول حدود هر 5 دقیقه یه دفع حمله از سوی سرور انجام میده.
    می تونی یه تصویر و یا Log هز حمله ای که انجام میشه بزاری تا ببینیم که چی یا کی به شما حمله می کنه........
    مگه آنتی ویروس شما فایر وال نداره که از یه فایروال جانبی استفاده می کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام.
    من الان 256 ساتیا دارم و پینگم از 250 تا 380 تغییر میکنه چون من بازی میکنم برای همین پینگ اینترنت خیلی برام مهمه میخواستم ببینم کدوم از شرکتها تو اراک بهترین پینگو داره؟؟؟

آخر فروم باز kortol's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2009
    محل سكونت
    اراک

پيش فرض

من از گذرگاه دارم ولی پینگم با بازی مثل MW2 روی سرور هاش همیشه دو خط یه سه خط بوده. ( همون 200 الی 300 ).............بستگی داره که Host بازیتون کجا باشه....مخصوصا اگه با کنسول بازی می کنید

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

من از گذرگاه دارم ولی پینگم با بازی مثل MW2 روی سرور هاش همیشه دو خط یه سه خط بوده. ( همون 200 الی 300 ).............بستگی داره که Host بازیتون کجا باشه....مخصوصا اگه با کنسول بازی می کنید
    پس شما میگید که از همون ساتیا استفاده کنم؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •