تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 479 از 646 اولاول ... 379429469475476477478479480481482483489529579 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,781 به 4,790 از 6458

نام تاپيک: مشاوره براي خريد گوشي هاي آندرويد

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

مراقب باشید..ویندوز فون ها گوشی های با وزن بالا هستند...
    از لحاظ نرم افزاری محدود نشوید...
    سلام.ممنون بابت پاسخ.والا هر که طاووس خواهد .....این قضیه لومیا هم همینه...
    لومیا بنظرم به لحاظ سرعت خیلی خوبه...باید قبول ککنیم بهتر از اندرویده تو سرعت...الان مثلا من اخرین بار یادمه اندروید حدود 1200000 اپلیکیشن داشت و ای او اس هم در همین حدود اما وین فون حدود 300000.این امار مال پارساله الان قطعا هر سه سیستم عامل پیشرفت داشتن اما بنظرم وین فون پیشرفت بهتری داشته.وین فون از یک حالت محدود میخواد برسه به یک حالت مطلوب و محبوب...اما اندروید دیگه هدف انچنانی نداره چون بازار رو قبضه کرده...مسئله وزن هم توی گوشیای جدیدش نسبتا وزنش متعادل شده اما بازم سنگینه مثلا وزن نوت 4 در یک گوشی 5 اینجی ولی میشه باهاش کنار اومد...
    در مورد اپلیکیشن هم یه مسئله ای هست اینه که منی که سر جمع 30-40 تا نرم افزار اندروید رو استفاده میکنم و همشون هم جزء نرم افزارای ضرورین مثل شبکه های اجتماعی و نه هر نرم افزار و بازی وین فون شاید برام بهتر باشه...چرا...چون من که از اپلیکیشنای اندروید استفاده ای نداارم حداقل برم از سرعت وین فون کم اپلیکیشن استفاده کنم...
    بازم میگم هنوز هم موارد اندرویدی در دستور کار هستند...

داره خودمونی میشه ajax_h's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

در مورد شکاف میکرو اس دی که 930 ساپورت نمی کنه ، به هر حال ممکنه شما بخواید یه پکیجی از اطلاعات مفید همیشه روی گوشی همراهتون داشته باشید، از طرفی یکسری نرم افزار هم دارید ،بعد از اومدن ویندوز 10 و افزایش قابلیت های ویندوزتون ، نرم افزارهای خیلی بیشتری هم ارائه خواهند شد ، و همچنین با توجه به کیفیت دوربین 930 ، حجم عکس و فیلم هایی که گرفته میشه زیاد خواهد بود و این نگرانی همیشه وجود داره که کارت حافظه کافی نباشه ...
    به هر حال قراره از این سخت افزار قوی استفاده های مختلفی داشته باشید ، 830 محدودیتی برای شما ایجاد نمی کنه فقط سخت افزار ضعیف تری داره ولی 930 ممکنه یه زمانی باتری ضعیف و عدم ساپورت کارت حافظه محدودیت بزرگی بشه واستون...
    این نظر من هست و البته نه نظر فنی ، امیدوارم دوستان دیگه هم نظرات تخصصی شون رو ارائه بدن ، شاید من هم در رابطه با 930 متقاعد شدم !!

در مورد اینکه گفتیم "
    قطعا هر سه سیستم عامل پیشرفت داشتن اما بنظرم وین فون پیشرفت بهتری داشته.وین فون از یک حالت محدود میخواد برسه به یک حالت مطلوب و محبوب.":
    درسته ویندوز فون قطعا رو به پیشرفته و ورود به دنیای جدید همیشه جذاب خواهد بود ،به خصوص با ارائه ویندوز 10 ، البته قطعا اندروید هم رو به پیشرفته ...به هر حال امیدوارم تجربه خوب و جدیدی باشه

3. این کاربر از ajax_h بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

در مورد شکاف میکرو اس دی که 930 ساپورت نمی کنه ، به هر حال ممکنه شما بخواید یه پکیجی از اطلاعات مفید همیشه روی گوشی همراهتون داشته باشید، از طرفی یکسری نرم افزار هم دارید ،بعد از اومدن ویندوز 10 و افزایش قابلیت های ویندوزتون ، نرم افزارهای خیلی بیشتری هم ارائه خواهند شد ، و همچنین با توجه به کیفیت دوربین 930 ، حجم عکس و فیلم هایی که گرفته میشه زیاد خواهد بود و این نگرانی همیشه وجود داره که کارت حافظه کافی نباشه ...
    به هر حال قراره از این سخت افزار قوی استفاده های مختلفی داشته باشید ، 830 محدودیتی برای شما ایجاد نمی کنه فقط سخت افزار ضعیف تری داره ولی 930 ممکنه یه زمانی باتری ضعیف و عدم ساپورت کارت حافظه محدودیت بزرگی بشه واستون...
    این نظر من هست و البته نه نظر فنی ، امیدوارم دوستان دیگه هم نظرات تخصصی شون رو ارائه بدن ، شاید من هم در رابطه با 930 متقاعد شدم !!

در مورد اینکه گفتیم "
    قطعا هر سه سیستم عامل پیشرفت داشتن اما بنظرم وین فون پیشرفت بهتری داشته.وین فون از یک حالت محدود میخواد برسه به یک حالت مطلوب و محبوب.":
    درسته ویندوز فون قطعا رو به پیشرفته و ورود به دنیای جدید همیشه جذاب خواهد بود ،به خصوص با ارائه ویندوز 10 ، البته قطعا اندروید هم رو به پیشرفته ...به هر حال امیدوارم تجربه خوب و جدیدی باشه
    ممنون از نظر منطقیتون...به هر حال کسایی مثل ما میخوان گوشی رو عوض کنن کلی بچه های انجمن رو زحمت میندازن...
    پس که اینطور...
    در مورد کارت حافظه درست میگین و هیچ بحثی روش نیست و فقط اگه بخوایم 930 بگیریم باید قید کارت حافظرو بزنیم...باتری هم بالاخره مهمه...راستی یه سوال داشتم...هیچ جایی ندیدم بنویسه 930 otg ساپورت میکنه...ایا ساپورت میکنه؟بعد اگه ساپورت کنه میشه بهش هارد اکسترنال وصل کرد؟

کاربر فعال اینترنت استان خوزستان
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

دوستان كسي يه راهي سراغ نداره كه بتونم يه one e8 سالم بگيرم؟چون خرابي ميكروفون خيلي توشون شايعه با گارانتيش هم كه گيرم نمياد به نظرتون چيكار كنم؟قيدشو بزنم z2 بگيرم؟
    احساس ميكنم one e8بهتره ولي دوست ندارم وقتي گرفتمش همش استرس اينو داشته باشم كه يدفعه ميكروفونش خراب بشه

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

ممنون از نظر منطقیتون...به هر حال کسایی مثل ما میخوان گوشی رو عوض کنن کلی بچه های انجمن رو زحمت میندازن...
    پس که اینطور...
    در مورد کارت حافظه درست میگین و هیچ بحثی روش نیست و فقط اگه بخوایم 930 بگیریم باید قید کارت حافظرو بزنیم...باتری هم بالاخره مهمه...راستی یه سوال داشتم...هیچ جایی ندیدم بنویسه 930 otg ساپورت میکنه...ایا ساپورت میکنه؟بعد اگه ساپورت کنه میشه بهش هارد اکسترنال وصل کرد؟
    خواهش می کنم
    من هم مثل شما مدتیه پیگیر لومیاها هستم و امیدوارم بقیه دوستان هم در بحث شرکت کنن و نظرات تخصصی خودشون رو راجب 930 و 830 ارائه بدن

در مورد otg ظاهرا با آپدیت ویندوز 10 ساپورت می کنه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

سلام من مدت ۲ سال هست که از محصولات لومیا استفاده میکنم و در حال حاضر ۹۳۰ دارم باید خدمت دوستان عرض کنم در ویندور ۸.۱ OTG وجود نداره ولی مایکروسافت اعلام کرده که در ویندوز ۱۰ این درخواست انجام میشه.
    سابق بر این گوشی های هنگرویدی زیادی داشتم برای مثال S4 و S GRAND و S DOUS و ... باید خدمت دوستان بگم که ویندوز فون یک چیز دیگست و تنها مشکلش نبود برنامه های بانک بود که در یک ماه اخیر بسیار از بانک ها این مشکل را با ارایه برنامه حل کردند.

تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام من مدت ۲ سال هست که از محصولات لومیا استفاده میکنم و در حال حاضر ۹۳۰ دارم باید خدمت دوستان عرض کنم در ویندور ۸.۱ OTG وجود نداره ولی مایکروسافت اعلام کرده که در ویندوز ۱۰ این درخواست انجام میشه.
    سابق بر این گوشی های هنگرویدی زیادی داشتم برای مثال S4 و S GRAND و S DOUS و ... باید خدمت دوستان بگم که ویندوز فون یک چیز دیگست و تنها مشکلش نبود برنامه های بانک بود که در یک ماه اخیر بسیار از بانک ها این مشکل را با ارایه برنامه حل کردند.
    سلام ممنون از پاسخ شما

در مورد 930 اینکه تو لیست آپدیت ویندوز 10 قرار نگرفته حقیقت داره ؟ آیا شما مطمئن هستید که به ویندوز 10 آپدیت میشه ؟
    در مورد باتری مشکل حادی نداشتین ؟
    در مورد عدم ساپورت کارت حافظه به نظر شما که این سخت افزار رو داشتین (930 ) ، ساپورت نشدن کارت حافظه محدودیت بزرگی نیست ؟

در مورد 830 نظری ندارید ؟
    ممنون میشم نظرتون رو ارائه بدین
    Last edited by ajax_h; 20-04-2015 at 13:49.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

دوستان، ویندوز فون ارزان و دو سیم چه مدل هایی در بازار موجود است؟

تاريخ عضويت
    May 2014
    محل سكونت
    منزل

پيش فرض

دوستان و کسانی که وین فون مورد علاقشون هست بیاین ادامه بحث رو در تاپیک وین فون پیگیری کنیم...اینجا بچه های اندرویدی یوقت ناراحت میشن...

داره خودمونی میشه miladsalary's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2011

پيش فرض

دوستان، ویندوز فون ارزان و دو سیم چه مدل هایی در بازار موجود است؟
    گوشیای دو سیم جدید الان لومیا 535 خوبه ک قیمتش حدود 400 هست ،البته ازرونتر هم گیر میاد،من خودم الان گوشی اندرویدی دارم و منتظرم لومیا 640 بیاد اونو بگیرم چون توی بازه قیمت تا 600 عالیه،البته وقتی وارد بشه کمتر از 900 نیست [emoji51]

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •