تبلیغات :
آکوستیک ، فوم شانه تخم مرغی، صداگیر ماینر ، یونولیت
دستگاه جوجه کشی حرفه ای
فروش آنلاین لباس کودک
خرید فالوور ایرانی
خرید فالوور اینستاگرام
خرید ممبر تلگرام

[ + افزودن آگهی متنی جدید ]

صفحه 42 از 62 اولاول ... 3238394041424344454652 ... آخرآخر
نمايش نتايج 411 به 420 از 618

نام تاپيک: آرشیو بازی های N-Gage با فرمت sis برای گوشیهای سری 60 نوکیا

در آغاز فعالیت farandesing's Avatar
    تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام مجدد كمال جان (اگه اشتباه نكنم) :
    اين فايل extra libs رو كه براي بازي Tom Clancy's SplinterCell_ChaosTheory
    گذاشتين ----- شده و با ------ هم دانلود نميشه اگه ميشه لطف كنيد آپلود كنيد ، ممنون ميشم.
    راستي يه سوال ديگه برام پيش اومده ، اون هم اينه كه اين فايل هاي چه كار انجام ميدن مثلا همين extra libs
    ميشه اگه مثلا بازي Ghost Recon_Jungle Storm كه گرافيكش تو گوشي من به هم خورده ، اين فايل extra libs
    رو نصب كرد و مشكل گرافيكش حل بشه ؟

کـاربـر بـاسـابـقـه morteza_m2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    In The Legends

پيش فرض

کمال جان extra libs در پست 33 =فیلترینگ
    وقت کردی دوباره آپلود کن
    Last edited by morteza_m2n; 21-06-2007 at 12:51.

داره خودمونی میشه
    تاريخ عضويت
    May 2007
    محل سكونت
    RASHT

پيش فرض

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد.
    آقا كمال Colin Mcrae Rally 2005 مخصوص NGage/QD,N70 رو با هزار بدبختي و با dail up دانلود كردم.
    كه البته فايلش رو سه تيكه كردي و از اين بابت براي دانلود خيلي آسانتر شده ممنونتم.
    موقع نصب پيغام ميده كه نرم افزار مربوطه سازگاري ندارد.
    و اسم فايل مورد نظر هم Colin Mcrae Rally 2005_N6630 است. اصلاً جالب اجرا نميشه و زنگها نيز بهم ريخته.
    COLOR FIX هم بدرد گوشي N70 نميخوره . البته شايد روي گوشي هاي ديگر جواب بده. ولي ظاهراً مثل اينكه روي گوشيهاي N70 اصلاً نصب نكنيم خيلي بهتره . شايد هم لينك فايلهايي رو كه در بخش شماره 45 سه تيكه كردي با فايل بخش شماره 46 اشتباه گذاشته باشي.
    ولي در كل اين تاپيك فوق العاده است و گرافيك بازيها نزديك به پلي استيشن 1 رو داره.
    بازيهاي جاوا حتي اگه 2007 3D هم كه باشه اصلاً قابل مقايسه با بازيهاي N-GAGE و يا حتي سيمبيان 2002 هم نميرسه تاپيك توپيه خيلي خيلي زحمت كشيدي .ممنون ومنتظر بازيهاي جديدت هستيم.

کـاربـر بـاسـابـقـه morteza_m2n's Avatar
    تاريخ عضويت
    Apr 2007
    محل سكونت
    In The Legends

پيش فرض

ضمن عرض سلام و خسته نباشيد.
    آقا كمال Colin Mcrae Rally 2005 مخصوص NGage/QD,N70 رو با هزار بدبختي و با dail up دانلود كردم.
    كه البته فايلش رو سه تيكه كردي و از اين بابت براي دانلود خيلي آسانتر شده ممنونتم.
    موقع نصب پيغام ميده كه نرم افزار مربوطه سازگاري ندارد.
    و اسم فايل مورد نظر هم Colin Mcrae Rally 2005_N6630 است. اصلاً جالب اجرا نميشه و زنگها نيز بهم ريخته.
    COLOR FIX هم بدرد گوشي N70 نميخوره . البته شايد روي گوشي هاي ديگر جواب بده. ولي ظاهراً مثل اينكه روي گوشيهاي N70 اصلاً نصب نكنيم خيلي بهتره . شايد هم لينك فايلهايي رو كه در بخش شماره 45 سه تيكه كردي با فايل بخش شماره 46 اشتباه گذاشته باشي.
    ولي در كل اين تاپيك فوق العاده است و گرافيك بازيها نزديك به پلي استيشن 1 رو داره.
    بازيهاي جاوا حتي اگه 2007 3D هم كه باشه اصلاً قابل مقايسه با بازيهاي N-GAGE و يا حتي سيمبيان 2002 هم نميرسه تاپيك توپيه خيلي خيلي زحمت كشيدي .ممنون ومنتظر بازيهاي جديدت هستيم.
    تو پست اول برایcolorfixe n70مخصوصی گذاشته شده(totalcolorfix) تو گوشی من که جواب نداد (file corrupted) یعنی فایل خرابه امیدوارم تو گوشی شما جواب بده

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

سلام
    من اين فايل COLOR FIX رو كه مخصوص n70 ست رو دانلود كردم ، فايلش كه نصب نميشه ولي 2 فايل ديگه هم داخلش هست كه نميدونم واسه چيه ؟ نصب كنl فكر مي كنيد تاثيري هم داره مثلا N-GaGe Library Pack.sis داخلش چند فايل dll هست.
    ممنون از همه .

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

بالا خره پيداش كردم
    براي اجراي بازي هاي :
    asphalt 2
    ghost recon
    و چند بازي ديگه (كه توش مشخص شده)رو گوشي هاي n70 لينك اون در زير موجود است به اين برنامه نياز داريد.
    حتما دانلود كنيد كه تموم ميشه ها:

[ برای مشاهده لینک ، با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

طريقه كار با اون داخل فايل به صورت عكس نشون داده . رو گوشيه من كه خوب كار ميكنه.
    اميد وارم تو گوشي شما هم همينطور باشه.

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

لازم به ذكر داخل اين فايل tfc.rar دو فايل وجود داره كه يكي از اون با n70 n72
    و فايل ديگه اون براي اجراي بازي روي گوشي هاي 6630 6680 6681 كار ميكنه .حال كنيد ديگه ..........

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

كي نرم افزار Wilcom v 9.0 رو داره . اگه ميشه هركي لينك دانلود اين برنامه رو داره به من لطف كنه و بگه چون خيلي بهش نياز دارم .خييييييييييلي !!

تاريخ عضويت
    Dec 2006

پيش فرض

يه سوال ديگه :
    من تو يه فروم عربي عضو شدم ولي وقتي ميخوام يه فايل ازش دانلود كنم اين پيغام رو ميده و نميدونم چه كار بايد بكنم:

farandesing, لا تملك تصريح بدخول هذه الصفحة. قد يكون هذا أحد الأسباب التالية:

حسابك قد لا يكون فيه إمتيازات كافية لدخول هذه الصفحة. هل تحاول تعديل رسالة عضو آخر, دخول ميزات إدارية أو نظام متميز آخر؟
    إذا كنت تحاول المشاركة, ربما قامت الإدارة بحظر حسابك, أو لا يزال حسابك بإنتظار موافقة الإدارة.
    الخروج من المنتدى الصفحة الرئيسية

كسي ميدونه اين يعني چي ؟ واقعا ممنون ميشم اگه كسي ميدونه بگه چي كار بايد بكنم؟

Thread Information

Users Browsing this Thread

هم اکنون 1 کاربر در حال مشاهده این تاپیک میباشد. (0 کاربر عضو شده و 1 مهمان)

User Tag List

برچسب های این موضوع

قوانين ايجاد تاپيک در انجمن

• شما نمی توانید تاپیک ایحاد کنید
  • شما نمی توانید پاسخی ارسال کنید
  • شما نمی توانید فایل پیوست کنید
  • شما نمی توانید پاسخ خود را ویرایش کنید
  •