تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 455 از 773 اولاول ... 355405445451452453454455456457458459465505555 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,541 به 4,550 از 7724

نام تاپيک: راهنمایی برای خرید HDTV مناسب(لطفا در مورد قیمت و محل خرید صحبت نکنید)

داره خودمونی میشه kiaelectro's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

مايل به خريد يك TV با سايز 32 اينچ مي باشم از لحاظ قيمت مشكلي نيست فقط مي خواهم شرايط زير را داشته باشد :
    كيفيت تصوير فول اچ دي و خوب
    داشتن ----T
    دارا بودن پورت LAN جهت استفاده ازشبكه واستفاده ارDLNA
    مصرف برق كم البته ال اي دي يا ال سي دي فرقي نمي كند چون آنطور كه بررسي كردم در سايزهاي پايين چندان تفاوتي از لحاظ مصرف برق ندارند
    من خودم پانوسونيك 32D25 را از لحاظ كيفيت تصويري پسنديدم كه البته فكر كنم دو مشكل دارد يكي نداشتن ----Tو ديگري همان ابري بودن در تصاوير سياه وبعد هم سامسونگ 32C650 و سامسونگ32C6960 كه متاسفانه چند نمايندگي در اصفهان سر زدم اين دو مورد آخر را موجود نداشتند نظر دوستان چيست آيا گزينه ديگري با سايز 32 اينچ پيشنهاد مي كنند متشكرم

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

مايل به خريد يك TV با سايز 32 اينچ مي باشم از لحاظ قيمت مشكلي نيست فقط مي خواهم شرايط زير را داشته باشد :
    كيفيت تصوير فول اچ دي و خوب
    داشتن ----T
    دارا بودن پورت LAN جهت استفاده ازشبكه واستفاده ارDLNA
    مصرف برق كم البته ال اي دي يا ال سي دي فرقي نمي كند چون آنطور كه بررسي كردم در سايزهاي پايين چندان تفاوتي از لحاظ مصرف برق ندارند
    من خودم پانوسونيك 32D25 را از لحاظ كيفيت تصويري پسنديدم كه البته فكر كنم دو مشكل دارد يكي نداشتن ----Tو ديگري همان ابري بودن در تصاوير سياه وبعد هم سامسونگ 32C650 و سامسونگ32C6960 كه متاسفانه چند نمايندگي در اصفهان سر زدم اين دو مورد آخر را موجود نداشتند نظر دوستان چيست آيا گزينه ديگري با سايز 32 اينچ پيشنهاد مي كنند متشكرم
    -در مورد ابري شدن خوب مشكل edge lit هاست وعمومي هست حالا كم وزياد
    -در مورد ----t هم بله نداره
    -در مورد C650 هم 32 موجود نيست توي بازار
    -در مورد گزينه هاي ديگه فكر ميكنم 32c6900 , sony 32ex700 گزينه اي معقولي باشند
    -اگر مشكل ابري شدن براتون مهمه سراغ ال سي دي ها برين

---------- Post added at 09:41 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

آیا پلاسما خوب تو قیمت c650 پیدا میشه ؟
    راستی از لحاظ قیمت و امکانات نزدیکترین مدل به samsung c695 که گیرنده دیجیتال داشته باشه چی هست؟
    آیا samsung c695 اندازه 42 تو بازار هست؟
    فكر ميكنم panasonic a20 x20 گزينه هايي توي اين رنج قيمتي باشند
    lg ld650 نزديك ترين هست
    sony ex500 بدون گيرنده ديجيتال و usb
    سامي پنل هاي 42 رو توي پلاسماها داره نه ال سي دي ها

3. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2007

پيش فرض

اگه میشه جایی رو معرفی کنید تا مشخصات samsung c695 و lg ld650 رو بشه چک کرد .

حـــــرفـه ای t_tanhayam's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    پيش امام رضا

پيش فرض

اگه میشه جایی رو معرفی کنید تا مشخصات samsung c695 و lg ld650 رو بشه چک کرد .
    lg ld650 :

کد:
    برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
    samsung c650:

کد:

6. 2 کاربر از t_tanhayam بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Oct 2005
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

-این زیرنویسی که من تست کردم خیلی سریع بوده ، سریعتر از زیرنویسهای متداول. ولی رو پلاسما اصلا مشکل نداره.
    این فیلمه هم که زیرنویس داشت Panasonic Demo - Super Boat بود با کیفیت 40Mbps 1920x1080 ، یعنی آخر کیفیت.
    LCD هم 50 هرتز بود. البته اگه 100 هرتز باشه مشکل سرعت کمتره ولی هنوز فاصله داره با پلاسما.
    باید با پلاسما مقایسه کنید تا متوجه سرعت کم LCD و LED ها بشین.

- در مورد کنتراست هم کاملا مشخصه که بهترین پلاسماها بهتر از بهترین LED ها هستند. عکسهای King of HDTV 2010 که قبلا تو سایت گذاشتم رو دیدید؟

-دانلود دموها واقعا دردسره. خودم دیگه خسته شدم.
    من هرجور تصویری رو بگید تست کردم. دیگه از فوتبال و رانندگی سریعتر نداریم!
    مدل دقیق رو بهتون دادم، اگه مشخصاتش رو یمخوندید متوجه میشدید، 100هرتز هستش، تازه اون موقع سونی ال سی دی های سری Xش 200هرتز بودن. پس به هیچ وجه نمیتونین بگین توی refresh rate تلویزیون های LCD یا LED کم دارن و عقب هستن. موقع بازی های رانندگی خیلی سخته تیو این تلویزیون، چون فریم های خیلی زیادتری میبینی و حس میکنی ماشین میلیمتر میلیمتر چپ میره یا راست.
    اما درمورد کنتراست هم باید بگم هیچوقت هیچوقت شما نمیتونید کنتراست رو با اعدادشون قیاس کنید. شاید باورتون نشه ولی قبل اینکه این سامسونگ رو بخریم حدود سه سال تمام تلویزیون ها رو آمار داشتم و بررسی میکردم (نه بررسی تیو خونه، مغازه به مغازه) اما هربار به دلیلی خرید عقب می افتاد؛ که نهایتا این سامسونگ رو 2.5 خریدیم، البته من باز نظرم روی سونی بود اما سونی باید 3.5 هزینه میکردیم.
    پلاسما و ال سی دی هرکدوم مصارف و مزیت های خودشون رو دارن. به طور کلی برای اینچ های بالای 50 پلاسما نسبتا بهتره، و برای کمتر از 50 ال سی دی نسبتا بهتره. (دقت کنید که گفتم نسبتا، چون باید ببینید مصرف و انتظارات شما چیه).
    درمورد اینکه میگم کنتراست رو چشمی باید تجربه کرد باید بگم دلیلش اینه که تیو خود پلاسماها یا ال سی دی ها؛ سامسونگ با یه معیار و ال جی با یه معیار و هر کمپانی با معیار خاص خودش کنتراست رو می سنجه. نمیگم این معیار ها از هم دور هستن ولی این اعداد قابل اطمینان نیستن و حرفی که دوستمون چند پست قبل تر زد رو باید بگم که:
    "این اعداد رو بزارید کنار"
    اینها صرفا یه عدد هستن، شما حاضرید بخاطر عدد میلیونی پول بدید؟!

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

جناب t_tanhayam منظور شما از ابری شدن چیه؟ همون سایه دار شدن تصویر هست یا چیز دیگه؟

حـــــرفـه ای poonel's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

12

جناب t_tanhayam منظور شما از ابری شدن چیه؟ همون سایه دار شدن تصویر هست یا چیز دیگه؟
    ابری شدن اینه عزیز ولی خب برای بعضی مدلهای با کیفیت تر کمتر از اینه :

10. 4 کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

12

من هرجور تصویری رو بگید تست کردم. دیگه از فوتبال و رانندگی سریعتر نداریم!
    مدل دقیق رو بهتون دادم، اگه مشخصاتش رو یمخوندید متوجه میشدید، 100هرتز هستش، تازه اون موقع سونی ال سی دی های سری Xش 200هرتز بودن. پس به هیچ وجه نمیتونین بگین توی refresh rate تلویزیون های LCD یا LED کم دارن و عقب هستن. موقع بازی های رانندگی خیلی سخته تیو این تلویزیون، چون فریم های خیلی زیادتری میبینی و حس میکنی ماشین میلیمتر میلیمتر چپ میره یا راست.
    اما درمورد کنتراست هم باید بگم هیچوقت هیچوقت شما نمیتونید کنتراست رو با اعدادشون قیاس کنید. شاید باورتون نشه ولی قبل اینکه این سامسونگ رو بخریم حدود سه سال تمام تلویزیون ها رو آمار داشتم و بررسی میکردم (نه بررسی تیو خونه، مغازه به مغازه) اما هربار به دلیلی خرید عقب می افتاد؛ که نهایتا این سامسونگ رو 2.5 خریدیم، البته من باز نظرم روی سونی بود اما سونی باید 3.5 هزینه میکردیم.
    پلاسما و ال سی دی هرکدوم مصارف و مزیت های خودشون رو دارن. به طور کلی برای اینچ های بالای 50 پلاسما نسبتا بهتره، و برای کمتر از 50 ال سی دی نسبتا بهتره. (دقت کنید که گفتم نسبتا، چون باید ببینید مصرف و انتظارات شما چیه).
    درمورد اینکه میگم کنتراست رو چشمی باید تجربه کرد باید بگم دلیلش اینه که تیو خود پلاسماها یا ال سی دی ها؛ سامسونگ با یه معیار و ال جی با یه معیار و هر کمپانی با معیار خاص خودش کنتراست رو می سنجه. نمیگم این معیار ها از هم دور هستن ولی این اعداد قابل اطمینان نیستن و حرفی که دوستمون چند پست قبل تر زد رو باید بگم که:
    "این اعداد رو بزارید کنار"
    اینها صرفا یه عدد هستن، شما حاضرید بخاطر عدد میلیونی پول بدید؟!
    عزیز پلاسماها در مد سینما 600Hz هستند. البته ملاک من عدد 600 نیست. خودت با چشم قضاوت کن.

عزیز تو کنتراست به هیچ عنوان معیار من عدد نیست و نبوده، بلکه چشمه. عددها بیشتر جنبه تبلیغات داره.

آخر فروم باز siamak_mu's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

ابری شدن اینه عزیز ولی خب برای بعضی مدلهای با کیفیت تر کمتر از اینه :

اوه چه وحشتناک پس یه جورایی نظرم از NX710 یا HX800 برگشت... خب مطمئناً سونی به این شدت نوردهی گوشه ها خراب نیست ولی بازم دلمو زد! وقتی اعصاب خورد کن میشه که داری فیلم میبینی نوار سیاهه بالا و پایین صفحه در گوشه ها کاملاً مشکی نشن

local dimming با Micro Dimming چه فرقی داره؟ (Micro Dimming رو توی سری D سامسونگ دیدم نوشته) کدوم بهتره؟

مرسی.

13. این کاربر از siamak_mu بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

تاريخ عضويت
    Mar 2008
    محل سكونت
    زیـر خـط فـقـر

12

اوه چه وحشتناک پس یه جورایی نظرم از NX710 یا HX800 برگشت... خب مطمئناً سونی به این شدت نوردهی گوشه ها خراب نیست ولی بازم دلمو زد! وقتی اعصاب خورد کن میشه که داری فیلم میبینی نوار سیاهه بالا و پایین صفحه در گوشه ها کاملاً مشکی نشن

local dimming با Micro Dimming چه فرقی داره؟ (Micro Dimming رو توی سری D سامسونگ دیدم نوشته) کدوم بهتره؟

مرسی.
    دقت نوردهی در Micro dimming بهتره. سایت Cnet اینطور گفته.
    کد:
    Last edited by poonel; 02-04-2011 at 01:38.

15. 3 کاربر از poonel بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •