تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 626 اولاول ... 374344454647484950515797147547 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 6251

نام تاپيک: کلـوپ Lenovo Z500

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

وقتی تو دفترچه دستگاه نوشته لیتیوم یون دیگه چه لزومی داره خودمون گول بزنیم.....

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

با سلام به همه دوستان و اعضا و همین طور مدیر انجمن
    من به تازگی قصد خرید یه لب تاب کردم به این خاطر بررسی زیادی به عمل آوردم چون که بوجه زیادی برای این کار تدارک ندیدم یه چیری در حدود خرید یه لنوو z500 ولی با cpu ; i5 فعلا بودجم در این حده البته مدلای دیگه لنوو قیمت پایین تر هستن ولی من از روزی که z500 دیدم دیگه چیزی به چشمم نمیاد واقعا طراحی بی نظیری داره خوش به حال صاحباش
    یعنی جدا از برند sony و اپل که طراحیای بی نظیری دارن z500 واقعا شیکه.
    خلاصه اینکه گفتم یه تحقیقی در باره این مدل بکنم که خدا رو شکر به انجمن شما برخوردم و باعث خوشحالی و مسرت شد برام که چه تاپیک جالب و پستای خوب و اضحار نظرات جالبی شده بود بعد از خوند بعضی از پستا به این نتیجه رسیدم که این مدل دارای 3 نکته قابل یررسی هستش:
    1 برخی از دوستان اضحار کرده بودند که یکی از کلیدای صفحه کلیدشون به مشکل خورده و پیمش شکسته و از جا در اودمه
    خوب به نظر خودم با این قیمتای بالا وجود همچین مشکلی زیاد خوشایند نیست اونم در لبتاب نو و با گارانتی
    2 وجود باطری غیر قابل جدا شدن از لب تاب
    که بعضی از دوستان گفته بودن در صورت هنگ کردن دستگاه چجوری باید دستگاهو خاموش کرد
    2.1 جنس باطری
    من خودم فکر میکردم باطری پلیمری یک مزیت برای لب تابه ولی الان بحثایی تو تاپیک شکل گرفته که گفته میشه جنس بعضی از این باطریها از پیلیمر نیست و لیتیومیه !
    آیا قبل از خرید راهی برای فهمیدن اینکه جنس باطری چیه هست؟
    3 عدم وجود بک لایت
    آیا همه مدلا بدون بک لایت هستن؟
    یه سئوال کارشناسانه هم از اساتید داشتم مخصوصا کسایی که از مدل i5 استفاده میکنن!
    آیا در هنگام استفاده از دستگاه و اجرای 3d max لب تاب عملکرد خوبی در رندر کردن داره و حدودا چقدر زمان میبره برای یه رندر معمولی؟

شرمندم سئوالاتم زیاد شد ممنونم از همه دوستان که در این رابطه منو راهنمایی کنن

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

سلام به همه دوستان
    من میخوام z500 رو با کانفیگ i7 بگیرم(البته با بک لایت) هنوز گیرم نیومده !!
    ممنون از همه بچه ها که تجربیاتشون رو در اختیار بقیه گذاشتن
    برای باتری هم یه برنامه هست به اسم BatteryCare که اگه اونایی که این لپ تاپ رو دارن یه تست بزنن و نتیجه رو بگن ممنون میشیم
    بازم ممنون
    به سلامتی ایشالا گیر بیاری و به جمع ما بپیوندی
    در مورد تست هم حتما میگیرم و میزارمش اینجا

آخر فروم باز lionf3's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2012
    محل سكونت
    ایــــ تهــران ـــران

پيش فرض

با سلام به همه دوستان و اعضا و همین طور مدیر انجمن
    من به تازگی قصد خرید یه لب تاب کردم به این خاطر بررسی زیادی به عمل آوردم چون که بوجه زیادی برای این کار تدارک ندیدم یه چیری در حدود خرید یه لنوو z500 ولی با cpu ; i5 فعلا بودجم در این حده البته مدلای دیگه لنوو قیمت پایین تر هستن ولی من از روزی که z500 دیدم دیگه چیزی به چشمم نمیاد واقعا طراحی بی نظیری داره خوش به حال صاحباش
    یعنی جدا از برند sony و اپل که طراحیای بی نظیری دارن z500 واقعا شیکه.
    خلاصه اینکه گفتم یه تحقیقی در باره این مدل بکنم که خدا رو شکر به انجمن شما برخوردم و باعث خوشحالی و مسرت شد برام که چه تاپیک جالب و پستای خوب و اضحار نظرات جالبی شده بود بعد از خوند بعضی از پستا به این نتیجه رسیدم که این مدل دارای 3 نکته قابل یررسی هستش:
    1 برخی از دوستان اضحار کرده بودند که یکی از کلیدای صفحه کلیدشون به مشکل خورده و پیمش شکسته و از جا در اودمه
    خوب به نظر خودم با این قیمتای بالا وجود همچین مشکلی زیاد خوشایند نیست اونم در لبتاب نو و با گارانتی
    2 وجود باطری غیر قابل جدا شدن از لب تاب
    که بعضی از دوستان گفته بودن در صورت هنگ کردن دستگاه چجوری باید دستگاهو خاموش کرد
    2.1 جنس باطری
    من خودم فکر میکردم باطری پلیمری یک مزیت برای لب تابه ولی الان بحثایی تو تاپیک شکل گرفته که گفته میشه جنس بعضی از این باطریها از پیلیمر نیست و لیتیومیه !
    آیا قبل از خرید راهی برای فهمیدن اینکه جنس باطری چیه هست؟
    3 عدم وجود بک لایت
    آیا همه مدلا بدون بک لایت هستن؟
    یه سئوال کارشناسانه هم از اساتید داشتم مخصوصا کسایی که از مدل i5 استفاده میکنن!
    آیا در هنگام استفاده از دستگاه و اجرای 3d max لب تاب عملکرد خوبی در رندر کردن داره و حدودا چقدر زمان میبره برای یه رندر معمولی؟

شرمندم سئوالاتم زیاد شد ممنونم از همه دوستان که در این رابطه منو راهنمایی کنن
    سلام خوشحالم به تایپکم سر زدی
    اما در مورد سوالات:
    1:بله من خودم تایید میکنم این موضوع رو اما اگه یه مقدار دقت کنید
    و مجذوب ظاهر فریبنده اش نشید میتونید کلید ها رو تست کنید و یه مقدار باهاشون ور برید!!
    2:باطری توسط من و شما جدا نمیشه اما خدایی نکرده اگه اتفاقی بیافته میشه باطری رو جدا کرد
    3:در مورد جنس باتری نمیتونم اظهار نظر کنم تا وقتی که مطمعن شم
    4:من خودم خیلی دلم میخواست دستگاهی که میگرم بکلایت داشته باشه
    اما متاسفانه من درست فردای روزی که لپتاپ وارد ایران شد
    به مجتمع پایتخت رفتم و آخرین مغازه ای که رفتیم Z500 رو بهم معرفی کرد و منم شیفته طراحی و کانفیگش شدم
    و اصلا نمیدونستم که مدل بکلایت و گرافیک 645 هم وجود داره
    اما اگه شما بگردی به احتمال زیاد پیدا میکنی
    و سوال آخر:فکر کنم اگه کار های سنگین(جدا سنگین!!!) میخوای انجام بدی بهتر صبر کنی
    و بودجه بیشتری جمع کنی و CoreI7 بگیری تا رندر مناسب و بهتری بهت بده
    امیدوارم جواب سوالاتت رو گرفته باشی

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

سلام
    اگه کسی لپ تاپ z500 سفید رو داره لطفا چند عکس ازش بذاره ، عکس های زیادی در اینترنت هست اما روی گرافیک عکس ها کار شده ممنون میشم با یه دوربین از لپ تاپ عکس بگیرین و بذارین

- دوستانی هم که شکلاتی دارن لطفا بذارین

آخر فروم باز h-blade's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2009
    محل سكونت
    همدان

پيش فرض

زیر بعضی از آیکون ها یه س‍‍پر هست رنگش آبی و زرده که رو اونا کلیک میکنم یه منو میاد yes و no میخواد دلیلش چیه ؟؟؟؟؟

ناظر فوتبال خارجی و مسابقه و سرگرمی Reza31001's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

زیر بعضی از آیکون ها یه س‍‍پر هست رنگش آبی و زرده که رو اونا کلیک میکنم یه منو میاد yes و no میخواد دلیلش چیه ؟؟؟؟؟
    اون فایلها به صرت پیشفرض باید توسط administrator اجرا بشن که وقتی شما اجرا میکنی ازت می پرسه اجرا کنم یا نه؟
    برای حذف علامت سپر
    control panel -->Administrative Tools-->Local Security Policy-->Local Policies/Security Options-->Disable-->ok

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

8. 2 کاربر از Reza31001 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

بجه ها قهرمانی استقلال رو به همی استقلالی ها تبریک میگم(ببخشید اگه بی ربطه یه مقدار جو تایپک عوض شه)
    همچنین
    دوستان من چه با گارانتی هماهنگ و چه با سازگار نتونستم 645 رو گیربیارم هماهنگ توسایتش زده 645 ولی تماس گرفتم گفت همگی 635 هستند اون زمان رنگ سفید CORE I7 میخاستم که هیچ نمایندگی وارد نکرده بود پس این دردسرها کاملا طبیعیه
    من بانمایندگی هاش تماس گرفتم
    شما هم همینکارو کنید
    رنگ سفید باحال تر و رنگ شکلاتی باکلاس تر و رسمی تره
    Last edited by shik; 06-05-2013 at 19:36.

اگه نباشه جاش خالی می مونه shik's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2006

پيش فرض

سلام دوست عزیز حتی ویندوز رو هم عوض کردم نشد
    ببرید گارانتی

سلام
    اگه کسی لپ تاپ z500 سفید رو داره لطفا چند عکس ازش بذاره ، عکس های زیادی در اینترنت هست اما روی گرافیک عکس ها کار شده ممنون میشم با یه دوربین از لپ تاپ عکس بگیرین و بذارین

- دوستانی هم که شکلاتی دارن لطفا بذارین
    اتفاقا خودش از نزدیک زیباتر از عکسشه
    در عکس گرفتن بی سلیقگی به خرج دادند.خوشکلترین لپ تاپ PC CENTRE شیرازبود

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2013

پيش فرض

ببرید گارانتی

اتفاقا خودش از نزدیک زیباتر از عکسشه
    در عکس گرفتن بی سلیقگی به خرج دادند.خوشکلترین لپ تاپ PC CENTRE شیرازبود
    حالا سفیدش قشنگتره یا شکلاتی؟؟؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •