تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 44 از 720 اولاول ... 344041424344454647485494144544 ... آخرآخر
نمايش نتايج 431 به 440 از 7197

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی تلویزیونهای پاناسونیک LED/LCD/Plasma

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

حواسم نبود کارت مغازه رو گرفته بودم الان زنگ زدم راجع به گارانتی سوال کردم گفتن: " 15 ماه گارانتی و 15 سال ضمانت بانیان داره"

با سلام، مطمئنی گفته ضمانت بانیان داره، آخرین خبر اینکه شرکت بانیان گفته به دلیل نوسان قیمت دلار زمان توزیع محصولات جدید معمول نیست. به هر حال لطفا شماره تلفن فروشگاه را برایم بفرست ( پ خ ). با تشکر

حـــــرفـه ای *Alucard*'s Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2009
    محل سكونت
    A Town Called Hypocrisy

پيش فرض

با سلام، مطمئنی گفته ضمانت بانیان داره، آخرین خبر اینکه شرکت بانیان گفته به دلیل نوسان قیمت دلار زمان توزیع محصولات جدید معمول نیست. به هر حال لطفا شماره تلفن فروشگاه را برایم بفرست ( پ خ ). با تشکر
    سلام
    بله دوست عزیز مطمئنم که گفت گارانتی بانیان هست شماره تلفن رو برای شما میفرستم شما هم استعلام کن.
    Last edited by *Alucard*; 28-09-2010 at 15:51.

3. این کاربر از *Alucard* بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز
    تاريخ عضويت
    Sep 2010

پيش فرض

منم بالاخره چشمم به جمال این جناب وی بیست روشن شد.
    این نمایندگی های پاناسونیک اکپرا یا تی وی هاشون خاموشه یا اینکه همش روشن نیست، ولی تو یکی از اونا که همش روشن بود دیدم یه تی وی غیر مشکی کنار یه ال سی دی و یه پلاسمای دیگه س و از اونجا که عکسشو دیده بودم از فروشنده پرسیدم که گفت این وی بیسته، بغلیش یو بیست یا یه همچین چیزی.
    به نظرم صفحه ی تی وی بیشتر طوسی پر رنگ اومد تا مشکی اون یو بیسته و اون یکی پلاسما که به نظرم فول اچ دی هم نبودن تصورشون مشکی غلیظ تر و رنگهای روشن و براق تری داشتتد ولی وی بیست تصویر سرد تر و کمی مات تر و البته با کیفیت و طبیعی تری داشت، نظر شخصی من اینه که بالای 1.5 پول برای این تی وی و یا پلاسما 42 اینچ دادن اشتباه است.

5. 3 کاربر از Artam01 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

سلام . alucard جان اگه امکان داره شماره رو واسه من هم پ خ بدید.
    راستی تو تهران هم v20s گیر میاد؟

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Oct 2009

پيش فرض

منم بالاخره چشمم به جمال این جناب وی بیست روشن شد.
    این نمایندگی های پاناسونیک اکپرا یا تی وی هاشون خاموشه یا اینکه همش روشن نیست، ولی تو یکی از اونا که همش روشن بود دیدم یه تی وی غیر مشکی کنار یه ال سی دی و یه پلاسمای دیگه س و از اونجا که عکسشو دیده بودم از فروشنده پرسیدم که گفت این وی بیسته، بغلیش یو بیست یا یه همچین چیزی.
    به نظرم صفحه ی تی وی بیشتر طوسی پر رنگ اومد تا مشکی اون یو بیسته و اون یکی پلاسما که به نظرم فول اچ دی هم نبودن تصورشون مشکی غلیظ تر و رنگهای روشن و براق تری داشتتد ولی وی بیست تصویر سرد تر و کمی مات تر و البته با کیفیت و طبیعی تری داشت، نظر شخصی من اینه که بالای 1.5 پول برای این تی وی و یا پلاسما 42 اینچ دادن اشتباه است.
    سلام: دوست عزیز البته من شرایط محیط از جمله نور ومحل قرار گرفتن و مهمتر از اون تنظیمات v20 را نمیدونم ولی این برداشت شما با تمام بررسی هایی که از این پنل در سایتهای معتبر دیدم بخصوص در مورد تولید رنگ مشکی و کیفیت رنگ متفاوت هست .باضافه اینکه شخصا کارایی های این مدل در خانه را هم دیدم . باید دید که سایر دوستان چه نظری دارند . در مورد قیمت با شما موافقم.

8. 5 کاربر از s.hossein45 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه love021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من وی بیستو کنار چندتا دیگه پلاسما دیدم جالبه که از همشون براقتر و رنگاشم گرمتر بود.
    این رنگ طوسی روی صفحه v20 به خاطر مواد ضد انعکاسه روشه و تو نور اتاق وقتی تی وی روشن باشه کاملا مشکی میشه چون مقدار رنگ مشکی به مقدار نور پیکسلا ربط داره که تو پلاما کاملا رنگ مشکی نشون میده ولی تو ال سی دی یا ال ای دی همیشه به آبی میزنه.
    در کل به نظر من پول واسه ال سی دیای بی خود سامسونگ و سونی دادن بدترین کار ممکنه حتی 500 هزار تومن چون مشکی نمایش نمیدن زاویه دیدشون هنوز خیلی مشکل داره فقط باید بشینی جلوش هنوزم که هنوزه موقع فوتبال دیدن بلوری میشن کلا ال سی دی رنگاشونم در هر حالی غیر طبیعی و مصنوعیه.

10. 3 کاربر از love021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه love021's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jul 2010

پيش فرض

من توصیه میکنم به جای پولی که برای قیمتای مسخره سونی و سامسونگ میدین تا یه شبه تلویزیون بخرین برین یه تلویزیون واقعی بخرین.

12. 2 کاربر از love021 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Jan 2009

پيش فرض

سلام
    بله دوست عزیز مطمئنم که گفت گارانتی بانیان هست شماره تلفن رو برای شما میفرستم شما هم استعلام کن.

باسلام خدمت همه دوستان عزیز،
    من هم از فروشگاه و هم از شرکت بانیان استعلام کردم این موضوع درست است ضمانت بانیان دارد. گویا شرکت بانیان به دو نمایندگی بزرگ خود در هفته جاری چند دستگاه داده ولی به علت تغییر قیمت دلار توزیع را متوقف کرده تا ثبات قیمت دلار( تا هفته آینده ). شاید می خواهد قیمت را افزایش دهد.
    به هر حال،چند سئوال داشتم لطفآ جواب دهید
    1 - قیمت پلاسمای V20 با گارانتی 1830 و بدون گارانتی با حمل 1400 آیا این اختلاف قیمت برای گارانتی می ارزد؟
    2 - پلاسمای های غیر گارانتی V20s و V20r ساخت یا مونتاژ کدام کشور است ؟ آیا این موضوع درست است که این تلویزیون ها مونتاژ یا ساخت چین است ؟
    3 - من قصد خرید V20 ، پنجاه اینچ را داشتم آیا اختلاف قیمت در حدود 1200 با 42 اینچ ارزش دارد؟
    Last edited by سیدمرتضی; 29-09-2010 at 07:34.

اگه نباشه جاش خالی می مونه koh's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2008

پيش فرض

سلام
    دوستان آیا VT20 هم در فروشگاه موجود بود؟ قیمت؟
    ممنون

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jun 2009

پيش فرض

باسلام خدمت همه دوستان عزیز،
    من هم از فروشگاه و هم از شرکت بانیان استعلام کردم این موضوع درست است ضمانت بانیان دارد. گویا شرکت بانیان به دو نمایندگی بزرگ خود در هفته جاری چند دستگاه داده ولی به علت تغییر قیمت دلار توزیع را متوقف کرده تا ثبات قیمت دلار( تا هفته آینده ). شاید می خواهد قیمت را افزایش دهد.
    به هر حال،چند سئوال داشتم لطفآ جواب دهید
    1 - قیمت پلاسمای V20 با گارانتی 1830 و بدون گارانتی با حمل 1400 آیا این اختلاف قیمت برای گارانتی می ارزد؟
    2 - پلاسمای های غیر گارانتی V20s و V20r ساخت یا مونتاژ کدام کشور است ؟ آیا این موضوع درست است که این تلویزیون ها مونتاژ یا ساخت چین است ؟
    3 - من قصد خرید V20 ، پنجاه اینچ را داشتم آیا اختلاف قیمت در حدود 1200 با 42 اینچ ارزش دارد؟
    سلام دوست عزیز :
    1-اینکه میارزه یا نمیارزه رو شما و درواقع نظر خریداره که تعیین کننده س . اما خب با توجه به کیفیت ساخت خیلی عالی و پنل ژاپن این دستگاه فکر نمیکنم به این زودیا طوریش بشه . من 1 ماه و 3 روزه که دارمش . هر روز علاقه م بهش بهش بیشتر میشه خصوصا وقتی با نزدیکترین رقیبش یعنی LX8500 الجی مقایسش میکنم و میبینم که من کمتر از نصف قیمت اون تی وی رو پرداخت کردم و کیفیت بسیار بالاتری از اون رو دارمش .
    2- پنل ساخت ژاپن ( پشت دستگاه دقیقا این رو نوشته ) و مونتاژ سنگاپوره . اونوقت چین این وسط چیکاره س ؟!!!
    3- این سایز 42 برای فاصله 3 الی 4 متری عالی جواب میده ولی اگه فاصله تون بیشتره همون 50 بهتره و اختلافی که گفتین هم طبیعیه .
    سپاس

16. 3 کاربر از amirvania بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 5 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 5 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •