تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

مشاهده نتيجه نظر خواهي: نظر سنجی حذف شد

راي دهنده
0. شما نمي توانيد در اين راي گيري راي بدهيد
  • با احترام

0 0%
  • تیم مدیریت انجمن

0 0%
صفحه 4699 از 4751 اولاول ... 3699419945994649468946954696469746984699470047014702470347094749 ... آخرآخر
نمايش نتايج 46,981 به 46,990 از 47505

نام تاپيک: ADSL Shatel / شرکت شاتل

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Oct 2011

پيش فرض

این چه وضعشه 2 هفته مودمم ساعات شبانه کلا خاموشه و هیچی دانلود نکردم بازم سرعتم از 20 کیلوبایت بیشتر نمیره .

باید گل بگیرن درشا دزدای بی شرف فقط پول زور میگیرن اونوقت معلوم نیست رو چه حسابی رتبه ی اول گرفته !

میتونم شرط ببندم توی شهرک ما 10 نمیشن که از شاتل سرویس دارن اونها هم اصلا فکر نمیکنم شبانه دانلود کنن اونوقت روی چه حسابی محدود میکنن !
    دزدی میکنند دیگه .. اگه میتونید تخلیه کنید .. من 3 روزه دارم باهاشون بحث میکنم هنوز خطمو تخلیه نکردن .. تا فردا اگه تخلیه نشه حضوری میرسم خدمتشون

الان این سرعت طبیعیه؟ art3 همین امروز خریدم یعنی اومدم شاتل
    اشتباه بزرگی کردی اومدی شاتل .. غیر عادلیه این سرعت .. art1 سرعتش از این بیشتره

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

دزدی میکنند دیگه .. اگه میتونید تخلیه کنید .. من 3 روزه دارم باهاشون بحث میکنم هنوز خطمو تخلیه نکردن .. تا فردا اگه تخلیه نشه حضوری میرسم خدمتشون

اشتباه بزرگی کردی اومدی شاتل .. غیر عادلیه این سرعت .. art1 سرعتش از این بیشتره
    آخه من چاره ایی ندارم از یک شرکت دزدتر اومدم شاتل اون یکی بدتر از شاتل بود . شاتل فقط مشکلش توی دانلود شبانه هست ولی اون قیمت سرویس هاش وحشتناک بالا بود و از هر راهی استفاده میکرد که پول زور بگیره و شبانه رایگانم نداشت فقط نیم بها که اونم باید براش پول بیشتری میدادیم .

حیف پارس آنلاین محله ی ما سرویس نمیده ...

اگه نباشه جاش خالی می مونه hosseinonline8000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    Esfahan

پيش فرض

بفرمایید اینم جواب ایمیلم از شاتل :

بی‌گمان اطلاع دارید که �! �دمات دسترسی به اینترنت، به صورت Share یا به اشتراک‌‌گذاری شده به مشتریان ارایه می‌شود. حال آن که شرکت شاتل از رویه‌ها و عرف معمول شرکت‌های اینترنتی در کشورهای پیشرفته تبعیت نمی‌کند و برای افزایش خوشنودی مشتریان، ضریب اشتراک گذاری را تا حد بسیار قابل توجهی کاهش داده است.
    در چنین شرایط! ی اگر گروهی از مشتریان، اقدام به دریافت فایل‌های پرحجم یا استفاده از نرم‌افزارهای Peer-to-Peer کنند، ممکن است مصرف بالای پهنای باند منجر به کاهش پهنای باندی شود که شما از آن استفاده می‌کنید. آن گاه، این موضوع می‌تواند در ساعات اوج مصرف، افت سرعت سرویس شما را نیز در پی داشته باشد. به عرض می رساند متاسفانه تکرار الگوی مصرف بالا روی سرویس شما باعث ایجاد اختلال روی اینترنت سایر کاربرانی شده است که با شما مشترکاً از اینترنت استفاده می نموده اند و در همین راستا به ناچار سرویس شما با مشترکین به مانند خود شما به اشتراک گذاشته شده است و با رعایت الگوی مصرف مناسب مجدد سرویس شما به حالت قبل باز خواهد گشت. مؤید این نکته سایت مای شاتل است که خود شما نیز می توانید با مراجعه به قسمت گزارش مصرف روزانه ،مصرف خود را در ساعات رایگان مشاهده کنید برای مثال در 1393/04/15 و 1393/04/16 مصرف شما به ترتیب4,787,286KB و 2,176,142KB می باشد.
    با این حال در ساعات روز سرویس شما نباید با افت سرعت روبرو باشد در صورتی که در ساعات روز با مشکل افت سرعت روبرو هس�! �ید با مطالعه ی 2 فایل زیر می توانید مشکل! را برطرف نمایید.

امکانش هست دوباره به حالت اول برگردم و با کسانی که پر مصرف هستن مشترک نشم یا دیگه برای همیشه کارم تمومه ؟

چه مدت نباید دانلود کنم تا درست بشه ؟

من مطمئنم دارن دروغ میگن چون این محله کاربراش اگر دانلود شبانه بکنن از اون گروهین که از شب تا صبح جلوی سیستم میشینن تا وقتی دانلود تموم شد سیستما خاموش کنن .

4. این کاربر از hosseinonline8000 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز Amir-Rainman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011
    محل سكونت
    Rasht

پيش فرض

سرویسهای آرت بطور کلی نامحدود هست و دیگه براش شب و روز فرقی نداره چون سرویس نامحدو هست
    اما تفاوت آرت و آرت لایت اینه که برای مثال شما در آرت1 می تونی تا 20گیگ با سرعت حدداکثری سرویست دانلود کنی و بعد از یه حجم خاضی دچار افت سرعت شدید می شید ولی در آرت لایت این مقدار بسیار بسیار کمتر از سرویسهای آرته مثلا در آرت لایت 1 شما می تونی تا 9گیگ دانلود کنی و سرعتها هم دیگه کف و سقف نداره مانند آرت.
    خب تو آرت لایت 1 بعد 9 گیگ چه اتفاقی میفته؟ افت سرعت اتفاق نمیفته مگه؟

سرعت 128 محدود و نامحدود چقدره؟

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

خب تو آرت لایت 1 بعد 9 گیگ چه اتفاقی میفته؟ افت سرعت اتفاق نمیفته مگه؟

سرعت 128 محدود و نامحدود چقدره؟

سرعت شما به 8کیلوبیت در ثانیه نزول پیدا می کنه
    آرتها بطور کلی نامحدو هستند ولی در صورت استفاده زیاد سرعت شما مثلا از 120افت پیدا می کنه به سرعت گفته شده

7. این کاربر از dj77 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن شبکه اینترنت dj77's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

الان این سرعت طبیعیه؟ art3 همین امروز خریدم یعنی اومدم شاتل

ساعت 2 صبح
    بله چون در سرعت دریافت سرویس شما زده از 256تا1536 من بعید می دونم بتونید اعتراضی کنید

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Cruel World

پيش فرض

سلام....این سرویس EcoLight-1 شبانه رایگان نداره؟من گزارش های مصرف رو که نگاه میکردم بعضی اوقات میبینم یهو زده دریافت رایگان....ساعت های مشخصی هم ندارن....برای اینکه بخوام دانلود شبانه هم داشته باشه باید چیکار کنم؟هزینه ش چقدره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Cruel World

پيش فرض

دوستان میگم این سرویس Ecolite-1 دانلود شبانه نداره دیگه نه؟بعدش برای اینکه تغییر سرویس بدم و بخوام دانلود شبانه داشته باشه هزینه ش چقدره؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Jul 2014
    محل سكونت
    Cruel World

پيش فرض

الان که داشتم تعرفه سرویس ها رو نگاه میکردم اینو دیدم....بخشید شاید سوالم یکم ضایع باشه ولی زیاد وارد نیستم....این قسمتی که نوشته" حداقل تبادل ترافیک/گیگابایت " 9 گیگ یعنی چی؟
    بعدش این قیمت ها ماهیانه ست دیگه؟

12. این کاربر از SOЯOUSH بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه Reza R"ch's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2012
    محل سكونت
    مشهد

پيش فرض

الان که داشتم تعرفه سرویس ها رو نگاه میکردم اینو دیدم....بخشید شاید سوالم یکم ضایع باشه ولی زیاد وارد نیستم....این قسمتی که نوشته" حداقل تبادل ترافیک/گیگابایت " 9 گیگ یعنی چی؟
    بعدش این قیمت ها ماهیانه ست دیگه؟
    یعنی اگه بیشتر از 9 گیگ مصرف کنی،سرعتت میاد پایین.
    خلاصه اش اینه مصرف ترافیک تا 9 گیگ رو برای تو تضمین میکنن،ولی بعد از 9 گیگ دیگه سرعت رو میکشن پایین تا 8/16 کیلو بایت :|
    البته سرویس ارت 1 ، دوستان تا 30-40 گیگ هم مصرف داشتن ولی محدود نشدن که به همون سیاست های منطقه ای بر میگرده!

14. 2 کاربر از Reza R"ch بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 43 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 43 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •