تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 479 از 1045 اولاول ... 379429469475476477478479480481482483489529579979 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,781 به 4,790 از 10441

نام تاپيک: ▓ Microsoft Word سوالات، مشكلات و مباحث در اینجا ▓

حـــــرفـه ای wordist's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام به همه دوستان
    من به دوتا مشكل ديگه برخورد كردم
    اول :كل سندي كه من نوشتم به صورت يك ستونه است ولي مي خوام كه پاورقي ام دو ستونه باشه اما هنگامي كه داخل پاورقي مي رم گزينه‌اي كه مربوط به دو ستون يا چند ستون است غير فعال مي شه
    دوم اينكه بعضي از پاورقي‌ها بزرگ هستند و در يك صفحه جاي نمي گير و قسمتي از پاورقي را به صفحه بعد منتقل مي كند آيا راهي هست كه همه پاورقي را در همان صفحه گنجاند
    سلام

در ورد پاورقي به صورت دو ستونه نميشه و همچنين نميشه همه يه پاورقي رو در يه صفحه نگه داشت چون خود ورد تنظيمش ميکنه

2. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام

1- چطور در 2007 وقتی از Auto shape شکلی را می کشیم و متن وارد آن میکنیم شکل را به هر جهتی می چرخانیم متن درون آن هم بچرخد

2-در 2007 چطور (حرکات عربی مثل ت گرده ، آ کوچک، ی که پایینش دو نقطه باشد را بزنیم)
    سلام

اون کار براي متنهاي درون يک شکل امکان پذير نيست

برا اعراب هم بايد از ترکيب شيفت و يه سري از دکمه ها استفاده کرد که ميتونيد با امتحان کردن بدستش بياريد

4. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

آیا از دوستان کسی قالب بندی فایل های طولانی رو بلده من دچار مشکل شدم چون با اضافه کردن یک مطلب به اول فایل تمام متون تا آخر فایل به هم می ریزد آیا راه حلی وجود دارد ؟

و سوال دیگری که داشتم این بود که تفاوت page break و section break در چیست ؟
    خب مشخصه که وقتي متني اضافه يا کم بشه در جايگيري تمامي پاراگرافها و تعداد صفحات و ... تاثير ميذاره

در مورد دوم هم بايد گفت در ظاهر با هم هيچ فرقي ندارن ولي در باطن گزينه اول براي شما سکشن جديد ايجاد نميکنه ولي با استفاده از مورد دوم علاوه بر رفتن به ابتداي صفحه بعدي يک بخش هم ايجاد ميشه

6. 2 کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

با سلام و تشکر از راهنمایی هاتون ، من دو تا مشکل در تایپ پایان نامه ام دارم :
    1-تو فهرست نویسی من از table of contetnt استفاده کردم ، ولی بعضی از خطوط مشکل داره ، یعنی با وجو اینکه برای همه عناوین یه استایلس تعریف شده ولی تو فهرست اعداد بعضی از عناوین بجای اینکه فارسی باشن ، انگلیسی هستن :

همین مشکل تو لیست شکل و نمودارها دارم ، بعضی هاشون پرانتزهاشون این شکلی میشه !

2-مشکل بعدی تو مرجع نویسیه . مراجعِ من همه انگلیسی بجز یکی هستن . حالا وقتی تو متن میخوام بهشون کراس رفرنس بدم .دو تا مشکل پیدا میکنم ، یکی شماره رفرنس رو انگلیسی می اندازه تو متن که ترجیحاً فارسی باشه بهتره تا دانشکده گیر بیخود نده و دیگری اینکه کروشه ها میوفتن آخرش :

این دو تا مشکل رو کمکم کنید کهحل کنم یه دنیا ممنونتون میشم ، مخصوصاً مارجع که اگر اون وسط یه شماره رو بخوام بالا پایین کنم باید بشینم همه رو دستی عوض کنم .

ورژن ورد هم 2007 سرویس پک 2 هستش . سیتم عامل ویندوز 7 )

شما امتحان کرديد که آيا با تعويض سيستم عامل هم اين مشکلات وجود دارن يا نه

و ديگه اينکه اگه يه استايل مناسب و يکسان براي همه متنهاي صفحه اعمال ميکردي اين مشکل نبايد پيش بياد

8. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

اساتید ما همچنان منتظر راهنمایی شما در مورد زاویه دار کردن متون هستیم
    فرض بفرمایید یک بیت شعر رو بخوایم تو قطر صفحه بنویسیم

یه سئوال دیگه هم اینکه چه جور میتونیم یک صفحه رو فورا حذف کنیم، در اصل معکوس Ctrl+Enter ؟
    اون کار رو شما ميتوني با استفاده از word art هم انجامش بدي که بشه اونو چرخاند

در مورد دوم هم بايد گفت که امکان پذير نيست

10. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام یه همه.کسی میدوینه چجوری میتوانیم یه شورتکات واسه Equation Editor در نوار ایزار ورد 2007 یا 2010 ایجاد کنیم؟؟ هر بار که میخوام برم به محیط Equation Editor مجبورم مسیر Insert-Object-Microsoft Equation را طی کنم!! تو 2003 راحت میشد داخل نوار ابزار یه شورتکات از اون ساخت.....

سلام

براي ساخت shortcut کافيه پس از کليک راست روي ريبون و انتخاب گزينه customize quick access toolbar ، دکمه customize رو از اون پايين انتخاب کني و از کادر بازشده و ستون سمت چپ Insert tab و سپس از ستون سمت راست equationinsert رو انتخاب کني.

حالا پس از اين انتخابها در کادر press new shortcut key يه کليد ميانبر براش تعريف کني و assign و تمام

12. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Sep 2007
    محل سكونت
    ‡‡‡ Icy Heart ‡‡‡

پيش فرض

سلام دوستان
    من به یه مشکلی بر خوردم که حل شدنش خیلی برام مهمه
    یه فایل ورد (تحقیق کارآموزیم)روی فلشم داشتم که بازش کردم و یه متنی بهش اضافه کردم و ذخیرش هم کردم.اما حالا دیگه باز نمیشه و اخطار هایی رو میده که تو عکس ها گذاشتم.حتی دیگه کپی هم نمیشه رو کامپیوترم.این اطلاعات خیلی برام مهم هستن تو رو خدا کمکم کنید وگرنه بیچاره شدم.چرا اینجور شده؟

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    فقط تو رو خدا زودتر راهنماییم کنید.
    ممنون
    سلام

فايل شما روي فلش درست کپي نشده و بعيد ميدونم از روي فلش بتوني بهش دسترسي داشته باشي

14. این کاربر از wordist بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه H.Mahmoudi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت شما دوستان گرامی
    من دنبال یک فونت فارسی هستم به نام B Nazi و همینطور اشکال دیگر آن مثل Bold , Italic . اگر کسی می‌تواند به من در یافتن این فونت کمک کند. (B Nazanin) را نمی‌خواهم‌آ .
    با تشر از شما
    ایمیل من [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

سلام

1- چطور در 2007 وقتی از Auto shape شکلی را می کشیم و متن وارد آن میکنیم شکل را به هر جهتی می چرخانیم متن درون آن هم بچرخد
    سلام

اون کار براي متنهاي درون يک شکل امکان پذير نيست
    با Office 2010 به راحتی انجام میشه و متن درون هر Auto shape به همراه چرخش می‌چرخند.

شاد باشید
    Last edited by mjzaret; 01-06-2010 at 13:40.

آخر فروم باز mjzaret's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    Http://UserPass.TK

13

سلام

براي ساخت shortcut کافيه پس از کليک راست روي ريبون و انتخاب گزينه customize quick access toolbar ، دکمه customize رو از اون پايين انتخاب کني و از کادر بازشده و ستون سمت چپ Insert tab و سپس از ستون سمت راست equationinsert رو انتخاب کني.

حالا پس از اين انتخابها در کادر press new shortcut key يه کليد ميانبر براش تعريف کني و assign و تمام
    این اون چیزی نیست که مد نظر بود.

این همون Equation Tools در نوار ابزار هست.

دنبال چیزی به نام Microsoft Equation 3.0 هستیم.

در ورد 2003 می‌تونیم یه شرتکات براش بسازیم. اما در 2007 و 2010 بایستی حتماً به قسمت Objects مراجعه کنیم.

من زیاد گشتم و نتونستم چیزی در این زمینه پیدا کنم.

دوستان در این زمینه راهنمایی کنند.

شاد باشید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •