تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 43 از 370 اولاول ... 333940414243444546475393143 ... آخرآخر
نمايش نتايج 421 به 430 از 3692

نام تاپيک: ◄ ™ Asus اا بررسی و مباحث پس از خرید / درخواست مشاوره ممنوع ►

آخر فروم باز Vaioman's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من که اینطور دیدم مانیتورهای ال سی دی دو نوع هستند یا همین ال سی دی های قدیمی متداول یا ال سی دی های جدید مثلا مال سامسونگ که بک لد هستند که بعضی ها بهش لد خالی هم میگن بهمین دلیل چیزی بعنوان فول یا نصفه لد نیست
    دوست عزیز در صفحه نمایشهای LED یا به قول دوستان Full از LED بجای کریستال استفاده میشه.در صورتی که در LCD هایی که بک لایت دارند فقط تولید نور توسط LED هست و کماکان برای تولید رنگ از کریستال استفاده میشه.

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

پس اونکی سازگار داره موردی نداره ؟
    راستی امکان داره سفارشی ledبا بلوری بدن؟
    سازگار میفم میزاه؟
    راستی موس که همشون باید داشته باشن اره؟
    viman ببخشیذ این همه ازیتت میکنما
    از کارتونه و وسایلاتم عکس میزاری ؟
    ممممممممممنونت میشم
    نه خیلی هم خوبه.شاید در اینده بیاد به بازار ولی هنوز که نیومده.درضمن مشخصات بسته بندی به شرح زیره:
    جعبه اصلی خود دستگاه(که پلمپ نداره) به همراه کیف و موس داخل یک کارتن دیگر هستند که این کارتن پلمپ است.بدین شکل که سر و ته کارتن با چسب پلمپ شیشه ای با آرم Asus به صورت کاملآ محکم بسته است.
    در ضمن داخل جعبه اصلی : خود دستگاه.دفترچه ها.شارژر فابریک. یک عدد DVD شامل درایورهای دستگاه.باتری و کابل اتصال شارژر به برق موجود است.با عرض شرمندگی کارتن و بقیه وسایل پیشم نیست چون الان تو مسافرتم.در ضمن اینجا همه دوستانه در حد توانشون به هم کمک میکنند.پس دیگه اینقدر با تعارفات شرمندم نکنید.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

10

دوست عزیز در صفحه نمایشهای LED یا به قول دوستان Full از LED بجای کریستال استفاده میشه.در صورتی که در LCD هایی که بک لایت دارند فقط تولید نور توسط LED هست و کماکان برای تولید رنگ از کریستال استفاده میشه.

دوست عزیز اگه یه سرچ تو اینترنت بکنی و تعریف بک لد رو ببینی متوجه میشی که هیچ جایی در مورد اینکه فول با بک لد فرق داره گفته نشده. ممکنه لطف کنی و منبع حرفتون رو بفرمایید؟منظورم یه سایت خارجی که توش این تعرف از فول و بک لد رو داده
    متشکرم

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

نه خیلی هم خوبه.شاید در اینده بیاد به بازار ولی هنوز که نیومده.درضمن مشخصات بسته بندی به شرح زیره:
    جعبه اصلی خود دستگاه(که پلمپ نداره) به همراه کیف و موس داخل یک کارتن دیگر هستند که این کارتن پلمپ است.بدین شکل که سر و ته کارتن با چسب پلمپ شیشه ای با آرم Asus به صورت کاملآ محکم بسته است.
    در ضمن داخل جعبه اصلی : خود دستگاه.دفترچه ها.شارژر فابریک. یک عدد DVD شامل درایورهای دستگاه.باتری و کابل اتصال شارژر به برق موجود است.با عرض شرمندگی کارتن و بقیه وسایل پیشم نیست چون الان تو مسافرتم.در ضمن اینجا همه دوستانه در حد توانشون به هم کمک میکنند.پس دیگه اینقدر با تعارفات شرمندم نکنید.
    یعنی سازگار نداره اون مدلو؟
    تو بازار نیست؟
    من متوجه نشدم خوده کارتون اپتاپ پلوم نیست یا جعبه کلیه؟
    راستی عکس از پشته نوتبوکت میزاری چنا دیگه
    چون شکلش واسم مهمه
    ممنون
    با canon عکس میندازی اره؟

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

یعنی سازگار نداره اون مدلو؟
    تو بازار نیست؟
    من متوجه نشدم خوده کارتون اپتاپ پلوم نیست یا جعبه کلیه؟
    راستی عکس از پشته نوتبوکت میزاری چنا دیگه
    چون شکلش واسم مهمه
    ممنون
    با canon عکس میندازی اره؟
    ببینید دوست عزیز شما یا باید بلوری رو انتخاب کنید یا LED رو.مدلی که هر دو رو داشته باشه موجود نیست.
    در ضمن موقع خرید شما باید یک کارتن بزرگ پلمپ از فروشنده تحویل بگیری که بقیه چیزا به تفسیری که قبلآ توضیح دادم داخل این کارتن.اینم عکس از پشت دستگاه:(بله با canon میگیرم،چطور مگه؟)

Last edited by Vaioman; 07-05-2010 at 23:49.

داره خودمونی میشه ebi_kasra's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2008

پيش فرض

بله در مقاله هفته نامه عصر ارتباط هم نوشته که پنل 16 اینچ دستگاه ساخت سامسونگ هست.ولی به نظرم پنل

N61JQ jx014v مال خود ایسوزه که خوب طبیعیه مال سامسونگ بهتره.سامسونگ بزرگترین تولید کننده پنل

دنیاست.حتی یه مدتی پنلهای LED TV های سونی رو سامسونگ میزد که الان قراره شارپ بزنه.

بنابراین کیفیت تصویر و صفحه نمایش لبتاپ ما واسه این بهتر از jx014v هست(طبق گفته شما چون من خودم هنوز

مقایسه نکردم) که مال مارو به صورت سفارشی سامسونگ زده.ولی این دلیل نمیشه که بگیم مال ما FULL LED

هست.

اگه شما اصرار دارید که فوله لطفا از یه سایت مطرح در این مورد لینک بدید.

vaioman محترم.لطفا دوستان رو به اشتباه ننداز.هي نگو مال من LED داره.

بگو کيفيت تصوير صفحه نمايش PRO64JQ از N61JQ jx014v بهتره و الا جفتشون back light led هستن.

آخه يه صفحه نمايش FULL LED رزولوشنش بايد 1366X768 باشه؟؟؟

اگه اينجوريه پس حتما صفحه نمايش سري f سوني با رزولوشن 1920X1080 بايد فول در فول باشه!!!
    Last edited by ebi_kasra; 08-05-2010 at 01:04.

آخر فروم باز Mehrdad092000's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2009

پيش فرض

ببینید دوست عزیز شما یا باید بلوری رو انتخاب کنید یا LED رو.مدلی که هر دو رو داشته باشه موجود نیست.
    در ضمن موقع خرید شما باید یک کارتن بزرگ پلمپ از فروشنده تحویل بگیری که بقیه چیزا به تفسیری که قبلآ توضیح دادم داخل این کارتن.اینم عکس از پشت دستگاه:(بله با canon میگیرم،چطور مگه؟)
    من بلوری واسم مهمه
    ok
    پس با گفته ی شماlcd با led فرق چندانی نداره

منظورم از پشته لپتاب جلوش بود
    اونجا که رنگه قهوه ای مایل به زرشکیه و این رنگا داره
    همینجوری دیدم با canon A480 انداختی

---------- Post added at 02:05 AM ---------- Previous post was at 02:03 AM ----------

vaioman محترم.لطفا دوستان رو به اشتباه ننداز.هي نگو مال من LED داره.

بگو کيفيت تصوير صفحه نمايش PRO64JQ از N61JQ jx014v بهتره و الا جفتشون back light led هستن.

آخه يه صفحه نمايش FULL LED رزولوشنش بايد 1366X768 باشه؟؟؟

اگه اينجوريه پس حتما صفحه نمايش سري f سوني با رزولوشن 1920X1080 بايد فول در فول باشه!!!
    یعنی چجوری صحفش کیفیتش بهتره ؟
    اگه جفتشم back led باشن
    Last edited by Mehrdad092000; 08-05-2010 at 01:08.

اگه نباشه جاش خالی می مونه hes_luckey's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    اصفهان

پيش فرض

من اصلا فکر نمیکنم که LCD و LED BL از لحاظ کیفیت اونجوری که دوستان فکر کنن فرق داشته باشه

LED BL به خاطر اینکه از LED استفاده شده فقط یه کم مصرفش کمتره ، همین و بس

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2010

پيش فرض

backled فرقی با led نداره . دوستان رو لطفا به اشتباه نداز وایو جان

تاريخ عضويت
    Apr 2010
    محل سكونت
    تهران

پيش فرض

من اصلا فکر نمیکنم که LCD و LED BL از لحاظ کیفیت اونجوری که دوستان فکر کنن فرق داشته باشه

LED BL به خاطر اینکه از LED استفاده شده فقط یه کم مصرفش کمتره ، همین و بس
    من قبلآ هم به یکی از دوستان پاسخ دادم و با شما کاملا موافقم.اختلاف کیفیت خیلی کم و بعضآ نامحسوس.من مدلهای زیادی رو مقایسه کردم و به این نتیجه رسیدم.

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •