تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 46 از 114 اولاول ... 364243444546474849505696 ... آخرآخر
نمايش نتايج 451 به 460 از 1133

نام تاپيک: آموزش: پیدا کردن درایورهای سخت افزاری ویندوز برای لپ تاپ

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

10

مگر باید داشته باشه ؟ خوبه توضیح دادم اگر نبود باید از سری خاورمیانه یا سری های مشابه استفاده کنید !!! شاید 1000 بار این روش توضیح داده شده ... با کمی مطالعه بخش راحت درایورهای مورد نیازتان را پیدا میکنید
    دستت درد نکنه!!
    فکر می کنید که من آماتور هستم !!
    همون اوایلی که این نوت بوک را خریدم، به سایت خاومیانه هم رسیدم ولی این مدل، وجود نداره.
    شما اگر پیدا کردی، بر ما منت گذاشتی.
    Last edited by iran_mortezamm; 07-09-2008 at 17:31.

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Feb 2006

پيش فرض

سلام دوستان،
    من یه vaio مدل PCG-QR1/BP که ویندوزme روش نصبه به دستم رسیده که نتونستم درایورهاش رو پیدا کنم، اگه دوستان لطف کنن لینکش رو واسم بذارن خیلی ممنون میشم.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2005

پيش فرض

سلام
    اومدم اين درايورهاي XP رو براي لپتاپ Pavilion Dv4 1070ee رفيقم نصب كنم....

تمام درايورها نصب شدن بجز سه تا درايور زي:

1. درايور كارت صدا IDT (همون SigmaTel)
    2. درايور مودم Agere systems HDA Modem
    3. درايور Finger Print

كارت صدا كه Error 10 مي ده و استارت نمي شه روي XP SP3

مودم كه نصب مي شه ولي وقتي Right Click مي گيري تا تستش كني Blue Screen ژيداش مي شه!!!

Finger Print كه درايورش نصي مي شه ولي نرم افزارش موقع نصب گير مي كنه و مي گه كه Finger Print رو به حخقف USB بزنيد و ادامه بديد!!!

در مورد صدا خيلي تلاش كردم. حتي توي سايت چيني ها مطالبي خوندم راجع به اينكه بايد يك Value در رجيستري رو از 300 Hex به 200 Hex تبديل كني و بعدش درايورها رو نصب كني و بعدش دوباره برگردوني به 300 Hex و بعدش Restart كني و ...

هيچكدوم جواب ندادن.

يه بنده خدايي هم مي گفت كه هر دفعه يه قطعه كد رو به صورت خودكار گذاشته تا وقتي ويندوز بالا مي آد اجرا بشه و حدود 10 ثانيه طول مي كشه تا كارت صدا راه بيفته!!!

من حتي درايورهاي شتاب سنج هارد ديسك رو كه براي محافظت هارد ديسك از سقوط آزاد و ... است هم تونستم توي XP نصب كنم البته مطمئن نيستم كه XP مي تونه ازش استفاده كنه يا نه؟

به هر حال سه تا درايور بالايي هنوز نصب نشدن. كسي ايده بهتري داره؟

ممنون

4. این کاربر از golagha بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

سلام
    من لپ تاپ dell xps m1530 دارم.دیروز firmware دی وی دی رایترمو آپدیت کردم
    حالاسرعتش اومده پایین دیگه فیلما رو درست پخش نمی کنه و فریم فریم نشون میده
    میخواستم ببینم اون firmware قدیمیشو می تونید برام گیر بیارید؟
    الان مدل دی وی دی رایترم : Optiarc DVD+-RW AD-7640A ATA Device هستش و ورژن firmware اونم J06, A02 هستش
    قبلیش ورژنش DJ05 بود.من خودم هرچی گشتم ورزن قبلیشو نتونستم پیدا کنم
    مرسی

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

سلام
    من لپ تاپ dell xps m1530 دارم.دیروز firmware دی وی دی رایترمو آپدیت کردم
    حالاسرعتش اومده پایین دیگه فیلما رو درست پخش نمی کنه و فریم فریم نشون میده
    میخواستم ببینم اون firmware قدیمیشو می تونید برام گیر بیارید؟
    الان مدل دی وی دی رایترم : Optiarc DVD+-RW AD-7640A ATA Device هستش و ورژن firmware اونم J06, A02 هستش
    قبلیش ورژنش DJ05 بود.من خودم هرچی گشتم ورزن قبلیشو نتونستم پیدا کنم
    مرسی
    1- اول بیایید با نرم افزار Nero Info tool که با نرم افزار NERO نصب میشه ، مدل و مشخصات رایتر و سازنده و اطلاعات فریمورش رو در بیارید

2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید و جدیدترین فریم ورش رو دانلود و آپدیت کنید و فلش ...

3- من که فکر نمیکنم مشکل از این باشه ... یک بار ریکاوری کنید شاید درست بشه (یعنی مشکل از پلیزها و درایور کارت گرافیکه)

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Sep 2008

پيش فرض

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم...
    عاجزانه می خواستم درخواست کنم که درایور مربوط به کارت گرافیکم که مربوط میشه به شرکت گور به گوریه A&G Graphic که مثل اینکه اومده مدل تقلبیه کارت گرافیک های سری FX5200 شرکت Nvidia رو زده و فکر می کنم که یک شرکت چینی باشه رو برای بنده یا لینک و یا در صورت مقدور بودن Upload کنید.
    واقعا" ممنون میشم اگر کسی کاری برام انجام بده .
    ایشالا اجرتون با امام زمان .
    نام دقیق مدل این کارت گرافیک هستش A&G Geforce FX5200 128MB 128Bit
    عزیزانم دقت داشته باشید که این محصول اسما" به نام شرکت Nvidia هستش ولی در واقیت مربوط میشه به شرکت A&G .
    اینم یک عکس از کارت گرافیکم :

لطفا" پس از ارسال پست بی زحمت منو با این میل در جریان بگزارید ....

E-Mail : [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر فراوان خدانگهدارتون باشه

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

REGISTER جان شما مثل اینکه حالت زیاد خوش نیستا
    اگه اون پست منو درست می خوندی می فهمیدی که من از پشت کوه نیومدم عزیزم.من خودم برات مدل DVDRW نوشتم ورژن firmware هم نوشتم.تازه عزیزم نوشتم که لپ تاپ هستش اونم dell .معمولا در این جور مواقع مرجع اصلی و مطمئن همون سایت dell هستش که همیشه درایورارو آپ دیت داره نه اون سایتی که شما معلوم نیست از کجاتون دراوردی.بعد شم مشکل من این بود که درایور قدیمیشو می خواستم واسه همین سایت dell نداشت وگرنه اگه قرار یه جدیدترین وزژن باشه که از همون سایت dell می گیرم نه اون سایت شما.
    بعدشم من دقیقا قبل و بعد از اینکه firmware رو آپدیت کردم تست کردم فکر نمی کنم یه دفعه این وسط پلیر مشکل پیدا کرده باشه یا کارت گرافیک.
    Last edited by natanaiila; 10-09-2008 at 11:52.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2006

پيش فرض

1- اول بیایید با نرم افزار Nero Info tool که با نرم افزار NERO نصب میشه ، مدل و مشخصات رایتر و سازنده و اطلاعات فریمورش رو در بیارید

2- [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بروید و جدیدترین فریم ورش رو دانلود و آپدیت کنید و فلش ...

3- من که فکر نمیکنم مشکل از این باشه ... یک بار ریکاوری کنید شاید درست بشه (یعنی مشکل از پلیزها و درایور کارت گرافیکه)
    REGISTER جان شما مثل اینکه حالت زیاد خوش نیستا
    اگه اون پست منو درست می خوندی می فهمیدی که من از پشت کوه نیومدم عزیزم.من خودم برات مدل DVDRW نوشتم ورژن firmware هم نوشتم.تازه عزیزم نوشتم که لپ تاپ هستش اونم dell .معمولا در این جور مواقع مرجع اصلی و مطمئن همون سایت dell هستش که همیشه درایورارو آپ دیت داره نه اون سایتی که شما معلوم نیست از کجاتون دراوردی.بعد شم مشکل من این بود که درایور قدیمیشو می خواستم واسه همین سایت dell نداشت وگرنه اگه قرار یه جدیدترین وزژن باشه که از همون سایت dell می گیرم نه اون سایت شما.
    بعدشم من دقیقا قبل و بعد از اینکه firmware رو آپدیت کردم تست کردم فکر نمی کنم یه دفعه این وسط پلیر مشکل پیدا کرده باشه یا کارت گرافیک.

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اینو ... چه اتیشش تنده ...

کاری از دست من بر نمیاد ... خوب باید ریورژن کنید همین کار میتونه درستش کنه

Banned
    تاريخ عضويت
    Apr 2006
    محل سكونت
    Human Factory

پيش فرض

اینو ... چه اتیشش تنده ...

کاری از دست من بر نمیاد ... خوب باید ریورژن کنید همین کار میتونه درستش کنه

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •