تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 461 از 472 اولاول ... 361411451457458459460461462463464465471 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,601 به 4,610 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ممنون از شما
    فعلا که ماشین رو نمی تونم ببرم بیرون
    ببرم بیرون کاملا تستش می کنم
    +
    یه مورد دیگه
    بغل فندک یه جا هست نمی دونم چی بهش میگن جا سیگاری یا هرچی
    یه بار فشار بدی آروم می یاد بیرون
    داخلش چراغ داره؟
    من یه چیزی شبیه چراغ می بینم ولی روشن نمیشه
    چراغ هست یا نه؟
    بله اونجا قاعدتا باید یه چراغ باشه
    به صورت کلی توی اون محفظه ۲تا چراغ وجود داره
    یکیش که دور جافندکیه و یکی دیگه هم بالای قسمت داخلی زیر سیگاری
    وقتی در زیر سیگاریو باز میکنین، زیرسیگاری میاد بیرون و یه قطعه پلاستیک نیمه شفاف اونجا هست که لامپ زیر اون قرار گزفته
    برای اینکه زیر سیگاریو کامل بیارین بیرون بعد اینکه در اولیه رو با یه فشار باز کردین صبر کنین زیرسیگاری بیاد بیرون
    حالا قسمت فنری بالاشو با انگشت شصت به سمت پایین فشار بدین و خود زیرسیگاری رو با فشار ملایم با حالت مورب به سمت بیرون و کمی بالا بکشین
    اینجوری کل زیرسیگاری میاد بیرون و شما میتونی پشت و بالا و زیرشو ببینی

البته کلیددعایی که ایران خودرو طی چند سال اخیر استفاده میکنه خیلی بی کیفیتن مثلا الان من درعای ماشینو که باز میکنم بگیر نگیر داره که چراغ سقفی و نمایشگر توی صفحه کیلومتر روشن بشن یا نه

چراغ توی داشبوردم که یک ماه اول روشن نمیشد
    انقدر طی این مدت در داشبوردو بخاطر USB پخش باز گذاشتم و گوشیمو بهش وصل کردم دیگه الان انگار از اون حالت گیر بودن خارج شده و تا درب داشبوردو باز میکنم چراغش روشن میشه
    جافندکی ماشین من که از روز اول خراب بود و فیوزش هم سوخته بود
    من بعد چند ماه رفتم ایران خودرو و بهشون گفتم، بهم گفتن گارانتی فندک تا ۲هزار کیلومتره!

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

2. این کاربر از raeesi بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

0101010101 Armin.Computer's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

وقتی در زیر سیگاریو باز میکنین، زیرسیگاری میاد بیرون و یه قطعه پلاستیک نیمه شفاف اونجا هست که لامپ زیر اون قرار گزفته
    برای اینکه زیر سیگاریو کامل بیارین بیرون بعد اینکه در اولیه رو با یه فشار باز کردین صبر کنین زیرسیگاری بیاد بیرون
    حالا قسمت فنری بالاشو با انگشت شصت به سمت پایین فشار بدین و خود زیرسیگاری رو با فشار ملایم با حالت مورب به سمت بیرون و کمی بالا بکشین

البته کلیددعایی که ایران خودرو طی چند سال اخیر استفاده میکنه خیلی بی کیفیتن مثلا الان من درعای ماشینو که باز میکنم بگیر نگیر داره که چراغ سقفی و نمایشگر توی صفحه کیلومتر روشن بشن یا نه

انقدر طی این مدت در داشبوردو بخاطر USB پخش باز گذاشتم و گوشیمو بهش وصل کردم دیگه الان انگار از اون حالت گیر بودن خارج شده و تا درب داشبوردو باز میکنم چراغش روشن میشه
    من بعد چند ماه رفتم ایران خودرو و بهشون گفتم، بهم گفتن گارانتی فندک تا ۲هزار کیلومتره!

ممنون از شما
    واسه من که روشن نمیشه
    ظاهرا یا نداره یا سوخته
    بخوام ببرم عوضش کنم دردسر داره؟؟؟

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Feb 2014

پيش فرض

همین رینگ های معمولی قالپاق خور رو عموما رینگ آهنی میگن
    اون رینگ های به اصطلاح اسپورتی که ایران خودرو روی ماشین میداد هم سمت کرمان یا یزد توی یه شرکتی تحت لیسانس رونال آلمان تولید میشدن و جنس اونها هم آلومینیوم نیست. بلکه از فولاد برای ساختشون استفاده شده
    اون رینگهارو همین الان هم میشه با حدود یک میلیون از خود شرکت خرید
    ضمن اینکه ایران خودرو بصورت رندوم ظاهرا روی بعضی از تولیدی هاش میذاره و روی بعضی ها هم نه
    ماشین من مدلش ۹۳ و با رینگ معمولیه در حالیکه توی همون مدت بعضی از دوستان با رینگ رونال ۵ یا ۱۰ پره تحویل گرفتن
    دوست عزیز اون رینگهای قالپاق خور اسم بازاریش رینگ فولادیه...رینگی هم که شما میگن رینگ فولادی اسم بازاریش رینگ آلومینومی هست،حالا واقعا از چه آلیاژِی هست،اون دیگه به مهندسای متالوژی ربطی داره،برای اثبات این موضوع هم برین لوازم همراه سورن یا دنا را توی سایت فروش ایران خودرو قسمت تجهیزات اصلی نگاه کنید،نوشته رینگ آلومینومی...رینگها هم تا 4-5 ماه پیش فکر کنم حدود 650-800 تومن قیمت داشت

داره خودمونی میشه emperor_ss's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2015

پيش فرض

در رابطه با روشن نشدن گهگاه چراغ داخل برای خیلی ها هست ظاهرا . برای منم بود در حدی که وقتی در و باز میکردم چون سنسور در کار نکرده بود هم چراغ سقفی روشن نمیشد هم ماشین بعد از چند ثانیه شروع میکرد به هوار کشیدن ...
    تو سرویس 5000 تا بهشون گفتم مثلا درستش کردن . تو قبضم نوشته بود رفع اشکال سیم کشی داخلی : 24000 تومن !
    ولی همچنان گاهی این مشکل هست .
    منظور این که یکی از دوستانم به من گفت لاستیک سنسورای دربها رو وازلین بزن . همین وازلین معمولی که به دست میزنن . گفت تو زمستون به خاطر سردی بیشتر این داستان پیش میاد ولی وازلین بزنی از حالت خشکی در میاد . ایشون گفت ماشین خودشو لاستیکای دورتا دور درها رو هم زده . میگه وقتی در و میبندی انگار در هواپیما بستی
    اصطلاحا میگن درها یخچالی میشه .

6. این کاربر از emperor_ss بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

پروفشنال raeesi's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

دوست عزیز اون رینگهای قالپاق خور اسم بازاریش رینگ فولادیه...رینگی هم که شما میگن رینگ فولادی اسم بازاریش رینگ آلومینومی هست،حالا واقعا از چه آلیاژِی هست،اون دیگه به مهندسای متالوژی ربطی داره،برای اثبات این موضوع هم برین لوازم همراه سورن یا دنا را توی سایت فروش ایران خودرو قسمت تجهیزات اصلی نگاه کنید،نوشته رینگ آلومینومی...رینگها هم تا 4-5 ماه پیش فکر کنم حدود 650-800 تومن قیمت داشت
    والا من تابحال از بازار ایران رینگ نخریدم
    معمولا از امارات رینگ میخریدم و اونجا بر اساس جنس آلیاژ میگفتن و سایتهای خارجی هم بر همین اساس رده بندی میکنن
    من خبر نداشتم که توی بازار به فولادی میگن آلومینیومی
    مرسی از اینکه گفتین
    در رابطه با روشن نشدن گهگاه چراغ داخل برای خیلی ها هست ظاهرا . برای منم بود در حدی که وقتی در و باز میکردم چون سنسور در کار نکرده بود هم چراغ سقفی روشن نمیشد هم ماشین بعد از چند ثانیه شروع میکرد به هوار کشیدن ...
    تو سرویس 5000 تا بهشون گفتم مثلا درستش کردن . تو قبضم نوشته بود رفع اشکال سیم کشی داخلی : 24000 تومن !
    ولی همچنان گاهی این مشکل هست .
    منظور این که یکی از دوستانم به من گفت لاستیک سنسورای دربها رو وازلین بزن . همین وازلین معمولی که به دست میزنن . گفت تو زمستون به خاطر سردی بیشتر این داستان پیش میاد ولی وازلین بزنی از حالت خشکی در میاد . ایشون گفت ماشین خودشو لاستیکای دورتا دور درها رو هم زده . میگه وقتی در و میبندی انگار در هواپیما بستی
    اصطلاحا میگن درها یخچالی میشه .
    در مورد وازلین واشر دور درب موافقم اما اون سنسور رو نه، ربطی نداره.
    واشر دور درب ماشینهای ایران خودرو و بی ام و بین ماشینهایی که من دیدم این مشکلو دارن
    دوستان در مورد بی ام و ذکر نمیکنن ولی اونم افتصاحه واشرهاش و اگه اون سیستم دربهارو نداشت فکر کنم وضعیتش از ماشینهای ایرانی هم بدتر میشد بس که خشکن
    برای اون سنسور هنوز هیچ راهکاری پیدا نکردم و برای واشرها من قبلا که جنوب بودم (چابهار) یه کارواشی میرفتم اون به این واشرها روغن نارگیل میزد و اون روغن انقدر واشرهارو نرم میکرد که آدم باورش نمیشد این همون قطعه س که تا چند دقیقه قبل علاوه بر هوایی که ازش رد میشد، خودش هم اونهمه قرچ قروچ داشت.
    تهران فقط توی کوچه مروی یه فروشگاهی بعضی وقتها اون روغنو میاره که من شاید سالی یک بار بخاطر مامانم برم تا اونجا و معمولا کاری ندارم اونورا

راستی دوستان کسی چراغ مه شکن خوب سراغ داره که آب بهش نفوذ نکنه؟ این چراغ های مدرن که ایران خودرو میذاره روی ماشین فکر کنم اگه از بغل جوب هم رد بشی آبو به خودشون جذب میکنن و بعد مدت کوتاهی زرد میشن.

آخر فروم باز aaaammmm87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007
    محل سكونت
    ♥♥♥♥♥♥♥

پيش فرض

سلام
    اجرت تعویض دیسک صفحه سمند EF7 چنده ؟
    چه مارکی با چه قیمتی خوبه بگیرم ؟

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2015

پيش فرض

سلام دوستان. برای روکش صندلی سمند چی پیشنهاد می کنید!؟ برم همون شرکت خود ایران خودرو بخرم یا نه!؟ جای دیگه که برم گارانتی را باطل نمیکنه!؟

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

سلام دوستان
    تپ تپ موتور در اول صبح دلیلش چی می تونه باشه؟
    ماشین LX EF7 با کارکرد 600 کیلومتر

ناظر انجمن اتومبیل Pourya-pc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

موتور سرده و روغن کاری به خوبی انجام نمیشه به همین دلیل موتور کمی با صدای بیشتر کار میکنه تا تسهیل بشه .

12. این کاربر از Pourya-pc بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Apr 2013
    محل سكونت
    دنیای تکنولوژی

پيش فرض

موتور سرده و روغن کاری به خوبی انجام نمیشه به همین دلیل موتور کمی با صدای بیشتر کار میکنه تا تسهیل بشه .
    ممنون پوریا
    این رو بگم
    بعضی مواقع ممکنه خاموش هم بشه
    وقتی تپ تپ می کنه خیلی هم میلرزه
    چیکار کنم؟پیشنهادی ندارید؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •