تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 420 از 468 اولاول ... 320370410416417418419420421422423424430 ... آخرآخر
نمايش نتايج 4,191 به 4,200 از 4675

نام تاپيک: تاپیک اختصاصی محصولات Kaspersky ← راهنمای تاپیک در پست دوم

ناظر انجمن آنتی‌ویروس و نرم‌افزارهای امنیتی Captain's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

با سلام مجدد
    ممنون،الان که کاسپر اسکای رو سیستم خودم که xp هست نصب کردم چندان سنگین نیست اسکن خودکار هم فعاله در حالی که رو همون سیستمی که مشخصاتش هم بالاتره و ویندوز 7 داره سیستم هنگ میکنه و باید اسکن متوقف بشه و همه گزینه ها روی دستی تنظیم کرد تا بشه با سیستم کارد کرد پس در حالتی که ویروسی وارد سیستم بشه از کجا میتونه تشخیص بده ؟ضمناً وقتی دکمه pause رو میزنم و بعدش resume از ابتدا شروع به ویروس یابی میکنه ! چطوری میشه اسکن خودکار رو غیر فعال کنم در حالیکه حالت های ایمنی برای وب و میل و فلش فعال باشه ؟
    با تشکر
    سلام
    اسکن خودکار را میتونید در تصویر زیر که با علائم زرد رنگ مشخص کردم، غیرفعال کنید.
    تیک هر دو قسمت برداشته بشه
    اولین رنگ زرد برای اسکن سیستم در حالت آماده بکار یا بیکار هستش
    دومی برای اسکن روتکیت بعد از نصب برنامه ای ناشناخته یا فعالیت برنامه ای دیگر میباشد
    این تیک ها برداشته بشه، اسکن خودکار هم غیرفعال میشه

بعد از توقث اسکن، و اجرای دوباره آن، اسکن از همان جایی که مانده (همان درصد) شروع به اسکن میکنه. بنده همین الان تست کردم دیدم

2. 6 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

آخر فروم باز happyfeat's Avatar
    تاريخ عضويت
    Nov 2008

پيش فرض

سلام دوستان
    من هر سال آنتی ویروس کسپر لایسنس اورجینال تهیه می کردم امسال هم که لایسنس آنتی ویروسم تموم شد رفتم بازار که تهیه کنم دیدم یه سری لایسنس هایی هستن که قیمت بهتری و پایین تری نسبت به لاسنس های نمایندگی دارن و حدود 40 تا 50 تومان قیمت می دادن و پک هم بودن اما شرکت پشتیبانشون برای من ناشناخته بود در حالی که نمایندگی همین لایسنس رو میده 100 تومان . حالا سوالم اینه که آیا این لایسنس ها معتبر هستش و میشه بهشون اعتماد کرد ؟؟ فرق این لایسنس ها با لایسنس هایی که نماندگی میفروشه چی هست ؟ از دوستان کسی استفاده کرده و یا پیشنهاد میده این لاینس ها رو ؟؟
    Last edited by happyfeat; 20-04-2015 at 12:22.

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

دوستان در حال حاظر من از comodo internet security استفاده میکنم و آپدیتهای بسیار سبکی داره البته بجز دفعه اول .. الان کسپر مشکل آپدیت با حجمهای زیاد رو نداره؟ یکم در مورد قسمت آپدیتش توضیح بدید ممنون میشم

ناظر انجمن آنتی ویروس و نرم افزارهای امنیتی aylar6888's Avatar
    تاريخ عضويت
    Aug 2012
    محل سكونت
    تکه ای از زمین

پيش فرض

دوستان در حال حاظر من از comodo internet security استفاده میکنم و آپدیتهای بسیار سبکی داره البته بجز دفعه اول .. الان کسپر مشکل آپدیت با حجمهای زیاد رو نداره؟ یکم در مورد قسمت آپدیتش توضیح بدید ممنون میشم
    درود :
    کسپر هم مثل کومودو و خیلی از آنتی ویروسهای دیگه برای بار اول آپدیتش سنگینتره (که میشه اون رو با دانلود آخرین ورژن کسپر و یا دانلود آخرین آپدیت آفلاین با دانلود منیجر ( و استفاده از اون برای دفعات بعد یا سیستمهای دیگه ) سرعت و حجم آپدیت اولیه رو کمتر کرد...
    اما در خصوص آپدیت روزانه کسپر تا همین اواخر آپدیتهای روزانه حجیمی داشت و روزانه حدود 10 تا 20 مگابایت میشد اما آخرین ورژن یعنی 2015 کسپر به لطف تغییر الگوریتمهای برنامه نویسی و آپدیت بسیار از حجم آپدیتهاش کم شده و به حدود ده درصد سابق رسیده...من خودم دقیقا دو هفته مسافرت بودم و بعد از 2 هفته دیروز که آپدیت کردم حدود 13.5 مگ آپدیت شد..یعنی روزانه حدود 1 مگابایت شد...
    در کل روزانه حدود 2 مگابایت یا کمتر آپدیت داره ( البته آپدیت دیتابیس رو عرض میکنم و آپدیت ماژولهاو خود نرم افزار جداست که ربطی به بحث ما نداره)
    سرعت سرور آپدیتش هم قابل قبوله

6. 5 کاربر از aylar6888 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

یه مطلب زدم که یه جایی لایسنس اورجینال 2 ساله اینترنت سکیوریتی رو میده 5500 تومن و خواستم به دوستان یه کمکی کرده باشم، سریع حذفش کردن و گفتن : تبلیغ ممنوع!

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

درود :
    کسپر هم مثل کومودو و خیلی از آنتی ویروسهای دیگه برای بار اول آپدیتش سنگینتره (که میشه اون رو با دانلود آخرین ورژن کسپر و یا دانلود آخرین آپدیت آفلاین با دانلود منیجر ( و استفاده از اون برای دفعات بعد یا سیستمهای دیگه ) سرعت و حجم آپدیت اولیه رو کمتر کرد...
    اما در خصوص آپدیت روزانه کسپر تا همین اواخر آپدیتهای روزانه حجیمی داشت و روزانه حدود 10 تا 20 مگابایت میشد اما آخرین ورژن یعنی 2015 کسپر به لطف تغییر الگوریتمهای برنامه نویسی و آپدیت بسیار از حجم آپدیتهاش کم شده و به حدود ده درصد سابق رسیده...من خودم دقیقا دو هفته مسافرت بودم و بعد از 2 هفته دیروز که آپدیت کردم حدود 13.5 مگ آپدیت شد..یعنی روزانه حدود 1 مگابایت شد...
    در کل روزانه حدود 2 مگابایت یا کمتر آپدیت داره ( البته آپدیت دیتابیس رو عرض میکنم و آپدیت ماژولهاو خود نرم افزار جداست که ربطی به بحث ما نداره)
    سرعت سرور آپدیتش هم قابل قبوله
    سلام محمد عزیزم
    خوبی داداش؟
    یه خبر خوب
    برنامه جدید Kaspersky Update Utilities از نسخه های 2015 به کلی پشتیبانی میکنه
    @ [ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
    یه مطلب زدم که یه جایی لایسنس اورجینال 2 ساله اینترنت سکیوریتی رو میده 5500 تومن و خواستم به دوستان یه کمکی کرده باشم، سریع حذفش کردن و گفتن : تبلیغ ممنوع!
    سلام
    کاربر گرامی بنده پست شما حذف کردم و در دلیل عرض کردم که تبلیغات از سایت ها و فروش های اینترنتی ممنوعه
    دقت کنید که وقتی قیمت لایسنس اصلی در سایت رسمی شرکت به چند دلار میباشد. اونوقت این شرکت ها میان لایسنس های رایگان یا تقلبی را به قیمتی ارزون میفروشن و باعث میشن که ما کاربرا به این قیمت های ارزان طمع کنیم و بخریم و بعد پوووووووووف.
    کمی با منطق فکر کنید دوست گرامی

9. 4 کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

در آغاز فعالیت
    تاريخ عضويت
    Dec 2008

پيش فرض

دوست عزیز، اونقدر هم ناشی نیستم که گول چیزای الکی رو بخورم. خودم و چند تا از آشنایانم استفاده کردیم و هیچ مشکلی پیش نیامده.

اما چیزی که شما گفتی تو سایتشون دلیلشو اینجوری گفته :

دلیل ارزان بودن این لایسنس چیست؟

همانطور که گفته شد ما به الگوریتم ساخت لایسنسها دست پیدا کرده ایم. پس به جز تحلیل آنتی ویروس و برنامه نویسی خرج دیگری برایمان نداشته است. البته می توانستیم با قیمت بالا به تعداد اندکی از افراد بفروشیم. ولی به دلیل پیوستن کسپرسکی به تحریم کنندگان ایران، بر آن شدیم تا به قیمت پایین به افراد زیادی عرضه کنیم تا شاید این شرکت متوجه شود ایرانیان محدودیت نمی پذیرند و با تحریم ایران فقط به خودش ضرر میزند.

تاريخ عضويت
    Jan 2012

پيش فرض

دوست عزیز، اونقدر هم ناشی نیستم که گول چیزای الکی رو بخورم. خودم و چند تا از آشنایانم استفاده کردیم و هیچ مشکلی پیش نیامده.

اما چیزی که شما گفتی تو سایتشون دلیلشو اینجوری گفته :
    تا جایی که از سایت دیدن کردم، فک کنم یه برنامه برای فعالسازی باشه! پس میشه گفت چیزی شبیه تریال ریست یا کرک هستش
    چون... 1. لایسنس های اصلی فقط قابلیت فعالسازی دو بار در ویندوز دارند.
    2. لایسنس های اصلی از طریق خود آنتی ویروس وارد میشوند، نه از طریق برنامه دیگر

خوب فکر کنید

12. این کاربر از Captain بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

آخر فروم باز HORROR's Avatar
    تاريخ عضويت
    Sep 2009
    محل سكونت
    هیچ جا

پيش فرض

درود
    دوستان آپدیت اولیه internet security داخل سایتش موجود هست یا حتما باید از این نرم افزار Kaspersky Update Utilities استفاده بشه؟( سرعت دریافت خیلی پایینه واسه من در این حالت) سایتهای دیگه گزاشتن ولی اعتباری نمیشه کرد.

کاربر فعال انجمن ورزش mohammad_87's Avatar
    تاريخ عضويت
    Jan 2009
    محل سكونت
    دنیای زیبایم

پيش فرض

درود
    دوستان آپدیت اولیه internet security داخل سایتش موجود هست یا حتما باید از این نرم افزار Kaspersky Update Utilities استفاده بشه؟( سرعت دریافت خیلی پایینه واسه من در این حالت) سایتهای دیگه گزاشتن ولی اعتباری نمیشه کرد.
    آپدیت در سایت موجود نیست.نهایتا میتونید با دانلود آخرین نسخه موجود در سایت،آپدیت اولیه کمتری داشته باشید.

15. 3 کاربر از mohammad_87 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •