تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 1126 اولاول ... 3743444546474849505157971475471047 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 11255

نام تاپيک: ✦ تاپیــک جــامــع دانشــگاه پیــــــام نــــــــور

داره خودمونی میشه baharshiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

ما رو که رسما اسگل کردن
    من واحد دولتی تحت نظارت قبول شدم رفتم واحدم رو هم دیدم تو خیابون شاداب بود اما دو روز قبل تحویل مدارک تو سایتش زدن که واحد عوض شده و روز چهارشنبه تو سایت بهتون اعلام میکنیم کجا برین

واقعا که مسخرست این دانشگاه .

داره خودمونی میشه baharshiraz's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

الان تو سایت دیدم آدرس تحت نظارتی ها رو زده

یکیش تو شهران هست و یکیش تو طالقانی .
    قبولیا رو فرستادن طالقانی و مشروطیا رو تبعید کردن شهران

من تو اعلام نتایج جلوی کد رشته ام زده بود "" قبول ""

حالا ماجرای مشروط درس و مشروط میانگین چیه؟

یعنی جلوی کد رشتشون زده بوده مشروط میانگین>؟

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

سوال اول رو جوابش رو نمی دونم،ولی سوال دوم رو میشه گفت سخت نیست،فقط مشکله.مشکلش هم اینه که خیلی سخته!!!!
    اگه در رابطه با سختی درساش می گید که یه سریش انصافا سخته.اگه منظور کنکورشه،امسال یه سری تستاش خیلی خفن بود.به نظرم دوره آموزش پرواز nasa یه کم راحتتره!اگه بخوایم بریم فضا تلاش و کوشش کمتری (به قول کسانی که نصیحت می کنند!) نیازه تا ورود به پیام نور.آخرین مطلب این که تازه تمامی سختی هاش بعد ار کنکورشه!مثلا یه نمونش این که اگه پست های قبلی رو خونده باشی،فقط دو هفتس سر گیر هایی که موقع ثبت نام می خوان بدن و مدارکی که باید ببریم داریم صحبت می کنیم ولی هنوز به نتیجه نرسیدیم.در کل این هم یه تحفه ایه مثل بقیه.ما که کاردانی نرم افزار از غیر انتفاعی گرفتیم،حالا یه کارشناسی پیام نور هم روش!!
    جون من درست جواب بده ببینم چی می گی خب
    برام مهمه ، من رفتم از یه مرکزی که ثبت نام میکرد واسه پیام نور سوال کردم اون جوری که اون توضیح می داد خیلی ورود به دانشگاهش آسون بود، انقدر آسون که من بهش شک کردم
    می گفت کنکورش اصلا فرمالیتست ، شما فقط باید تو 12 واحدی که بهتون می دن معدلت بالای 12 بشه ، بعدشم می رین ترم 2 و دانشجوی رسمی دانشگاه می شین .
    با بچه هایی که از طریق دانشگاه دولتی قبول شدن سر یک کلاس می شینین و تو مدرکتون هم نمی خوره فراگیر...
    شما بودین شک نمی کردین؟!
    جون من یکی روشنم کنه ببینم چه خبره؟!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

دوستان مگر ثبت نام تغییر کرده زمانش امروز که نوبت حروف (ف) است 23/7/1387 حالا میگن نه تغییر کرده هر جایی میرم تغییرات رو ببینم پیدا نمیشه ما را هم اسکل کردن بیشرف ها

تا اونجایی که فهمیدم یک بار درسال هم امتحان فراگیر بیشتر نیست و اسفند ماه دفترچه مرداد امتحان
    اگر اینطوری باشد میشینم برای پزشکی میخونم

آخر فروم باز فاطـمه's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Mashhad

پيش فرض

تا اونجایی که فهمیدم یک بار درسال هم امتحان فراگیر بیشتر نیست و اسفند ماه دفترچه مرداد امتحان
    اگر اینطوری باشد میشینم برای پزشکی میخونم
    یعنی دروغ می گن!؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

مگه شما میدونید کی هست
    من خیلی نیاز دارم بدونم کی امتحان میگیرن چون زندگیم به این امر وابسته است

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

مگه شما میدونید کی هست
    من خیلی نیاز دارم بدونم کی امتحان میگیرن چون زندگیم به این امر وابسته است
    تا جایی که بنده اطلاع دارم ، امتحان فراگیر ، فقط یکبار و اون هم مرداد ماه برگزار میشه . مثل کنکور
    شاید اون امتحانی که شما میگی مربوط به تکمیل ظرفیت یا یه چیزی تو این مایه هاست اون هم بین کسایی که مرداد امتحان داده بودن و قبول نشدن (امتحان مجدد)

شما باید دفترچه رو اسفند بگیری و تا فروردین ثبت نام رو تکمیل ، و منتظر امتحان تا مرداد باشی

پروفشنال !Bikhaneman!'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2006

پيش فرض

جون من درست جواب بده ببینم چی می گی خب
    برام مهمه ، من رفتم از یه مرکزی که ثبت نام میکرد واسه پیام نور سوال کردم اون جوری که اون توضیح می داد خیلی ورود به دانشگاهش آسون بود، انقدر آسون که من بهش شک کردم
    می گفت کنکورش اصلا فرمالیتست ، شما فقط باید تو 12 واحدی که بهتون می دن معدلت بالای 12 بشه ، بعدشم می رین ترم 2 و دانشجوی رسمی دانشگاه می شین .
    با بچه هایی که از طریق دانشگاه دولتی قبول شدن سر یک کلاس می شینین و تو مدرکتون هم نمی خوره فراگیر...
    شما بودین شک نمی کردین؟!
    جون من یکی روشنم کنه ببینم چه خبره؟!
    دقیقا نمی دونم سوال شما چیه..اگه در مورد ورود به این دانشگاست ، باید بگم آسونه درست مثل دانشگاههای خارج از کشور

در مورد نشستن با بچه های سراسری ، بعید می دونم همچین چیزی باشه چون اونا کلا سیستمشون فرق میکنه

در مورد مدرک ، کاملا درسته و عنوان فراگیر نداره و این قانون 2 ساله که داره اجرا میشه .بخاطر جنجالی که سر استخدام شرکت نفت از فارق التحصیلانه پیام بوجود اومد .

کلا این دانشگاه و این سیستم کاملا منطلق بر سیستم دانشگاهی کشورهای پیشرفته بوجود اومد اما بخاطر اینه مسئولینش ایرانی هستن ! مشکلاتی هم داره و هنوز جا نیوفتاده . یعنی ورود به این دانشگاه آسون اما فارق شدن از اون بسیار سخته..همینکه دوستان فکر میکردن مثلا ادبیات رو 18 میگیرن اما 14 شدن موید همین قضیه هست .

9. این کاربر از !Bikhaneman! بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه hamed_aa's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

آقایون مژده به همگی کسانی که تهران قبول شدن!

من امروز برای ثبت نام رفتم و کاشف به عمل اومد که دانشگاه تحت نظارت تهران 2000 تا ظرفیت داره،اما اسکلان عزیز 13000 نفر رو واسه این واحد قبولی دادن.واسه همین مثل گِل تو خر موندن!!!!

آقا تا اونجایی که من شنیدم دیروز حتی قضیه به اینجاها ختم شده که مسئولین پیام نور گفتن: مشروطی ها و میانگینی ها بیخیال ثبت نام شن،بعد دیدن دیگه خیلی زاقارته امروز بخشنامه زده بودن مشروطی ها برن شهران ثبت نام!!!

اینگونه است که حالا همه چیز لنگ در هواست!!!

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

میانگینی ها دیگه کی هستند؟
    یعنی الان ثبت نام تو تهران منحل شده؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •