تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 47 از 61 اولاول ... 3743444546474849505157 ... آخرآخر
نمايش نتايج 461 به 470 از 605

نام تاپيک: معرفی HDPlayer های Novatron با قابلیت ----T

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام به دوست عزیزم جناب r-k عزیز
    دوست عزیز با همه احترامی که برای شما قایل هستم اما باید برای چی از نمایندگی مارت عذرخواهی کنم ؟ بخاطر پاسخهای بی ربطش و یا بخاطر اینکه هرکس این محصولو نقد میکنه انگ فروشنده بودن و بازار خراب کن بهش میزنه ؟!!
    منهم بعنوان یک عضو این فروم حق نقد محصول و اظهارنظر دارم و همانطور که قبلا گفتم قصد خرید این محصول ، البته بعد از رفع مشکلاتش رو دارم . با تشکر
    با سلام خدمت rfah عزیز
    بهرحال توصیه بنده این بود و شما مختارید هرطور که صلاح می دانید عمل کنید ، روش ها و منش ها متفاوت است

2. این کاربر از r-k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

سلام به همه بچه های گل این تایپیک
    چقدر اینجا سوت و کور شده ؟!!
    مثل اینکه همه منتقدان خسته یا ناامید شده اند ، شایدم مشکلات نواترون حل شده ؟
    تا اونجاییکه در صفحات قبلی اومده ، آخرین نسخه فریمور نواترون 68 بود که اشکلات زیادی داشت ، لطفا اگه نسخه جدیدی اومده و مشکلاتش حل شده اطلاع رسونی کنید تا ما هم شاید اقدام به خرید کنیم . تشکر
    با سلام
    دوست عزیز ، متاسفانه مشکلات مطروحه قبلی همچنان پابرجاست و توفیقی حاصل نشده است ، اما با مذاکره تلفنی که با نمایندگی محترم مارت داشتم قول دادند تا چند روز آینده نسخه 71 ارایه خواهد شد که در این نسخ بخشی از مشکلات بخصوص زمان بندی ضبط از تلویزیون حل خواهد شد .

4. این کاربر از r-k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام
    به نمایندگی محترم مارت پیشنهاد می گردد با مشورت و هماهنگی شرکت اصلی (نواترون) نسبت به تدوین و ارایه جدول زمانبندی رفع مشکلات موجود این محصول در سایت اقدام فرمایند ، این روش موجب دلگرمی دارندگان این محصول و کمک به تصمیم گیری جهت خریداران جدید خواهد شد . با تشکر
    سلام به همگی دوستان
    این پست مربوط به تاریخ 5/9/2010 یعنی 40 روز قبل است که دوست عزیزم آقای r-k در پاسخ به پست من زده و تا حالا بی پاسخ مونده ، فقط جهت اطلاع بعضی ها !!!

6. این کاربر از rfah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام
    دوست عزیز ، متاسفانه مشکلات مطروحه قبلی همچنان پابرجاست و توفیقی حاصل نشده است ، اما با مذاکره تلفنی که با نمایندگی محترم مارت داشتم قول دادند تا چند روز آینده نسخه 71 ارایه خواهد شد که در این نسخ بخشی از مشکلات بخصوص زمان بندی ضبط از تلویزیون حل خواهد شد .
    دوست عزیز زیاد به این وعده "چندروز دیگه" دل خوش نکن ، اگه حوصله داری صفحات قبلی رو مرور کنید و ببینید چقدر از این وعده ها داده شده !!!

8. این کاربر از rfah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

r-k

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

با سلام مجدد خدمت مهندس صوفیان عزیز
    انشاءالله که خیر است ، دیگر داشتیم نگران می شدیم ، سابقه نداشت که حدود یک هفته سری به این فروم نزنید . اما درمورد پاسخ جنابعالی ابتدا باید تاکید نمایم همانطور که در سطر اول پست قبلی نوشتم (مشکلات و کاستی ها) همچنان اعتقاد دارم که موارد ذکر شده جرو مشکلات و کاستی های این دستگاه است و به هیچ عنوان پیشنهاد تلقی نمی گردد :
    1- مشکل هنگ کردن دستگاه برای بنده روزی حداقل چندبار رخ می دهد و همانطور که قبلا نیز عرض شد ارتباطی با سریع عوض کردن کانال نداشته و گاها پس از تماشای بیش از یک ساعت از یک کانال و در زمان تعویض رخ می دهد و یا در بعضی موارد در زمان خاموش کردن دستگاه هنگ می کند و تنها با قطع برق پشت آن خارج می گردد.
    2- درمورد برنامه زمانبندی ضبط نیز خود واقفید که حداقل سه هفته است قول داده اید نسخه جدید ارایه خواهد شد که تا بحال اقدامی نشده است ، بهرحال دوستان ، این دستگاه را با این امکانات خریداری کرده اند و شایسته نیست که از این امکان مهم محروم باشند .
    3- درمورد پخش فایلهای TS شما کافی است یک فیلم ضبط شده از تلویزیون را در حال نمایش منوی Info bar و با سرعت 4X و یا 8X ملاحظه نموده و سپس با همین روش یک فیلم غیر TS را پخش کنید و نتایج را مقایسه فرمایید ، در حالت اول تصاویر منقطع و پس از چند ثانیه ، 1 یا 2 ثانیه از فیلم جابجا می شود و در حالت دوم پخش بصورت ممتد و در هر ثانیه ، 3 ال 4 ثانیه از فیلم جابجا می شود .
    4- عدم نمایش باقیمانده زمان تا خاموش شدن دستگاه و ریست شدن زمان Sleep یک نقص تلقی می شود ، اما تغییر استپ (فاصله) کلید Sleep از 30 دقیقه به 10 یا 15 دقیقه یک پیشنهاد تلقی می گردد که البته بنده مورد دوم را در پست قبلی خود نیاورده و تنها بعنوان پیشنهاد و بصورت تلفنی طرح نمودم .
    (4- کلید Sleep : درزمان استفاده از Sleep با زدن مجدد کلید Sleep بجای نمایش باقیمانده زمان تا خاموش شدن دستگاه ، زمان Sleep ریست شده و از ابتدا محاسبه می شود .)
    5- اشکال مورد پنجم نیز محرز است و در زمان مشاهده تلویزیون آزاردهنده است و شما می توانید این مورد را با دستگاه های مشابه مقایسه و خود قضاوت فرمایید .
    6- بهر حال همانطور که حضورا نیز به عرض رسید تفاوت شدت صدا در حالت پخش تلویزیون آنالوگ (TV) و پخش از طریق خروجی نواترون (HDMI) بسیار زیاد و آزاردهنده است بطوریکه اگر ولوم صدای تلویزیون روی عدد 30 باشد و از حالت TV به حالت HDMI سوییچ می کنیم ، صدای تلویزیون به شدت کاهش پیدا می کند و لازم است ولوم صدا را تا عدد 50 یا بیشتر افزایش دهیم و یا به عکس . و این در حالی است که ولوم صدای دستگاه نواترون روی حداکثر (100) تنظیم شده است . بنده علاوه بر دستگاه نواترون یک دستگاه ویدیو پلیر سامسونگ ، یک دستگاه DVD Player مدل LG و یک سیستم صوتی نیمه حرفه ای LG دارم و درمورد هیچکدام از آنها این مشکل را ندارم .
    7- با این مشکل عملا امکان ضبط یک کانال و مشاهده کانال دیگر را از دست داده ایم .
    8- هنوز اعتقاد دارم ناخوانا بودن رنگ زیرنویس یک نقص تلقی می شود و همانطور که در دستگاه Eaget که دارای سخت افزار مشابه است این امکان موجود است ، انتظار است در این دستگاه نیز مشکل مرتفع گردد .
    9- فکر می کنم تغییر زبان دستگاه برای دیدن یک فیلم منطقی نباشد .
    10- درمورد این مشکل نیز لطفا دوستان دیگر که به دستگاه های مشابه دسترسی دارند بررسی و اعلا نظر فرمایند .
    11- مهندس جان متوجه نشدم عدم نمایش فولدر IMS روی LCD دستگاه چه ارتباطی با هارددیسک می تواند داشته باشد ، اگر ممکن است بیشتر توضیح فرمایید .
    مشکلات 12 و 14 را نیز که پاسخ نفرمودید .
    باز هم از توجه و پاسخ جنابعالی تشکر کرده و همانطور که در پست شماره 386 عرض کردم ، اطمینان داشته باشید نقد سالم و گزارش مشکلات ، موجب بهبود و ارتقاء این دستگاه خواهد شد .
    دوست عزیز r-k
    فکر می کنم 15 روز از این پست شما گذشته باشه
    آیا جوابی دریافت کردید ؟
    البته همه میدونیم که حرف حساب جواب نداره !!!

10. 2 کاربر از rfah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2007

پيش فرض

نکته جدید
    با سلام
    بخاطر اهمیت برنامه ریزی ضبط از تلویزیون یا Scheduled Rrcording و نیاز ضروری به این امکان ، مجبور شدم نسخه های قبلی فریمور نواترون را نصب تا به نتیجه مطلوب برسم ، حاصل اقدامات فوق به شرح زیر اعلام می گردد :
    1- برنامه ریزی ضبط از تلویزیون در کلیه نسخه های بعد از 59 کار نمی کند .
    2- در نسخه 59 برنامه ریزی ضبط بخوبی کار می کند اما متاسفانه شبکه های تلویزیون فاقد صدا است .
    3- در نسخه 55 برنامه ریزی ضبط بخوبی کار کرده و مشکل قطع بودن صدا نیز ندارد اما با زیرنویس فارسی مشکل داشته و درموقع نمایش زیرنویس فارسی ، سیستم هنگ کرده و یا ریست میگردد ، این مشکل در زمان نمایش زیرنویس لاتین پیش نمی آید و حروف فارسی در منوی زبان عربی نیز بضورت منقطع و برعکس نمایش داده می شود .
    4- اما نکته جالب در نسخه 55 ، پخش فیلم های ضبط شده (فایلهای TS) با سرعت 16x و 32x با سرعت و بصورت روان است و از گیر کردن و مکث خبری نیست ، ضمنا به نظر بنده در این نسخه تعویض کانالهای تلویزیون روانتر ، سریعتر بوده و کمتر هنگ می کند .
    امیدوارم موارد مطروحه مفید واقع شده باشد و از نمایندگی محترم مارت درخواست می گردد تا در مذاکره با شرکت نواترون از نقاط مثبت نسخه 55 در نسخه جدید (چند روز دیگر) استفاده نماید . با تشکر

12. این کاربر از r-k بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jan 2005

پيش فرض

سلام

من درباره این محصولات Novatron چند وقتی هست که این تاپیک را دنبال می کنم و چند بار هم خودم با مارت تماس گرفتم , چون قصد خرید اون را داشتم , اما دیگه 100% نظرم عوض شده.

دوستان گرامی این محصول برای داخل ایران هیچ وقت بی عیب نخواهد شد (شامل مشکلات صدا , برنامه ریزی ضبط و ....) و اینکه میگن با اومدن ورژن بعدی درست میشه آخه تا کی می خوان مردم رو سر کار بذارن.

اگر بخواهیم منطقی تمام این 47 صفحه را بررسی کنیم متوجه میشیم که برنامه نویس محترم این دستگاه یا بلد نیست یا نمی خواد تمامی این مشکلات بر طرف بشه ,وگرنه اینطوری نمیشد .

من پیشنهاد میکنم که مدیران محترم
    1-به طور قطع اعلام کنن که این محصول معیوب است .با این کار کمک بزرگی به افرادی میکنیم که این دستگاه را خریداری نکنن.
    2-در مورد تمام افرادی که این دستگاه را خریدن از طریق این سایت طوماری جمع شود و از شرکت اصلی وارد کننده این دستگاه که تعهد کرده این دستگاه را گارانتی کند شکایت کنیم.

با تشکر
    Last edited by swan; 20-10-2010 at 10:35.

14. 2 کاربر از swan بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2010

پيش فرض

به به دوست عزیز

خیلی خوش آمدید. خیلی وقت بود شما تشریف نمی آوردید بنده نگران شده بودم .فکر کردم که سرتون تو برف گیر کرده اما کو تا زمستون و برف. دوست گرامی لطف کنید یه نگاهی به صفحه آمار بیاندازید تا ببینید شما در کل چند تا پست زدید ، 22 تا ت،و تموم این 22 تا هم که تا تونستید به فیض رسوندید.
    میتونید لطف کنید و تعداد جوابهایی که این جانب در مورد تعریف کردن دستگاه رو دادم با شماره اون ذکر کنید تا مستند تر بشه و تعداد پست هایی رو که ایراد گفتند و بنده بدون جواب گذلشتم رو هم.
    در ضمن بنده خیلی مایلم بدونم همان طوری که در پست 293 گفتید تا حالا چه چیزی رو تونستید تو سر نماینگیش خورد کنید آدرس بدید ما هم ببینیم. یا احتمالاً شما هر چی تو زندگیتون گرفتین کاملاً بدون ایراد بوده و موافق میلتون.
    شرکت سازگار نماینده وسترن دیجیتال است مادیران تولید کننده ایکس ویژن و صدها نمایندگی دیگر در ایران کدام یک از این شرکتها پاسخگوی مشکلات نرم افزاری میباشند. آواژنگ نماینده گیگا بایت و الماس نماینده ایسوس میباشند تا کنون شده جوابگوی مشکلات نرم افزاری محصولات این شرکتها باشند. اما مطمئناً اینجانب خود رو در مورد تمامی مواردی که این محصول داره مسئول دانسته و همیشه پیگیر خواهم بود .
    البته این حرفها رو با شما نبودم ها به خودت نگیر شما به کار خودت ادامه بده. انشاا.. که به هدف خود خواهید رسید.. به دل نگیر عزیز کارتو ادامه بده.
    سلام به همه دوستان
    این پست را بالا آوردم تا خود دوستان قضاوت کنند و ببینند تا حالا چندتا پست رو ایشون جواب دادند و جندتارو بدون جواب گذاشتند؟!!
    البته ایشون زحمت جواب دادن به پاسخ به این پست خودشونم را هم نکشیدند. خواهشا پستهای قبلی رو یک مرور بکنید .

16. این کاربر از rfah بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

با سلام
    من یک سوال داشتم . آیا امکان ضبط فقط از طریق شبکه های دیجیتالی که خود دستگاه پخش می کند(شبکه های صدا و سیما) می باشد یا خیر .یعنی من تصاویر ماهواره را می توانم با این دستگاه ضبط کنم (با ریسیور)

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Mar 2005

پيش فرض

با سلام
    من یک سوال داشتم . آیا امکان ضبط فقط از طریق شبکه های دیجیتالی که خود دستگاه پخش می کند(شبکه های صدا و سیما) می باشد یا خیر .یعنی من تصاویر ماهواره را می توانم با این دستگاه ضبط کنم (با ریسیور)

بله به راحتي و با كيفت بالا ذخيره ميكنه

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

سلام
    ورژن 71 ريليز شد
    کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

19. 2 کاربر از sash بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •