تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 464 از 472 اولاول ... 364414454460461462463464465466467468 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,631 به 4,640 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام دوستان امروز وقتی دقت کردم اول که ماشین را روشن کردم دیدم درست از زیر راننده قسمتی که ماشین پارک بوده چند قطره آب چیکه کرده وقتی زیر ماشن را نگاه کردم دیدم درست در قسمت وسط ماشین یعنی مثلا از بالا اگه بخوام بگم زیر اون قسمتی که ترمز دستی قرار داره یه منبعی هست که لوله اگزوز بهش وصل میشه حدود 2یا سه سانتی متر که مونده لوله اگزوز برسه به منبع یه بست هست از روی اون بست موقع روشن شدن ماشین چند دقیقه قبل از گرم شدن ماشین چند قطره آب چیکه میکنه و بعد از گرم شدن ماشین اون آب قطع میشه و باقیموندش هم بخار شده و رفته بود میخواستم ببینم آیا اصولا اون قسمت اگزوز باید سوراخ باشه که آب ازش دربیاد یا نه؟ چون من ماشین را تازه امسال تحویل گرفتم وطبیعتا نباید به این زودیا اگزوز پوسیده یا سوراخ شده باشه. و تا حالا کف ماشین به جایی هم نخورده.
    لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنید چیکار باید بکنم. اگه طبیعیه که هیچ و گرنه شامل گارانتی و ... میشه؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام دوستان امروز وقتی دقت کردم اول که ماشین را روشن کردم دیدم درست از زیر راننده قسمتی که ماشین پارک بوده چند قطره آب چیکه کرده وقتی زیر ماشن را نگاه کردم دیدم درست در قسمت وسط ماشین یعنی مثلا از بالا اگه بخوام بگم زیر اون قسمتی که ترمز دستی قرار داره یه منبعی هست که لوله اگزوز بهش وصل میشه حدود 2یا سه سانتی متر که مونده لوله اگزوز برسه به منبع یه بست هست از روی اون بست موقع روشن شدن ماشین چند دقیقه قبل از گرم شدن ماشین چند قطره آب چیکه میکنه و بعد از گرم شدن ماشین اون آب قطع میشه و باقیموندش هم بخار شده و رفته بود میخواستم ببینم آیا اصولا اون قسمت اگزوز باید سوراخ باشه که آب ازش دربیاد یا نه؟ چون من ماشین را تازه امسال تحویل گرفتم وطبیعتا نباید به این زودیا اگزوز پوسیده یا سوراخ شده باشه. و تا حالا کف ماشین به جایی هم نخورده.
    لطفا دوستان مطلع راهنمایی کنید چیکار باید بکنم. اگه طبیعیه که هیچ و گرنه شامل گارانتی و ... میشه؟

احتمال داره سوراخ باشه. ببر یه اگزوزساز از تو چال نگاش کنه

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

با فرارسیدن فصل گرما نکاتی مهم درباره استفاده از کولر خودرو بیان شده است که در ادامه به مهمترین آن خواهیم پرداخت .لطفا" بلافاصله بعد از وارد شدن به داخل خودرو سیستم تهویه هوا را روشن نکنید.

پس از وارد شدن به داخل خودرو، پنجره های خودرو را پایین کشیده و صبر کنید تا هوای داخل خودرو عوض شود، بعد ازچند دقیقه می توانید سیستم تهویه مطبوع خودرو را روشن نمایید.ایا می دانید دلیل انجام این کار چیست؟بر اساس تحقیقات صورت گرفته ، داشبورد ، صندلی وسیستم تهویه هوای خودرو از خود گازبنزن ساطع می کنند که یک گازبسیار سمی و سرطانزاست( حتما" بارها بویی شبیه پلاستیک گرم شده را در خودرویتان احساس کرده اید ،این همان بوی گاز سرطانزای بنزن است.) علاوه بر سرطانزایی ، گاز بنزن به استخوان ها اسیب رسانده ( مسمومیت استخوان ها) ونیز باعث ابتلا به انومیا (نوعی از سرطان خون مربوط به گلوبولهای قرمز خون) و کاهش سطح گلوبولهای سفید بدن می گردد

تماس طولانی مدت با این گاز سمی باعث ابتلا به لوکمیا (نوع دیگری از سرطان خون مربوط به گلوبولهای سفید خون) ودر مواردی همزمان با افزایش ریسک ابتلا به سرطان باعث سقط جنین در خانمها نیز می گردد. جالب است بدانید:میزان سطح قابل قبول بنزن در هوای ازاد حدود 50 میلی گرم در هر فوت مربع می باشد،در حالیکه میزان بنزن موجود در داخل یک خودروی پارک شده با پنجره های بسته بین 200تا 400 میلی گرم می باشد.حال اگر این خودرو در فضای باز و زیر نور خورشید در دمای بالای 60 درجه فارنهایت پارک شده باشد سطح بنزن موجود در فضای داخل ان بین 2000 تا 4000 میلی گرم بالا می رود که 40 برابر بیشتر از سطح قابل قبول ان می باشد.افرادیکه سوار خودرویی با پنجره های بسته می شوند بطور اجتناب ناپذیری در معرض تنفس پی در پی و بیش از اندازه این گاز مهلک و سمی قرار می گیرند.

بنزن گازیست که :کلیه ها و کبد را تحت تاثیر قرار داده و از همه خطرناکتر اینکه بدن انسان به سختی می تواند این ماده سمی و خطرناک را دفع نماید.

پس دوستان عزیز قبل از سوار شدن داخل خودرو، پنجره ها و درب خودرویتان را باز نمایید و بگذارید هوای سمی و زهرالود انباشته شده داخل اطاق خودرو خارج گردد، به عبارت دیگر این ماده سمی را از فضای خودروی خود بیرون برانید.

4. 3 کاربر از mohsenjxj بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

این چراغ های عقب سمند ک بصورت led هست قضیه اش چیه!!!

Sent from my galaxy s6

اگه نباشه جاش خالی می مونه prance666's Avatar
    تاريخ عضويت
    May 2007

پيش فرض

سلام دوستان من میخوام با 30 تومن یه ماشین کارکرده بگیرم
    حالا به نظرتون برم ال 90 سال 91 بگیرم که حداقل بالای 50 هزارتا کارکردن
    یا برم یه سمند ef7 تک سوز مدل 93 یا 94 که گمونم 27 الی 28.5 باشه بخرم
    این چند روزه خیلی تحقیق کردم تعمیر گاها که اکثرا میگفتن ال 90 ولی کسانی که ef7 هم داشتند توشون افراده زیادی بودن که راضی بودن
    حالا بدون تعصب دوستانی که این ماشینو دارن اگر باز بخوان دوباره انتخاب کنن سراغه ef7 میان نمیخوام یه ماشینی باشه که همش به تعمیرگاه باشم
    من زیاد از ماشین استفاده نمیکنم و بیشتر کارم برای مسافرت و گردش هست

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

این چند روزه خیلی تحقیق کردم تعمیر گاها که اکثرا میگفتن ال 90 ولی کسانی که ef7 هم داشتند توشون افراده زیادی بودن که راضی بودن
    حالا بدون تعصب دوستانی که این ماشینو دارن اگر باز بخوان دوباره انتخاب کنن سراغه ef7 میان نمیخوام یه ماشینی باشه که همش به تعمیرگاه باشم

من سمند دوگانه دارم مدل ۹۳. فقط گازش اذیتم کرده که بردمش نمایندگی. یکی شیر سرمخزن بود که گارانتی شد و یکی هم فعلا رگولاتورشه که اونم هنوز نبردم نمایندگی. وگرنه روی بنزین مشکلی نبوده. مشکل موتوری هم نداشتم.

داره خودمونی میشه emperor_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

دوست عزیز خیلی ها از ال90 تعریف میکنن . ظاهرا از لحاظ موتوری بهتره و البته شتابشم که بیشتره ولی من خودم یک ساله ef7 دارم و کاملا راضی هستم . اگر شما هم برای مسافرت و گردش میخوای بهتره سمند بگیری
    چون سواری سمند و جا دار بودنش و راحتی صندلی ها برای مسافرت برون شهری خیلی بهتره ...

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2012

پيش فرض

من مشکلات ماشینمو توی صفحه قبل نوشتم.توی این هفته هم به خاطر لرزش فرمان در زمان دور زدن به خصوص روی سطح صاف مثل موزاییک ( مشکل تمام EF7 ها) که همه نمایندگیها به خاطر دست به سر کردن افراد میگن طبیعی هست بردم نمایندگی مرکزی و با پیگیری زیاد قبول کردن این ایراده و کلا جعبه فرمان و هیدرولیک را تعویض کردن.
    به نظر من اگر آدم حساسی هستی و به درست کار کردن همه قسمت های ماشین اهمیت میدی بههیچ عنوان EF7 نخر .
    من فقط به خاطر قیافه زشت ال90 نخریدمش و الان هم حاضر نیستم بخرم ولی از نظر فنی یه 100 هزار تا کارکرده ال90 هم از صفر سمند بهتره.
    البته حواستون باشه موتور ال90 از چند ماه قبل ایرانی شده و مگا موتور میزنه.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

من مشکلات ماشینمو توی صفحه قبل نوشتم.توی این هفته هم به خاطر لرزش فرمان در زمان دور زدن به خصوص روی سطح صاف مثل موزاییک ( مشکل تمام EF7 ها) که همه نمایندگیها به خاطر دست به سر کردن افراد میگن طبیعی هست بردم نمایندگی مرکزی و با پیگیری زیاد قبول کردن این ایراده و کلا جعبه فرمان و هیدرولیک را تعویض کردن.
    به نظر من اگر آدم حساسی هستی و به درست کار کردن همه قسمت های ماشین اهمیت میدی بههیچ عنوان EF7 نخر .
    من فقط به خاطر قیافه زشت ال90 نخریدمش و الان هم حاضر نیستم بخرم ولی از نظر فنی یه 100 هزار تا کارکرده ال90 هم از صفر سمند بهتره.
    البته حواستون باشه موتور ال90 از چند ماه قبل ایرانی شده و مگا موتور میزنه.
    اخه داداش من لرزش فرمان چه ربطی به موتور ماشین داره اخه
    لرزش قرمون بخاطر خرابی کاسه نمد های جکه هیذرولیک جعبه فرمانه نه موتور ماشین

آخر فروم باز light's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    گیلان

پيش فرض

منم چند ماهه ef7 پایه گازسوز دارم و چون کارم رانندگی هست ۲۸۰۰۰ تا رفتم تا الانم ک اخ نگفته ماشین. تنها برتری تندر کیفیت قطعاتش هست وگرنه جز این هیچ چیز مثبتی نداره.
    شتاب چه ربطی به خوبی ماشین داره. ۲۰۶ هم تو شتاب سوزوکی و میگیره دلیل نمیشه بهتره! این کجا و ان کجا. یه سمند تک سوزef7 پیدا کن ببین چطور میخوره تندر و

Sent from my galaxy s6
    Last edited by light; 05-06-2016 at 15:19.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •