تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 470 از 1126 اولاول ... 370420460466467468469470471472473474480520570970 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,691 به 4,700 از 11254

نام تاپيک: تاپيك ويژه خرابي و تعميرات هاردديسك

ناظر انجمن مشکلات سخت افزاری EXTREME's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

این کار را کردم، تعداد خطاها به 100 درصد میرسه ( تمام سکتورها را قرمز نشان میدهد ) و قبل از اینکه اسکن به طور کامل تمام شود، دیگه اسکن نمیکنه. ( یعنی همان زمان که به 100 میرسه دیگه اسکن نمیکنه)

در ضمن الان به کامپیوتر وصل میکنم همان اول پیغام میده که هارد را فرمت کن. نه با ویندوز و نه با برنامه خود WD Formatter هم دیگه نمیتونه فرمت کنه.

فکر کنم هارد بطور کامل مرخض شده. باید برم دنبال گارانتی اش.
    بلاک های ویندوز مشکل پیدا کرده
    هارد ویروسی نیست ؟
    یک عکس از disk managment اگه میتونی بزار
    نرم افزار hdd regenerator رو هم بهتون گفتم که بوتیبلشو درست کنید و از طریق داس اسکن کنید کل هارد رو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2007

پيش فرض

سلام
    من یه هارد my book world edition II را دارم که به صورت mirror قرار گرفته الان برد اصلی اون خراب شده اگه من یه هارد دیگه مثل اون رو بخرم و 2 هارد قبلی رو با اون جابجا کنم به اطلاعات قبلیم میتونم دسترسی داشته باشم .

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

اگه برد خراب شده و میخواین دو تا برد مشابه رو عوض کنید فکر نکنم مشکلی برای اطلاعات پیش بیاد اگه دو تاهارد یکسان باشه

کاربر فعال انجمن لپ تاپ و بُعد نرم‌افزاری انجمن هنر هفتم
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

بلاک های ویندوز مشکل پیدا کرده

هارد ویروسی نیست ؟
    یک عکس از disk managment اگه میتونی بزار
    نرم افزار hdd regenerator رو هم بهتون گفتم که بوتیبلشو درست کنید و از طریق داس اسکن کنید کل هارد رو
    با تشکر از مهرداد عزیز بابت راهنمایی شان.
    هارد را بردم گارانتی سازگار ارقام، آنها هم پس از بررسی عوض کردند و یک هارد نو دادند. گارانتی خوب یعنی همین. هارد مشکل دار در 48 ساعت اول خرید، تعویض میشه.

"بلاک ویندوز" را متوجه نشدم یعنی چی؟
    خود نمایندگی هم میگفت سیستمت ویروسی بوده و از این حرف ها، ولی مطمئن هستم که سیستمم ویروسی نیست. ضدویروسم MC afee آپدیت روز است. بعلاوه usb disk security و smadav
    من 6 ترابایت هارد اکسترنال دارم. یک پاسپورتی 1 ترابایت هم برای حمل و نقل و ... . اگر قرار به ویروسی بودن سیستم بود، بقیه هارد ها هم باید مشکل پیدا میکرد.
    در مورد عکس از disk managment هم باید بگم که هاردم raw شده بود. درستش میکردم و NTFS فرمتش میکردم، بعد دوباره که به کامپیوتر وصل میکردم، raw میشد.
    حالا جالب اینکه برده بودم نمایندگی زد به کامپیوتر خودش برای تست، راحت هارد را باز کرد و حتی اطلاعات هم به قول خودش روی هارد کپی میشد. دیگه من اصرار کردم، برد به یه نفر دیگه نشون داد و اون گفت که عوض بشه.

5. این کاربر از amir_t6262 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    Deathzone

پيش فرض

با تشکر از مهرداد عزیز بابت راهنمایی شان.
    هارد را بردم گارانتی سازگار ارقام، آنها هم پس از بررسی عوض کردند و یک هارد نو دادند. گارانتی خوب یعنی همین. هارد مشکل دار در 48 ساعت اول خرید، تعویض میشه.

"بلاک ویندوز" را متوجه نشدم یعنی چی؟
    خود نمایندگی هم میگفت سیستمت ویروسی بوده و از این حرف ها، ولی مطمئن هستم که سیستمم ویروسی نیست. ضدویروسم MC afee آپدیت روز است. بعلاوه usb disk security و smadav
    من 6 ترابایت هارد اکسترنال دارم. یک پاسپورتی 1 ترابایت هم برای حمل و نقل و ... . اگر قرار به ویروسی بودن سیستم بود، بقیه هارد ها هم باید مشکل پیدا میکرد.
    در مورد عکس از disk managment هم باید بگم که هاردم raw شده بود. درستش میکردم و NTFS فرمتش میکردم، بعد دوباره که به کامپیوتر وصل میکردم، raw میشد.
    حالا جالب اینکه برده بودم نمایندگی زد به کامپیوتر خودش برای تست، راحت هارد را باز کرد و حتی اطلاعات هم به قول خودش روی هارد کپی میشد. دیگه من اصرار کردم، برد به یه نفر دیگه نشون داد و اون گفت که عوض بشه.
    نه اشتباه از من بود منظورم بلاک های هارد بود نه ویندوز
    اون ویندوز رو اشتباه نوشتم

7. این کاربر از EXTREME بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2010

پيش فرض نشناختن هارد گاهی اوقات

سلام
    من یه هاردmaxtor 160G sata (ویندوز7)دارم گاهی اوفات در قسمت setup هاردونمی شناسه کابل وپاور هم عوض کردم ولی نشد در ضم هارد خیلی صدامیده وهنگام ریست کردن سیستم برا چند لحظه کلا خاموش میشه،یعنی میتونه مشگل از مادربرد باشه؟؟؟؟؟ دوستان راهنمایی کنید

آخر فروم باز babak2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

من قبلاً توی این تاپیک کمک گرفته بود :
    اونو بردم گارانتی اما گارانتیش تموم شده بود
    طرف بهم گفت حدوداً 40 تومن ازت می گیرم اما معلوم نیست درست شه یا نه
    به نظر شما می ارزه بهش بدم درستش کنه ؟
    کسی از کیفیت گارانتی سازگار ارقام تو شیراز اطلاعی داره ؟ چقدر کارشون درسته از لحاظ فنی

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

من قبلاً توی این تاپیک کمک گرفته بود :

اونو بردم گارانتی اما گارانتیش تموم شده بود
    طرف بهم گفت حدوداً 40 تومن ازت می گیرم اما معلوم نیست درست شه یا نه
    به نظر شما می ارزه بهش بدم درستش کنه ؟
    کسی از کیفیت گارانتی سازگار ارقام تو شیراز اطلاعی داره ؟ چقدر کارشون درسته از لحاظ فنی
    سلام دوست من
    بهتر است شما هاردتان را به کسی بسپارید که در صورت بازگرداندن اطلاعات از شما پول بگیرد و هم دارای ابزار پیشرفته باشد . در شیراز می توانید به شرکت پارس کامپیوتر سنتر آقای فرح بخش مراجعه نمایید.
    موفق باشید

کاربر فعال تعمیرات هارد دیسک رضا امیر's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2009
    محل سكونت
    USA

پيش فرض

سلام
    من یه هاردmaxtor 160G sata (ویندوز7)دارم گاهی اوفات در قسمت setup هاردونمی شناسه کابل وپاور هم عوض کردم ولی نشد در ضم هارد خیلی صدامیده وهنگام ریست کردن سیستم برا چند لحظه کلا خاموش میشه،یعنی میتونه مشگل از مادربرد باشه؟؟؟؟؟ دوستان راهنمایی کنید
    سلام دوست من
    طریقه تست صحیح همیشه می تواند کار گشا باشد اول از همه اگر به سیستم خود شک دارید هارد را با یک سیستم سالم تست نمایید . اما در مورد صدا ، بصورت نرمال بعضی از هارد دیسک ها صدا هایی در هنگام کار کردن دارند اما در کل اگر صدا بیش از اندازه و بالاتر از حد نرمال باشد به صورت حتم نشان از مشکلی در هارد است. حتما" به یک نفر متخصص رجوع کنید.
    موفق باشید

آخر فروم باز babak2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2006

پيش فرض

سلام دوست من
    بهتر است شما هاردتان را به کسی بسپارید که در صورت بازگرداندن اطلاعات از شما پول بگیرد و هم دارای ابزار پیشرفته باشد . در شیراز می توانید به شرکت پارس کامپیوتر سنتر آقای فرح بخش مراجعه نمایید.
    موفق باشید
    اطلاعاتم رو کاملاً از هارد برداشتم و حتی اون رو به صورت کامل فرمت کردم
    الان فقط می خوام اونو ببرم جایی که برام درستش کنن
    ادرس و شماره تلفن این شرکت رو لطف می کنید برام پ.خ کنید

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •