تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 691 اولاول ... 374344454647484950515797147547 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 6901

نام تاپيک: The Sims 3 ( راهنمای آپدیت کردن بازی در پست اول)

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

nvidia geforce 6200 le
    رم 1

مینصبه؟؟؟

2. این کاربر از gap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    May 2009

پيش فرض

من بازی رو خریدم ولی یک مشکلی داره اونم اینه که خیلی زود سیمزها سنشون میره بالا پیر میشن کسی رمزی داره که سن زیاد نشه.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

این بازی برای 360 و پلی 3 هم اومده یا میاد؟؟؟!!!
    این بازی اختصاصی PC هست !

آخر فروم باز loomina's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    Ionia

1

ای بابا ... منم چهارشنبه سفارش دادم ، پس چرا نرسید ؟

حالا خودمم زیاد احتمال نمیدادم بیاد ولی شماها که 3شنبه سفارش دادید ، چرا نیومده ؟

واقعا جالبه !
    من كه زنگ زدن گفتن كليه سفارشات سيمز 3 رو 5 شنبه ارسال كردن حالا يكي نزديك هست به رشت زود ميرسه يكي هم مثل ما كه شيرازه دير!

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    به تو چه آخه؟

پيش فرض

من بازی رو خریدم ولی یک مشکلی داره اونم اینه که خیلی زود سیمزها سنشون میره بالا پیر میشن کسی رمزی داره که سن زیاد نشه.

شما اگر رمزهای سیمس 2 رو بزنید کار میکنه یک رمز هست که جلوی پیر شدن سیمسارو می گیره بفرمایید امید وارم کارکنه:aging off برای اومدن قسمت رمز هاهم ctr+shift+c را بگیرید به ترتیب از چپ به راست بگیرید تا قسمت بیاد بعد اون رمزو وارد کنید و برای خنثی کردنش به جای on , off را بزارید

پارسا جون قبلن گفته شده بود چندتا شهره حالا اشکالی نداره سعی کن به مناطقی بری که قیافش جمعیتیه مثل ساختمونای بلندیا شایدم بعدن مردم بی کار میان اونجا و یک چیز دیگه می شه تست کنی ببینی می شه رفت پیک نیک یا نه توی ea عکس ازش گذاشته بود و ببین می شه پت خرید این لومینا مارو کشت و مغازه هایی غیر از ورزشگاه مثل فروشگاه و رستوران رو می شه خرید و اداره کرد یا نه
    مرسی

آقای وگاس لطفا اول اطلاعات بدست بیارید بعد پاسخ بدید تاریخ انتشار برای پلی 3 و وی آی آی این بود:06/02/2009
    این یعنی اومده
    Last edited by Zende; 23-05-2009 at 20:46.

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

شما اگر رمزهای سیمس 2 رو بزنید کار میکنه یک رمز هست که جلوی پیر شدن سیمسارو می گیره بفرمایید امید وارم کارکنه:aging off برای اومدن قسمت رمز هاهم ctr+shift+c را بگیرید به ترتیب از چپ به راست بگیرید تا قسمت بیاد بعد اون رمزو وارد کنید و برای خنثی کردنش به جای on , off را بزارید

پارسا جون قبلن گفته شده بود چندتا شهره حالا اشکالی نداره سعی کن به مناطقی بری که قیافش جمعیتیه مثل ساختمونای بلندیا شایدم بعدن مردم بی کار میان اونجا و یک چیز دیگه می شه تست کنی ببینی می شه رفت پیک نیک یا نه توی ea عکس ازش گذاشته بود و ببین می شه پت خرید این لومینا مارو کشت و مغازه هایی غیر از ورزشگاه مثل فروشگاه و رستوران رو می شه خرید و اداره کرد یا نه
    مرسی

آقای وگاس لطفا اول اطلاعات بدست بیارید بعد اظهار نظر کنید تاریخ انتشار برای پلی 3 و وی آی آی این بود:06/02/2009
    این یعنی اومده
    منبع معتبری هم دارید ؟
    تو سایت Gamespot که از ps3 و platform های دیگه خبری نیست (البته اگه iphone را platform حساب نکنید !!!!)
    شما اول جستجو کن بعد اضهار نظر کن دوست گرامی !!!!
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    به تو چه آخه؟

پيش فرض

من گیم اسپات رو منبع خیلی معتبری می دونم اما متاسفانه مدیراش ولش کردن به امون خدا که برای پی سی هم 2 جوئن نشون می ده اینم منبع معتبر شما توی گوگل سرچ کن sims 3 ps3 release date چندتا لینک میاره سایت هفتم خطاشو بخون توشم نمی خواد بری (سایت:گیم ویدیو)
    Last edited by Zende; 23-05-2009 at 21:02.

English | Active member gap's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

سلام.
    بالاخره نصبیدم.
    خیلی بازی جالب شده،ولی خیلی از انتظارات رو برآورده نکرده؛باید حتما براش پک بدن بیرون.
    لباس هاش واقعا محدود و کم هست.همینطور آیتم ها در بازی بسیار محدود هستش.
    در the sims 2 زمانی که سوار ماشین می شد میرفت و در رو باز میکرد و سوار میشد در صورتی که این اینجوری نیست.
    گرافیکش مثل نسخه قبل هست ولی شاید بشه گفت اندکی پیشرفت داشته.
    ماشین ها تو بازی خیلی سریع راه میرن.
    چهره هاش جالب نیست و مدل های از پیش ساختش مثل the sims 2 جالب نیست.
    البته اینو بگم از پیش ساخته هاش واقعا زیبان ولی خودت بخوای بسازی یه 2-3 ساعتی وقت میگیره!!!
    توش باید به تمامی اعضای خانواده دقت کنی مثلا وقتی یکی رفت سر کار اون یکی سر خود میره پارک واسه خودش: دی!
    ارتباط برقرار کردن با دیگران خیلی سخت شده.
    توش نمیتونی فروشگاه و مغازه بگیری فکر کنم.
    فقط میتونی اول کمی از سهام یک ورزشگاه،کارخونه و.... رو بگیری بعدش هم کلش رو.وتوی اینا نمیتونی بری و خودت چیزی بفروشی مثل قبلی.
    لودینگ هاش که خیلی کمتر شده از بازی قبلی !یعنی لودینگی که بازی رو بالا میاره هم واقعا کمتر شده!
    در کل بازی استثنایی شده ولی بسیاری از انتظار ها رو برآورده نکرده...

10. 2 کاربر از gap بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Mar 2007

پيش فرض

من گیم اسپات رو منبع خیلی معتبری می دونم اما متاسفانه مدیراش ولش کردن به امون خدا که برای پی سی هم 2 جوئن نشون می ده اینم منبع معتبر شما توی گوگل سرچ کن sims 3 ps3 release date چندتا لینک میاره سایت هفتم خطاشو بخون توشم نمی خواد بری سایت:گیم ویدیو
    چه منبع معتبری !!!!!!!!!!!
    تاپیکی که معلوم نیست کدوم .... در این مورد تو یه فروم باز کرده !
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    دوست عزیز از این به بعد اطلاعتتون را از یک سایت معتبر مثل IGN یا GAMESPOT و یا خود کمپانی سازنده کسب کنید !

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    May 2008
    محل سكونت
    Kurdistan

پيش فرض

سلام.
    بالاخره نصبیدم.
    خیلی بازی جالب شده،ولی خیلی از انتظارات رو برآورده نکرده؛باید حتما براش پک بدن بیرون.
    لباس هاش واقعا محدود و کم هست.همینطور آیتم ها در بازی بسیار محدود هستش.
    در the sims 2 زمانی که سوار ماشین می شد میرفت و در رو باز میکرد و سوار میشد در صورتی که این اینجوری نیست.
    گرافیکش مثل نسخه قبل هست ولی شاید بشه گفت اندکی پیشرفت داشته.
    ماشین ها تو بازی خیلی سریع راه میرن.
    چهره هاش جالب نیست و مدل های از پیش ساختش مثل the sims 2 جالب نیست.
    البته اینو بگم از پیش ساخته هاش واقعا زیبان ولی خودت بخوای بسازی یه 2-3 ساعتی وقت میگیره!!!
    توش باید به تمامی اعضای خانواده دقت کنی مثلا وقتی یکی رفت سر کار اون یکی سر خود میره پارک واسه خودش: دی!
    ارتباط برقرار کردن با دیگران خیلی سخت شده.
    توش نمیتونی فروشگاه و مغازه بگیری فکر کنم.
    فقط میتونی اول کمی از سهام یک ورزشگاه،کارخونه و.... رو بگیری بعدش هم کلش رو.وتوی اینا نمیتونی بری و خودت چیزی بفروشی مثل قبلی.
    لودینگ هاش که خیلی کمتر شده از بازی قبلی !یعنی لودینگی که بازی رو بالا میاره هم واقعا کمتر شده!
    در کل بازی استثنایی شده ولی بسیاری از انتظار ها رو برآورده نکرده...
    دوست عزیز خیلی ممنون واسه اطلاعاتی که دادی ... بسی مفید بود !

فک کنم عمدی این کمبودها رو تو بازی گذاشتن که بعدا واسش پک بدن ...

13. این کاربر از M i L @ D بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

gap

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •