تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 48 اولاول ... 37434445464748 آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 475

نام تاپيک: پژو 405 با موتور کم مصرف TU5

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

الان که ظرفیت داره ...

ناظر انجمن لوازم صوتی و تصویری mr_rayan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    تهرون

پيش فرض

مجدد باز شده.ولی با این قیمت خرید از بازار آزاد به صرفه تر هست.

کاربر فعال OS X SAMCRO's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008
    محل سكونت
    Charming

پيش فرض

مجدد باز شده.ولی با این قیمت خرید از بازار آزاد به صرفه تر هست.
    توی یه روز فک می کنم ۳ میلیون بالا رفت !‌ داریم راجع به یه ماشین ۲۰ میلیونی حرف می زنیم نه ۱۰۰ میلیونی !

اگه نباشه جاش خالی می مونه POROMA2008's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    نصف جهان

پيش فرض

توی یه روز فک می کنم ۳ میلیون بالا رفت !‌ داریم راجع به یه ماشین ۲۰ میلیونی حرف می زنیم نه ۱۰۰ میلیونی !
    داداش منم مثل شما قاطی کردم رفتم شیشه ها شون بشکنم
    تا اومدم بگن ای نفس کش >><< یهو گفتم برادر اون 22 تومنی یورو 2 بوده میخواستی بخریش این یورو 4 حتی گفتم یورو 2 ندارید حتی یدونه !!!!

5. این کاربر از POROMA2008 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2005
    محل سكونت
    ايران - قم

پيش فرض

با سلام و ادب . من تازه عضو شدم . 405 tu5 دارم مدل آذر91 . ورژن ecu چنده؟ و آیا بهتره آپگرید کنم؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2010

پيش فرض

سلام سال نو همگی مبارک .اعضای محترم slx tu5 سوار ما بالاخره نفهمیدیم.slx tu5 بگیریم یا نگیریم.یکی میگه مصرفش پائینه یکی میگه فرق چندانی با بقیه نمیکنه.یکی میگه موتور بی صدائی داره یکی میگه عایق بندی ضعیفه صدا تو کابین میپیچه .یکی میگه صدای باد تو سرعت بالا تو اتاق میاد.یکی میگه ترمزاش ضعیفه abs قاط میزنه ترمز چوب میکنه.یکی میگه دنده های 3-4-5 تو کشش ضعیفه یکی دیگه میگه شتابش حرف نداره.یکی میگه هندلینگش عالیه یکی میگه تو سرعت تعادل نداره و........با تمام این ایرادها همه میگند عالیه.من صحبتم اینه اگه مشکلات بصورت قابل حل تو نمایندگی هست که هیچ یا نه بصورت اپیدیمی که این مشکلات رو مخه که ما بیخالش شیم.تو رو خدا به کسی بر نخوره .چون من خودم ثبت نام کردم تو این یک ماهه که تایپیکهای مختلف خوندم کم کم دارم پشیمان میشم عوضش کنم سمند ef7 بگیرم.خواهشا"بدون تعصب وناراحتی از جملاتم منو راهنمائی کنید و منو از این دودلی نجات بدید.قبلا" از جوابهاتون متشکرم.

8. این کاربر از mehdi gps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

یکی از اقوام داره فرصت شد در عید کمی پشتش بشینم بنطرم میومد موتور کم مصرف تری باشه ولی فکر میکنم شتاب اون موتور xu7 رو نداشت... حجم موتور کمتر شده و 16 سوپاپ شده... فکر میکنم تمام برتری این موتور مصرف بنزینش باشه

10. این کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

سلام من تازه یکی گرفتم 4هزارتا کار کرده از نظر شتابو سرعت عالیه فقط یه مشکل داره کلاچش سفته دیگه هیچ مشکلی نداره راهکاری هست که بشه کلاچو دست کاری کنم تا نرم تر بشه

ناظر انجمن اتومبیل mohamad skystar's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2010
    محل سكونت
    Under SKY City

پيش فرض

سلام من تازه یکی گرفتم 4هزارتا کار کرده از نظر شتابو سرعت عالیه فقط یه مشکل داره کلاچش سفته دیگه هیچ مشکلی نداره راهکاری هست که بشه کلاچو دست کاری کنم تا نرم تر بشه
    اکثرا این مشکل رو داشتن
    حتی اونایی که پارس tu5 هم داشتن این مشکل بوده
    به نمایندگی مراجعه کنید تا درستش کنن

13. این کاربر از mohamad skystar بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت pishro353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2015
    محل سكونت
    کره ی زمین!

پيش فرض

سلام سال نو همگی مبارک .اعضای محترم slx tu5 سوار ما بالاخره نفهمیدیم.slx tu5 بگیریم یا نگیریم.یکی میگه مصرفش پائینه یکی میگه فرق چندانی با بقیه نمیکنه.یکی میگه موتور بی صدائی داره یکی میگه عایق بندی ضعیفه صدا تو کابین میپیچه .یکی میگه صدای باد تو سرعت بالا تو اتاق میاد.یکی میگه ترمزاش ضعیفه abs قاط میزنه ترمز چوب میکنه.یکی میگه دنده های 3-4-5 تو کشش ضعیفه یکی دیگه میگه شتابش حرف نداره.یکی میگه هندلینگش عالیه یکی میگه تو سرعت تعادل نداره و........با تمام این ایرادها همه میگند عالیه.من صحبتم اینه اگه مشکلات بصورت قابل حل تو نمایندگی هست که هیچ یا نه بصورت اپیدیمی که این مشکلات رو مخه که ما بیخالش شیم.تو رو خدا به کسی بر نخوره .چون من خودم ثبت نام کردم تو این یک ماهه که تایپیکهای مختلف خوندم کم کم دارم پشیمان میشم عوضش کنم سمند ef7 بگیرم.خواهشا"بدون تعصب وناراحتی از جملاتم منو راهنمائی کنید و منو از این دودلی نجات بدید.قبلا" از جوابهاتون متشکرم.
    سلام دوست عزیز بنده هردوت ماشین رو داشتم و هرکدوم رو یک و سال و نیم سوار شدم.بذارید اول از سمند EF7 بگم:موتور خیلی بروز و بسیار قدرتمندی داره و واقعا عالیه اما مشکلاتش بشدت دیوانه کننده هست و ضمنا فروشش هم باید صبر ایوب داشت،مصرف بنزینش طبق اطلاعات سایت انقدر کم نیست و لی برای یه سمند خوبه در کل من این ماشین رو اصلا ترجیح نمیدم.میرم سراغ SLX TU5 ماشین خیلی خیلی خوبیه مصرفش کمه دردسراش کمه و موتورش هم جای حرف نداره تنها مشکل بزرگش افت قدرت شدید هست مثلا ما یه خانواده 4نفره هستیم و معمولا با صندوق نسبتا پر مسافرت میرفتیم توی یک شیب ملایم بشدت قدرتش افت میکرد و هی مرتب باید معکوس بکشی و دورموتور بالا بهش بدی هرچی سربالایی بیشتر بشه افتضاح تر میشه(حتی بعضی مواقع دنده 3هم نمیکشید و باید مثل کامیونا دنده سنگین بهش میدادم و آروم آروم بالا برم.در کل این ماشین تنها مزیتش مصرف کمش هست البته اینو بگم که اگه بخواد خرج بذاره رو دستتون خیلی گرون تموم خواهد شد.من الان هم میخوام پارس XU7 یخرم و مطمعن هستم که بهترین انتخابو کردم تنها عیب این موتور مصرفش هست که یه خورده زیاده که اونم با دوگانه سوز بودنش کاملا برطرف میشه و لذا خودم تصمیم دارم پارس2گانه بردارم.این موتور خرجش خیلی کمه،قطعات بسیار فراوون و همه ی تعمیرکارا هم بلدن چطور باهاش کار کنن.ضمنا توی دورموتور 3500 الی 4000هم نهایت گشتاورش رو به شما میده و دیگه نیارزی نیست مثل اون دو موتور قبلی تا 5000دور موتورتون رو پر کنید.و در نهایت به نظر بنده شما یا سمند با موتور XU7 بردار و اگر براتون مصرف سوخت مهمه 405GLX دوگانه سوز بردارید ولی در کل انتخاب با خودتون هست.
    یا علی

15. این کاربر از pishro353 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •