تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 449 از 903 اولاول ... 349399439445446447448449450451452453459499549 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,481 به 4,490 از 9030

نام تاپيک: عیب یابی و تعمیر خودرو

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من ماشینم زمانی که کولر ماشین رو روشن میکتم بلافاصله یه صدای جیغ از داخل کاپوت میاد و (فکر کنم از تسمه باشه ) و زمانی که اول حرکت باشه یعنی زمانی که کلاچ رو ازاد کنی برا حرکت بازم این صدا میاد چطور میتونم حلش کنم

یه سوال دگه هر زمانی که استارت میزنم در زمان استارت دور موتور تا 2500 میره چکارش کنم
    و زمانی که ماشین روشنه دور موتر خود به خود بالا و پایین میره
    راه حلش چیه ماشینم 132 است

داره خودمونی میشه mha69's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2013

پيش فرض

این اتفاق در بورد اون میوفته که کلیدها جابجا عمل کرده و یا فعال میمونن
    فکر کنم چند ساعت بیرون از ماشین بذاریدش مثلن یک روز اگه باز نشد در تاپیک مخصوص خودش بپرسید و بعد از اون به سوی نمایندگی رهسپار شید
    ممنون این کارو میکنم خبرشو میدم.راستی تاپیک مخصوصش کجاست؟!

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام دوستان
    من ماشینم زمانی که کولر ماشین رو روشن میکتم بلافاصله یه صدای جیغ از داخل کاپوت میاد و (فکر کنم از تسمه باشه ) و زمانی که اول حرکت باشه یعنی زمانی که کلاچ رو ازاد کنی برا حرکت بازم این صدا میاد چطور میتونم حلش کنم

یه سوال دگه هر زمانی که استارت میزنم در زمان استارت دور موتور تا 2500 میره چکارش کنم
    سلام.درست حدس زدی صدا از تسمه هست.علت ممکنه از شل بودن تسمه یا مستهلک شدنش باشه چون با روشن شدن کولر فشار زیادی رو دینام میاد.شاید هم تسمه کولر شل شده باشه.با دست میشه این موضوع رو بررسی کنی.در مورد سوال دوم ممکنه مشکل از استپر موتور ویا کل سیستم دریچه گاز باشه.استپر احتمال بیشتری داره.

4. این کاربر از محمد داود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyyesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

سلام

405 مدل 92 5500 کارکرد

رو سرعت گیرا ی که با اسفالت درست کردن که میری یه صدایه جیر جیر کمکایه جلو میدن ( درست مثل وقتی که لولای درو روغن کاری نکنی صدایه جیر جیر میده ) ماله چیشه ؟

کمکایه عقب هم وقتی در صندوق عقبو باز میکنی با دست و تمام وزن بدن خودمو 90 کیلو میزارم روش میره پایین و میاد بالا اونم همچین صدایی میده ولی کمتر

اینا یعنی چی ؟ این صداها ماله چیه ؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Feb 2013

پيش فرض

سلام

405 مدل 92 5500 کارکرد

رو سرعت گیرا ی که با اسفالت درست کردن که میری یه صدایه جیر جیر کمکایه جلو میدن ( درست مثل وقتی که لولای درو روغن کاری نکنی صدایه جیر جیر میده ) ماله چیشه ؟

کمکایه عقب هم وقتی در صندوق عقبو باز میکنی با دست و تمام وزن بدن خودمو 90 کیلو میزارم روش میره پایین و میاد بالا اونم همچین صدایی میده ولی کمتر

سلام.فکر کنم دست چینی ها تو کار بوده.مشکوک میزنه.به تعمیرکار مجرب مراجعه کن و پس از پیدا کردن علت جهت رفع مشکل به نمایندگی یک سری بزن.

7. این کاربر از محمد داود بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

سلام دوستان

در مورد سوال اولتون تسمه ها هست
    یا تسمه موتور هست که با سفت شدن دینام صدا میده یا تسمه کولر هست یا ترکیبی از هر دو
    در مورد پراید این مشکل بسیار شایع هست و بیشتر هم به کیفیت تسمه ها مربوط میشه
    در مورد سوال دوم یا از استپر هست یا یک بخشی در قسمت intake (شامل دریچه گاز ، منیفولد و متعلقات ) نشتی داره و هوا میکشه داخل

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام دوستان

درود
    اینکه وقتی کولر روشنه صدای جیغ میاد از تسمه کولره ولی اگه وقتی ماشین سرده هم میاد تسمه دینام به علت گرمی و سردی هوا و جنس تسمه و پولی که احتمالن با تنظیم درست میشه اگه نه تسمه رو عوض کنید و سعی کنید دقیقا سایز از نظر پهنا با استاندارش یکی باشه و اینکه بهتره تسمه آجدار مرغوب بگیرید.اگه ماشینتون هیدرولیک فرمان نداره با روشن کردن چراغ هاو نور بالا در زمان سرد بودن ماشین بیشتر خوشو نشون میده ولی رسیدگی کنید بهتره که به جز صدا و خراب شدن تسمه و پولی مشکلات دیگه ای رو به بار میاره
    در مورد بالا پایین شدن دور موتور اولین احتمال به استپر موتور بر می گرده که با چک و تمیز کردن و بعد از اون با تعویض با فقط جنس مرغوب ! درست میشه با دستگاه چک کنید و استپر کهنه خودتونو نگه دارید چون بعضیوقتا جنس جدید بازار از اون بدتره

ناظر بخش فنی و تخصصی انجمن اتومبیل kasra2002's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2007

پيش فرض

سلام

405 مدل 92 5500 کارکرد

دوست عزیز
    مساله ای که هست کم کار کردن ماشین و باصطلاح خوابیدن این مشکل رو بوجود میاره در اثر رطوبت و گل و لای قسمت های سیستم تعلیق خشک شده و به صدا میوفتند خیلی از جاهای ماشین میتونه باشه ولی برای عقب 405 بیشتر اون لولایی اکسل که اسم های مختلفی صداش میزنند و برای جلو اگه جاهای دم دست که ظاهری میبینند درست باشه یه قطعه هست که کمتر تعمیرکاری به سراغش میره چون دردسر تعویض داره و بیشترین صدای جیرجیر در درون کابین از اونه و جاش پشت موتوره

11. این کاربر از kasra2002 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه poyyesh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2012

پيش فرض

دوست عزیز
    مساله ای که هست کم کار کردن ماشین و باصطلاح خوابیدن این مشکل رو بوجود میاره در اثر رطوبت و گل و لای قسمت های سیستم تعلیق خشک شده و به صدا میوفتند خیلی از جاهای ماشین میتونه باشه ولی برای عقب 405 بیشتر اون لولایی اکسل که اسم های مختلفی صداش میزنند و برای جلو اگه جاهای دم دست که ظاهری میبینند درست باشه یه قطعه هست که کمتر تعمیرکاری به سراغش میره چون دردسر تعویض داره و بیشترین صدای جیرجیر در درون کابین از اونه و جاش پشت موتوره

ممنون عزیز خودم هم دقیقا به این مورد شک داشتم ولی گفتم شاید این نباشه که شما با استفاده از تجربه ت تصدیق کردی ماشین همیشه تو پارکینگه فقط وقتایی که مسافرت میریم که اون هم اکثرا تا بستونه

به نظرت اون قسمتا رو که میشه دید و روغن کاری کنم ماشین مشکلی نداره اصلا ومثله روز اولشه صدایه موتور خلاصه عجیب عالی کار میکنه نمیخوام ببرم تعمیر گاه البته اون صداهم فقط یه راننده حساس متوجه میشه چند نفر راننگی کردن متوجه نشدن اصلا صداش کمه

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2013

پيش فرض

سلام من ماشینم 132 است سپر طرف راننده افتاده نزدیک به 2 سانت فاصله برداشته چطوری درستش کنم

فرستاده شده از LT26wِ من با Tapatalk

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 2 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •