تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 45 از 370 اولاول ... 354142434445464748495595145 ... آخرآخر
نمايش نتايج 441 به 450 از 3692

نام تاپيک: ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    ضمن تشکر از Vaiomanعزیز در صورت امکان قیمت وگارانتی لب تاپ محل خرید رو و اینکه شما برای چه کاری از آن استفاده میکنید و معمولا چقدر شارژ نگه میداردواحیانا مشکلاتی را که با آن داشتید را بفرمایید .ممنون

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

با سلام خدمت دوستان
    ضمن تشکر از Vaiomanعزیز در صورت امکان قیمت وگارانتی لب تاپ محل خرید رو و اینکه شما برای چه کاری از آن استفاده میکنید و معمولا چقدر شارژ نگه میداردواحیانا مشکلاتی را که با آن داشتید را بفرمایید .ممنون
    خواهش میکنم.
    من لپ تاپمو به قیمت 1.420.000 توسط یکی از دوستانم از گارانتی امرتات گرفتم.من معمولا باAuto CAD , Catia , Premiere کار میکنم و اهل گیم هم هستم.متاسفانه من باتریش رو تا حالا چک نکردم ولی دوستانی که چک کردن میگن با استفاده معمولی حدود 2.5 جواب میده.من که تا حالا مشکلی باهاش نداشتم فقط با WIN 7 64 bit مشکل داشتم که همون اول عوضش کردم.

اگه نباشه جاش خالی می مونه MH_FashisT's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    IiIiIiIiI IsatiS IiIiIiIiI اسم: هادی

پيش فرض

vaioman محترم.لطفا دوستان رو به اشتباه ننداز.هي نگو مال من LED داره.

بگو کيفيت تصوير صفحه نمايش PRO64JQ از N61JQ jx014v بهتره و الا جفتشون back light led هستن.

آخه يه صفحه نمايش FULL LED رزولوشنش بايد 1366X768 باشه؟؟؟

اگه اينجوريه پس حتما صفحه نمايش سري f سوني با رزولوشن 1920X1080 بايد فول در فول باشه!!!
    من فقط ثبت نام کردم به این موضوع جواب بدم.من خودم (متاسفانه) سری f سونیو دارمf113fx . ال سی دیش نه full hd نه واقعا به درد گیم میخوره.
    در کل اشتباه کرم

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

كسي نميدونه مدل asus N61ja رواز كجا ميتونم تهيه كنم؟ من خيلي دونباله اين مدل هستم.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

كسي نميدونه مدل asus N61ja رواز كجا ميتونم تهيه كنم؟ من خيلي دونباله اين مدل هستم.
    میشه بپرسم چرا JA ?

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Nov 2006

پيش فرض

چون هم قيمتش كمتر از jq هست و هم گرافيك خوبي داره.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

رنگش مشکی براق با خطوط خیلی کم رنگ قهوه ای تیره در اصل میشه گفت که کاملآ مشکیه.عکسهاشم تو اولین فرصت برات میزارم.
    ممنون
    منتظره عکساتم
    اخه تو سایتا قهوهای دیده میشه

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

backled فرقی با led نداره . دوستان رو لطفا به اشتباه نداز وایو جان
    Siavash4000 عزیز اینجا کسی قصد اشتباه انداختن و فریب دیگران رو نداره.من یک توضیح کامل در این ضمینه میدم ،فکر کنم تمام سوئتفاهم ها رفع بشه.در ضمن اگر تا حالا نظرات من باعث به اشتباه افتادن شما یا بقیه دوستان شده من از تمامی دوستان پوزش میطلبم.
    در تکنولژی LED Back-lit از لامپهای LED به جای لامپهای CCFL برای تولید نور استفاده میشه که هم باعث کمتر شدن مصرف انرژی در حدود 47 درصد و هم باعث بالاتر رفتن کنتراست در حدود 1.000.000:1 میشه.در این تکنولژی به دلیل گرانی کنترل هر LED بطور معمول از حدود 1000 لامپ برای تولید نور هماهنگ استفاده میشه که بسیار مقرون به صرفه است و الان بازار داغی هم داره.اما در تکنولژی LED Edge-lit(به زبان غیر فنی و عامیانه Full LED ) لامپهای LED در اطراف Perimeter جایگزین میشه که از میلیونها LED در موقعیت پیکسلها استفاده میشود که باعث کمتر شدن مصرف انرژی در حدود 20 در صد نسبت به تکنولژی LED Back-lit و بالاتر رفتن کنتراست به میزان 2.000.000:1 خواهد شد.البته این تکنولژی بسیار پر هزینه است(حدود 2.5 تا 3 برابر تولید یک صفحه نمایش با Back-lit هزینه در بر دارد)و هنوز ذر بازار فراگیر نشده است .همچنین شما برای اطلاعات بیشتر میتونی به لینک زیر مراجعه کنی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    Last edited by Vaioman; 08-05-2010 at 23:29.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

Siavash4000 عزیز اینجا کسی قصد اشتباه انداختن و فریب دیگران رو نداره.من یک توضیح کامل در این ضمینه میدم ،فکر کنم تمام سوئتفاهم ها بشه.در ضمن اگر تا حالا نظرات من باعث به اشتباه افتادن شما یا بقیه دوستان شده من از تمامی دوستان پوزش میطلبم.
    در تکنولژی LED Back-lit از لامپهای LED به جای لامپهای CCFL برای تولید نور استفاده میشه که هم باعث کمتر شدن مصرف انرژی در حدود 47 درصد و هم باعث بالاتر رفتن کنتراست در حدود 1.000.000:1 میشه.در این تکنولژی به دلیل گرانی کنترل هر LED بطور معمول از حدود 1000 لامپ برای تولید نور هماهنگ استفاده میشه که بسیار مقرون به صرفه است و الان بازار داغی هم داره.اما در تکنولژی LED Edge-lit(به زبان غیر فنی و عامیانه Full LED ) لامپهای LED در اطراف Perimeter جایگزین میشه که از میلیونها LED در موقعیت پیکسلها استفاده میشود که باعث کمتر شدن مصرف انرژی در حدود 20 در صد نسبت به تکنولژی LED Back-lit و بالاتر رفتن کنتراست به میزان 2.000.000:1 خواهد شد.البته این تکنولژی بسیار پر هزینه است(حدود 2.5 تا 3 برابر تولید یک صفحه نمایش با Back-lit هزینه در بر دارد)و هنوز ذر بازار فراگیر نشده است .همچنین شما برای اطلاعات بیشتر میتونی به لینک زیر مراجعه کنی:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    من که گرفتم
    ممنون vaioman
    راستی اسمت چیه داداش؟
    منتظر عکساتما

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

چون هم قيمتش كمتر از jq هست و هم گرافيك خوبي داره.
    تا جایی که من تحقیق کردم این لپ تاپ فقط سفارش چین و الان هم تو بازار ایران نیست.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:44 PM ----------

من که گرفتم
    ممنون vaioman
    راستی اسمت چیه داداش؟
    منتظر عکساتما
    اسممو می خوای چی کار مگه همون Vaioman چشه.در ضمن فعلآ لینک عکس سایت قطع شده به محض وصل شدن عکسهارو میزارم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •