تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 502 اولاول ... 374344454647484950515797147 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 5013

نام تاپيک: ◄ ™ HP اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

من هم میخوام 1070 بگیرم.ولی هنوز یه کمی شک دارم.چون من روزی 7-8 ساعت باهاش می خوام کار کنم.البته همش نمی خوام بازی کنم.ولی در کل معمولا روزی 1 ساعتی گیم بازی می کنم.ایا جواب منو می ده؟

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

لپ تاپ تا 1900 حداقل 15 اینچ برا کارای گرافیکی و معماری چی پیشنهاد میدید
    ممنون

داره خودمونی میشه T.N.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

لپ تاپ تا 1900 حداقل 15 اینچ برا کارای گرافیکی و معماری چی پیشنهاد میدید
    ممنون
    اگر دنبال لپتاپ مي‌گردي اينجا بايد پست بدي عزيز:
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    اگر سوالي درباره HP داشتي در خدمتيم

داره خودمونی میشه tavakoli1353's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2008
    محل سكونت
    iran

پيش فرض

من هم میخوام 1070 بگیرم.ولی هنوز یه کمی شک دارم.چون من روزی 7-8 ساعت باهاش می خوام کار کنم.البته همش نمی خوام بازی کنم.ولی در کل معمولا روزی 1 ساعتی گیم بازی می کنم.ایا جواب منو می ده؟
    دوست عزيز
    معلومه كه جواب مي ده!!
    ببين رك بگم تا چي چيز نوت برات مهمه؟ اگر يه خورده داغ بودن (بقول شما ) خيلي اذيتت ميكنه دنبال سري dv5 1060و 1070 نرو توي ذوقت مي خوره .

داره خودمونی میشه T.N.T's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

مبارک باشه! چطوره؟ ازش راضی هستی؟
    ممنون! راستش من شب لپتاپ را خريدم و فردا صبحش اولين روز كاريم بود و ساعت كارم هم خيلي زياده، زياد وقت نكردم بررسي كنم. در كل بايد بگم بسياري از ايرادهايي كه بهش مي‌گرفتن الكي بود. من لپتاپ را سر كار بردم و حدود 9 ساعت روشن بود، توي ويستا در حالي كه Aero روشن بود و من بيشتر در حال كار با اينترنت بودم و كلي از هاردش كار كشيدم، فيلم ديدم، يه Demo با پردازش سنگين (CPU-Based) روش اجرا كردم و حدود 1 ساعت هم The Lord of The Rings - The Battle for Middle Earth II را روي بالاترين رزولوشن و گرافيك بازي كردم و لپتاپ كاملا خنك بود و هيچ صدايي ازش شنيده نميشد (در محيط بازي در شرايطي كه محيط خنك بود، سطح زير لپتاپ شيشه‌اي بود و پشت لپتاپ كمي بالا آمده بود، تنها كمي به ميزان گرما و صداي فن افزوده شد.) عمر باتري هم در حال استفاده از Power Saver ويستا، وايرلس خاموش و خواندن كتاب حدود 3 ساعت و 6 دقيقه بود و باتري نسبتا سريع شارژ ميشه. معايبش از نظر من اينه كه نسبت به اثر انگشت بسيار حساسه و كيفيت صفحه LCD خوبي نداره! (نور را به شدت منعكس مي‌كنه و رنگ‌ها توش به خصوص در بازي و فيلم حالت خواب دارند!) و در مقايسه با مانيتور كامپيوترم كه يك LCD 22" Samsung هست (SyncMaster 2232 BW) واقعا كم مياره! در كل راضي هستم!

کساییکه 1070 دارن میتونن یه عکس از امتیازشون توی windows experience index بزارن؟
    WEI زياد معتبر نيست با اين حال امتياز پايه من 5.0 بود.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

خوبه پیشرفت خوبیه ... مال من هم 5.0 هست البته DV6650 gaming

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    احتمالا منو تا پاسخ سوالم بيشتر نبينين

آقا من ديشب پايتخت بودم و تا دم خريد هم پيش رفتم (Dv5 1070) اما از دو سه تا فروشنده شنيدم امروز dv5 1155 مياد. بعضيا مي گفتن تو اين سري جديد مشكل گرم شدن كارت گرافيكش حل شده بعضيا هم مي گفتن هيچ فرقي نداره و فقط اسمش عوض شده.

كدومشون راست ميگن لطفا منو راهنمايي كنين! Help

در ضمن پايين ترين قيمتي كه تو تهران دارين چنده وكجا؟ (اگه نمي تونين اينجا بگين بي زحمت يه ميل بهم بزنين دعاتون مي كنم)

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام

دوستان نظرتون در مورد Dv5-1110 و Dv5-1116 چیه؟ ظاهرا مدل های جدید Hp توی بازار هستند. کلا می خوام یه لپ تاپ تو رنج قیمت 1 تا 1.2 میلیون بگیرم. کارم فوریه، لطفا راهنمایی کنید.
    استفاده ام هم برای کارهای دانشجوییه. عمر باتری این مدل ها چقدره؟ کیفیت Lcd شون چطوره؟ اگر ریویو هم سراغ دارید، بزارید ممنون میشم

اگه نباشه جاش خالی می مونه senjin's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2008
    محل سكونت
    یه جایی رو زمین خدا

پيش فرض

سلام یه سوال دارم می خوام موقعی که صدا رو با دکمه های تاچ زیاد میکنم اون صفحه که نشون میده صدا زیاد میشه باز نشه .نمیدونم منظورمو فهمیدین یا نه.
    ممنون

داره خودمونی میشه milad1987's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2006
    محل سكونت
    Always Iran

پيش فرض

سلام یه سوال دارم می خوام موقعی که صدا رو با دکمه های تاچ زیاد میکنم اون صفحه که نشون میده صدا زیاد میشه باز نشه .نمیدونم منظورمو فهمیدین یا نه.
    ممنون
    دوست عزیز باید برنامه ی مربوط به اون رو پاک کنی.فکر کنم اسمش quick touch باشه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •