تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 455 از 602 اولاول ... 355405445451452453454455456457458459465505555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,541 به 4,550 از 6014

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

کاربر فعال انجمن MP3 Player t-jays's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2012
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

دوستان هدفون تا 250 تومن چی پیشنهاد میدین ؟ sony xb-500 چطوره ؟
    سلام
    هدفون خوبیه البته اگر طرفدار بیس قوی باشید.
    ولی نسبت به قیمتش کیفیت خیلی خوبی داره

سال نو رو به همه ی دوستان عزیز تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشند.

2. 3 کاربر از t-jays بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه ahmadirect's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تــــــــــــهران

پيش فرض

فقط بیس داره همین

داره خودمونی میشه ahmadirect's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2011
    محل سكونت
    تــــــــــــهران

پيش فرض

دوست عزیز میتونی از برندهای معتبر استفاده کنی البت اگه دوست داری وحوصله گشتن داری
    AKG خوبه

t-jays عالیه

Sony خوبه
    [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

5. این کاربر از ahmadirect بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

با سلام

ببخشید میخوام یه هدفون بخرم حداکثر هم تا 120 تومن، بین این دو مورد شک دارم، ینی اطلاعات کافی ندارم، میخام بدونم کدومش بهتره؟

و یه سوال داشتم میخام بدونم چرا هدفون فیلیپس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرونتر از هدفون هایی ک لینکشو گذاشتم هست؟ آخه من خودم یه هدفون تو گوشی نوکیا دارم، کیفیتش عالیه، دیگه نمیخام تو گوشی بخرم، رودور گوشی میخام

با تشکر

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

با سلام

ببخشید میخوام یه هدفون بخرم حداکثر هم تا 120 تومن، بین این دو مورد شک دارم، ینی اطلاعات کافی ندارم، میخام بدونم کدومش بهتره؟

و یه سوال داشتم میخام بدونم چرا هدفون فیلیپس [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] گرونتر از هدفون هایی ک لینکشو گذاشتم هست؟ آخه من خودم یه هدفون تو گوشی نوکیا دارم، کیفیتش عالیه، دیگه نمیخام تو گوشی بخرم، رودور گوشی میخام

با تشکر
    بین اینا سونی خرید کم ریسک تریه..... به ZX300 یا ZX310 سونی هم فکر کن....
    دلیل بالاتر بودن قیمت در خیلی از موارد از طراحی و کیفیت ساخت تا نوع درایور و لوازم جانبی و.... میتونه باشه. احتمالا تصور شما اینه که چون این هدفون داخل گوشیه پس باید قیمت پایین تری نسبت به فول سایز داشته باشه که اینجوری نیست!
    مثلا" AKG K3003 قیمتش ناقابل 1250 دلاره

پ.ن : در ضمن از روی مشخصات هدفون مثل امپدانس و حساسیت و... نمیشه در مورد کیفیت صدای هدفون قضاوت کرد.
    Last edited by metalhead_forever; 22-03-2014 at 13:37.

8. 4 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض راهنمایی برای خرید هدفون و هدست و هندزفری (فصل سوّم)

دوستان با تبريك سال نو
    يه هدفوني ميخوام تا حدود ١٥٠ تومان ، با ايفون 5sو mp3 player sony سازگار باشه
    سبك اصلي موسيقي هم كه گوش ميدم راك و متال هست و بعضا سنتي يا پاپ
    در ضمن وضوح و تفكيك صداي بالا ميخوام
    باس زياد هم دوست ندارم ، تو گوش راحت باشه و ايزوليشن خوبي داشته باشه
    با تشكر

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk
    Last edited by Iamir47; 22-03-2014 at 17:31.

10. این کاربر از Iamir47 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

بین اینا سونی خرید کم ریسک تریه..... به ZX300 یا ZX310 سونی هم فکر کن....
    دلیل بالاتر بودن قیمت در خیلی از موارد از طراحی و کیفیت ساخت تا نوع درایور و لوازم جانبی و.... میتونه باشه. احتمالا تصور شما اینه که چون این هدفون داخل گوشیه پس باید قیمت پایین تری نسبت به فول سایز داشته باشه که اینجوری نیست!
    مثلا" AKG K3003 قیمتش ناقابل 1250 دلاره

پ.ن : در ضمن از روی مشخصات هدفون مثل امپدانس و حساسیت و... نمیشه در مورد کیفیت صدای هدفون قضاوت کرد.
    ممنون از راهنماییتون

مقاومت هدفون فیلیپسی که گذاشتم 32 هست در حالی که سونی 24 هست، حساسیتش 107 هست در حالی که سونی 98 هست، فیلیپس 40 میلیمتری هست در حالی که سونی 30 میلیمتری هست، فرکانس پاسخدهی فیلیپس از 18 تا 20000 هست ولی سونی 5-22000، با این اوصاف فکر کنم بخاطر امپدانس و فرکانس پاسخدهی هدفون سونی بهتر باشه؟ چون من بیشتر برای mp3 پلیرم که سونی هست میخام، فکر کنم مقامت 24 تا 32 فرقش قابل توجه باشه اما مثلا حساسیت 98 یا 107 زیاد تفاوتی نداشته باشن، درسته؟
    به نظر هدفون zx310 یکم قدیمی تر از xb200 میاد!؟! اخه این هدفون xb200 اکنولوژی vibe داره که نمیدونم ینی چی اما اون یکی نداره و البته فرکانس پاسخدهی xb200 از 5-22000 هست ولی zx310 از 10 تا 24000 هسا! حالا کدومش بهتره؟

حالا اونا یه طرف این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه طرف دیگه، هم آمپدانسش پایینه، هم آداپتور داره و هم اینکه 40 میلیمتریه و حساسیت بالاتری داره ولی فرکانس پاسخدهیش بین 21 تا 18000 هست، این ینی چی؟!

ببخشید زیاد سوال میکنم، مثل بچه ای میمونم که تازه دارم یچیزایی رو یاد میگیرم، البته تاپبک های دیگه رو خوندما اما نمیتونم بفهمم کدوم فاکتور تاثیر گذار تر هست!

ممنون

12. این کاربر از godrat72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه metalhead_forever's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2014
    محل سكونت
    Tehran

پيش فرض

ممنون از راهنماییتون

مقاومت هدفون فیلیپسی که گذاشتم 32 هست در حالی که سونی 24 هست، حساسیتش 107 هست در حالی که سونی 98 هست، فیلیپس 40 میلیمتری هست در حالی که سونی 30 میلیمتری هست، فرکانس پاسخدهی فیلیپس از 18 تا 20000 هست ولی سونی 5-22000، با این اوصاف فکر کنم بخاطر امپدانس و فرکانس پاسخدهی هدفون سونی بهتر باشه؟ چون من بیشتر برای mp3 پلیرم که سونی هست میخام، فکر کنم مقامت 24 تا 32 فرقش قابل توجه باشه اما مثلا حساسیت 98 یا 107 زیاد تفاوتی نداشته باشن، درسته؟
    به نظر هدفون zx310 یکم قدیمی تر از xb200 میاد!؟! اخه این هدفون xb200 اکنولوژی vibe داره که نمیدونم ینی چی اما اون یکی نداره و البته فرکانس پاسخدهی xb200 از 5-22000 هست ولی zx310 از 10 تا 24000 هسا! حالا کدومش بهتره؟

حالا اونا یه طرف این [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه طرف دیگه، هم آمپدانسش پایینه، هم آداپتور داره و هم اینکه 40 میلیمتریه و حساسیت بالاتری داره ولی فرکانس پاسخدهیش بین 21 تا 18000 هست، این ینی چی؟!

ببخشید زیاد سوال میکنم، مثل بچه ای میمونم که تازه دارم یچیزایی رو یاد میگیرم، البته تاپبک های دیگه رو خوندما اما نمیتونم بفهمم کدوم فاکتور تاثیر گذار تر هست!

ممنون
    خواهش میکنم....
    فقط یه چیز: این پاسخ فرکانسی و اینجور چیزا رو فراموش کنید. کیفیت صدای هدفون فقط و فقط با تست مشخص میشه! الان هدفونی داریم مثل همین xb200 که پاسخ فرکانسی اش به 22000KHz میرسد از طرفی هدفونی داریم مثل Shure SE535 که پاسخ فرکانسی اش حداکثرش 19KHz اما قیمتش باز هم ناقابل 425 دلار!!! و با هدفونهایی که در موردشان بحث میکنیم قابل مقایسه نیست.....
    در ضمن ZX 310 و ZX300 هدفونهایی هستن که کاربران زیادی ازشون راضی بودن و نسبت به قیمتشون صدای خوبی ارائه میدن.
    در ضمن قیمت ZX 310 از XB 200 بالاتره.... هر چند قیمت ملاک صحیحی برای مقایسه نیست اما بین این دو هدفون ارزان قیمت و از یک برند میتواند تا حدودی کمک کنه.....
    البته انتظار تفاوت چشمگیر بین این دو هدفون نداشته باشید چون اکثر هدفونهای یک رده قیمتی به خصوص از یک برند و یک استایل صدایی تقریبا" مشابه دارن. این هم بدونین XB200 از سری Extra Bass سونی هست که به معنی بیس قوی هست که مشخصه این سری به حساب میاد (در XB500 و XB1000 کاملا" مشهوده)
    سنهایزر هم برند خیلی مطرحیه اما بیشتر در هدفونهای گرون قیمتش! در مورد این برند چیزی که گفته میشه صدای سرد و بیس نه چندان قوی در سری HD هست..... بین این مدلها سنهایزر از نظر راحتی از همه مدلها بهتره اما قابلیت پرتابل کمتری هم داره و ممکنه به خاطر سایزش و کابل 3 متری دست و پا گیر بشه.

دوستان با تبريك سال نو
    يه هدفوني ميخوام تا حدود ١٥٠ تومان ، با ايفون 5sو mp3 player sony سازگار باشه
    سبك اصلي موسيقي هم كه گوش ميدم راك و متال هست و بعضا سنتي يا پاپ
    در ضمن وضوح و تفكيك صداي بالا ميخوام
    باس زياد هم دوست ندارم ، تو گوش راحت باشه و ايزوليشن خوبي داشته باشه
    با تشكر

سلام. سال نو شما هم مبارک باشه.
    همین که میگین بیس زیاد دوست ندارین و محدوده ی قیمت هم 150 خود به خود میریم به سمت Sony XBA-10 با گارانتی ایران رهجو.
    هدفونی که صدای نسبتا" متعادلی داره. بیسش کمی از فلت بالاتره اما قوی نیست....
    موفق باشید.
    Last edited by metalhead_forever; 22-03-2014 at 19:00.

14. 5 کاربر از metalhead_forever بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

خواهش میکنم....
    فقط یه چیز: این پاسخ فرکانسی و اینجور چیزا رو فراموش کنید. کیفیت صدای هدفون فقط و فقط با تست مشخص میشه! الان هدفونی داریم مثل همین xb200 که پاسخ فرکانسی اش به 22000KHz میرسد از طرفی هدفونی داریم مثل Shure SE535 که پاسخ فرکانسی اش حداکثرش 19KHz اما قیمتش باز هم ناقابل 425 دلار!!! و با هدفونهایی که در موردشان بحث میکنیم قابل مقایسه نیست.....
    در ضمن ZX 310 و ZX300 هدفونهایی هستن که کاربران زیادی ازشون راضی بودن و نسبت به قیمتشون صدای خوبی ارائه میدن.
    در ضمن قیمت ZX 310 از XB 200 بالاتره.... هر چند قیمت ملاک صحیحی برای مقایسه نیست اما بین این دو هدفون ارزان قیمت و از یک برند میتواند تا حدودی کمک کنه.....
    البته انتظار تفاوت چشمگیر بین این دو هدفون نداشته باشید چون اکثر هدفونهای یک رده قیمتی به خصوص از یک برند و یک استایل صدایی تقریبا" مشابه دارن. این هم بدونین XB200 از سری Extra Bass سونی هست که به معنی بیس قوی هست که مشخصه این سری به حساب میاد (در XB500 و XB1000 کاملا" مشهوده)
    سنهایزر هم برند خیلی مطرحیه اما بیشتر در هدفونهای گرون قیمتش! در مورد این برند چیزی که گفته میشه صدای سرد و بیس نه چندان قوی در سری HD هست..... بین این مدلها سنهایزر از نظر راحتی از همه مدلها بهتره اما قابلیت پرتابل کمتری هم داره و ممکنه به خاطر سایزش و کابل 3 متری دست و پا گیر بشه.
    باز هم به شدت تشکر میکنم از راهنماییتون

پس همون سونی zx310 یا xb200 رو می خرم، حالا ببینم چی میشه
    فکر کنم تو این رنج قیمت بهترین انتخاب خواهند بود، آخه زیاد دیدم از انرژی سیستم dj-700 تعریف می کنن، اما خوب تو همین انجمن هم دیدم زیاد ازش راضی نیستن، و در برابر سوی خوب حرف برای گفتن نداره، از طرفی [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] اما بازم فکر کنم همون سونی انتخاب بهتری باشه.

بازم ممنون

16. این کاربر از godrat72 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Mar 2014

پيش فرض

خواهش میکنم....

سلام. سال نو شما هم مبارک باشه.
    همین که میگین بیس زیاد دوست ندارین و محدوده ی قیمت هم 150 خود به خود میریم به سمت Sony XBA-10 با گارانتی ایران رهجو.
    هدفونی که صدای نسبتا" متعادلی داره. بیسش کمی از فلت بالاتره اما قوی نیست....
    موفق باشید.
    دوست عزيز به جز اين مدلي كه پيشنهاد كرديد ، مدل ديگري از ساير برندها هست كه متناسب با نياز من باشه
    چون ميخوام از بين چند مدل انتخاب كنم.
    با تشكر

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •