تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 438 از 543 اولاول ... 338388428434435436437438439440441442448488538 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,371 به 4,380 از 5429

نام تاپيک: اینترنت بر بستر فیبر نوری FTTH مخابرات، تانوما

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

قبلا هر سرعتی تو اسپید تست داشتم همونو تو دانلود هم میگرفتم .مثلا تو اسپید تست ۲۲۰مگابیت میانگین سرعتم بود تو دانلو حداقل ۲۲ حداکثر ۲۶ مگابایت سرعتم بود. اما الان تو اسپید تست همون ۲۰۰ مگابیت سرعتو نشون میده اما دانلود اومده رو حداکثر ۱۲ مگابایت.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

سلام. دوستان عزیز بعد دو سال و خورده ای رفتن پیگیری و شکایت از مخابرات از طریق ۱۹۵ بهم گفتن که امکان تحویل سرویس از طریق کابل کشی هوایی با فاصله حدودا ۱۰۰ متری وجود داره.
    میخواستم بدونم کیفیت کابل کشی هوایی چطوری هستش و دچار قطعی و خرابی در اینده میشه یا نه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم ساختمون ما جز خودم کس دیگه ای درگیر استفاده از نت نیست. میخواستم بدونم در اینجور مواقع به صورت تک واحدی سرویسی بهم ارائه میدن؟

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

قبلا هر سرعتی تو اسپید تست داشتم همونو تو دانلود هم میگرفتم .مثلا تو اسپید تست ۲۲۰مگابیت میانگین سرعتم بود تو دانلو حداقل ۲۲ حداکثر ۲۶ مگابایت سرعتم بود. اما الان تو اسپید تست همون ۲۰۰ مگابیت سرعتو نشون میده اما دانلود اومده رو حداکثر ۱۲ مگابایت.
    [IMG] [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [/IMG]
    خب دوست من حتما از سرور خارجی دانلود میکنی ؟
    سرعت دانلود متغیره . مثلا ما همسایه همون سه چهار پنج تاشون سرویس گرفتن سرعت من اومده پایین ..
    شرایطط رو بگو شاید راه حلی باشه /...

4. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

سلام. دوستان عزیز بعد دو سال و خورده ای رفتن پیگیری و شکایت از مخابرات از طریق ۱۹۵ بهم گفتن که امکان تحویل سرویس از طریق کابل کشی هوایی با فاصله حدودا ۱۰۰ متری وجود داره.
    میخواستم بدونم کیفیت کابل کشی هوایی چطوری هستش و دچار قطعی و خرابی در اینده میشه یا نه؟
    یه سوال دیگه هم داشتم ساختمون ما جز خودم کس دیگه ای درگیر استفاده از نت نیست. میخواستم بدونم در اینجور مواقع به صورت تک واحدی سرویسی بهم ارائه میدن؟
    افت کیفیت نیست فیبر پسیو هست passive
    تک واحد شاید بدن شاید ندن بسته به شهر مرکز مخابرات پیمان کار و غیر ه ولی خودت میگی تو سایت بهت گفتن میدن حتما میدن پیگیر باش

6. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Nov 2013

پيش فرض

یه بار شهریور پارسال پیمانکار اومد و مسیر سیم کشی رو برام مشخص کرد و میگفت چون سیم‌کشی داخلی سخته مستقیم از نمای ساختمون میشه کشید. ولی بعدش رفت و پشت سرش هم نگاه نکرد و خبری ازش نشد. بعد اونم چند باری‌پیگیری و شکایت کردم.
    الان هم این جوابیه که تو ۱۹۵ بهم دادن: با اجراي فيبر هوايي به متراژ بيش از 100 متر و عبور از عرض خيابان امكان ارايه سرويس وجود دارد با پيمانكار فيبر جهت مراجعه به محل مشترك هماهنگ گرديد در صورت فيبر كشي داخله براي تمام واحد هاي ساختمان امكان ارايه سرويس وجود دارد لازم به ذكر است براي مشترك به صورت تك واحدي صرفه اقتصادي جهت اجراي فيبر وجود ندارد.

میشه بدونم هزینه نصب و راه اندازی شما چقد شد؟ الان برام سوال شده به صورت تک واحدی هزینه نهایی چقد میشه که اینا میگن به صرفه نیست؟ چون چند سال پیش ترمینال gpon هم خریداری کردم و یه بخشی از هزینه کمتر میشه برام

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2021

پيش فرض

خب دوست من حتما از سرور خارجی دانلود میکنی ؟
    سرعت دانلود متغیره . مثلا ما همسایه همون سه چهار پنج تاشون سرویس گرفتن سرعت من اومده پایین ..
    شرایطط رو بگو شاید راه حلی باشه /...
    نه سرور داخلی رو میگم. حتی سایت سافت۹۸ هم همینه اسپید تست یه سرعت نشون میده اما عملا سرعتم ۹۶ مگا بیت هست.ما رودهن هستیم. مشترک فیبر کمه و به هیچ کس هم نمیدن دیگه فیبر. برام سواله چرا اسپید تست ۲۰۰ نشون میده اما سرعت دانلود ۱۰۰ هست. از فت هم فقط برای ما کابل کشیدن مشترکی هم اضافه نشده. راه حلی ترفندی چیزی کسی بلده بشه درستش کرد

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

نه سرور داخلی رو میگم. حتی سایت سافت۹۸ هم همینه اسپید تست یه سرعت نشون میده اما عملا سرعتم ۹۶ مگا بیت هست.ما رودهن هستیم. مشترک فیبر کمه و به هیچ کس هم نمیدن دیگه فیبر. برام سواله چرا اسپید تست ۲۰۰ نشون میده اما سرعت دانلود ۱۰۰ هست. از فت هم فقط برای ما کابل کشیدن مشترکی هم اضافه نشده. راه حلی ترفندی چیزی کسی بلده بشه درستش کرد
    والا منم به اینمشگل شما برخوردم ولی فقط یکی دوبار
    بعضی مواقع به نظر میرسه سرور های داخلی سرعت سرویس را مجدود میکنن
    ولی در همان جین از خارج دانلود میکنی 20 مگابایت سرعت داری
    معمولا خودش حل میشه
    یا با خاموش کردن مودم و تغییر آی پی و مسیر روت

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

یه بار شهریور پارسال پیمانکار اومد و مسیر سیم کشی رو برام مشخص کرد و میگفت چون سیم‌کشی داخلی سخته مستقیم از نمای ساختمون میشه کشید. ولی بعدش رفت و پشت سرش هم نگاه نکرد و خبری ازش نشد. بعد اونم چند باری‌پیگیری و شکایت کردم.
    الان هم این جوابیه که تو ۱۹۵ بهم دادن: با اجراي فيبر هوايي به متراژ بيش از 100 متر و عبور از عرض خيابان امكان ارايه سرويس وجود دارد با پيمانكار فيبر جهت مراجعه به محل مشترك هماهنگ گرديد در صورت فيبر كشي داخله براي تمام واحد هاي ساختمان امكان ارايه سرويس وجود دارد لازم به ذكر است براي مشترك به صورت تك واحدي صرفه اقتصادي جهت اجراي فيبر وجود ندارد.

میشه بدونم هزینه نصب و راه اندازی شما چقد شد؟ الان برام سوال شده به صورت تک واحدی هزینه نهایی چقد میشه که اینا میگن به صرفه نیست؟ چون چند سال پیش ترمینال gpon هم خریداری کردم و یه بخشی از هزینه کمتر میشه برام

والا دوست من 100 متر بعیده رو طرح مجانی بکشن
    برا من رو طرح بود
    12 کور کشیدن از رو نمای دو همسایه رد شد ....
    بابت اسپلیتر و فیوژن کاری 300 هزار تومن دوسال پیش گرفت
    بابت فیبر بیرونی هیچی نگرفت چون رو طرح بود (فیبر کشی و مودم ریگان)

فقیر داخل ساختمان را 5 سال قبلش کشیده بودم
    جمعا شد بین 3 میلیون یا 4 میلیون دقیق جضور ذهن ندارم
    5 واحد جمعا
    شما هم اگر واحدهای دیگر را ترغیب کنید مسلما مخابرات کمکتون میکنه
    من خودم رفتم پیششون اولین سوالی پرسیدم این بود که برا چند واحدذ میخوای ؟

11. این کاربر از لیونل_مسی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Mar 2022
    محل سكونت
    طهران کوچک

پيش فرض

دوست من اگر روزی ۲ ۳ بار این اتفاق برات میوفته پیشنهاد میکنم مودم رو خاموش کنی و اجازه بدی آی پی جدید بگیری شاید مشکلت حل بشه با این موضوع اما من تا به الان دیدم.

در ضمن شما هم سرویستون چرا اینقدر آپلود پایینی دارید؟ وگرنه سرعت دانلود خوبه اما اصلا دست بهش نزن همین رو هم از دست میدی.
    نه دوست من با خاموش کردن مال من حل نشده
    آپلود را مرکز مخابرات محدود کرده که زیاد آپلود نکنم
    تا حالا چندین و چند بار با 2020 تماس گرفتم خانومه گفت خب من الان یه تغییراتی اعمال میکنم تا 2 دقیقه دیگه درست میشه ولی درست نشد که نشد . س

اگه نباشه جاش خالی می مونه kenshikan's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2011
    محل سكونت
    اينترنت

پيش فرض

گول اسپيدتست رو نخوريد. اينها فهميدن همين سايت اسپيد تست براي همه ملاک بنچمارک شده، براي همين اون رو باز مي ذارن که عدداي خوشگل نشون بده. ولي بقيه چيزها مي ره توي شيپينگ (Shaping)

سايتهاي خودمون هم بارشون بالا رفته يه شيپينگ هم اونها مي زنن. تهش ديگه چيزي نمي مونه.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 2 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (1 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

1. srx190d

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •