تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 454 از 607 اولاول ... 354404444450451452453454455456457458464504554 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,531 به 4,540 از 6066

نام تاپيک: Microsoft Flight Simulator X

پروفشنال babak_deghat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Mar 2007
    محل سكونت
    شــیــر ا ز

پيش فرض

پرواز نيويورك – تهران بلندترين پرواز مسافري جهان در زمان خود

هنگامي كه اولين پرواز شركت هواپيمايي ايران اير در سال 1976 (سه سال قبل از انقلاب) از فرودگاه بين المللي مهرآباد تهران بسوي نيويورك به پرواز در آمد افتخاري تاريخي نيز بنام شركت هواپيمايي ملي ايران به ثبت رسيد. اين پرواز بلندترين پرواز غير تجاري بدون توقف در دنيا بود كه تا آن زمان انجام مي شد و خيلي زود تبديل به سمبلي از عزم و بلندپروازيهايي ملتي شد كه با اميد به آينده در قلب هاي جوانانش, با چنان سرعتي بي همتا به پيش مي تاخت كه حسادت همه ملل منطقه را بر مي انگيخت.

در واقع ايده ساخت هواپيماي بوئينگ 747 اس پي به خاطر پرواز تهران- نيويورك ايران اير مطرح شد كه در زمان شروع (سال 1976) بلندترين پرواز غير تجاري در دنيا به حساب مي آمد.

پس از آن اولين سفارش بوينگ ۷۴۷-100 بي در ماه ژوئن سال 1978 از سوي شركت هواپيمايي ايران اير تسليم شركت هواپيماسازي بوئينگ گرديد و در ماه اوت سال 1979 اولين هواپيماي بوينگ ۷۴۷-100 بي براي ايران اير ساخته شد (منبع: اطلاعات شركت بوئينگ / دانشنامه ويكي پديا).

شركت هواپيمايي ايران اير, در ايراني كه دست دوستي اش به سوي همه ملل جهان دراز بود, در مدت زمان كوتاهي موفق شد تا بعنوان يك شركت هواپيمايي مدرن, امن و بلند پرواز به چنان پرستيژ و موقعيت بين المللي برجسته اي دست يابد كه حتي تصور آن براي مقامات حمل و نقل هوايي كشورهاي عربي حاشيه خليجه فارس نيز دور از ذهن بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال هوش ! هر کی گفت نفر اول از سمت چپ کیه ؟؟؟

2. 2 کاربر از babak_deghat بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز hamed30's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    mashhad

پيش فرض

پرواز نيويورك – تهران بلندترين پرواز مسافري جهان در زمان خود

هنگامي كه اولين پرواز شركت هواپيمايي ايران اير در سال 1976 (سه سال قبل از انقلاب) از فرودگاه بين المللي مهرآباد تهران بسوي نيويورك به پرواز در آمد افتخاري تاريخي نيز بنام شركت هواپيمايي ملي ايران به ثبت رسيد. اين پرواز بلندترين پرواز غير تجاري بدون توقف در دنيا بود كه تا آن زمان انجام مي شد و خيلي زود تبديل به سمبلي از عزم و بلندپروازيهايي ملتي شد كه با اميد به آينده در قلب هاي جوانانش, با چنان سرعتي بي همتا به پيش مي تاخت كه حسادت همه ملل منطقه را بر مي انگيخت.

در واقع ايده ساخت هواپيماي بوئينگ 747 اس پي به خاطر پرواز تهران- نيويورك ايران اير مطرح شد كه در زمان شروع (سال 1976) بلندترين پرواز غير تجاري در دنيا به حساب مي آمد.

پس از آن اولين سفارش بوينگ ۷۴۷-100 بي در ماه ژوئن سال 1978 از سوي شركت هواپيمايي ايران اير تسليم شركت هواپيماسازي بوئينگ گرديد و در ماه اوت سال 1979 اولين هواپيماي بوينگ ۷۴۷-100 بي براي ايران اير ساخته شد (منبع: اطلاعات شركت بوئينگ / دانشنامه ويكي پديا).

شركت هواپيمايي ايران اير, در ايراني كه دست دوستي اش به سوي همه ملل جهان دراز بود, در مدت زمان كوتاهي موفق شد تا بعنوان يك شركت هواپيمايي مدرن, امن و بلند پرواز به چنان پرستيژ و موقعيت بين المللي برجسته اي دست يابد كه حتي تصور آن براي مقامات حمل و نقل هوايي كشورهاي عربي حاشيه خليجه فارس نيز دور از ذهن بود.

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یه سوال هوش ! هر کی گفت نفر اول از سمت چپ کیه ؟؟؟
    الیزابت تیلور (elizabeth taylor) هنرپیشه .نفر بعدی هم اردشیر زاهدی سفیر شاهنشاهی ایران در واشنگتن دو نفر بعدی مهمانداران ایران ایر وآخری منوچهر گودرزی سرکنسول ایران در نیویورک
    راستی دیشب گواهینامه سولو (first solo flight)روگرفتم
    Last edited by hamed30; 11-01-2011 at 11:02.

4. 3 کاربر از hamed30 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال grand theft auto's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

727 ای که سقوط کرد EP-IRP بود.خیلی جالبه که یه سال قبل سوار همون هواپیما شده بودم کلی عکس هم گرفتم!
    قبلا هم عکس 727 IRP آواتارم بود.

6. 2 کاربر از grand theft auto بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت
    تهران،عباس آباد! فعالیت فعلی: Moderating Profile

پيش فرض

پس خدا خیلی دوست داشته
    واقعا مرگ و زندگی دست خداست

8. 2 کاربر از B.J.U بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت

پيش فرض

بچه ها من چند تا مشکل دارم

1-چرا از وقتی که سون نصب کردم دیگه خطوطی که نشون میده از کجا تاکسی کنیم(همون فلش های زرد) غیب شدن؟
    2-چرا بعضی وقت ها بازی یه دفعه کرش میکنه می پره بیرون؟
    3-چرا بعضی از هواپیما هایی که نصب کردم اصلا رنگ ندارن و سفید هستن؟حتی C130 که حجمش 600 مگ بود ولی چند تا 2-3 مگی کاملا رنگ داشتن

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

14

بچه‌ها امروز ساعت 7:45 شب یه بوئینگ 727 نزدیکی ارومیه سقوط کرد!
    امیدوارم تلفاتی نداشته باشه.
    میگن خلبان آماده فرود بوده و اینو به برج مراقبت هم اعلام کرده اما یه دفعه ارتفاع کم میکنه و سقوط میکنه. خوشبختانه منفجر نمیشه.
    سلام
    واقعا تاسف باره

کسی عکسی ازش نداره که تو صبح گرفته باشند؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2010
    محل سكونت

پيش فرض

آخه وقتی هواپیما ها برای 40 سال پیش هست و اورپا هم ورودش رو به خاکش ممنوع کرده و به ندرت برای تعمیرات فرستاده میشه چه انتظاری باید داشت؟
    در مورد عکس هم از شب دارم ولی از صبح ندارم

12. این کاربر از B.J.U بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه BraveKnight's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007

پيش فرض

آخه وقتی هواپیما ها برای 40 سال پیش هست و اورپا هم ورودش رو به خاکش ممنوع کرده و به ندرت برای تعمیرات فرستاده میشه چه انتظاری باید داشت؟
    در مورد عکس هم از شب دارم ولی از صبح ندارم
    جالب اینجاست که چه دل شیری هم دارن تو هر شرایط جوی این هواپیماها رو میپرونن!!!

14. این کاربر از BraveKnight بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ebicross's Avatar
    تاريخ عضويت
    Oct 2007
    محل سكونت
    مـشـهـد

پيش فرض

دوستان برای جلوگیری از قفل شدن تاپیک یا اخطار مدیرها بهتره فقط بحث های پیرامون شبیه ساز رو اینجا مطرح کنیم.
    میتونید با مدیرهای انجمن متفرقه هماهنگ کنید و یک تاپیک مخصوص بحث و تبادل نظر در مورد سقوطهای هواپیما و همچنین مدارک پرواز و کلاسهای پرواز که خیلی اینجا بحث میشه ایجاد کنید.
    فکر میکنم خیلی هم عالی باشه. پیشنهاد بدین حتما موافقت میکنند.

16. 3 کاربر از ebicross بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اگه نباشه جاش خالی می مونه cccc's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2005

پيش فرض

لینک های پست اول اکثرش دیگه کار نمیکنه!
    من نسخه عادی رو دان کردم ولی احساس میکنم خیلی چیزا رو اضافه داره در مقایسه با اون چیزی که شما در پست اول گفتین، مثلا فرودگاههای ایران رو داره فایلی که من دان کردم حدود 9 گیگه!! تعداد هواپیماهاش 20 تا هستش!!
    اگه Acceleration Edition کاملتره لطفا لینک مولتی لنگویچ ش رو بگذارید، اگه ازش لینک دارین
    ممنون

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •