تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 457 اولاول ... 333940414243444546475393143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 4564

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

سلام
    زبان فارسی اضافه شده؟
    سلام :
    هنوز ترجمه فارسی تموم نشده.وقتی اضافه بشه همینجا اعلام میشه توسط دوست عزیز JADDA

2. این کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان تایید میکنید؟
    چون CIS موقع نصب برای من هیچ سوالی در این مورد که ایشون میگن نپرسید
    به نظر من در این رابطه حق با کومودو هست و فکر نمیکنم بسته اینترنت سکیوریتی دیگه ای باشه که همچین اجازه ای بده برای خاموش کردن انتی ویروس موقع نصب!
    هرچند که کلا به ضرر ما شد چون من هم CIS رو میخوام هم NAV رو ولی تو این ورژن CIS اگر انتی ویرسش به هردلیلی خاموش باشه At Risk میزنه و علامت ضربدر داره تو ورژن قبلی مهربونتر بود!
    سلام:
    شما مگه ضد مخربهاتون رو کاستیوم اینستال نمیکنین؟
    اینکه از محیط ویندوز و بعد از نصب انتی ویروس رو غیرفعال کنین که کافی نیست.گارد پس زمینه فعاله خوب و معلومه تداخل پیش میاد و اخطار میده....
    همیشه اینستالتون کاستیوم باشه چون آزادی عمل بیشتری برای نصب موارد مختلف بهتون میده.نه تنها ضدمخرب بلکه همه نرم افزارها رو اینطوری نصب کنین بنظر من بهتره....
    Last edited by aylar6888; 31-12-2012 at 14:39.

داره خودمونی میشه AM4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دوستان خواهشا یه فکری به حال ما هم بکنید کومودو 6 نصب کردیم به خیال اینکه فایلهای اپدیت ورژن 5 به ورژن 6 میخوره حالا هر روز سعی میکنیم با سرعت زغالی اپدیتش کنیم نمیشه که نمیشه وهمش ارور میده ببخشید یه سوال برام پیش اومده میخواستم ببینم امکانش هست یکی از دوستان فایلهای اپدیت کومودو 6 رو از روی سیستمش برداره یه جا اپلود کنه تا بقیه که سرعت اینترنتشون پایین هست بتونن باIDM دانلود کنن ایا این کار عملی هست ؟

آخر فروم باز pedram_01's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2011

پيش فرض

من از وقتی کمودو نصب کردم سیستمم خیلی کرش میکنه مثلا میبینی موس تکون نمیخوره حتما باید سسیستم رو خاموش کنی یا مثلا وقتی صفحه کامپیوتر خاموش میشه دیگه روشن نمیشه و از اینجور چیزا

كاربر فعال انجمن آنتی‌ويروس
    (كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دوستان خواهشا یه فکری به حال ما هم بکنید کومودو 6 نصب کردیم به خیال اینکه فایلهای اپدیت ورژن 5 به ورژن 6 میخوره حالا هر روز سعی میکنیم با سرعت زغالی اپدیتش کنیم نمیشه که نمیشه وهمش ارور میده ببخشید یه سوال برام پیش اومده میخواستم ببینم امکانش هست یکی از دوستان فایلهای اپدیت کومودو 6 رو از روی سیستمش برداره یه جا اپلود کنه تا بقیه که سرعت اینترنتشون پایین هست بتونن باIDM دانلود کنن ایا این کار عملی هست ؟
    سلام

از سیستمم براتون آپلود کردم. میتونید با IDM از اینجا دانلود کنید 107MB:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج کنید و از طریف محیط CIS به ترتیب هر دو فایل را Import کنید. و یک دقیقه صبر نمایید، آپدیت انجام میشه. دیتابیس تغییر خواهد کرد، و نیازی به آپدیت آنلاین نیست. البته بعد از این دیگه کومودو را آنلاین آپدیت بکنید و هفته ای یکبار هم از دیتابیس بکاپ (کپی) بگیرید.
    Last edited by Jadda; 31-12-2012 at 19:09.

7. 5 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه AM4's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2012

پيش فرض

دستت درد نکنه دوست گلم واقعا لطف کردی ویندوز من سون 64 بیتی هست مشکلی که نداره
    Last edited by AM4; 31-12-2012 at 19:39.

9. این کاربر از AM4 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

Banned
    تاريخ عضويت
    Dec 2012
    محل سكونت
    گیلانغرب

پيش فرض

سلام :
    هنوز ترجمه فارسی تموم نشده.وقتی اضافه بشه همینجا اعلام میشه توسط دوست عزیز JADDA
    مرسی دوست عزیز
    چند وقته دیگه تمام میشه ؟معلوم نیست؟

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

دستت درد نکنه دوست گلم واقعا لطف کردی ویندوز من سون 64 بیتی هست مشکلی که نداره
    سلام

نه مشکلی نداره. روی هر ویندوزی که کومودو نصب باشه ، این دو فایلی که قرار دادم کار میکنه.

12. این کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز SevenCity's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2009

پيش فرض

سلام:
    شما مگه ضد مخربهاتون رو کاستیوم اینستال نمیکنین؟
    اینکه از محیط ویندوز و بعد از نصب انتی ویروس رو غیرفعال کنین که کافی نیست.گارد پس زمینه فعاله خوب و معلومه تداخل پیش میاد و اخطار میده....
    همیشه اینستالتون کاستیوم باشه چون آزادی عمل بیشتری برای نصب موارد مختلف بهتون میده.نه تنها ضدمخرب بلکه همه نرم افزارها رو اینطوری نصب کنین بنظر من بهتره....
    با کاستوم بطور مثال در اویرا ما میتونیم گارد آنتی ویروس رو خاموش کنیم و آنتی ویروس هم برای اسکن داشته باشیم این نوع انتخاب در موقع نصب کومودو وجود نداره و به کلی آنتی ویروس رو نصب نمیکنه! ( اینو دیگه اسمشو نمیشه گذاشت کاستوم در واقع میخوای بخوا میخوای نخوا)
    تداخل و کرش تو این ورژن بسیار زیاده و مثل ورژن قبلی کومودو اصلا سازگاری نمیبینیم
    تنها راه داشتن cis کنار دیگر انتی ویروس ها این هست که موقع نصب گارد انتی ویروسی که نصب هست رو خاموش کنیم

14. این کاربر از SevenCity بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

(كارشناس COMODO)
    Jadda's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2007
    محل سكونت
    اندر مقام توحید

پيش فرض

با کاستوم بطور مثال در اویرا ما میتونیم گارد آنتی ویروس رو خاموش کنیم و آنتی ویروس هم برای اسکن داشته باشیم این نوع انتخاب در موقع نصب کومودو وجود نداره و به کلی آنتی ویروس رو نصب نمیکنه! ( اینو دیگه اسمشو نمیشه گذاشت کاستوم در واقع میخوای بخوا میخوای نخوا)
    تداخل و کرش تو این ورژن بسیار زیاده و مثل ورژن قبلی کومودو اصلا سازگاری نمیبینیم
    تنها راه داشتن cis کنار دیگر انتی ویروس ها این هست که موقع نصب گارد انتی ویروسی که نصب هست رو خاموش کنیم
    دقیق مطالب را نخوندم....

ولی:

بهتره به این باور برسیم که: باید از یک اینترنت سکیوریتی یکپارچه استفاده کنیم. این خیلی بهتره. ترکیب کردن محصولات امنیتی همواره شاید ایراداتی را بوجود بیاره. اما استفاده از یک اینترنت سکیوریتی واحد، مشکلات را به حداقل میرسونه و محو میکنه. الان دوستانی که مشکل کرش و .... دارند باید عرض کنم کنار CIS اصلا از محصول امنیتی دیگه با گارد فعال استفاده نکنید. اصلا هم چند نوع محصول امنیتی مختلف روی سیستم نصب نکنید( اگر گاردشون غیر فعاله ولی در استارتآپ ویندوز هستند بازم مشکل سازند) سرویسهایی که همزمان لود میکنند باعث مشکل و تداخل و کرش ... میشه؛ سعی کنیم سیستممون تر و تمییز باشه. این جمله نخ نما هم یادمون باشه که: حتی برای دفعات زیاد نرم افزار و مخصوصا آنتی ویروس ، روی کامپیوتر عزل و نصب نکنیم. کاری به کومودو ندارم، کلی عرض میکنم.

ضمن اینکه الان به نظرم نیازی نیست که کنار کومودو چند تا آنتی دیگه هم داشته باشیم. اصلا نیازی به این کار نیست. بهتره تفکراتمان را عوض کنیم.

دیگه دوران استفاده از چند محصول امنیتی(آنتی ویروس) به خاطر داشتن چند دیتابیس مختلف جهت شناسایی بیشتر تموم شده. باور کنید تموم شد.

الان خیلی وقته دیتابیس ، و اسکنرها، و حتی رفتار شناسی و مسدود کننده های رفتار، شدند==> آنلاین، ابری، Cloud.

الان نه تنها نیازی به داشتن چندین دیتابیس از چند محصول نیست، بلکه حتی به راحتی میشه بدون حتی یک دیتابیس مستقر بر کلاینتها (EndPoint) از آلودگی سیستم پیشگیری کرد.

روش کار اینه=>1- ابتدا مسدود کردن همه فرآیندها/فایل های مشکوک ؛2- و بعد اگر نیاز شد بررسی/چک/اسکن=> آنلاین.

البته من مخالف دیتابیس روی کامپیوترهاLocal Database (نه سرور) نیستم، یکی نیازه ، دوتا بسه، سه تا زیادی.

16. 7 کاربر از Jadda بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 3 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 3 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •