تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 422 از 472 اولاول ... 322372412418419420421422423424425426432 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,211 به 4,220 از 4717

نام تاپيک: ‌ سمند EF7 پایه گاز سوز و بنزینی ( Samand )

حـــــرفـه ای ess_1362's Avatar
    تاريخ عضويت
    Feb 2009
    محل سكونت
    server 3 hdd 7 partition 1 unallocated(bad sector)

پيش فرض

این خانواده پایه کوتاه یا پایه بلند نداره همشون یک مدل هستند
    از این صحبتش مشخصه که اصلا این جنس را نداره و می خواد برای شما از جای دیگه تهیه کنه
    به نظر من مصرف من با نوع ایریدیوم با گپ 1.1 بهتر از شمع فابریکی (تورچ چینی) در امده بر عکس ال90 که مصرفش کمی بیشتر شده با شمع سوزنی پلاتینوم
    ضمنا این آشنای شما قیمتش بسیار تنده
    شمع ایریدیوم NGK را یکی از دوستان برای من تهیه کردن و متاسفانه پولش را هم هر کاری کردم رفاقتی نگرفت ولی طبق تحقیقی که کردم قیمت یک دستش در میاد حدود 100 تومن حالا با یک تلورانس 5 تومنی بالاتر یا پایین تر
    من قبل از تعویض شمع هم مشکلی نداشتم و حالا هم ندارم ولی اون کپ مصخره اول حرکت کمی کاهش پیدا کرده
    اگر حس می کنید این هزینه برای شما زیاده مدل معمولیش را بگیرید دستی 25 تومن ، من روی تندر تستش کردم و عملکردش را تا 20000 کیلومتر تضمین می کنم چون تندر کویل های حساسی داره و اگر شمع ایراد داشته باشه کویل بلافاصله مرخص میشه که مساوی هست با هزینه 140 تومنی برای هر کویل
    فرق مدل ایریدیوم ، پلاتینوم و معمولی فقط در عمر کارکردشون هست که معمولی حداکثر 20000 تا ، پلاتینوم بین 20 تا 40 هزار و ایریدیوم چیزی حدود 80 تا 100 هزار کیلومتر هست

2. 2 کاربر از ess_1362 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

پروفشنال
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

خیلی ممنون
    تصمیمم شد همون ایریدیوم ngk
    طرفی که می خوام ازش بگیرم تقریبا آشنا هم هست می گه این شمع ها برای ماشین های خارجی هست و نیازی نیست روی این موتور از این استفاده کنی چون مصرف رو هم میبره بالا!
    حالا اونی که مهمه اینه که این شمع با موتور همخونی داره؟
    شما باهاش روی ef7 تون مشکلی نداشتین؟
    راستی طرف گفت پایه بلند می خواهید یا کوتاه؟
    به نظر شما پایه کوتاه بگیرم یا بلند؟
    (پایه کوتاهش رو دستی 120 میده و بلندش رو 140)
    خیلی ممنون
    فردا میخوام برم بگیرم ممنون میشم زودتر جوابمو بدید
    سلام

کلا ef7 شمع پایه کوتاه میخوره.
    پایه بلند برای tu5 هستش.
    پایه بلند یا پایه کوتاه بودن شمع رو از کد شمع مشخص می کنن.

4. 2 کاربر از bijandarbari بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض

سلام ماشين من مدل 91 ه و 60 تا كاركرده و دوگانه سوزه 1- لرزش دسته دنده تودنده 3 مخصوصا تو سر بالايي داره 2- وقتي ماشين رو بنزينه وقتي تو دنهده س و گاز و ول مي كني ماشين كله مي كنه اصطلاحا چند بار دل مي زنه و سرعت يكنواخت كاهش پيدا نمي كنه ولي رو حالت گاز سوز اين مشكل و نداره

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Oct 2014

پيش فرض مشكل لرزش دسته دنده و دل زدن و كله كردن

سلام ماشين من مدل 91 ه و 60 تا كاركرده و دوگانه سوزه 1- لرزش دسته دنده تودنده 3 مخصوصا تو سر بالايي داره 2- وقتي ماشين رو بنزينه وقتي تو دنهده س و گاز و ول مي كني ماشين كله مي كنه اصطلاحا چند بار دل مي زنه و سرعت يكنواخت كاهش پيدا نمي كنه ولي رو حالت گاز سوز اين مشكل و نداره اساتيد راهنمايي كنن لطفا

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Dec 2014

پيش فرض

سلام ماشين من مدل 91 ه و 60 تا كاركرده و دوگانه سوزه 1- لرزش دسته دنده تودنده 3 مخصوصا تو سر بالايي داره 2- وقتي ماشين رو بنزينه وقتي تو دنهده س و گاز و ول مي كني ماشين كله مي كنه اصطلاحا چند بار دل مي زنه و سرعت يكنواخت كاهش پيدا نمي كنه ولي رو حالت گاز سوز اين مشكل و نداره
    ماشین ما هم مشکل کله کردن ماشین تو حالت بنزین رو داره (وقتی که گاز رو ول می کنم یا کلاچ می گیرم مخصوصا تو سرعت های پایین
    خیلی اعصاب خرد کنه اگه راه حلی هست لطف کنید بگید
    خیلی ممنون

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk
    Last edited by mahkar72.mk; 31-07-2015 at 19:31.

8. این کاربر از mahkar72.mk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه KOHGARD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    نزديك پايتخت

پيش فرض

سلام
    راجع به قضيه BIG3(تقويت برق خودرو) اگر اطلاعاتي داريد لطفاً توضيح بدين ،توي سايت TT روش كار رو اينطوري نوشته بودند * یه کابل از برق دینام به برق باتری *یه کابل از منفی باتری به بدنه خودرو *یه کابل از بدنه دینام به بدنه موتور
    سوال: انجام اينكار براي سيستم مالتي پلكس توصيه ميشه و ديگه اينكه
    BIG3باعث جلوگيري از افت توان موتور هنگام كولر گرفتن در دورهاي پائين ميشه؟؟

10. این کاربر از KOHGARD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

اگه نباشه جاش خالی می مونه
    تاريخ عضويت
    Jul 2014

پيش فرض

دوستان ef7 ایی درود
    یک سوالی دارم، این سورن خسته رو میذارم تو پارکنیگ در موتور رو میدم بالا (موتور رو خاموش کردم) به هیچ جای موتور تقریبا نمی تونی دست بزنی تقریبا مطمئنم دستت 5 ثانیه بمونه کباب میشه، خیلی خیلی خیلی داغه
    تا اینجاش مشکلی نیس، دوستان فرمودن ef موتور گرمی هست، باشه من سه ساعت بعد هم میرم دست میذارم روی موتور تقریبا با همون شدت گرمه، گرم نی، در واقع داغه، داغ
    دوستان واقعا طبیعی نیس، حداقل بعد از یک زمانی نباید موتور شروع کنه به تبادل گرمایی، ولی من احساس می کنم یک جای کار میلنگه، در ضمن پارکینگ بسته هست و راه در رو داره
    کم کم دارم به حرف جناب ess_1362 میرسم که فرمودن که دست یک المانی به این موتور نخورده، دوستان من ماشینای قبلیم رو هم توی همون پارکینگ میذاشتم، ولی بعد از یک مدت خنک میشن، ولی این اصلا قصد خنک شدن نداره، واقعا چرا؟؟؟

12. این کاربر از وحید گودرزی بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

سلام و درود بر سمند سواران عزیز.
    من هم عید فطر امسال که ایران فورغون فروش فوری گذاشت یدونه EF7 دوگانه سوز سخنگو نوشتم که بر خلاف انتظار !! 3 روزه ماشین اومد ولی چون پلاک فکی داشتم پلاک و مدارکش بعد از عید فطر اومد و من هم هفته قبل انداختمش تو جاده و یک مسافرت 1600 کیلومتری باهاش رفتم شمال و اردبیل و آستارا و ...
    هیچ رحم و ملاحظه نو بودن و آب بندی رو هم نکردم گفتم بزار هرچی می خواد بشه همین الان بشه! بیشتر مسیر رو با گاز رفتم مگر جایی که گازش تموم میشد میرفتم رو بنزین!کولر روشن.
    خداروشکر اکثر این مشکلاتی که دوستان گفتند رو ندارم.یعنی روغن ریزی یا بد دنده جارفتن یا خاموش شدن و .... فقط همون مشکل معروف کپ کردن رو داره که دارم کم کم بهش عادت می کنم و بهتر از قبل شده و مشکل صدا دادن پمپ هیدرولیک با چرخوندن فرمان هست که روزهای اول خیلی زیاد بود و بوضوح شنیده می شد ولی امروز هرچی دقت کردم و فرمون رو چرخوندم دیدم صدایی ازش در نمیاد دیگه خدا رو شکر!!
    یک مشکل دیگه اش هم لاستیک های ایران تایر زیرش هست که تو سرعت های بالای 100 فرمون کمی میزنه که موندم برم بالانسش کنم یا برم با 205 رودستون که لاستیک نرمیه عوضش کنم! می ترسم بالانس کنم و بالانس نشه و 12 تومن پول بالانس هم از جیبم بره.
    در مجموع ماشین بدی به نظر نمیرسه یا حد اقل من راضی ام ! انتظار داشتم که خیلی داغون تر از این حرفا باشه.ولی خدارو شکر خوبه.از همه جالبتر برام این بود که تقریبا تمام مسیر رو با گاز و کولر روشن رفتم ولی آمپر آب خیلی خوب بود و اصلا به وسط نزدیک هم نشد.
    یک سوال از دوستان : قفل شدن درها رو 20 تا سرعت چجوری تو سخنگوها غیر فعال می شه؟

داره خودمونی میشه KOHGARD's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jun 2014
    محل سكونت
    نزديك پايتخت

پيش فرض

سلام و درود بر سمند سواران عزیز.
    من هم عید فطر امسال که ایران فورغون فروش فوری گذاشت یدونه EF7 دوگانه سوز سخنگو نوشتم که بر خلاف انتظار !! 3 روزه ماشین اومد ولی چون پلاک فکی داشتم پلاک و مدارکش بعد از عید فطر اومد و من هم هفته قبل انداختمش تو جاده و یک مسافرت 1600 کیلومتری باهاش رفتم شمال و اردبیل و آستارا و ...
    هیچ رحم و ملاحظه نو بودن و آب بندی رو هم نکردم گفتم بزار هرچی می خواد بشه همین الان بشه! بیشتر مسیر رو با گاز رفتم مگر جایی که گازش تموم میشد میرفتم رو بنزین!کولر روشن.
    خداروشکر اکثر این مشکلاتی که دوستان گفتند رو ندارم.یعنی روغن ریزی یا بد دنده جارفتن یا خاموش شدن و .... فقط همون مشکل معروف کپ کردن رو داره که دارم کم کم بهش عادت می کنم و بهتر از قبل شده و مشکل صدا دادن پمپ هیدرولیک با چرخوندن فرمان هست که روزهای اول خیلی زیاد بود و بوضوح شنیده می شد ولی امروز هرچی دقت کردم و فرمون رو چرخوندم دیدم صدایی ازش در نمیاد دیگه خدا رو شکر!!
    یک مشکل دیگه اش هم لاستیک های ایران تایر زیرش هست که تو سرعت های بالای 100 فرمون کمی میزنه که موندم برم بالانسش کنم یا برم با 205 رودستون که لاستیک نرمیه عوضش کنم! می ترسم بالانس کنم و بالانس نشه و 12 تومن پول بالانس هم از جیبم بره.
    در مجموع ماشین بدی به نظر نمیرسه یا حد اقل من راضی ام ! انتظار داشتم که خیلی داغون تر از این حرفا باشه.ولی خدارو شکر خوبه.از همه جالبتر برام این بود که تقریبا تمام مسیر رو با گاز و کولر روشن رفتم ولی آمپر آب خیلی خوب بود و اصلا به وسط نزدیک هم نشد.
    یک سوال از دوستان : قفل شدن درها رو 20 تا سرعت چجوری تو سخنگوها غیر فعال می شه؟
    آقا مباركتون باشه
    اين توليدات ايران فرغون و مخصوصاً اي اف 7 واقعاً مثل تخم مرغ شانسي مي مونه و اگه خوب از كار دربياد واقعاً عالي است .
    من هم يدونه مدل برج 3 سال 93 دارم كه تا الان 42هزارتا كار كرده و انواع واقسام جاده ها با شرايط آب و هوائي از منفي 20درجه زير صفر دماوند تا 50 درجه كوير رو طي مدت زمان هاي طولاني و مكرر باهاش رانندگي كردم و بسيار ازش راضي هستم و شكرخدا مشكلي نداشتم .
    البته جناب وحيدخان ما متأسفانه تخم مرغ شانسيش خوب از كار درنيومد و باعث ناراحتي ما شد.
    اين گرماي بيش از حد موتور هم دقيقاً همينطوريه و به اين زوديا خنك نمي شه .
    به اميد روزهاي خوب براي همه دوستان

15. 3 کاربر از KOHGARD بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    Aug 2007

پيش فرض

آقا مباركتون باشه
    اين توليدات ايران فرغون و مخصوصاً اي اف 7 واقعاً مثل تخم مرغ شانسي مي مونه و اگه خوب از كار دربياد واقعاً عالي است .
    من هم يدونه مدل برج 3 سال 93 دارم كه تا الان 42هزارتا كار كرده و انواع واقسام جاده ها با شرايط آب و هوائي از منفي 20درجه زير صفر دماوند تا 50 درجه كوير رو طي مدت زمان هاي طولاني و مكرر باهاش رانندگي كردم و بسيار ازش راضي هستم و شكرخدا مشكلي نداشتم .
    البته جناب وحيدخان ما متأسفانه تخم مرغ شانسيش خوب از كار درنيومد و باعث ناراحتي ما شد.
    اين گرماي بيش از حد موتور هم دقيقاً همينطوريه و به اين زوديا خنك نمي شه .
    به اميد روزهاي خوب براي همه دوستان
    ممنون و تشکر از لطف شما جناب کوهگرد.انشاالله ماشین شما هم سالهای سال به خوبی براتون کار کنه.
    مه حدود 200 صفحه آخر تاپیک رو خوندم واز مشکلات ماشین آقا وحید هم خبر دارم.ایشاالله که ماشین ایشون هم درست بشه یا فروش بره تا یک ماشین بهتر بخره.
    راستش من یک بار سابقه سمندسواری رو 10 سال قبل داشتم و اون ماشین مثل ماشین آقا وحید بود.
    اون سمند رو یادمه صفر خریدم 11200 سال 84.کلکسیون مشکلات و خرابی ها بود این ماشین.از خرابی و جوش آوردن موتور تو سرمای دی ماه گرفته تا قاطی کردن دزدگیر و سخنگو و جوشاندن باتری به خاطر شارژ زیاد و ....که بالاخره با 1 تومن ضرر ردش کردم رفت.

17. 2 کاربر از KAZEMLU بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •