تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 442 از 451 اولاول ... 342392432438439440441442443444445446 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,411 به 4,420 از 4506

نام تاپيک: کلوپ Asus N61JQ

کاربر فعال انجمن های سخت افزار و لپ تاپ afshin b's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دوستان میشه دمای حالت بیکار و حالت کار ی cpu و gpu قرار بدید ؟ ممنون
    دمای cpu من در حالت عادی بین 58 تا 60 هست. gpu هم یکم کمتر.

2. این کاربر از afshin b بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز mohsenjxj's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام به دوستان تاپیک ، بچه ها من اگه بخوام لب تابمو بفروشم الان از من چند میخرن یا چند بخرن خوبه؟ لب تاب سالم و از نظر ظاهری کاملا تمیز عین روز اولش باطریشم سالم هست و خوب شارژ نگهمیداره.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلام به دوستان تاپیک ، بچه ها من اگه بخوام لب تابمو بفروشم الان از من چند میخرن یا چند بخرن خوبه؟ لب تاب سالم و از نظر ظاهری کاملا تمیز عین روز اولش باطریشم سالم هست و خوب شارژ نگهمیداره.
    سلام
    فکر کنم کمش 1400-1500 بدی خوبه.

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

سلام
    فکر کنم کمش 1400-1500 بدی خوبه.
    افشین جان بنظرت خیلی قیمت را پایین نگفتی؟
    الان اگه بخوای با همین امکانات یه لب تاب نو ایسوس بخری حداقل باید 3 تومن پول بدی ، اونوقت ما اگه بخوای 30 درصد هم بخاطر دست دومی (اگه درحد نو باشه که دیگه هیچ) لب تاب از قیمتش کم کنیم تقریبا میشه 2 تومن.

آخر فروم باز hasanoooooooo's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    شیراز

پيش فرض

افشین جان بنظرت خیلی قیمت را پایین نگفتی؟
    الان اگه بخوای با همین امکانات یه لب تاب نو ایسوس بخری حداقل باید 3 تومن پول بدی ، اونوقت ما اگه بخوای 30 درصد هم بخاطر دست دومی (اگه درحد نو باشه که دیگه هیچ) لب تاب از قیمتش کم کنیم تقریبا میشه 2 تومن.
    نه داداش 2 تومن ارزش نداره.. همین الان با 2 تومن یه i5 میدن که قدرتش از i7 نسل اول که مال شما باشه بیشتره.... و گرافیک هم بازم 10 20 درصد بهتر... و هم اینکه نو هست و..... خلاصه بنظرم 1500 اگه بخره سود هم کردید
    اون لپتاپی که شما میگی 3 تومن مثلا lenovo y510p که حدود 3500 هست میشه بگی از هر نظر 40 درصد کم کم نسبت به دستگاه شما کلا بهتر شده... و نظر منو هم بخوای نگه داری دستگاه رو بنظرم ضرر نمیکنی... با این وضعیت دلار ..و.... الان بفروشی ضرر کردی
    Last edited by hasanoooooooo; 10-11-2013 at 21:50.

7. 2 کاربر از hasanoooooooo بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام
    من از همین مدل لپ تاپ دارم ولی وب کمش ارور میده چند وقت میخوام درست کنم نمیشه...خواهش میکنم راهنمای کنید

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

نه داداش 2 تومن ارزش نداره.. همین الان با 2 تومن یه i5 میدن که قدرتش از i7 نسل اول که مال شما باشه بیشتره.... و گرافیک هم بازم 10 20 درصد بهتر... و هم اینکه نو هست و..... خلاصه بنظرم 1500 اگه بخره سود هم کردید
    اون لپتاپی که شما میگی 3 تومن مثلا lenovo y510p که حدود 3500 هست میشه بگی از هر نظر 40 درصد کم کم نسبت به دستگاه شما کلا بهتر شده... و نظر منو هم بخوای نگه داری دستگاه رو بنظرم ضرر نمیکنی... با این وضعیت دلار ..و.... الان بفروشی ضرر کردی
    سلا بر hasanoooooooo عزیز ، رفیق کجا بودی این همه مدت پیدات نبود تو این تاپیک مخصوصا از اون وقتی که یه بحث گوچیکی بینمون پیش اومد یادم نبود دقیقا درمورد چی بود فکر کنم درمورد همین لب تاب بود. به هر حال ممنونم از راهنماییت ولی باید بگم لب تاب بنده بلوری هم رایت میکنه و در حد نو نگرش داشتم و این خودش ارزش لب تاب را میبره بالا و نظر من اینه که کمتر از 2 تومن نفروشمش چون با این تفاوت نمیتونم یه لب تاب بهتر و قویتر پیدا کنم و باید هزینه زیادی کنم.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

سلا بر hasanoooooooo عزیز ، رفیق کجا بودی این همه مدت پیدات نبود تو این تاپیک مخصوصا از اون وقتی که یه بحث گوچیکی بینمون پیش اومد یادم نبود دقیقا درمورد چی بود فکر کنم درمورد همین لب تاب بود. به هر حال ممنونم از راهنماییت ولی باید بگم لب تاب بنده بلوری هم رایت میکنه و در حد نو نگرش داشتم و این خودش ارزش لب تاب را میبره بالا و نظر من اینه که کمتر از 2 تومن نفروشمش چون با این تفاوت نمیتونم یه لب تاب بهتر و قویتر پیدا کنم و باید هزینه زیادی کنم.
    شما اگه توانایی فروشش به این قیمت رو دارین حتما این کارو بکنین. اما مسئله اینه که ارزش این لپتاپ اینقدر نیست و کسی به این قیمت نمیخردش مگر اینکه کم اطلاع باشه.
    به هر حال اگه این قیمت ها مشتری داشتی بگو شاد ما هم فروختیم

تاريخ عضويت
    Aug 2010
    محل سكونت
    www.afsaran.ir

پيش فرض

شما اگه توانایی فروشش به این قیمت رو دارین حتما این کارو بکنین. اما مسئله اینه که ارزش این لپتاپ اینقدر نیست و کسی به این قیمت نمیخردش مگر اینکه کم اطلاع باشه.
    به هر حال اگه این قیمت ها مشتری داشتی بگو شاد ما هم فروختیم
    دوست عزیز نزن سر مال آخه با قیمت 2 تومن هم تو این زمونه نمیشه با همین مشخصات لب تاب گرفت. مگه من دیوونم بیام کمتر از این بفروشم و خودم بمونم. خب همین سالمه نگرش میدارم.

تاريخ عضويت
    Aug 2009
    محل سكونت
    ساری

پيش فرض

دوست عزیز نزن سر مال آخه با قیمت 2 تومن هم تو این زمونه نمیشه با همین مشخصات لب تاب گرفت. مگه من دیوونم بیام کمتر از این بفروشم و خودم بمونم. خب همین سالمه نگرش میدارم.
    حتما شما هر کار دوست دارین میتونن انجام بدین. من فقط نظرم رو میگم.
    اینکه شما بیاین کمتر از این بفروشین و توش بمونین که نشد استدلال. من با 2.100 لپتاپ لنوو (Z500 (i5/6GB/GT 740m/1TB که از همه نظر از این لپتاپ ما بهتره رو پیشنهاد میکنم. آخه کی میاد 2 تومن پول لپتاپ سه ساله ی ما بده در حالی که با 2.100 میتونه یک z500 نو و قدرتمند بخره.
    بازم امیدوارم خوب بفروشینش

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •